JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Alexeje Navalného po celou dobu jeho cesty po Sibiři doprovázela záhadná žena z Velké Británie, která po jeho otravě zmizela a odletěla do Německa tak rychle, že ji ruští vyšetřovatelé ani nestihli vyslechnout! Kreml teď žádá Berlín o spolupráci, aby žena byla nalezena a vyslechnuta! Podle informací ale už v Německu není, ve Frankfurtu přesedla na letadlo do Londýna! Byla to ona, která Novičokem z laboratoří Porton Down otrávila Alexeje Navalného? Tím by se znovu potvrdilo, že stopy vedou k britské MI-6 a k jejímu programu chemických zbraní pro provádění atentátů a provokací!

RUSKO: Ruský tým vyšetřovatelů otravy Alexeje Navalného intenzivně pátrá po záhadné ženě, která doprovázela Alexeje Navalného během jeho celé cesty po Sibiři a po Navalného otravě zmizela z Ruska a vyhnula se podání výpovědi ruským vyšetřovatelům [1]. Uvedenou ženou je jistá Marina Pevčichová, která má ruskou národnost, ovšem trvale žije ve Velké Británii, tedy stejný scénář jako rodina Sergeje Skripala. Pevčichová je podle informací lidsko-právní aktivistkou a má úzké napojení na londýnskou centrálu Open Society Foundation George Sorose.

Ruská policie po otravě Navalného kontaktovala všechny Navalného přátele, kteří s nim podnikli cestu po Sibiři, ovšem Marina Pevčichová se výpovědi vyhnula a narychlo z Ruska odletěla. Jejím cílem se stalo Německo a ruské úřady nyní po Berlínu chtějí, aby Pevčichovou našli a provedli s ní výslech, nejlépe za přítomnosti ruského vyšetřovatele.

Alexej Navalný

Jenže, to asi nebude možné, protože podle posledních zpráv německých médií Marina Pevčichová ve Frankfurtu přestoupila na jiné letadlo, konkrétně na let do Londýna. Všichni ostatní přátelé Alexeje Navalného poskytli ruské policii své výpovědi, ale Pevčichová se neznámo proč vytratila a zmizela do zahraničí. To je poměrně zásadní a znepokojivá informace, která pouze ukazuje, že otrava ruského opozičníka opravdu nemusela přijít zvenku, ale přímo zevnitř z kruhu nejbližších lidí, kteří s Navalným spolupracují.

Tím by se vysvětlilo opravdu mnohé, protože by došlo k potvrzení toho, že v celé akci má opět prsty britská tajná služba MI-6, která už jednou v kauze Sergeje Skripala předvedla, že novičoková hysterie docela dobře funguje na média a na politické procesy, takže není divu, že v době běloruské krize, která podle všeho skončila pro západ naprostým fiaskem, se znovu kuje železo, dokud je žhavé, a tentokrát přímo v Rusku.

Doprovázela Navalného po celou dobu při cestě po Sibiři, po otravě Navalného narychlo odletěla do Německa

Obrovská péče a snaha o záchranu Alexeje Navalného ze strany Kremlu je naprosto zjevná, protože smrt Navalného by byla pro Kreml naprostou katastrofou. Smrtí Navalného by Kreml nejen nic nezískal, ale naopak by ztratil velice cennou řízenou opozici v Rusku, díky které je v Ruské federaci klid a pořádek. Alexej Navalný je v roli řízeného a spolehlivého ventilu v ruské společnosti, který umožňuje upouštět přetlak bez rizika exploze.

Ruský vyšetřovat v rozhovoru pro ruskou televizi o tom, že pohřešují Marinu Pevčichovou, že uletěla z Ruska a vyhnula se výpovědi.

A proto pravidelně v Rusku probíhají demonstrace, které mají pokojný průběh, po skončení demonstrace se všichni rozejdou domů a nikdo nezapaluje na ulici auta a popelnice. Řízená opozice je tím, co v Rusku udržuje klid a pořádek v zemi, kde mnoho mladých lidí nenávidí Vladimira Putina, neboť se jedná o novou “netflixovou” generaci ruské mládeže. A tuto opozici musí někdo řídit, někdo, kdo nebude volat po krvi, kdo nebude zapalovat ulice, kdo prostě bude přijímat ze západu peníze a bude demonstrovat s transparenty v rozmezí od do, ale potom šmitec a všichni domů.

Obětování Navalného je dokonalý a přitom primitivní plán britské MI-6

Dává to dokonalý smysl, proč by Navalného chtěl západ obětovat. Pokud se cokoliv Navalnému stane v Rusku, např. uklouzne na chodníku a rozbije si hlavu, bude za to automaticky odpovědný Putin. Je úplně jedno, kolik svědků by bylo okolo a dosvědčili by, že to byla náhoda, na západě by tomu nikdo nevěřil a okamžitě by začal řev, že Vladimir Putin dal příkaz k likvidaci Navalného přímo na ulici. Je proto logické, že ten plán byl velice jednoduchý. Žena s trvalým pobytem ve Velké Británii přiletí do Ruska a podnikne velkou cestou s Navalným a jeho přáteli po Sibiři.

Společné foto z letištního autobusu v Tomsku

Na konci cesty, když se Navalný vrací letadlem do Moskvy, se mu v kabince udělá totálně zle, zkřiví se mu obličej a v agónii upadá do kómatu. Ruská policie vyslechne všechny jeho přátele, kteří s ním cestu po Sibiři vykonali, ovšem s výjimkou Mariny Pevčichové, která na nic nečekala a narychlo sedla na letadlo a odletěla z Ruska zpátky do Londýna přes německý Frankfurt. Je to jenom náhoda? A je to náhoda, že Pevčichová je etnická Ruska žijící trvale v Anglii stejně, jako byla Skripalova rodina? A je to náhoda, že Skripalovi prý byli otráveni Novičokem, a nyní je prý Novičokem otráven i Navalný, kterého doprovázela Ruska žijící ve Velké Británii?

Navalný musí přežít, je to pojistný ventil na ochranu Ruska před netflixovou mládeží a hořícími ulicemi

Ne, nic jako náhody neexistuje. Všechno to do sebe naprosto dokonale zapadá, protože je to tak jasné a průhledné, až je to směšné. Jestli někdo měl motiv otrávit Navalného, byla to právě britská MI-6 a západní elity, kterým se situace v Bělorusku vymkla z podkontroly a může za to Vladimir Putin, který klepl v Bělorusku západ přes prsty a nedovolil sesazení Alexandera Lukašenka. Otrava Navalného je proti-úder Rothschildovy MI-6 a nemuseli vymýšlet nic nového. Prostě znovu použili Now We Choke látku vyvinutou v Porton Down, vyslali do Ruska k Navalnému kurýra s lahvičkou, možná právě Pevčichovou, a ta se zřejmě postarala o to, aby se Now We Choke dostal k Navalnému způsobem, aby z toho byl obviněný Kreml.

Oficiálně se prý Navalný otrávil z tohoto kelímku s čajem

Jakmile byla operace provedena, agentka dostala příkaz okamžitě opustit Rusko, aby z ní Rusové nedostali, pro koho vlastně pracuje. Tento proces je naprosto průhledný a znovu se ukazuje, že při záchraně Navalného se nejvíce angažoval právě Kreml, protože úmrtí řízeného opozičníka by zažehlo v Rusku velice nebezpečné procesy demonstrací Gererace Z, tedy tzv. netflixové ruské mládeže.

Ta totiž je i v Rusku vychovávána globalisty a liberály, bez ohledu na to, jak moc se Kreml tomu snaží bránit. První priorita je totiž jejich, světových sionistů. Je to dáno tím, že drtivá většina učitelů má levicové a liberální ukotvení, které je přímo v systémech školství zakořeněné. Škola totiž učí ke kolektivismu, který vychází z marxismus, na rozdíl od kapitalismu, který je založen na individualismu. V tom je ten zakopaný pes na 1. prioritě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář