JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Afghánský migrant z Německa uprchl v autě i s malým dítětem do České republiky poté, co 20 ranami pobodal svoji německou partnerku! Bez problému projel stráženým přechodem Breitenau – Krásný les a policie ho zadržela až na dálnici D1 o několik hodin později! Afghánec v Česku nepracuje, není pendler, nemá v ČR trvalý pobyt, a přesto byl pohraniční kontrolou do země vpuštěn? Po zatčení na D1 byl převezen na neznámé místo a policie vyhlásila na případ informační embargo!

ČESKO: Ministr vnitra Jan Hamáček bude mít po necelém roce opět co vysvětlovat. Jak se totiž zdá, čeští občané se právě stali svědky toho, že zákaz cestování platí pouze pro ně, aby dřepěli doma a nesměli opustit republiku. Mezitím ovšem cizinci a migranti mohou vesele v autech jezdit oficiálně přes hranice i se svými dětmi, jako by se nechumelilo. K čemu došlo? Včera před 18. hodinou totiž překročil na hraničním přechodu Breitenau – Krásný les v Ústeckém kraji státní hranici 32-letý migrant z Afghánistánu, který má tady v Německu pořádný malér. Brutálně napadl a pobodal svoji partnerku, které zasadil 20 bodných ran. Ta však útok přežila a informovala policii. Afghánec po svém činu sedl do auta, vzal s sebou jejich 1 a půl roční dítě a vyrazili do České republiky [1].

Afghánec v době zavřených českých hranic projel z Německa do Česka i s malým dítětem.

Pokud si nyní kladete otázku, co je to za nesmyl, jak se mohl vydat do České republiky, vždyť ministr vnitra Jan Hamáček říká, že hranice s Německem kvůli Covidu-19 budou zavřené ještě pěkných pár měsíců, tak nejste sami. Tuto otázku si klade více lidí. Tento Afghánec totiž i s dítětem bez problému projel českou hraniční kontrolou v Krásném lese, přestože by neměl mít trvalé bydliště v ČR, není ani pendler, a neměl by ani mít v ČR uprchlický status, ale k tomu se ještě dostaneme. Není naprosto jasné, jak je možné, že česká pohraniční stráž, resp. policie na přechodu tohoto muže i s dítětem do České republiky pustila.

Jak se stane, že afghánský migrant s malým dítětem v autě s německou značkou vjede v době zavřených hranic bez problému do ČR?

Muž byl v autě zadržen až včera večer na dálnici D1 na 40. kilometru ve směru na Brno. Celou věcí se začala zabývat Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS), protože někde se stala chyba a policie na hranici neměla muže s dítětem v autě do ČR vůbec vpustit. Přesto však vpuštěn byl. A česká policie vyhlásila na celý případ informační embargo, Afghánec byl převezen na neznámé místo a nikdo nechce poskytnout vysvětlení, jak je možné, že pro Čechy jsou hranice zavřené, ale migranti z Afghánistánu cestující i s dětmi z Německa mají do republiky otevřené dveře i v době zavřených hranic. Pokud si říkáte, že je to záhada, tak to ještě není zdaleka všechno.

Bývalý hraniční přechod Breitenau / Krásný les

Vloni v červnu jsme na Aeronetu informovali v článku [2] o znásilnění 16-leté české dívky nedaleko obce Lukavec v blízkosti Terezína v Severních Čechách. Byla napadena africkým migrantem, který byl předtím o několik hodin dříve propuštěn z věznice v Drážďanech a byl z Německa vyhoštěn. Jenže, vyhoštění neproběhlo způsobem, že by ho Němci posadili na letadlo o odsunuli zpátky do Afriky, ale přivezli ho na české hranice a vypustili do České republiky. Krátce po překročení hranic znásilnil zmíněnou českou dívku. Ve vězení žádné ženy neměl, a tak “měl potřebu”, řekli by ochránci migrantů. Česká policie jej následně zadržela, uvalila na případ opět informační embargo a od té doby se po migrantovi z Afriky slehla zem. Podle informací naší redakce byl z Německa vyhoštěn do ČR kvůli tomu, že měl v ČR přiznaný uprchlický status. Německo tedy nemohlo z prostoru EU vyhostit migranta, který má uprchlický status přiznaný v jiné členské zemi EU. Prostě, ticho po pěšině.

Tajné naplňování evropských migračních přerozdělovacích kvót v ČR v době uzavřených hranic?

A teď se zkuste zamyslet, dámy a pánové, spolu s námi. Opravdu si myslíte, že by čeští policisté, resp. celníci a vojáci pustili do země Afghánce s malým dítětem v autě v době, kdyby neměl v ruce nějaký dekret, papír, nebo průkaz s vazbami k ČR? Obrátili jsme se proto na našeho kolegu z okruhu bezpečnostních služeb s dotazem, jestli by to bylo možné, že by se třeba tito celníci a policisté rozhodovali na základě vlastního úsudku, koho do ČR pustí a koho ne.

Odpověď jsme dostali kategorickou, že na přechodu Krásný les muselo dojít pouze k jedné možné věci, a to konkrétně k tomu, že se Afghánec prokázal buď českým cestovním pasem, českým občanským průkazem, anebo cizineckou kartou s vyznačeným trvalým nebo přechodným pobytem na území ČR. A takovou kartu by mohl mít pouze takový člověk z Afghánistánu, který má v ČR uprchlický status. Podle našeho kolegy je to jediné možné vysvětlení, jak se Afghánec mohl i s malým dítětem v autě dostat do ČR v době, kdy jsou s Německem dosud a stále zavřené hranice. Kolega nás však upozornil i na jistou druhou variantu, která ale je nepotvrzená.

Zadržené auto Afghánce na D1. Foto: Novinky.cz

Může teoreticky existovat na vnitru příkaz, že v rámci plnění evropských kvót se mají do ČR vpouštět přerozdělení migranti. Česká republika sice tvrdí ústy své vlády, že ČR žádné uprchlíky z přerozdělovacích kvót EU nepřijímá, ale v České republice je rok od roku více a více Arabů, Afričanů, muslimů, a nejde o turisty, ale o usazené rodiny, a to nejen v Praze, ale už i v menších českých městech. Mnoho jich přijíždí na různé druhy pobytových a podnikatelských víz, ale existuje prostě podezření, že ČR opravdu a tajně plní evropské uprchlické přerozdělovací kvóty, pouze to podléhá přísnému utajení. Náš zdroj nás upozornil, že pro tuto hypotézu nemá žádný důkaz, pouze unikají určité útržkovité informace z různých míst. A to by prostě najednou dávalo smysl, naprosto jasný, logický, nepopiratelný a snadno vysvětlitelný.

Existuje jenom jedno jediné vysvětlení, které je opravdu děsivé, ale v konečném důsledku jediné a logické

Vezměte si celníka na státní hranici a jak asi bude reagovat. V době uzavřených hranic nikdo z Německa nejezdí, kromě kamionové dopravy. Auty cestují pouze pendleři, a to rozhodně nejsou Afghánci s malým dítětem v autě. Takže, k čemu mohlo dojít? Afghánec přijel na přechod Krásný les a vytáhl doklady a titul ke vstupu do ČR v době zavřených hranic. Pendlerský titul můžeme vyloučit. Takže musel vytáhnout něco, co opravňovalo ke vstupu jeho i spolu s dítětem v autě. A dámy a pánové, takový status je pouze jenom jeden a jediný, je to cizinecká karta s vyznačením statusu uprchlíka a s povolením k trvalému pobytu v ČR. Znamená to, že v minulých letech mohl v ČR dostat uprchlický status, který je platný pro celý Schengen a Evropskou unii, a jakmile status získal, přesunul se sem do Německa, v rozvojové zemi [3] asi svoji budoucnost neviděl.

Hlavní tah ze Saska do ČR.

Tady v Německu si mohl najít místní Němku, oženil se s ní, získal duplicitní povolení k pobytu v Německu, ale v kapse mu zůstalo i české povolení k pobytu a uprchlický status v ČR. To dává smysl. A proto mohl včera i s dítětem vstoupit do ČR v autě. Takové vysvětlení příběhu je nejen logické, ale obávám se, že i velice reálné. Nelze si myslet, že by policisté svévolně pouštěli do ČR z Německa afghánské migranty s dítětem a v autě s německou značkou. Ten policista na přechodu totiž není jenom jeden, je jich tam celá skupina, a ti všichni by se museli dohodnout na porušení nařízení vlády, že migranta do ČR pustí, protože se jim líbí, nebo jim něco dal do kapsy, nějaký úplatek, to je prostě přitažené za vlasy a je to nesmysl. Policisté ho pustili i s dítětem do ČR proto, že jim ukázal buď cizineckou kartu, anebo i papír a rozhodnutí o udělení uprchlického statusu. Jiné vysvětlení neexistuje. A tím je to dané.

Zatemňovací a zakrývací tanečky s cílem zametení případu pod koberec

Policisty na hranici nezajímá, kde člověk bydlí a fyzicky žije, v jakém autě s jakou značkou do ČR jede, zajímají je pouze doklady, a pokud doklady sedí a databáze vnitra hlásí, že daná cizinecká karta je platná a stejně tak i uprchlický status je platný, tak logicky policisté muže do ČR pustí i s jeho dítětem. A právě proto je nyní na případ vyhlášeno informační embargo, vnitro se k tomu nechce vyjadřovat, proto se okolo toho mlží a věc jako prošetřuje GIBS, jestli někdo něco neporušil na přechodu, jestli se nenechal uplatit atd. To jsou ovšem jenom takové tanečky na odvádění pozornosti médií, protože každému musí jasně dojít, že migrant vyrazil do ČR i s dítětem ve chvíli, kdy mu tady v Německu začalo být horko kvůli pokusu o vraždu své partnerky a tak vyrazil tam, kam mohl uprchnout, tedy do země, kde stále má uprchlický status a rovněž i cizineckou kartu.

Státní hranice

Můžete se na to dívat jak chcete, můžete to převracet ze strany na stranu, vrtat se v tom, ale žádná jiná varianta zde prostě není. Představa, že by Afghánec podplatil 6 nebo více policistů na zavřené hranici, kde sem tam přejede pendler, to je prostě přitažené za vlasy. A jak to dopadne? Obávám se, že to dopadne do ztracena, úplně stejně jako vloni v červnu s tím africkým migrantem, kterého Němci po odpykání trestu vyhodili na českých hranicích, aby se vrátil do země, kde má přiznaný uprchlický status, a tak se vrátil a v ČR znásilnil dívku. Zamete se to pod koberec a maximem bude to, že Afghánec bude vydán do Německa k soudu. Ale to, že v ČR se rozdávají uprchlické statusy Afričanům a Afgháncům, kteří tuhle znásilňují, támhle nožem bodají, že se de facto tím tajně plní evropské přerozdělovací kvóty, tak to zůstane nevysvětleno a nezodpovězeno. A co říct ironicky závěrem? Děkujeme, že zůstáváte doma a otevíráte nám hranice i v době, kdy vy musíte dřepět doma. Vaši obohacující migranti!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář