JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Antifa v Seattlu vyhlásila autonomní a nezávislou oblast na federální vládě USA, ozbrojení gangsteři začali vybírat výpalné od místních obchodníků, zřídili checkpointy a požadují po vládě rozpuštění policejních složek a jejich nahrazení lidovými komisariáty! Neomarxistická revoluce v akci! Donald Trump pohrozil starostce města vojenským zásahem proti teroristickému státu, který vzniká ve východní čtvrti Seattlu! Tisková konference zástupkyně šéfa místní policie je tragikomickou ukázkou zoufalství a strachu místní policie, která se kvůli korektnosti nesmí levicových radikálů ani dotknout! (VIDEO)

USA: Zatímco v Evropě se stále ještě řeší dozvuky koronavirové krize a otázka toho, jestli ještě nosit roušky nebo ne, za mořem v USA se podle všeho už naplno rozjelo pokračování krize, která má novou podobu. Teroristická organizace Antifa totiž ve východní části města Seattle ve státě Washington vytvořila svůj vlastní stát, i když velice malých a miniaturních rozměrů o velikosti přibližně 6 městských bloků [1]. Antifa totiž od pondělního večera začala obsazovat oblast ve východní části města, ze které se úplně stáhly policejní sbory a vyklidily místní policejní okrsek.

Nápis Seattle Police Department na policejní stanici přepsaný na Seattle People Department.

Antifa obsadila vyklizenou policejní budovu a ozbrojení členové organizace začali na přístupových ulicích vytvářet barikády, které fungují jako checkpointy s ozbrojenými strážemi. Uvnitř této oblasti vyhlásila Antifa tzv. autonomní zónu nezávislou na státní i federální vládě. Zóna má název Capitol Hill Autonomous Zone a uvnitř zóny podle policejních a už i zpravodajských sborů de facto vznikl samozvaný stát, který klade lokální vládě státu Washington neuvěřitelné požadavky.

Antifa požaduje rozpuštění policie a v autonomní zóně ve městě začal výběr výpalného

Prvním požadavkem je úplně rozpuštění policie ve státě Washington a jeho nahrazení něčím, co Antifa nazývá správou a vládou lidu pomocí komitétů vybraných osob, tedy v podstatě stará a známá vláda lidových komisariátů z dob počátků Sovětského svazu. Druhým požadavkem je odebrání veškerých starobních penzí a důchodů všem vysloužilým i budoucím penzionovaným policistům a použití těchto peněz na financování těchto zmíněných lidových komisariátů, které v podstatě získají roli lidových milicí.

Checkpoint na vstupu do autonomní zóny.

A jak by to mohlo vypadat, to už Antifa začala ukazovat v praxi, když zoufalí obyvatelé v zóně začali volat o pomoc policii venku, že místní samovláda těchto povstalců vybírá od lidí a především od podnikatelů a obchodníků poplatky za provoz živností, prostě za to, že mohou v zóně podnikat. Ano, tušíte správně, Antifa začala vybírat výpalné podle vzoru mafie. Pokud si myslíte, že tyto informace jsou nějaký hoax a příběh z nějakého hollywoodského post-apokalyptického filmu, tak jste na omylu. Jsou to informace pocházející z tiskové konference zástupkyně šéfa policie v Seattlu, která novinářům vysvětlovala, jak je možné, že Antifa de facto vyhlásilo vlastní autonomní území ve městě.

Donald Trump pohrozil starostce vojenským zásahem, ta mu odpověděla, že má zalézt zpátky do bunkru a nestarat se o její business v Seattlu

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1270914092295950337?s=20

Americký prezident Donald Trump na Twitteru vyzval starostku města, aby okamžitě získala zpět kontrolu nad celým městem, anebo to Donald Trump udělá za ní. Jenže starostka na Trumpův výrok zareagovala [2], že má zalézt zpátky do bunkru pod Bílým domem. Dala tím jasně najevo, že procesy uvnitř města schvaluje a Antifa má de facto její podporu. A to je přesně ten důvod, proč na tiskové konferenci zástupkyně šéfa policie hovořila tak opatrně a diplomaticky, protože sloužit jako policista v takovém městě pod starostkou, která de facto ve městě organizuje povstání proti policii, je opravdu o hubu.

Vlajka Antify s logem deštníku jako symbolu CHAZ autonomní zóny.

Demokratická starostka města Jenny Durkan se ale protestujícím a Antifě ve městě také nezamlouvá a včera vtrhly na radnici během zasedání a požadují její odvolání [3]. To prý kvůli tomu, že dovoluje policii používat proti rabujícím gangům slzný plyn. To prý musí přestat, nikdo nesmí proti demonstrantům zasahovat, protože jejich právem je vzít si svoje město zpátky od politiků. Představitelé Antify to nazývají přímou demokracií z ulice.

Antifa rovněž požaduje rozpuštění soudů a imigračních úřadů, které brání imigraci černochů, Hispánců a cizinců do USA

https://twitter.com/iowahawkblog/status/1270761914918932481?s=20

Třetím požadavkem Antify je rozpuštění soudů a rovněž zrušení imigračních úřadů, protože migrace je podle Antify lidským právem a žádné úřady nesmí regulovat a omezovat migraci lidí do USA. Mezitím Antifa vyvěsila na Twitter stížnost, že místní bezdomovci vykradli v autonomní zóně sklad potravin a mají je vrátit. Aby boj za svobodu mohl pokračovat, potřebuje Antifa veganské potraviny, ovesné vločky, ovoce a hlavně sójové produkty. Americká tajná služba již identifikovala vůdce a organizace, které stojí za touto autonomní zónou, kromě Antify to jsou nejrůznější anarchistické organizace jako Alerta, Youth Liberation Front apod.

Barikáda před vstupem do autonomní zóny.

Neochota měst a radnic zasahovat proti těmto anarchistickým bojůvkám je jasným znamením indukované revoluce ze shora. Za normálních okolností jsou revoluční procesy podnícené zezdola, ale pokaždé narazí na silná odpor vládnoucích a vyšších elit. Ale v tomto případě je tomu naopak, protože vládnoucí elity, radnice, starostové a guvernéři mnoha amerických států pod kontrolou Demokratické strany tyto demonstranty chrání a podporují. Amerika proto ještě ani pořádně neskončila s koronavirem a už má daleko a daleko větší problém s hrozbou rozpoutání povstání ve velkých amerických městech s podporou místních lokální elit pod kontrolou Demokratické strany.

Spojené státy čeká na podzim Velká listopadová socialistická revoluce?

Něco takového před 20 nebo 30 lety bylo v USA nemyslitelné, protože i když Republikáni a Demokraté naoko stáli proti sobě, ve věcech politického řízení si nikdy, lidově řečeno, nesrali do vlastního hnízda. Když ale vidíte, že ve městech pod vládou demokratů dochází k nepokojům, k ničení majetků, k ustanovování neomarxistických lidových komisariátů, tak je jasně, že něco se změnilo. Už totiž nezáleží na tom, co se stane s americkým hnízdem. Najednou v roce 2020 už je dovoleno do něho kálet ze strany místních elit, likvidovat vlastní prostor s cílem prosazování globalistické neomarxistické agendy.

Teď vstupujete do zóny CHAZ. Znak Antify v kruhu symbolizuje O, tedy CHAOZ.

Ta má do USA přinést Velkou listopadovou socialistickou revoluci v prezidentských volbách. Všechno je připraveno a načasováno tak, aby nepokoje, demonstrace a bezpečnostní krize vrcholila v USA právě na podzim. V americkém kongresu leží návrh na změnu financování policie, na odebrání pravomocí policii, dotací, a za všemi těmito návrhy stojí Demokratická strana. Přestože zákon zřejmě neprojde horní sněmovnou, kde mají většinu Republikáni, tak samotný akt odmítnutí zákona se stane dalším olejem přilitým do ohně, což podpoří další demonstrace a protesty v amerických městech.

V Seattlu nejprve lidem do hlavy tlačili zákony na omezení zbraní, zásobníků a brokovnic, protože lidi přece chrání policie. Teď policie vyklidila okrsky a městské čtvrti řídí gangy požadující výpalné

Ve chvíli, kdy místní policie vyklidí svoji pobočku, stáhne všechny policisty z oblasti a přenechá kontrolu nad oblastí Antifě a dalším anarchistickým organizacím, už nemůžeme mluvit o společnosti zákona a pořádku, ale o společnosti řízené chaosem, kde veškerou moc uchopí ten, kdo je nejsilnější a má nejvíce zbraní. A co udělají lidé, kteří nemají zbraně, protože si mysleli, že je ochrání policie? Co udělají lidé, kteří se nechali zbavit zbraní, protože si mysleli, že je ochrání policie?

Capital Hill Autonomous (Free) Zone ve světle zeleném ohraničení.

Proč myslíte, že Antifa operuje právě ve městě, které tak dlouho prosazovalo a nakonec opravdu prosadilo vloni [4] protizbraňové zákony? Přesně takto fungují globalistické procesy sionistického řízení při nasunování neomarxismu. Nejprve lidi zbavit zbraní a potom na ně pustit Antifu, která od nich bude vybírat výpalné. Americká laboratoř globalismu právě zkouší modely a procesy vyvolání revoluce a zkoumají, jak to provést nejlépe a nejefektivněji. Policie je eliminována, radnice a guvernéři jdou na ruku. Jakmile bude policie oslabena, pacifikována a někde dokonce rozpuštěna, americká republika se začne hroutit. V Americe je nakročeno ke 2. občanské válce.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář