JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-08-07 Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události

1. Skandál a hrozba nejen pro Slováky? Evropská unie podepsala s farmaceutickým kolosem AstraZeneca smlouvu na 400 milionů dávek vakcíny proti Covid-19, ale před několika dny AstraZeneca oznámila, že má většinu smluv chráněných indemnitou. Občané zemí EU tak nebudou smět firmu žalovat za vedlejší účinky, nemoci, trvalá postižení a úmrtí způsobená novou vakcínou proti Covid-19, která bude distribuovaná koncem tohoto roku do 27 zemí EU a bude se s ní očkovat 400 milionů obyvatel celé EU. Skoro každý. Slovenský epidemiolog už dokonce nadhodil myšlenku, že kdo se nenechá očkovat, bude nezaměstnaný!

2. Americký prezident Donald Trump na tiskovce potvrdil, že Pentagon je přesvědčený, že v Bejrútu byla odpálena bomba. Forenzní analýza video záběrů exploze naznačuje, že ve skladišti ledku byla odpálena termobarická puma. Exploze vyvinula takový žár, že došlo k charakteristickému jevu odpaření molekul vody v atmosféře a zformování páry do klasického cylindru okolo pyroklastického hřibu. Podobný jev vzniká pouze při odpálení termonukleárních a termobarických zbraní. Pentagon se domnívá, že za útokem stojí Izrael, který měl podezření, že skladiště ledku uchovává rakety Hizballáhu.

3. Skandál Wayfair Gate otřásá americkým Deep State silněji než kauza Pizza Gate. Světové pedo*ilní elity si kupovaly zmizelé a unesené děti nabízené online a maskované za extrémně předražený nábytek. Tom Hanks na svém Instagramu již v roce 2016 uveřejnil návod, jak si “zboží” prohlédnout a dekódovat. Šéf nábytkářského webu získal pozici ředitele banky FEDu v Bostonu, další stopy vedou ke společnosti Soros Fund Management a k organizaci Clinton Global Initiative. Americký mainstream se marně snaží skandál popírat a vyvracet, důkazy jsou totálně zdrcující a vedou k Jeffreymu Epsteinovi a jeho mamutímu pedo*ilnímu ringu.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář