JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

500 nemeckých lekárov spochybnilo pandémiu: „Nastal čas vziať veci do vlastných rúk!“

NEMECKO: Viac ako 500 nemeckých vedcov a lekárov vytvorili oficiálnu organizáciu pod názvom „Mimoparlamentná komisia pre vyšetrenie korony“ (ACU), ktorej úlohou bude preskúmať globálnu odozvu na pandémiu COVID-19.

Urobili tak preto, lebo došli k záveru, že protipandemické opatrenia obmedzujúce občianske slobody, ktoré boli zavedené naprieč celým svetom, sú neprimerané v porovnaní so skutočným rozsahom a závažnosťou pandémie.

Čo tvrdia vedci a lekári

Jeden zo signatárov iniciatívy kritizujúci nedostatok vedeckej debaty ohľadne pandémie uvádza:

„Je načase vziať veci do vlastných rúk. Do našej komisie pozveme a vypočujeme množstvo expertov. Pôjde o expertov z rôznych oblastí spoločenského života: medicíny, sociálnych vecí, práva, ekonómie a mnohých ďalších.

Ako mimoparlamentná komisia budeme vyšetrovať, prečo vláda uvalila pre pandémiu COVID-19 na ľudí nadmerné reštrikčné opatrenia, prečo teraz ľudia trpia a či existuje proporcionalita opatrení proti ochoreniu spôsobeného novým koronavírusom SARS-CoV-2.

Máme totiž vážne pochybnosti, že tieto opatrenia sú neprimerané.“

Jeden z členov iniciatívy údajne priznal, že disponujú množstvom dôkazov. Podľa nich je to všade na svete ten istý príbeh, v každej krajine je pandémia iba obyčajný podvod.

Netvrdí, že samotný vírus neexistuje, ale že nebezpečenstvo, ktoré predstavuje, je vysoko nadsadené.

Video, v ktorom vedci a lekári prezentovali svoj postoj k pandémii bolo spoločnosťou YouTube pomerne rýchlo vymazané s odôvodnením, že prezentuje názory, ktoré sa nestotožňujú s názormi Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Našťastie, existujú aj iné slobodné a necenzurované platformy, kde sa toto video zachovalo. Krátku ukážku si môžete pozrieť napríklad na platforme BitChute (v angličtine).

Celé video v nemčine s anglickými titulkami nájdete TU.

Cenzúra informácií o COVID-19 na YouTube

Cenzúra faktických informácií na YouTube už má pomerne dlhú históriu od začiatku tejto pandémie, a to vrátane videí od lekárov, vedcov či novinárov.

Napríklad v apríli vymazali video zobrazujúce tlačovú konferenciu lokálnej stanice NBC, na ktorej vystúpili dvaja kalifornskí lekári Dr. Dan Erickson a Dr. Artin Massihi len pre ich vyjadrenia, že rozsah pandémie nie je taký obrovský ako to tvrdia úrady.

Ďalšej novinárke Sharyl Attkinson tiež YouTube vymazal jedno z jej videí iba preto, že v ňom hovorila o hydroxychlorochíne ako jednom z možných liekov na ochorenie COVID-19.

Dr. Wolfgang Wodarg bol jedným z prvých nemeckých lekárov, ktorý sa začal ozývať proti mediálnej hystérii obklopujúcej nový koronavírus, hlavne v súvislosti s drakonickými obmedzeniami, ktoré väčšina krajín zavádza od marca tohto roku.

Švédsko ako príklad iného prístupu k pandémii

Švédsko je jednou z mála výnimiek, ktoré po imunitnej stránke zvláda pandémiu omnoho lepšie než väčšina ostatných krajín.

Johan Giesecke, ktorý pracuje ako Senior epidemiológ a poradca riaditeľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), k tomu dodáva:

„Švédska vláda sa začiatkom januára 2020 rozhodla, že proti pandémii bude prijímať iba opatrenia striktne založené na vedeckých dôkazoch.

Keď sa dnes pozriete na rôzne krajiny a opatrenia, ktoré prijímajú, tak len málo z nich sú naozaj vedecky podložené.“

Dr. Sucharit Bhakdi, ďalší nemecký vedec špecializujúci sa na mikrobiológiu a člen založenej mimoparlamentnej komisie ACU, si myslí, že pandemické opatrenia prijímané od samého začiatku pandémie sú autoritárske a prehnané.

Ako uvádza:

„Implementácia súčasných drakonických opatrení, ktoré extrémne obmedzujú základné ľudské práva, by mohli byť ospravedlniteľné iba vtedy, ak by naozaj šlo o výnimočne smrteľný vírus.

Existujú vedecky podložené dáta, ktoré by podporovali tieto snahy o absolútne zamedzenie šírenia COVID-19? Podľa mňa je odpoveď jednoduchá – nie.“

Možné lieky na ochorenie COVID-19

V našich predchádzajúcich článkoch sme možné lieky na COVID-19 už viackrát rozoberali. Na tomto mieste ich len v krátkosti zopakujeme.

Ide napríklad o zinok brániaci rozmnožovaniu koronavírusu a hydroxychlorochín, ktorý zinok pomáha dostať do buniek. Ak neviete zohnať hydroxychlorochín, ktorý je na predpis, tak jeho prírodné náhrady sú kvercetín alebo zelený čaj.

Pri už prebiehajúcom ochorení COVID-19 je vhodný tiež vitamín C a vitamíny skupiny B. Ukázalo sa, že na zabíjanie vírusu dobre funguje aj koloidné striebro.

No a na prevenciu je vhodné zabezpečiť si dostatočnú hladinu vitamínu D v tele, či už prirodzeným slnením alebo doplnkami. Najlepšia doplnková forma je D3, čiže cholekalciferol.

Jedna španielska štúdia ukázala, že pacienti s dostatočnými hladinami vitamínu D v tele mali miernejší priebeh ochorenia a dokázali sa vyhnúť napojeniu na pľúcne ventilátory.

Záver

Napriek týmto známym informáciám sa vlády sveta a s nimi spriaznené médiá stále orientujú iba na vakcíny, slobody obmedzujúce nariadenia a rúška.

Je zrejmé, že úrady nechcú, aby ľudia vedeli o alternatívnych informáciách o tomto víruse a spôsoboch jeho liečby.

V časoch aké sú tieto by sme sa mali pýtať, či ľuďom, ktorí sú aktuálne pri moci, skutočne záleží na našom zdraví alebo či len využívajú pandémiu k tomu, aby nám stále viac a viac ukrajovali z našich slobôd.

Autor: Phillip Schneider

Preklad: https://www.badatel.net/

Zdroj: https://www.wakingtimes.com/

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář