JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-07-10 – Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události

1. V Srbsku vypukl státní převrat proti pro-bruselské vládě, která chce znovu Srby zavřít do karantény. V Bělehradu se šíří informace, že vládou nakoupené testy úmyslně označují zdravé lidi za pozitivně nakažené a opozice obviňuje vládu, že je to úmysl na zákaz demonstrací. Demonstranti skandují proti budování 5G sítí, proti migraci a proti rozprašování Covidu-19 z letadel. A právě šíření Covidu-19 vzduchem potvrdila skupina vědců, kteří kritizují WHO, že tento vektor přenosu viru přehlížela.

2. Ruská FSB zadržela poradce šéfa kosmické agentury Roskosmos, který vynášel informace českým “psíkům” amerických tajných služeb.  Podle zdrojů z FSB mělo jít o agenty českého Vojenského zpravodajství, kteří jako “psíci” vytěžené informace od Ivana Safronova okamžitě “aportovali” americkému přidělenci CIA při NATO v Bruselu. Ruská FSB sledovala Safronova už od roku 2017, kdy měl českému vojenskému zpravodajství postoupit první balík informací o dodávkách ruských zbraní a PVO systémů do Afriky a na Blízký Východ. FSB sledovala špionův kariérní postup až do Roskosmosu a čekala na jeho příhodné zahájení. A to nastalo po vyhoštění dvou ruských diplomatů z Prahy v kauze zpackané protiruské provokace s ricinem.

3. Německý ministr zahraničí v Bundestagu odpověděl poslanci českého původu za AfD, že Evropská unie bude v době německého předsednictví prosazovat zavedení mandatorního celoevropského přerozdělování migrantů, a to i navzdory odporu zemí skupiny V4. Česká televize výrok Heiko Maase odmítla zařadit do vysílání a do zpravodajství. Věc by mohla prošetřit nová Rada ČT a zjistit, proč Dvořákova vysílačka neplní zákonem stanovenou roli nezávislého veřejnoprávního média. Berlín chystá násilné rozmisťování migrantů po celé EU, evropské dotace se stanou hlavním rukojmím. Nebudou migranti, nebudou dotace.

4. V amerických městech se začaly formovat po zuby ozbrojené milice na ochranu černochů, ale v jejich řadách pod šátky, rouškami, brýlemi a klobouky je možné spatřit šokující odhalení. Drtivá většina ozbrojenců jsou běloši, zjevně zaplacení žoldáci a černoši mají pouze loutkové role mluvčích, aby to nevrhlo stín podezření na to, že za těmito milicemi stojí George Soros a americký Deep State v čele s Demokratickou stranou, která koordinuje revoluci v USA. Americká republika se probouzí do Druhé občanské války a místo voleb prezidenta v listopadu možná čeká USA stanné právo, barikády v ulicích a vznik městských států odtržených od USA a federální moci. Zároveň Donald Trump pod Mount Rushmore varoval před indoktrinací amerických dětí k nenávisti vlastní země, kultury, symbolů a historie. Varoval, že určité síly v USA se snaží rozvrátit americkou unii, zakazovat svobodu slova a přepisovat historii USA. Americký prezident v narážce na klečení sójových bělochů před černochy prohlásil, že Američané nepoklekávají před nikým, jen před Všemocným Bohem. Donald Trump svým projevem de facto odhalil, že americké školství je v USA brutálně ovládnuté globalistickou výchovou, která produkuje novou generaci Američanů, kteří nenávidí vlastní zemi, kulturu, rasu, historii, původ a jsou připraveni vlastní zemi zničit. To samé přitom probíhá ve školství všech zemí západní civilizace.

Odeslat komentář