JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-08-14 Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události

1. Česká vláda bude muset vyměnit hlavního epidemiologa, došlo k odhalení mamutího střetu zájmů Rastislava Maďara. Ten totiž sedí v dozorčí radě farmaceutické společnosti, která je největším dodavatelem vakcín pro praktické lékaře a nemocnice v ČR a firma se tím chlubí na svém webu. Firmu Avenier z Brna skrze holding AGEL vlastní rodinná akciovka Supernius česko-slovenského miliardáře Tomáše Chrenka. To možná naznačuje, proč se na Maďarově zápěstí objevily hodinky Breitling NavTimer za více něž 200 tisíc korun, ale přitom si hlavní epidemiolog dovolil říct, že Češi si před koronavirovou krizí prý žili nad poměry. Výroky a náznaky o povinném očkování v ČR pro určité skupiny populace najednou dávají smysl. Takové chucpe svět ještě neviděl!

2. Běloruská tajná služba zachytila telefonické hovory z České republiky, které měly organizovat protesty v běloruských ulicích po zvolení Alexandera Lukašenka. Podle zdrojů běloruské tiskové agentury BelTA mělo jít o zaměstnance “státního média” a pracovníky české mezinárodní neziskové organizace bez uvedení konkrétních jmen nebo názvů. Vedou stopy k českým veřejnoprávním médiím a k Člověku v tísni? V Bělorusku se schyluje k Majdanu, na ulicích v Minsku vyrůstají barikády, ale běloruský prezident varuje, že nepokoje v zemi organizují síly nejen ze Západu, ale i z Moskvy.

3. Rasová karta v amerických volbách, a ještě falešná? Joe Biden si vybral za viceprezidentku Kamalu Harrisovou, o které americká i česká média tvrdí, že je černoškou, ale ona je poloviční Hispánkou a měla za otce Jamajčana a matku Indku. Není dostatečně černá, kritizují ji vlastní liberální voliči z Demokratické strany. Proč je barva rasy najednou v USA tak důležitá? A proč 25-letý černoch přistoupil k 5-letému bílému chlapci a z bezprostřední blízkosti ho zastřelil ránou do hlavy? Na podzim dojde v USA k pokusu o neo-marxistickou listopadovou revoluci!

4. Rusko jako první země na světě má funkční vakcínu proti Covid-19 pracující na principu metody přímé imunizace, která vznikla v Sovětském svazu v 70. letech minulého století v Saratovském institutu AV SSSR. Západní média i farmaceutické firmy jsou v šoku, Rusové už mají objednávky ze světa na 1 miliardu vakcín. Látka funguje na principu prodělání mírné nemoci jako relativně bezpečné formy přímé imunizace, která v podstatě není očkováním, ale kontrolovaným promořením. Vladimir Putin otestoval vakcínu na vlastní dceři, ta okamžitě dostala horečku přes 38°C, druhý den teplota klesla lehce nad 37 stupňů a její tělo si vytvořilo jak antigen, tak i buněčnou imunitu.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář