JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Alexej Navalný se prý stal obětí útoku nervově paralytickou látkou, nejpravděpodobněji bojovou sloučeninou VX v kapalné nebo práškové substanci! Berlínská nemocnice nic nechce upřesnit, ale svědci z letadla tvrdí, že Ruský opozičník si chtěl v kabince na toaletě něco šňupnout. Okamžitě začal řvát bolestí kvůli křečím a vypotácel se z kabinky se zkřiveným obličejem, zkřiveným nosem a ohnutými ústy! Typický projev obličejových křečí po zásahu látkou VX! Už je jasné, proč mu doktoři dali při převozu na obličej roušku až přes oči!

NĚMECKO/RUSKO: Berlínská univerzitní klinika Charité v pondělí oznámila [1], že v těle Alexeje Navalného zjistila inhibici a blokádu receptorů acetylcholinosterázy (AChE), což je hlavní mechanismus činnosti nervově-paralytických látek, ale rovněž i většiny insekticidů proti hmyzu. Lékařům se nepodařilo zjistit příčinu této blokády svalových receptorů, ale podle ruských serverů alternativy berlínská nemocnice něco tají. A stejně tak i něco tají Kreml a nemocnice v Omsku.

Pokud se němečtí lékaři nemýlí, potom to znamená, že Alexej Navalný byl vystaven účinkům nervově-paralytické látky, a to přímým kontaktem. Jenže, na ruských webech se začaly objevovat i další informace a svědecké výpovědi pasažérů z letadla, ve kterém z Tomsku do Moskvy letěl Alexej Navalný. V našem minulém článku [2] na Aeronetu jsme přinesli informace o některých podivnostech, které tehdy před pár dny nedávaly smysl. Jenže, spolu s novými informacemi se dnes situace změnila.

Alexej Navalný po vynesení z letadla z Tomsku

Svědci z letadla tvrdí, že viděli Alexeje Navalného odcházet na toaletu v letadle a na lidi, okolo kterých procházel, se usmíval, protože ho poznávali. Nebylo mu špatně, vypadal úplně normálně. Za necelou minutu ovšem začal z kabinky obrovský řev, doslova nelidský, bylo to agonické naříkání. Alexej Navalný otevřel dveře toalety a vypotácel se ze zkřiveným obličejem v oblasti nosu, horního rtu a úst v neuvěřitelně děsivé grimase, držel se za obličej, za tvář a neskutečným způsobem řval.

Po zhruba 3 minutách řvaní a naříkání najednou ztichl a upadl do bezvědomí. Jeho obličej zůstal zkroucený v děsivé grimase. Nos měl neuvěřitelně oteklý a nafouknutý jako bambuli a zkřivený směrem do strany, horní ret byl nateklý a celá ústa posunutá a zkřivená s patrným otokem. Když Navalného při nouzovém přistání v Omsku nakládali na letišti do sanitky, unikla jediná fotografie Navalného obličeje a při jejím prozkoumání opravdu spaříme, že Navalného obličej je pokroucen, je opuchnutý a ústa vytažená až k nosu a pokroucená.

Navalný v letadle křičel bolestí a z toalety vypadl se zkřiveným obličejem, držel se rukama za tvář

Podle těchto informací svědků z letadla a podle této fotografie je jasné, k čemu došlo. Alexej Navalný si chtěl v kabince na toaletě v letadle něco šňupnout, pravděpodobně koks, který prý Navalný konzumuje jako rekreační drogu, což o Navalném je v Rusku známé, protože v minulosti byl prý závislý na drogách, jak uvádí článek v The New York Times [3]. Lidé okolo Navalného to však odmítají, že Alexej nic nebere. Jenže, pravda je taková, že Navalnému v letadle nebylo vůbec nic, a to ani hodinu poté, co na letišti v Tomsku pil čaj. Mezi pitím čaje a kolapsem na palubě letadla uběhlo podle ruských médií 78 minut, přibližně, tzn. hodina a čtvrt.

Naprostá většina mainstreamových médií drze a sprostě lže svým čtenářům, protože z nich dělá naprosté a tupé idioty, kteří mají naprosto nulovou inteligenci. Pokud by Alexej Navalný měl v čaji na letišti v Tomsku nasypanou nervově-paralytickou látku, sesypal by se za obrovského řevu a v křečích už v restauraci, a to jen několik pár vteřin po vypití prvního loknutí kontaminovaného čaje. Nervově-paralytická látka nemá žádnou odloženou účinnost nebo gradientní nástup, NPL účinkuje ve zlomku vteřiny po vdechnutí nebo polknutí.

Zcela zřetelně vidíte opuchlý, nateklý a zdeformovaný obličej Alexeje Navalného

Účinek je pomalejší pouze v případě, že oběť se kontaminuje přes pokožku, tzn. dotekem na kontaminovaný povrch. Potom dochází k difúzi a proniknutí látky pokožkou, křeče a zhroucení přichází se zpožděním zhruba 10 až 15 minut. Křeče postihují nejprve tu část těla, která byla vystavena kontaktu NPL. Pokud je to ruka, začnou se projevovat úporné křeče, které postupně pokračují do zbytku těla, jak se toxin šíří v krvi. Alexej Navalný, který se vypotácel z kabinky v letadle, měl zkřivený nos a ústa, přičemž toto znetvoření bylo způsobeno velice bolestivými obličejovými křečemi.

A ty jsou typickým projevem obětí, které jsou vystaveny účinkům bojového nervově-paralytického plynu VX, který byl poprvé vyroben a syntetizován bývalým nacistickým výzkumníkem závodu IG Farben Gerhardem Schraderem [4], který po válce pracoval na výzkumu chemických zbraní v britské laboratoři v Porton Down, přesně v té laboratoři, která vyrobila Novichok pro Sergeje Skripala a jeho dceru ve zpravodajské hře proti Rusku. To je poznatek ruské FSB, že Novichok byl vyroben právě v Porton Down. Lidé vystavení plynu VX však umírají strašnou smrtí.

Bojová látka VX způsobuje permanentní kontrakci svalů, křeče a nakonec paralýzu, která vzniká nejdříve v místě prvotního kontaktu s bojovou látkou

Plyn po prvním nádechu nejprve způsobuje “Joker” efekt, zkřivení obličeje obětí, protože okamžitě dochází k obrovským křečím obličejových svalů, dochází k vykloubení čelistí v ústech, ke zlomení kostí v nosu, protože obličejové svaly v křečí znetvořují obličej oběti. Pacienti, kteří přežili plynný útok VX popisují, že je to tak neskutečná a agonická bolest, že máte pocit, že vám někdo dal hlavu do svěráku a začal potom svěrák utahovat ze všech stran. Většina lidí bolest nevydrží ani minutu a upadnou do bezvědomí, ve kterém nakonec i zemřou. Látka VX se může vyrábět ve 3 skupenstvích, v plynné, kapalné a pevné podobě.

Pokud jde o pevnou podobu, jedná se o prášek, resp. o směs křídy a samotné sloučeniny VX, která se dobře váže s křídou, ale stejně tak lze použít i gely a také jíl. A právě VX v podobě křídového prášku je vysoce pravděpodobná varianta a vysvětlení, k čemu vlastně došlo. Alexej Navalný si chtěl na záchodě šňupnout koks, ale místo toho mu někdo na černém trhu prodal křídový prášek smíchaný s bojovou látkou VX. K čemu došlo po šňupnutí a natáhnutí prášku do nosu, to si jistě dovedete představit.

Univerzitní nemocnice Charité v Berlíně, kde se snaží Navalného zachránit

Nejprve si vysvětlíme, jak látka VX funguje. Lidské svaly fungují tak, že nervový neuron vyšle chemickou informaci v podobně acetylcholinu (ACh) do svalové buňky. Jakmile se tam acetylcholin dostane, svalová buňka zahájí kontrakci a stažení svalu. Jakmile je sval stažený, dojde k nastartování procesu acetylcholinosterázy (AChE), která acetylcholin neutralizuje a rozloží na cholin a acetylovou kyselinu. Tím dojde k uvolnění a relaxaci svalu. Látka VX způsobuje inhibici a blokádu acetylcholinosterázy, takže ve svalové buňce se hromadí další a další acetylcholin, který se nerozkládá a neustále stahuje a stahuje sval.

Tím vzniká mohutná a neovladatelná křeč, která postupně vede k odumření svalových buněk, svaly přestanou fungovat, vzniká paralýza a člověk se udusí, protože k procesu dýchaní jsou potřeba svaly a správná funkčnost acetylcholinosterázy. Jakmile tedy Alexej Navalný na záchodku v letadle do nosu natáhl prášek kontaminovaný látkou VX, došlo během dvou až tří sekund k nastartování nekontrolovaných křečí v obličeji, což potom vysvětluje ten jeho nelidský řev a držení se rukama za obličej, když se vypotácel z kabinky a padl na podlahu.

Najednou už je jasné, proč lékaři dali Navalnému na obličej roušku, která zakrývala i jeho oči, a proč na letiště Tegel přijeli i berlínští hasiči

Tímto se nám vysvětluje jedna záhada, na kterou jsme upozorňovali. Alexej Navalný byl totiž do Německa převážen s rouškou na obličeji, a to i přesto, že je to totální nesmysl a bizár, když je přece v kómatu. Ta rouška totiž neměla ochránit někoho před viry, ale měla zakrýt zkřivený a pokroucený obličej Alexeje Navalného. A rovněž se tím vysvětluje, proč byl minulou sobotu Navalný do Německa převážen v biohazard boxu. Je to logické, protože němečtí lékaři byli ruskými kolegy diskrétně upozorněni, že Alexej Navalný se stal obětí nervově-paralytické látky, a proto je potřeba pro něj přiletět s biohazard boxem. A vysvětluje se tím i přítomnost hasičů v koloně, která doprovázela sanitku. Berlínští hasiči zřejmě zajišťovali dekontaminaci oblečení Alexeje Navalného.

Všimněte si, že Berlín i Moskva nic nekomentují a jediné, co Moskva chce, aby to Navalný hlavně v pořádku přežil, protože jeho smrt by vyvolala v Rusku obrovské demonstrace. Jenže, není divu, že německá i ruská média tají informace okolo celé události, protože vina za nervově-paralytický útok by padla na Kreml. A samotný Alexej Navalný den před svojí cestou letadlem pro média řekl [5], že jeho smrt by Putinovi nepomohla.

Alexej Navalný má roušku navlečenou i přes oči, aby nebyla vidět deformace obličeje

Skutečnost je však taková, že Alexej Navalný šlápl na nohu někomu z ruských oligarchů, případně někomu z okolí ruské mafie, která se postarala o to, aby si Navalný u svého dealera koupil trochu jiný balíček koksu než obvykle. A Kreml samozřejmě není tupý a je jasné, že nechce v podstatě odhalit, že nekontroluje situaci na ruském černém trhu s drogami, kde mafie má přístup v podstatě ke všemu, nejen k drogám, ale i k nervově-paralytickým jedům. Kdyby totiž Kreml řekl, že šlo o nervově-paralytický útok mafie, potom by nedošlo k očištění Kremlu, že na tom nemá podíl, ale naopak by média začala Kreml grilovat kvůli tomu, že ruská vláda nemá pod kontrolou ruskou mafii a vývoj nervově paralytických látek na černém trhu. A to by byl sakra obrovský průser pro Moskvu. Takže, jaké bylo přijato opatření?

Letadlo pro Navalného zaplatil syn ruského židovského oligarchy, jehož neziskovku nechal v roce 2015 Vladimir Putin umístit na seznam cizích agentů. Chucpe na tupé goyim?

Kreml seznámil Němce se situací, k čemu došlo. Úkolem č. 1 je zachránit Navalného, takže Němci pošlou do Omsku letadlo vybavené biohazard boxem a pokusí se v Berlíně Navalného zachránit. Ruské úřady narychlo v noci ze čtvrtka na pátek minulý týden vydávají letecká povolení, lékařská povolení pro převoz, všechno probíhá v noci ve spolupráci s Berlínem. Letadlo z Německa prý zaplatil ruský miliardář a oligarcha Boris Zimin [6], syn Dmitrije Zimina, ruského židovského filantropa. Najednou je jasné, že letadlo neplatil ani Berlín, ani Moskva, ale syn židovského oligarchy žijící v USA. To je chucpátko, že?

Boris Zimin

Takže naoko to vypadá, že oligarchové, kteří jsou na černé listině v Rusku a žijí v USA, jsou nepřátelé Kremlu, ovšem když dojde k útoku a k ohrožení života Alexeje Navalného, tak dojde k nevídané scéně, doslova ke sci-fi: Kreml volá na pomoc Berlín a letadlo platí syn ruského židovského oligarchy, jehož nadaci v Rusku před lety Putin dal na seznam zahraničních agentů v Rusku.

Dmitrij Zimin totiž v Rusku provozoval Dynasty Foundation [7], která podporovala nadané děti na fyziku, matematiku, mladé vědce a talenty, aby ruské děti nemusely odcházet za studiem do ciziny, ale mohly dostat špičkové vzdělání v Rusku. V roce 2015 však Vladimir Putin přikázal nadaci umístit na seznam zahraničních agentů a v témže roce Dmitrij Zimin provoz nadace v Rusku ukončil. Dmitrij Zimin proto založil novou nadaci Zimin Foundation, a ta spolupracuje s Moskevskou nezávislou univerzitou.

Alexej Navalný je pro Moskvu nepostradatelnou figurou spolupracující řízené opozice, proto musí být za každou cenu zachráněn ve spolupráci s Berlínem i s oligarchou žijícím v USA

Pokud vám z toho jde hlava kolem a nerozumíte, co to má znamenat, potom asi neposloucháte pravidelně mé páteční pořady na SVCS. Kauza Navalný je totiž učebnicovou ukázkou situace, kdy naoko židé a Židé stojící proti sobě, najednou potají spolupracují a snaží se zachránit život své loutce, na kterou zaútočil někdo ze strany ruské a zdůrazňuji gójské mafie. Najednou Moskva zachraňuje Navalného ve spolupráci s Berlínem a letadlo platí ruský oligarcha žijící v USA, jehož neziskovku Vladimir Putin v roce 2015 posadil na seznam zahraničních agentů. To nevymyslíš! Najednou jsou všichni přátelé, všichni spolupracují, obrovský aparát v Kremlu v noci ze čtvrtka na pátek schvaluje všechna povolení pro lékaře i pro letadlo z Berlína, které zaplatí oligarcha na černé listině Kremlu.

Dmitrij Zimin

Všechno to platí syn ruského oligarchy a uniklé informace z ruské alternativy najednou vysvětlují, proč Navalný musel mít obličej zakrytý rouškou, aby nebylo nic vidět. Dobře si pamatujte z tohoto učebnicového příkladu, že když se mezi sebou řežou ž a Ž o světovou vládu, je to jejich boj. Když se ale někdo mezi ně přimotá a zaútočí proti jejich chráněnci, kterým Alexej Navalný je už dlouhá léta v Rusku a slouží jako řízená opozice, tak najednou ž a Ž mezi sebou spolupracují, a to tak rychle, že se všechno stihne za jednu noc. Pamatujte si, že kdyby Navalný nebyl pro Moskvu tak životně důležitý, nikdy by se mu takové péče nedostalo! A to, že to nechápou mainstreamoví novináři, to pouze ukazuje na dnešní zoufalý stav obecné žurnalistiky. Neschopnost analyzovat věci, které leží člověku přímo před očima, to je ta konceptuální slepota.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář