2020-10-16 – Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události – TOP INFO

0:00:00 1. Informační termonukleární nálož pro alternativu přímo od nejvyšší americké autority. Lidé nosící často nebo pravidelně roušky mají o 85% vyšší riziko a pravděpodobnost nákazy nemocí COVID-19. Přesně to zjistilo americké Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) v nově uveřejněné výbušné studii, která se šíří v USA jako lavina a zřejmě definitivně zajistí Donaldu Trumpovi volební vítězství. Studie chtěla původně zjistit, jestli nošení roušek zabraňuje šíření nákazy, ale ve skutečnosti došlo k odhalení, že nakažení lidé v kontrolní skupině nosili často nebo pravidelně roušky stejně, jako hlavní skupina testovaných subjektů, která se nakazila při nošení roušek. Korelace studijních dat obou skupin je děsivá, kdo měl roušku, měl 85% šanci, že se nakazí.

0:38:24 Mezitéma: Komentář pátečního televizního vystoupení prezidenta Miloše Zemana

0:50:18 2. Děsivé úterní vystoupení Romana Prymuly v televizi se stoickým pohledem a skoro bez mrkání očí vyslalo skrytý symbol Posledního soudu 9 Andělů Boha a jejich 9 chórů podle ortodoxní Bible. Proč měl Prymula za zády 8 Andělů a nepřirozeně dlouho nemrkal očními víčky při upřeném pohledu do kamery? Člověk mrká průměrně každých 5 vteřin, někdy i častěji, ale Prymulův upřený pohled bez mrknutí připomínal spíše hypnózu. Ministr varoval před dezinformacemi, ale Roman Prymula zřejmě zhypnotizuje dost lidí, že z toho bude i prezidentská kandidatura?

Roman Prymula chce ale také zametat stopy po zemřelých s visačkou obětí COVID-19 tím, že jejich těla se budou muset povinně spalovat v krematoriích. Lékaři z Itálie burcují, že COVID-19 jako příčina smrti se u zemřelých cucá z prstu a drtivá většina těl se ani nepitvá. A těch pár, které se pitvaly, ukazuje jako příčinu úmrtí jiné důvody, s výjimkou jediné pitvy. A k tomu všemu americké Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) přiznalo, že dosud nedisponuje žádnými z terénu nasbíranými kvantifikovanými laboratorními izoláty viru SARS-Cov-2, všechny “vzorky” pro testy si totiž CDC vyrábí sama pomocí kultivace in vitro.

1:07:15 3. Česká televize odpálila nechtěnou bombu. Uveřejnila totiž počet zemřelých na chřipku v ČR v roce 2019 a spustil se poprask. V České republice totiž dosud zemřelo na COVID-19 o několik stovek méně lidí než na chřipku v roce 2019. Jak je možné, že kvůli obětem chřipky nebyly v roce 2019 spuštěny karantény, lockdowny, uzávěry? Proč nebyly vyhlášeny Nouzové stavy? Proč nebyly zavírány hospody, restaurace, školy, muzea a stadiony? Proč nebyly zranitelným ročníkům rozesílány roušky? Proč se toto všechno děje až při COVID-19 s menší mortalitou než má chřipečka? COVID-19 je totiž ekonomickou krizí, nikoliv virovou.

1:19:50 4. Volební kampaň Joea Bidena zachvátila panika, média zaplavují kompromitující materiály z notebooku Bidenova syna Huntera, ty ukazují na korupci, úplatkářství, obchod a užívání narkotik a především a hlavně na čínské peníze. Stopy vedou k Zemanově vlajkové lodi čínských investic v ČR, ke společnosti CEFC, která měla podle uniklých dokumentů z Hunterova notebooku vyplácet členy Bidenovy rodiny za politické ovlivňování obchodních zakázek v USA skrze Hunterova otce Joe Bidena. Notebook zadržela FBI, ale kopii pevného disku má Rudy Giuliani a New York Post bude postupně každý den uvolňovat obsah disku. Twitter a Facebook jdou k vyšetřovací komisi Kongresu, začaly totiž na svých sítích mazat informace o tomto skandálu.

1:35:04 Telefonické dotazy posluchačů.

Napsat komentář