JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

2020-10-09 – Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události – TOP INFO

0:00:00

1. Skončily volby a Roman Prymula dostal ze shora “zelenou” a začal vyhrožovat občanům zpřísněním opatření, pokud nebudou poslouchat. To bude fičák horší než v Izraeli, proslýchá se na vládě. Vláda nakoupí jen 3 miliony vakcín od AstraZeneca, zbylé 4 miliony chce nakoupit pro jistotu od jiného výrobce. Za nárůstem pozitivních testů dětí na COVID-19 možná opravdu stojí vdechované CO2 z roušek za poslední školní měsíc, data v ČR to naznačují, to samé se ukazuje v USA, kde roste počet pozitivně testovaných lidí, čím více a déle lidé nosí roušky a vdechují z nich CO2. Co radili staří lékaři? Zhluboka dýchat, protože kyslík je pro lidský organismus jako přirozená desinfekce. Jenže vývoj naznačuje tvrdé utahování šroubů ve stylu COVID-1984. Roman “Orwell” Prymula prohlásil, že bez roušek v budoucnu budou moci chodit na veřejnosti jenom ti Češi, kteří se nechají “dobrovolně” očkovat vakcínou na COVID-19 a budou to mít za odměnu jako benefit. Všichni ostatní občané budou muset už natrvalo a celoročně nosit roušky. Ministr zdravotnictví v rozhovoru odhalil, že uvalení restrikcí, omezení a nařízení na obyvatelstvo pod záminkou virové nákazy je pouze prostředkem k tomu, aby donutil Čechy k vakcinaci, která jim vrátí jejich občanská a lidská práva, jako je třeba svoboda pohybu nebo rozhodování o vlastním těle a zdraví. A chystá se plošné testování 10 milionů obyvatel České republiky.

0:48:09

2. Great Reset je tady. Vybrané aerolinky ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem a s vakcinační nadací Billa Gatese začaly testovat nový mezinárodní cestovní doklad s názvem CommonPass, který bude nově vyžadován všemi leteckými společnostmi při mezinárodní letecké přepravě. Bez pasu a potvrzení o negativním testu nebo o vakcinaci nikam neodletíte. Britský premiér Boris Johnson v projevu ke straníkům prohlásil, že ani po skončení virové pandemie se už Velká Británie nesmí vrátit do stavu původního normálu. Velký reset je cestou k naplnění cílů 4. průmyslové revoluce.

1:10:06

3. Americký Federální rezervní systém (FED) oznámil, že končí s papírovými penězi a velkým odběratelům bankovek a mincí oznámil, že pro rok 2020 už nepřijímá objednávky na tisk nových dolarových bankovek, zákazníci FEDu (banky, retailoví obchodníci, směnárny) mají recyklovat a používat staré bankovky a mince až do jejich úplné degradace. FED navíc přestal distribuovat mince po celých USA, obchodníci nemají na vracení a rozměňování lidem, a tudíž musí odmítat úplně platby v hotovosti, anebo je omezovat na malé bankovky. A to všechno pod záminkou COVIDU-19 přenášeného na hotovosti.

1:31:46

Telefonické dotazy posluchačů.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář