JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-09-04 Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události

1. Zatímco Miloš Vystrčil v Taipei o sobě prohlásil, že je Taiwanec a rozzuřil Peking až k tomu, že hrozí přerušením diplomatických styků s ČR, automobilka Škoda mezitím představila nové elektrické SUV, které nebude poprvé v historii určené pro Čechy, ale zejména pro dotované trhy v Číně, ve Skandinávii a hlavně v Norsku. Přímý přenos vedený v angličtině cílil hlavně na Nory a Číňany, protože auto s cenovkou přes 1 milion korun bude bez dotací v jiných zemích neprodejné. Nová baterie po skončení životnosti po 5 letech vyjde na čtvrt milionu korun, unikla informace z podnikových šanonů krátce před světovou premiérou.

2. Alexej Navalný má prý v těle látku podobnou Novičoku, zjistila armádní laboratoř německého Bundeswehru v Mnichově poté, co laboratoře Charité nezjistily vůbec nic a požádaly o spolupráci i nechvalně známou britskou laboratoř Porton Down ze Skripalovy kauzy. Ani špičková berlínská klinika v těle Navalného nic nenašla, takže to musela najít až laboratoř Bundeswehru, která testuje pro NATO toxikologické hrozby. Proč Kreml spolupracoval s Berlínem na převozu Navalného, když všechno nasvědčuje tomu, že od počátku obě strany věděly, že jde o útok nervovou látkou? Proč musí být Navalný za každou cenu zachráněn? Jenže situace se dramaticky změnila potom, co běloruská tajná služba odposlechla rozhovor mezi Angelou Merkelovou a Mateuszem Morawieckim, a zjistila, že Alexej Navalný nebyl otrávený, ale podle všeho zkolaboval na agresivní variantu Covid-19 podobně, jako počátkem roku ve Wuhanu kolabovali najednou a z ničeho nic lidé přímo na ulici a pouliční kamery to natáčely. Rovněž i oni naříkali bolestí jako Navalný. Náhoda? To by ale potom znamenalo, že SARS-Cov-2 je doopravdy bojový virus, který ale několik hodin po vypuštění ztrácí weaponizaci, degraduje a tím se maskuje za respirační onemocnění. Odposlech rozhovoru míří z Minsku ruské FSB a do Kremlu, uniklá nahrávka pochází zřejmě od polského mobilního operátora.

3. Robert F. Kennedy Junior vystoupil na milionové demonstraci v Berlíně, která zlámala všechny rekordy v počtu účastníků. Česká i světová média nehorázně lžou a tvrdí, že na demonstraci bylo jen 20 000 lidí. Důkazní porovnávací fotky z demonstrací v Minsku a z pražské Letné jsou tvrdým důkazem nehorázného lhaní světových médií o demonstraci, kde synovec JFK varoval národy před nástupem otroctví a totality pod rouškou opatření proti koronavirové pandemii. Robert Kennedy Jr. varoval před Billem Gatesem, připomněl vládu strachu podle slov Hermanna Göringa, varoval před zotročením lidí digitální měnou.

Odeslat komentář