JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Běloruská tajná služba odposlechla rozhovor mezi Angelou Merkel a Mateuszem Morawieckim, Alexej Navalný nebyl otráven, ale podle všeho zkolaboval na agresivní variantu Covid-19 podobně, jako počátkem roku ve Wuhanu! To by ale potom znamenalo, že SARS-Cov-2 je doopravdy bojový virus, který ztrácí weaponizaci, degraduje a tím se maskuje za respirační onemocnění! Odposlech rozhovoru míří z Minsku ruské FSB a do Kremlu, uniklá nahrávka pochází zřejmě od polského mobilního operátora!

Běloruský prezident Alexander Lukašenko dnes odpálil hned dvě informační bomby, které mění nejenom pohled na kauzu Alexeje Navalného a jeho záhadného upadnutí do kómatu, ale rovněž odkrývají i děsivé pozadí koronavirové krize ve světě. Běloruský prezident ve čtvrtek totiž oznámil, že běloruské tajné službě se podařilo získat nahrávku telefonického rozhovoru mezi německou kancléřkou Angelou Merkel a polským premiérem Mateuszem Morawieckim [1]. Angela Merkel v telefonickém rozhovoru Morawieckému řekla, že Alexej Navalný nebyl otráven a celé je to hoax, který je namířený jako zpravodajská hra proti Rusku. Nahrávku prý běloruská tajná služba poskytne Kremlu a ruské FSB.

Angela Merkel s telefonem

Všeobecně je známé, že Angela Merkel nedodržuje bezpečnostní protokoly a telefonuje s představiteli evropských států ze svého normálního mobilního telefonu, který nemá šifrování, což potom znamená, že všechny hovory jsou potom po dobu až 7 let uchovány v archivech mobilního operátora. Tajné služby potom mohou kterýkoliv takový rozhovor získat v podobě .mp3 nahrávky, pouze k tomu stačí člověk a zaměstnanec operátora, kterého tajná služba naverbuje ke spolupráci.

Jenže, podle ruských zdrojů mělo v nahrávce m.j. zaznít i to, že Navalný zkolaboval v letadle na Covid-19 podobně jako Číňané ve Wuhanu. To prý měla Angela Merkel říct polskému premiérovi v telefonu. A právě proto je teď Navalný v nemocnci Charité na plicní ventilaci jako akutní oběť SARS-Cov-2. O tomto se však již mluvilo dříve a na Aeronetu jsme to dokonce probírali, že je to jedna z možností, jaký původ má vlastně SARS-Cov-2. Úplně jsme na to zapomněli, co probíhalo v lednu a v únoru tohoto roku v ulicích Wuhanu.

Zkolabování Alexeje Navalného v letadle má děsivou shodu s kolapsy lidí v ulicích Wuhanu počátkem tohoto roku

Pojďme se vrátit o téměř tři čtvrtě roku zpět. Koncem ledna a počátkem února 2020 začaly z Wuhanu v provincii Hubei v Číně přicházet neuvěřitelné a bizarní záběry z ulic města, kde lidé najednou a z ničeho nic začali padat jako mouchy na zem poté, co před malou chvíli normálně chodili, nesli nákupní tašky, neměli žádná problémy a najednou s sebou sekli na zem, zkolabovali a nastala naprostá panika, která o pár dní později vešla do dějin jako koronavirová pandemie. Přinesli jsme o tom článek [2] už 25. ledna 2020. Uběhlo mnoho měsíců a dnes už na to většina lidí zapomněla, dnes se řeší roušky, vakcíny a další záležitosti, ale tehdy v lednu a v únoru ve Wuhanu proběhlo něco, co dodnes je obestřeno záhadou.

Padání lidí na místě na zem poté, co ještě před chvílí byli v naprosté pohodě. Záběry z pouličních kamer ve Wuhanu se už nikde jinde na světě neopakovaly, pouze ve Wuhanu se stalo něco, co vedlo k tak agresivní manifestaci viru, že lidé najednou přímo na ulici zkolabovali a lékaři je sanitkami po celém městě sbírali jako padlé mouchy. A nikdo to dosud z čínských úřadů nevysvětlil, nad těmito děsivými záběry se uzavřela informační hladina. Jenže, v souvislosti s oznámením Alexandera Lukašenka o odposlechu Merkelové se znovu otevřela.

 

V oblasti vývoje bojových látek existuje skupina prudkých nervových a biologických sloučenin zkráceně označovaných jako FDWA (Fast Degradable Weaponized Agent), tedy v překladu “Rychle se rozkládající bojová látka” a především naprostý vrchol vývoje biologických a chemických zbraní nazývaný DMWA (Disease Masked Weaponized Agent), v překladu “Bojová látka maskovaná za nemoc”. Vývoj DMWA probíhá v USA, ve Velké Británii a podle všeho i v Číně, v Izraeli a v dalších zemích již minimálně od poloviny 90. let minulého století.

Tento přísně utajený výzkum, který probíhá v rozporu s mezinárodními dohodami o zákazu vývoje chemických a biologických zbraní, zřejmě právě tento rok úspěšně otestoval novou skalární zbraň nové generace, která ovšem funguje naprosto jinak, než by kdokoliv čekal. Celá koronavirová krize je totiž podle všeho degradační fází supermoderní DMWA zbraně, která funguje dvoufázově a naprosto nečekaně.

Degradující a za nemoc se maskující chemicko-biologické zbraně

Ve Wuhanu podle všeho došlo k odpálení hlavní nálože, kdy se aktivní látka dostala do atmosféry a začala napadat místní lidi na ulici. V prvních hodinách a v první fázi byla účinnost zbraně tak vysoká, že lidé po vystavení kontaktu této látce začali padat přímo na ulici na zem, mnozí ztratili okamžitě vědomí a většina z nich zemřela, zatímco jiní na zemí bojovali, naříkali v bolesti a ostatní lidé ve zděšení pozorovali, co se děje.

Zbraň po odpálení má podle všeho vysokou lethalitu, lidé umírají v obrovských počtech na respirační onemocnění, že jim úplně zčernají plíce, což se potom potvrzuje při pitvě. V první fázi je sloučeninová nálož tak agresivní, že někteří jedinci padají přímo na ulici na zem rychleji, než se vůbec stihne rozvinout sepse v plicích. A právě tato rychlost je vodítkem k podezření, že ve Wuhanu byla odpálena počátkem roku zbraň, která kombinuje FDWA a DMWA chemicko-biologické zbraně.

Polský premiér Mateusz Morawiecki

Koronavirus od té doby silně degraduje, už nikde neuvidíte lidi, že by někde stáli a najednou padli na zem jako mrtvoly. Toto se objevilo pouze na jednom místě, na počátku krize ve Wuhanu. Proto je vysoce pravděpodobné, ze SARS-Cov-2 je ve skutečnosti degradovanou fází chemicko-biologické degradující zbraně, která se ve druhé fázi maskuje za respirační nemoc a tím za sebou zametá stopy. Do redakce jsme před časem dostali dokonce i materiály z jedné laboratoře v Evropě, které popisují postup výroby degradující chemicko-biologické zbraně na bázi organických fosfátů a lentavirů.

Nemůžeme materiály publikovat, to by byla zjevná propagace terorismu, přesto však děkujeme našemu zdroji za jejich poskytnutí. Pokud je pravda, že Angela Merkel řekla polskému premiérovi, že Navalný leží v nemocnici Charité s černými plícemi od Covidu a je na plicní ventilaci, potom jsme svědky toho, jak funguje chemicko-biologická zbraň na jednotlivce, je-li exponován této látce na přímo. Alexej Navalný byl v pohodě, během letu z Tomsku šel do kabinky toalety v letadle, tam se něco stalo, začal řvát bolestí, měl zkroucenou tvář a padl na podlahu a po chvíli ztratil vědomí. Pokud teď má černé plíce, potom se muselo jednat o sloučeninu chemicko-biologické weaponizované látky. Paralýzu způsobila chemická látka, nemoc plic biologický compound.

Odposlech německé kancléřky pouze potvrzuje, že Berlín a Moskva spolupracují aktivně na záchraně Navalného, který nebyl ničím otráven, ale čelí jakési agresivní nemoci

O dva týdny později volá Merkelová do Varšavy a podle Lukašenka leží Navalný v berlínské nemocnici a je napojený na plicní ventilátor kvůli Covidu-19. To o té otravě je hoax, měla polskému premiérovi říct Angela Merkel v telefonu. Není vyloučeno, že Angela Merkel volala Mateuszi Morawieckému schválně, aby hovor unikl na veřejnost, aby vztahy Berlína a Ruska nebyly narušeny, aby Moskva měla munici a mohla se bránit proti dalším sankcím ze strany USA, protože Američané už ve středu vyzvali, aby za otravu Navalného padly na Rusko další sankce.

Takže, ten únik rozhovoru po telefonu je dost možná domluvený a řízený, protože Berlín opravdu potřebuje dostavět Nord Stream 2 spolu s Rusy, ale Merkelová nemá sílu na to, aby se plně postavila Američanům na odpor. Takhle by tak dávalo smysl, až na jednu zásadní drobnost. A to je samotné onemocnění Alexeje Navalného látkou, kterou neobjevili ani v Berlíně v nemocnici Charité, teprve až laboratoř Bundeswehru v Mnichově.

Běloruský prezident Alexander Lukašenko

V minulosti jsme přinesli na Aeronetu informace [3] o tom, že stopy vývoje této bojové degradující látky vedou do americké laboratoře Fort Detrick. Odtamtud se látka dostala nejen do Wuhanu, ale zřejmě s ní nakládají i tajné služby západních zemí. Západní mocnosti měly motiv k zabití Navalného, aby vina padla na Kreml. Ale proč by k tomu používali DMWA a FDWA zbraně, když mohli použít nějaký nervový agent, jako je právě profláknutý Novičok? Proč by riskovali odhalení, že jde o hoax? Může to znít děsivě, ale tato látka je zřejmě tak agresivní po její iniciaci, že je mnohem více smrtelnější než známé nervově paralytické látky.

A stejně tak ji jde mnohem lépe asi maskovat a dostat do Ruské federace. Kdokoliv podal Navalnému nějaký předmět s touto sloučeninou, tak ji musel do Ruska nejprve dostat a manipulace s nervovými látkami je vysoce nebezpečná pro kurýry. Degradující chemo-bio zbraň však může mít neškodnou první fázi, smrtící druhou fázi, která je velice krátká, a poté následuje maskovací degradační fáze, kdy bojový prostředek se promění na respirační nemoc.

Stopy vedou k výrokům Soni Pekové, která odhalila něco, co mělo zůstat skryto, když prohlásila, že má pocit, že koronavirus může mít laboratorní původ

Pamatujete si na Soňu Pekovou, molekulární bioložku, jak laické veřejnosti vysvětlovala, že jí připadá, že koronavirus nemá přírodní původ, a že zřejmě vznikl v laboratoři? Tím se dopustila zrady na farmaceutickém průmyslu, odhalila něco, co mělo být utajené, co se maximálně objevilo na Aeronetu, možná na pár dalších serverech, ale jinak nikde jinde. Soňa Peková se nebála říct pravdu, o které jsme psali na našem serveru. No, a jaká přišla odveta od farmaceutické mafie?

Zaklekl na ni český státní prokurátor před několika dny a Soně Pekové tak rázem hrozí až 10 let kriminálu [4], že prý před 12 lety účtovala jedné české macaté zdravotní pojišťovně úkony jinak, než měly být účtovány a pojišťovně prý vznikla škoda. Trestný čin se přitom stal už před více jak dekádou, po celou dobu s tím Soňa Peková neměla nic společného, Peková vinu odmítá, byla zaměstnankyní tehdejší firmy, pro kterou pracovala, ale najednou ji obvinili. Chápete?

MUDr. Soňa Peková

Rozhodla se totiž jít proti farmaceutické mafii, proti státní lobby, proti státním testovacím laboratořím a odhalovala veřejnosti pozadí původu koronaviru. Odveta přišla rychle, chtějí se jí zbavit a navléct do tepláků. Nemyslete si, že tohle spiknutí okolo koronaviru, je malá liga. To je celosvětová liga, kdy počátkem roku ve Wuhanu padali na ulici lidi na dlažbu jako mrtvé mouchy a od té doby “virus” prý slábne a slábne, mutuje a mutuje. On však pouze degraduje.

Navalný je v Berlíně na plicním ventilátoru a Merkelová prozradila, že jeho otrava je hoax. Navalný tak podle všeho byl vystavený smrtelné dávce DM/FDWA sloučeniny. A Kreml to ví, Berlín to ví, společně pracují na Navalného záchraně a Lukašenko odtajňuje telefonáty. Když někdo najednou s sebou třískne na zem, nemusí to být látka VX, ani Novičok. Může to být klidně i ta látka, která na přelomu ledna a února kosila na ulici lidi ve Wuhanu. Co všechno se ještě dozvíme? To raději ani netušit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář