JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Běloruská tajná služba zachytila telefonické hovory z ČR, které měly organizovat protesty v běloruských ulicích po zvolení Lukašenka! Podle zdrojů běloruské tiskové agentury BelTA mělo jít o zaměstnance “státního média” a pracovníky české mezinárodní neziskové organizace bez uvedení konkrétních jmen nebo názvů! Vedou stopy k českým veřejnoprávním médiím a k Člověku v tísni? V Bělorusku se schyluje k Majdanu, na ulicích v Minsku vyrůstají barikády, ale běloruský prezident varuje, že nepokoje v zemi organizují síly nejen ze Západu, ale i z Moskvy!

BĚLORUSKO: Bělorusko se má stát další zastávkou globálního cirkusu George Sorose za asistence amerických neoconů, kteří spatřují v Bělorusku další platformu pro obkličování Ruska. Ukrajina totiž nestačila, nyní je snaha přesunout i Bělorusko na stranu západu a postavit do jeho čela nové vedení, které se obrátí proti Moskvě se stejnou vervou a nenávistí jako současná loutková vláda v Kyjevě. Alexander Lukašenko byl o víkendu v lidovém hlasování drtivou většinou hlasů zvolen po šesté běloruským prezidentem a jakmile byly výsledky ohlášeny, spustilo se peklo v ulicích Minsku. Tisíce lidí byly svolány mobilními telefony do ulic, organizátoři rozdělují ulice a úkoly demonstrujícím pomocí esemesek, protože internet přestal fungovat. Drtivou většinou protestujících představuje mládež, videa a fotografie ukazují, že jde převážně o mladé lidi ve věku do 30 let.

Protesty v ulicích Minsku

Moskva si nemůže dovolit ztratit spojenectví s Běloruskem, nemůže připustit, aby se Bělorusko majdanizovalo a stalo se vůči Rusku nepřátelským stejně, jako k tomu došlo v roce 2014 po pádu vlády Viktora Janukovyče. Pokud by Moskva dovolila pád Minsku, přivodilo by to pád i Vladimira Putina. Ruská generalita totiž považuje Bělorusko za součást obranné ruské doktríny pro pozemní přeskupování skupin armád v případě obrany Ruské federace.

V případě agrese ze západu je totiž Bělorusko předmostím týlové obrany Moskvy. Pokud by došlo k pádu Lukašenkovy vády a k instalaci liberální pro-evropské soldatesky, nepřítel by se dostal na dostřel Moskvy obyčejnými raketami krátkého doletu, protože od hranic Běloruska do Moskvy je to pouhých zhruba 250 km. Alexander Lukašenko si ale za situaci může sám. Začal totiž sedět na dvou židlích a nedávno prohlásil, že chce mít vřelé vztahy nejen s Moskvou, ale i s Evropskou unií, Bruselem a dokonce i s USA. Bože, takové chucpe! Takové macaté a vypasené!

Přestaňte lhát, že to nejsou žoldáci pro destabilizaci Běloruska, vzkázal Lukašenko Rusům

Před volbami dokonce Lukašenko obvinil [1] Kreml, že do Běloruska byli vysláni ruští žoldáci, kteří měli destabilizovat Bělorusko a vyprovokovat nepokoje. Běloruský prezident možná opravdu neslyší trávu růst a jeho obavy možná mají reálný základ. Situace je opravdu vážná. Destabilizace Běloruska vyhovuje těm silám v Rusku a v Kremlu, které chtějí odchod běloruského vůdce, který se nebezpečně sbližuje s EU, a to znamená s Domem Sion. Po 7 letech se v Bělorusku hraje ta samá hra, jaká se hrála o Ukrajinu. A může se stát, že Moskva a tím pádem ruští Židé znovu prohrají.

Před ruskými generály, ale ani před občany, by to Vladimir Putin už neustál. V případě Ukrajiny se ztráta spojenectví s Kyjevem dala kompenzovat tzv. vyřešením Krymské otázky. Toto řešení bylo přijato, bylo s chirurgickou přesností provedeno a návrat Krymu k Rusku zcela zahladil mega-průser ztráty spojenectví Ukrajiny, na které se už dnes rozmisťují potají americké zbraně. Jenže ztrátu Běloruska by už Vladimir Putin ničím v očích ruských voličů a generálů kompenzovat nedokázal.

Alexander Lukašenko, prezident Běloruska

Dalším problémem je nová Gerasimova vojenská a obranná doktrína, která designuje prostor Běloruska a Ukrajiny jako manévrovací prostory pro přeskupování křídel ruské skupiny armád severního a jižního okruhu v rámci rozvinutí obranných postavení před pozemním postupem nepřítele. Gerasimova nová doktrína z roku 2019 ztrátu Ukrajiny modifikovala do plánů a část obranných vojsk a jižní voj ruských obranných sil bude veden přes jihovýchod Ukrajiny, tedy přes Doněckou a Luhanskou lidovou republiku a také z Krymu. Severní voj zůstal beze změny s plánem rozvinutí obrany proti Pobaltským zemím v týlu ze západu, kde se očekává severní křídlo útoku NATO z polského území.

Ztráta spojenectví Běloruska by ohrozila obrannou doktrínu a bezpečnost Ruské federace

Pokud by Moskva přišla i o spojenectví s Běloruskem, tak by Gerasimova obranná doktrína v tom okamžiku spadla pod stůl, protože Moskva by zůstala odkrytá a bez možnosti rozvinutí dostatečně hluboké obrany. Muselo by dojít nejen k mohutnému posílení linie obrany na ose Minsk – Smolensk – Moskva na hranici s Běloruskem, ale muselo by se úplně překopat celé rozmístění západní obrany Ruské federace spolu se změnou časových harmonogramů pro přesuny vojsk, které v Gerasimově doktríně počítají s tím, že nepřítel bude muset nejprve zdolat obranné linie Běloruska a Ukrajiny, což zabere čas a dá tím pádem prostor pro přesuny ruské obrany z týlu na frontu. Se ztrátou Běloruska tato časová okna prostě zmizí a výsledkem bude, že ruská armáda by musela natrvalo držet v pohotovosti minimálně o půl milionu mužů ve zbrani více než v této chvíli. Na to ruská ekonomika nemá prostředky.

Demonstrace v Minsku

Destabilizace Minsku je tak naprosté šílenství a opravdu můžete Lukašenkovi věřit, že si nevymýšlí. Minulý týden Lukašenko obvinil [2] Moskvu, že poslala do Běloruska žoldáky na vyprovokování demonstrací proti Lukašenkovi. Je to dosud největší roztržka mezi Minskem a Moskvou za celou éru Putinovy vlády. Někdo v Kremlu nebo v jeho okolí se opravdu snaží Lukašenka odstranit v Minsku od moci, ale pokud ten někdo k tomu bude přistupovat tak tupě jako v roce 2013 v Kyjevě, tak to bude další průser.

Moskvě se v roce 2013 nelíbilo jednání Viktora Janukovyče s Evropskou unií o tzv. Asociační dohodě, takže nakonec Moskva neudělala nic a v podstatě protesty na Majdanu některým lidem v Moskvě vyhovovaly, protože si někdo tupě myslel, že místo Janukovče, který se moc lísá a sbližuje s Bruselem, přijde někdo více proruský místo něho. To byla opravdu tupost, protože místo Janukovyče přišli poskoci amerických neoconů. A pokud padne Lukašenko v Minsku, přijdou místo něho neoconi a poskoci i do Minsku.

Demonstrace v Minsku organizují lidé České republiky, Polska a Velké Británie, ale i žoldáci z Ruska, které prý vyslal někdo z okolí Kremlu

Je to stejná situace, vůdce Běloruska se chce sbližovat s EU, nabízí otevřenou náruč Bruselu, v Moskvě se to jarmulkám nelíbí a najednou vypukají demonstrace v Bělorusku, které prý organizuje jak Moskva, tak i Západ. Chápete, čeho jste svědky? Je to válka mezi židy a Židy. Zase a znovu to máte před očima v přímém přenosu. Alexander Lukašenko je otec svého lidu, i když podle všeho 50% Žid po neznámém otci [3], chce mít dobré vztahy s Moskvou (ruskými Židy) i s Bruselem (se sionisty, tedy s židy). A právě na to možná dojede, to se oběma stranám židů opravdu nelíbí. A tak obě strany podněcují v Bělorusku nepokoje. To je šok, že? To je pecka do hlavy! A je tu někdo tak tupý, že by se ptal, proč proti tomu Vladimir Putin nezasáhne? Doufám, že tu nikdo takový ze čtenářů není. Kdo není v obraze, musí nastudovat článek zde.

Mohutná demonstrace v Minsku na protest proti výsledku voleb

Toto, co máte nyní v Minsku a v jeho ulicích před očima, je znovu učebnicová ukázka přetahované, ve které se nosatí přetahuji o Bělorusko dnes stejně, jako se v roce 2013 přetahovali o Ukrajinu. Ty samé procesy. A tak nikoho nepřekvapí, že za sionisty demonstrace v Minsku koordinují Sórošovi přátelé v ČR na telefonu, Rothschildové z Londýna a neoconské podržtašky z Varšavy. Alexander Lukašenko totiž oznámil [4], že běloruská tajná služba zachytila telefonáty z ČR a pro běloruská média dodal, že to byli lidé ze “státního média” a z české mezinárodní neziskovky, kteří prý instruují běloruské aktivisty, co mají dělat, co mají požadovat v ulicích, že prý mají po Lukašenkovi požadovat předání moci atd.

Lukašenko odhalil situaci, kdy čelí pokusům o Majdan z ulice ze strany západních sil, ale i ze strany Kremlu

V Česku nejsou státní média, to je asi nepochopení běloruských tajných služeb, ale jedná se jistě o veřejnoprávní média, asi to měly běloruské tajné služby na mysli, takže možná šlo o redaktory České televize nebo Českého rozhlasu. A ta mezinárodní česká neziskovka, to nemůže být nikdo jiný než Člověk v tísni, který jako jediná česká neziskovka působí na mezinárodní úrovni a věnuje se politice a lidským právům. Alexander Lukašenko pro TASS uvedl [5] následující informace.

MINSK, 10. srpna / TASS /. Běloruský prezident Alexander Lukašenko v pondělí uvedl, že protesty v neděli večer byly organizovány prostřednictvím telefonních hovorů z Polska, Velké Británie a České republiky.

“Sledovali jsme volání ze zahraničí a jako bývalý zpravodajský důstojník to víte. Hovory přicházely z Polska, Velké Británie a České republiky, aby ovládly, promiňte ten výraz, “ovce”. Nerozumí tomu, co dělají a jsou snadno ovladatelní,“ uvedla agentura BelTA na schůzce s předsedou výkonného sekretariátu CIS Sergejem Lebeděvem, který vedl pozorovatelskou misi CIS v nedělních prezidentských volbách.

Podle Lukašenka se ruští, polští a ukrajinští občané pokusili účastnit masových protestů, které se konaly v Bělorusku.

„Nebudu se zmiňovat o Polsku: už se tam usadili a snaží se tahat za nitky. Nebudu mluvit o Ukrajině: lidé odtamtud přišli. Jsem si jist, že to není státní politika. „Je tu však mnoho„ bláznivých “majdanů, o nichž jsem se již zmínil. Bohužel někteří lidé přišli také z Ruska,“ uvedl Lukašenko, citovala tisková agentura BelTA.

Lukašenko se zavázal zabránit událostem podobným Majdanu a náležitě reagovat na pokusy o rozvrat země.

„Řekl jsem, že se tu nebudou konat žádné události podobné majdanům, bez ohledu na to, jak moc by si to někteří mohli přát. Takže se musí všichni uklidnit,“ řekl Lukašenko.

Hlava státu se zavázala přiměřeně reagovat na pokusy o destabilizaci situace v Bělorusku. „Nenecháme nikoho rozvrátit zemi,“ dodal.

Bělorusko je dalším milníkem na cestě k obkličování Ruska, ale Západ není jediný, který v tom má prsty

Jak tedy vidíte, do Běloruska proudí profesionální demonstranti nejen z Ukrajiny a z Polska, ale dokonce i z Ruska. A když si k tomu připočtete Lukašenkovo varování z počátku minulého týdne, že do země přijeli ruští agenti, aby vyvolali demonstrace a nepokoje proti Lukašenkovi, tak najednou už nemáte před sebou černobílou politiku, kterou si možná někdo pořád maluje v tom smyslu, že tady na jedné straně stojí ti zlí, to jsou ti černí, a na straně druhé stojí ti dobří, to jsou ti bílí. Hurá, pojďme pomáhat těm dobrým bílým? Doufám, že takovéto tupé uvažování kulíšků tady nikdo z našich čtenářů neprovozuje.

Speciální kordony běloruského ministerstva vnitra na zablokování průchodu demonstrantů

Tohle, co vidíte v Bělorusku, je brutální přetahovaná mezi ruskými Chasidy, rozuměje ruskými Židy, a mezi sionisty ze západu. A obě dvě strany používají na odstranění napůl gójského a napůl židovského prezidenta Lukašenka stejnou metodu, profesionální revolucionáře z ulice. To prostě nevymyslíš, pokud jsi kulíšek. Ti na straně ruských Židů přijeli rozvracet Bělorusko už před volbami minulý týden, ti na straně sionistů dostali noty z Londýna od Rothschilda, z Varšavy a z Prahy až po volbách o víkendu. To je síla! To je jediný rozdíl v této přetahované o Bělorusko mezi oběma domy ž a Ž, které jedou stejné karty a stejné nástroje. Jinými slovy, válka mezi ž a Ž má další válčiště, tentokrát o předmostí Moskvy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář