JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-07-31 – Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události

1. SPD ztratila už 4. mandát. Poslankyně Tereza Hyťhová odchází do Trikolóry. Trend uvnitř hnutí potvrzuje, že do SPD se přesouvají politici z potápějící se ČSSD, kteří zahazují oranžové vesty, zatímco z oslabující SPD odchází poslanci pro změnu do Trikolóry. Problém je v tom, že Trikolóra jasně prohlásila, že nechce vystupovat z EU a SPD zase nechce vystupovat z NATO, když tedy zrovna nechce reformovat EU zevnitř. Exkluzivní výpověď Terezy Hyťhové o důvodech jejího odchodu z SPD už v pondělí 3. srpna od 19:00 zde: https://www.youtube.com/watch?v=EZvVf…

Ovšem situace je mnohem vážnější. V roce 2010 jako ministr vnitra za ČSSD řídil protiextrémistické razie a soudní rozpuštění vlastenecké Dělnické strany, dnes finančně sponzoruje Okamurovu SPD. Šokující odhalení na transparentním účtu Okamurova hnutí. Objeví se bývalý socialistický ministr vnitra Martin Pecina na některé z podzimních kandidátek SPD? Na transparentní účet poslal SPD rovných 20 000 korun podobně, jako posílají jiní kandidáti SPD své příspěvky před podzimními volbami na své kampaně. Pamatujete na vyštípání Nely Liskové z Národní domobrany a na informace o sbližování velitelů Národní domobrany s lidmi z SPD? Jeden z velitelů ND je už rovněž ve výpisu na transparentním účtu SPD. Překvapení?

2. QAnon udeřil. Soudce v New Yorku odtajnil zapečetěné důkazy v kauze Jeffreyho Epsteina, v centru pedofilního skandálu se objevil židovský právník a člen nejvyšší zednářské organizace B’nai B’rith Alan Dershowitz, který si nechal sepsat imunitu na beztrestnost, když se u Epsteina účastnil sexuálních orgií spolu s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem. Americké vládní úřady tento dokument léta skrývaly, aby ochránily bývalého prezidenta a vysoce postaveného židovského právníka. Materiály uvádí, že Bill Clinton dlužil Jeffreymu Epsteinovi pár “laskavostí”, když byl bývalý prezident na Epsteinově soukromém ostrově na Virgin Islands.

3. Globální kompakt OSN všichni znáte, ale slyšeli jste o Konvergenčním programu EU ve spojení s programem celopopulační vakcinace? Český stát plánuje od 1. ledna 2021 skokové a masivní navýšení vyměřovacího základu zdravotního pojištění pro státní pojištěnce o rovných 5 000 Kč v porovnání s lednem 2020. V roce 2021 dojde ke zdvojnásobení odvodů státu do zdravotních pojišťoven za státní pojištěnce, které potom půjde napumpovat v rámci tendrů a výběrových řízení soukromým společnostem na dodávky milionů testovacích kitů a vakcín na Covid-19. Právě proto musí vzniknout v ČR státní testovací laboratoře, právě proto jde stát tvrdě po krku soukromým laboratořím.

Odeslat komentář