JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Američané rozehráli v ČR zpravodajskou hru nejen proti Rusku, ale i proti Číně! Ministr zahraničí Petříček vyzval k zahájení vyšetřování Číny kvůli utajování informací o Coronaviru! Česká vláda likviduje vztahy ČR se dvěma jadernými světovými velmocemi – do roku 2030 má dojít k rozmístění trvalých amerických základen v zemích skupiny V4 v rámci projektu Three Seas Initiative!

ČESKO: Česká republika se nebezpečně zaplétá do plánů amerických jestřábů, a to ve skrytu současné koronavirové krize. Už v neděli jsme informovali [1], že americká CIA ve spolupráci s českými tajnými službami rozehrává nebezpečnou hru proti Ruské federaci, která má být obviněna, že stojí za kybernetickými útoky proti českým nemocnicím, které mimochodem dosud fungují na počítačových systémech Windows NT 4.0 z 90. let a na letitých Windows XP, které jsou jen o pár let mladší.

Zpravodajská hra proti Rusku spočívá v tom, že Moskva bude obviněna, že její hackeři útočí na české nemocnice v odvetě za odstranění sochy maršála Ivana Koněva na Praze 6. Starosta Ondřej Kolář (TOP 09), který se v odstranění sochy nejvíce angažoval, má v současné době znovu přidělenou policejní ochranu [2], protože Rusko prý vyslalo do ČR několik Rusů a agentů. Může jít o operativní tým na jeho “extrakci” a odvoz do Ruska. Ochranu má nově i pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) [3]. Bude se teď jednat o hru nervů.

Tomáš Petříček, ministr zahraničí ČR

Přitom vrácení sochy na původní místo by celou situaci okamžitě vyřešilo a urovnalo. Nicméně, je velmi reálné, že Američané mají plán a chtějí, aby Rusové opravdu Ondřeje Koláře do Ruska unesli, protože by se jim to náramně hodilo do plánu. Mohli by potom z pražského starosty udělat mučedníka, doslova druhého Borise Němcova a uvalit na Rusko další sankce za únos.

Být na místě Ondřeje Koláře, hluboce bych se nad tímto zamyslel, jestli opravdu tím největším nebezpečím je teď ruská rozvědka, a ne třeba plán amerických partnerů na obětování Ondřeje Koláře v zájmu vysoké zpravodajské hry. Jakou cenu má Ondřej Kolář a kdy je cena vyšší? Když je chráněný a nedotknutelný v Praze, anebo když by byl unesen a postaven před soud v Moskvě?

Kolář na cestě do Moskvy podle plánu CIA? Čína se od ČR za materiální pomoc dočká vyšetřování, plivání a eliminace vztahů

Dovedete si představit tu mediální hysterii a nekonečné reportáže z Moskvy? Nedivil bych se, když by CIA přímo poskytla GRU pomoc s dopadením Ondřeje Koláře, protože tím by posloužil CIA hned dvakrát. Nejprve odstranil sochu maršála Koněva, umazal si ruce za Američany. A po únosu do Ruska by posloužil Američanům podruhé, jako obětní beránek americké protiruské propagandy, která by Kolářův únos do Ruska využila k posílení protiruské agendy nejen v ČR, ale v celé skupině zemí V4. Jenže, jak se ukazuje, v této protiruské provokaci okolo sochy maršála a kybernetických útoků na české nemocnice se ukazuje, že zdaleka nejde jenom o zpravodajskou hru proti Rusku.

Vykládka čínské zdravotní pomoci z letadla Antonov 124 na letišti v Ruzyni.

Ministr zahraničí ČR Tomáš Petříček si nechal v tichosti a utajení udělat silně proti-čínskou analýzu vývoje situace v ČR okolo Coronaviru s ohledem na bezpečnostní rizika posilujícího vlivu Číny v ČR, a to v souvislosti s virovou krizí. Čína podle Petříčka [4] získává v ČR mohutný vliv, a to na úkor západních spojenců, především potom USA, ale přitom Čína prý zatajovala informace okolo Coronaviru, zamlčovala hrozby, a z toho je prý potřeba vyvodit důsledky, zahájit vyšetřování Číny a především je potřeba okamžitě přehodnotit a změnit vztahy s Čínou, rozuměj v tom smyslu, že je potřeba eliminovat vztahy s Čínu tak maximálně, jak to jen půjde.

Analýza prý uvádí, že Čína zdravotní pomůcky do světa nedaruje, ale prodává je, a navíc prý jsou nevalné kvality. Stejně tak prý hrozí situace, že Čína začne skupovat v Evropě virovou krizí oslabené podniky a továrny, což prý představuje mohutné bezpečnostní riziko, že v Evropě posílí čínský kapitál. To povede k oslabení západních hodnot a transatlantických vazeb, uvádí se v dokumentu.

Plivání na zachránce, Čína jako hadr? NATO ukázalo svoji slabost, v době virové krize a zdravotní nouze se alianční pomoc zhroutila

Zkusme se teď vrátit zhruba o měsíc a něco zpátky. Česká republika zjišťuje, že se virové krizi nevyhne a bude potřeba přijímat opatření. První průser na sebe nenechá dlouho čekat a Správa státních hmotných rezerv už počátkem dubna zpětně přiznává [5], že neměla dostatek zdravotnického materiálu, ani roušek, ani respirátorů, sklady jsou poloprázdné, anebo dokonce úplně prázdné a vláda prý na to byla dlouho upozorňována.

V normální situaci a v normální zemi by se za to někdo zodpovídal před tribunálem, ale v Česku ne, protože jak víte, Česko snese fšecko. Sklady civilní obrany byly už v 90. letech rozkradeny, zlikvidovány a zrušeny, takže co dělat? A tak přišla ke slovu lidová tvořivost a marketingové reklamní agentury v Praze, které dostaly zakázku na natočení reklam, aby si lidé sami a doma ušili roušky svépomocí. Jenže, protože tolik milionů roušek ušít nešlo za pár dnů a nocí, bylo potřeba roušky a další materiál někde nakoupit ve světě. A v tu chvíli to přišlo.

Andrej Babiš komentuje přílet letadla se zdravotnickou pomocí z Číny.

USA odmítly pomoc evropským zemím, včetně České republiky, protože Donald Trump zakázal vývoz zdravotnických potřeb ze země, a to včetně spojencům v NATO. Jediná země, která neodmítla, byla Čína a zachránila Česku republiku. Všechno to, čím se teď Česká republika chlubí, že v zemi nevypukla epidemii jako v Itálii, že se daří testovat tisíce lidí, že je to úspěch, tak to všechno je úspěch díky Číně. Je to díky čínským rouškám, díky čínským respirátorům a díky čínským testům na Coronavirus. Ani jeden test v ČR nepochází ze západních zemí nebo z USA, ani jedna rouška, ani jeden respirátor.

Všechno je Made in China, a to včetně těch 3M respirátorů, což je sice americká značka registrovaná v Kalifornii, ale veškerá produkce 3M se vyrábí a distribuuje do světa z čínského Šen-čenu. Bez pomoci Číny a bez nákupů od Číny by se česká vláda v čele s tím manekýnem Petříčkem neměla čím chlubit. Jediné, co přišlo z USA, byl Remdesivir pro zkušební testování na pokusném českém pacientovi v kritickém stavu, protože v USA to firma Gielad potřebovala otestovat účinek na pacientovi slovanského původu, který má jiný genetický základ než zkušební pacienti v USA.

V době virologického úderu na Evropu pomohla zemím NATO Čína a ruské letouny poskytnuté Ukrajinou, to prostě nevymyslíš

Jenže, české vládě už otrnulo. Virovou krizi se podařilo zažehnat, a tak se ihned začíná vytahovat analýza, která nejen, že neděkuje Číně za pomoc, ale naopak ji pomlouvá, poškozuje a dokonce obviňuje. Na objednávku ministra zahraničí tak vznikla analýza, která má podnítit vyšetřování Číny za to, že nevarovala včas před virem, a rovněž má podnítit eliminaci vztahů s Čínou. To, že před měsícem a půl celá Česká republika čekala na přílety Antonovů s nákladem zdravotního materiálu z Číny jako na smilování, to už je jaksi zapomenuto a hlavním úkolem ministra zahraničí teď je dodrbat a zlikvidovat veškeré vztahy s Čínou. Přesně tohle se České republice jednou šeredně vrátí i s úroky. Ve chvíli, kdy se USA na své spojence vykašlaly a zakázaly vývozy zdravotnického materiálu, tak členské země NATO v Evropě zdravotnickým materiálem z Číny zásobovala ukrajinská letadla zkonstruovaná ruským konstruktérem v dobách SSSR. To je pěkné chucpe, že?

Výroba respirátorů 3M v čínském Shenzhenu.

Neschopnost NATO reagovat na virovou krizi odhalila, že když v USA nastane problém, a nemusí jít o jadernou válku, ale jenom o obyčejný virus, tak celé NATO je v háji a naprosto mimo schopnost vzájemné pomoci. Dokonce členské země NATO ani nemají velkokapacitní letadla, která by bylo možné nasadit na dopravu většího objemu materiálu v případě krize.

Kdepak, členské země NATO musely zachraňovat ruské Antonovy provozované Ukrajinou. Američané totiž spojencům neposkytly ani zdravotnický materiál, ani transportní letadla, která mají v Evropě na leteckých základnách Ramstein v Německu a Aviano v Itálii. Kdepak, žádná pomoc od členské země NATO, ale pronájem původně ruských letadel od Ukrajiny. Za veškerou pomoc vděčí Evropská unie Číně, Ukrajině a ruským letadlům. To je výsledek měsíc a půl trvající koronavirové krize v Evropě.

V případě války by se NATO sesypalo v důsledku neochoty pomáhat si v době krize mezi sebou, dokonce i ČR zakázala vyvážet zdravotnický materiál v době virové krize, a to ani do členských zemí EU a NATO

A co je jediným výsledkem? No přece analýza, která obviňuje Čínu, pošpiňuje kvalitu zdravotního materiálu, vyzývá k vyšetřování Číny a k eliminaci vztahů s Čínou. A odkud tento nevděk pramení? Od Čechů? Ale kdepak, je to befel od amerických partnerů, kteří ministrovi zahraničí ČR poslali čerstvé noty, jakým způsobem má “poděkovat” Číně za její pomoc. Bezpáteřní plivanec na Čínu, za který by mělo přijít okamžité odvolání ministra.

Obviňování Číny ve světle toho, jak podivně a neuvěřitelně se virus rozšířil do celého světa a dokonce do míst, kam by se rozšířit neměl, je naprostý projev idiocie na jedné straně, ale současně i servility vůči americkým páníčkům, kteří prostě ve světle virové krize pochopili, že NATO právě předvedlo Rusku i Číně svoji naprostou slabost. Stačí malá krize, třeba jenom virová a celé NATO je naprosto neschopné vzájemné pomoci. Představte si model, že několik zemí NATO je napadeno nepřítelem virologickými a biologickými zbraněmi, včetně USA. Co se stane?

Čínská zdravotní rouška STX, Standard Extra 3-vrstvá.

Americký prezident zjistí, že nemá dostatek zdravotního materiálu ani pro vlastní lidi, natož pro spojence v Evropě. Pomoc tak nepřijde a evropské země NATO zůstávají bez pomoci, v první fázi bez pomoci zdravotní. V USA začne eskalovat bezpečnostní situaci kvůli nákaze, začínají se objevovat rabování, pouliční gangy obsazují policejní stanice, přebírají moc a systém moci v USA se hroutí zevnitř. USA nemohou do Evropy poslat vojáky, potřebují je doma. Coronavirová krize tak ukázala generálům na celém světě, jakou slabinu má celé NATO. Vůbec nemusí jít o krizi jadernou nebo válečnou, prostě stačí virus a NATO není schopno pomoci si mezi sebou k ochraně obyvatelstva před virem vlastními prostředky.

Američané usilují o zlomení odporu mezi obyvatelstvem v ČR proti rozmístění amerických základen

Země NATO se nemohou spolehnout na USA, ale musí se spoléhat na čínskou pomoc, kterou do Evropy vozí Ukrajinci ruskými letadly. Přesně taková je teď účetní bilance uvnitř NATO po této vlně koronavirové krize, která zdaleka ještě nekončí. A právě proto Američané zahajují právě teď zpravodajské hry proti Rusku a Číně, protože nemohou sedět se založenýma rukama. USA totiž v krizi v Evropě selhaly a spojence nechaly na holičkách. Proto Američané musí honem rychle odvést pozornost jinam, a to nejlépe tím, že poskoci USA v Evropě začnou na povel na Rusko a Čínu kydat novou a čerstvě vyrobenou špínu a hnůj. Proto to obvinění Ruska z útoků na české nemocnice v odvetě za sochu Koněva, proto ty útoky na Čínu za pomoc v době, kdy USA zemím NATO v Evropě pomoc odmítly. Kruh se uzavírá a Čína za pomoc sklidí špínu a nadávky.

Plán Trojmoří

Do redakce jsme dostali podrobnosti o současné nové zpravodajské hře v ČR proti Rusku a Číně. Podle našeho zdroje z okruhu ruských bezpečnostních struktur je cílem Pentagonu připravit do roku 2030 v zemích skupiny V4 podmínky a základy pro rozmístění amerických základen, které se postupně přesunou ze západních zemí do prostoru Střední a Východní Evropy. Jmenovitě se to ale bude týkat Polska, České republiky, Slovenska a Maďarska. Podle informací jde o naplňování americko-polského plánu Three Seas Inititaive, tedy plán Trojmoří.

Tento projekt je postupně naplňován a ve všech zemích Trojmoří mají být do roku 2030 americké základny. Zatím se nachází v Polsku, v Rumunsku a v Bulharsku, základny na Slovensku jsou podle všeho v jednání, stejně tak v Maďarsku. Pro Američany je teď hlavní získat podporu veřejnosti pro americké základny v ČR. K tomu je potřeba vytvořit mezi veřejností v ČR nenávist k Rusku, a k tomu byl právě vybrán Ondřej Kolář a celá kauza s pomníkem. Rovněž i obvinění Ruska z útoků na české nemocnice má tento účel.

Ondřej Kolář jako obětní beránek plánu americké CIA na rozpoutání protiruské hysterie v ČR, která povede k souhlasu české veřejnosti s vybudováním amerických základen

Američané předpokládají, že Ondřej Kolář v nějaké chvíli bude postaven v Moskvě před soud, a tento proces by definitivně v ČR obrátil veřejnost proti Ruské federaci. To by byl ten bod zlomu, který by českou vládu přiměl ke kývnutí na vybudování amerických základen na území ČR. Podle našich informací jsou vytipovány 4 lokality v ČR, Američané se zajímají především o bývalý VVP Brdy a rovněž o strategicky položené letiště v Ostravě – Mošnově, kde mohou přistávat největší americká letadla C-5 Galaxy a bombardéry B-52. Redakce Aeronetu už dříve informovala [6], že Alexandr Vondra z ODS na volebním sjezdu vyzval k vybudování americké strategické letecké základny v Ostravě – Mošnově.

Ondřej Kolář v září 2019 při zasedání zastupitelstva Prahy 6 před hlasováním o odstranění pomníku maršála Koněva.

Američané jsou si tedy podle těchto informací z ruských bezpečnostních zdrojů vědomi svého neúspěchu s umístěním radaru v Brdech a nově tedy chtějí vytvořit v ČR protiruskou hysterii mezi obyvatelstvem, která by dokopala českou vládu k rozhodnutí, které podle informací není mnoha českým politikům příliš po vůli, a to k souhlasu s pobytem amerických vojsk na území ČR.

Přestože mnoho politiků v ČR jde Američanům na ruku, rozhodnutí o pobytu vojsk, i když spojeneckých, se bojí jako čert kříže, protože se bojí velkého odporu ze strany silně pacifisticky založeného českého obyvatelstva, které má nelibé vzpomínky na jiný pobyt vojsk z minulosti. Jak se však ukazuje, Američané tak řeší v této chvíle spíše propagandistický problém v ČR, protože vyvolat v ČR natolik silnou protiruskou nenávist a obavy z Ruska, aby Češi kvůli tomu kývli na rozmístění amerických základen, to bude vyžadovat od Američanů opravdu velkou invenci a dobře promyšlené protiruské zpravodajské hry.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář