JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Brave New World je tady! Zástupce WHO společně s britskou královnou oznámili, že se lidé mají připravit na odebírání dětí z rodin v zájmu ochrany zdraví a boje proti Covid-19! WHO prý zjistila, že šíření Covidu-19 se přesunulo z ulic do domácností mezi členy rodiny, a proto je třeba začít rodiny monitorovat, oddělovat z nich nemocné dospělé rodiče, prarodiče a osiřelé děti následně “dočasně” umisťovat do zařízení sociální péče! (VIDEO)

EU: Procesy globálního řízení se opět urychlily za hranici představitelných možností. Britská královna Alžběta II. a následně i ředitel krizového zdravotního výboru Světové zdravotnické organizace Michael J. Ryan oznámili ve svých projevech, že obyvatelstvo jednotlivých zemí zasažených nemocí Covid-19 se musí připravit na změnu boje s touto nemocí. Ta se totiž podle tvrzení Ryana nově přesunula z ulic do domácností a šíří se mezi členy rodin.

Uvnitř karantén a uvnitř domácností se prý nemoc prudce rozvinula mezi členy rodiny, tedy myšleno mezi dospělými členy. Přesto však jsou ohroženy hlavně děti, které bude nutné, podle stanoviska královny Alžběty II, dočasně evakuovat z rodin ve Velké Británii a odstranit je z dosahu rodičů, a to do doby, než nákaza pomine, což ale může být na hodně dlouho, i několik let.

Michael J. Ryan

Královna Alžběta II tento projev pronesla již 6. dubna, ale teprve v souvislosti s posledními výroky zástupců WHO vyplývá, že plán na odebírání dětí z rodin pod záminkou vyfabulované hrozby Covidu-19, která prokazatelně pro děti žádnou hrozbou není, je tím pádem v plném proudu a dochází k naplňování děsivého vzkazu ze zahajovacího ceremoniálu Olympiády 2012 v Londýně, kde hlavní alegorickou scénou byl sirotčinec, mylně považovaný za nemocnici.

Jak nás totiž do redakce upozornilo několik britských čtenářů, myšleno rodilých Britů, kteří sdíleli náš článek v překladu, onen úvodní ceremoniál zobrazoval scénu z knihy Peter Pan, kde jsou děti na postelích v sirotčinci. Zdravotní sestry se totiž v britských sirotčincích historicky staraly o děti, i když nešlo o nemocnice, ale o sirotčince. Je to taková britská specialita. Jenže, díky tomuto upozornění potom celý ceremoniál získává mnohem jasnější význam.

Odebírání dětí z rodin a jejich umisťování do sirotčinců během pandemie bylo předpovězeno na ceremoniálu Olympiády 2012 v Londýně

Oficiální věnování úvodní scény zahajovacího ceremoniálu britské zdravotní službě NHS tak bylo pouze záminkou před veřejností, ale ve skutečnosti se jednalo o model a vizi sirotčince a dětí oddělených od rodiny v důsledku černých bubáků, rozuměj virů, rozuměj lépe Covid-19, přičemž hlavním zástupcem těchto osiřelých dětí bude copatá dívka ála Greta Thunberg, která v ceremoniálu na posteli pod rukama smrtky hrála hlavní roli.

Celý scénický obraz ceremoniálu tak byl o plánu globalistů na vybudování globálního sirotčince, komplexního plánu na odebírání dětí z rodin a jejich umisťování, jak řekla Alžběta II, do bezpečí, rozuměj v ústavech britské sociální péče, rozuměj lépe, v současných britských sirotčincích. Teprve nyní to všechno a naprosto dokonale zapadá do sebe. Hlavní předák krizového výboru WHO tak na tiskovce vysvětlil, že je třeba začít chodit čmuchat do rodin, de facto šmírovat rodiny a odvážet z nich nakažené členy, a jak se na tiskovce málem prokecl, tak i odvážet i pouze podezřelé lidi z nemoci, ne potvrzené nemocné.

Britská královna Alžběta II. během televizního projevu.

Možná jste si všimli, že Andrej Babiš chce v ČR na základě novely Zákona o ochraně veřejného zdraví udělit vysoké pravomoci ministerstvu zdravotnictví, aby mohlo omezovat občanská práva samostatně, rozhodnutím ministra, a to ve stejném či podobném rozsahu, jako dnes umožňuje Krizový zákon, který k tomuto opravňuje vládu, která potom musí žádat parlament o souhlas.

Tento šílený Babišův nápad by potom znamenal, že ministr zdravotnictví by kdykoliv mohl uzavřít soukromé živnosti, obchody, podniky, továrny, školy, hranice, mohl by omezit pohyb lidí, shromažďování atd. A to všechno bez souhlasu parlamentu.

Komunisté zešíleli a poslanci KSČM už oznámili, že tento návrh Babišovi podpoří. Není snad třeba připomínat, že se jedná o stejný globalistický proces, který oznámila Alžběta II. a šéf krizového výboru WHO. Je to proces, kdy exekutiva dostane nástroj, jak omezovat pohyb lidí, svobodu lidí a následně jak regulovat rodinu, případně ji rozdělovat, a to pod rouškou a výmluvou ochrany veřejného zdraví. Celé je to komplexní komplot na nasunutí NWO, teď už to doufám docvakne i voličům Hnutí ANO a všem ostatním.

Capo di tutti capi a systém světa založený na principu řídící a mocenské duality “Jak nahoře, tak dole!”

Existuje rčení, že jak nahoře, tak dole. To je rčení vyjadřující dualismus, jin a jang, princip rovnováhy atd. V globalizaci toto platí v tom smyslu, že jak nahoře, ve vyšších procesech řízení, tak i dole, v nižších procesech řízení. Jinými slovy, co se děje v globálních procesech, to se automaticky kopíruje i na jednotlivé národní úrovně, takže když Andrej Babiš usiluje o až příliš nebezpečné uchopení moci nad ČR skrze exekutivní “powergrab” nejistě a loutkově působícího ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, tak se nelze divit tomu, že to je časově synchronizované s procesy nahoře, tedy v globální úrovni.

Viktor Orbán, maďarský premiér.

Osobně by mi nevadilo, kdyby tento mocenský úchop byl transparentní ve stylu Viktora Orbána, který prostě posílil své pravomoci, otevřeně, transparentně, jenže tím pádem to znamená, že za všechny kroky, které provede, nese osobní a transparentní odpovědnost.

A to mi právě u Andreje Babiše chybí. Babiš se totiž snaží o italský model “capo di tutti capi”, kdy on sám transparentně nedisponuje navenek žádnou mocí, protože veškerou moc deleguje na své podřízené lidi, rozuměj své ministry, kteří to potom schytají za něj, tedy ten křik a řev veřejnosti, když se něco nepovede, nebo nastane průser.

Na veřejnosti to potom funguje tak, že veškeré úspěchy ministra jsou prezentovány jako úspěchy premiéra, ale veškeré neúspěchy a problémy odnese jenom ministr, prostě to schytá “Alfonso”, který je potom jednoduše odstraněn, pokud už tlak veřejnosti nelze ustát, a do čela ministerstva je dosazena nová figura, nový Alfonso, který opět funguje více jako vykonavatel příkazů a přání “capo di tutti capi”, než jako samostatný a pevný ministr s jasnou vizí, do které si nenechá mluvit.

Ministr tohoto či onoho jako “Alfonso” na vykonávání práce, která může prasknout a skončit skandálem

Stačí si vzpomenout na odvolaného ministra dopravy Vladimíra Kremlíka, který dělal vše podle pokynů, podle zadání, tedy projekt na elektronickou dálniční známku. Ten projekt měl podle zadání dokumentace shromažďovat obličeje všech řidičů v ČR, proto rozpočet na tu elektronickou známku byl tak obrovský, jenže to se nemělo dostat ven na veřejnost. Na veřejnost se to ale dostalo, a když se novináři pozastavili nad tím, že webík na nákup e-známek stojí 400 milionů korun, začal skandál o předražení.

Vladimír Kremlík, bývalý ministr dopravy.

Jenže, ono to nebylo vůbec předražené, byla v tom prostě technologie na snímání a uchovávání všech obličejů řidičů v ČR. Vyplynulo to ze skryté nahrávky. A tak nastalo to, co se dělá v systému “capo di tutti capi” a Andrej Babiš ministra Kremlíka rychle odvolal. Došlo prostě k tomu, že hrozilo, že se provalí ten plán na sledovačku řidičů schovanou za elektronickou známku. A mám obavy, že když toto potkalo Vladimíra Kremlíka, může to potkat i ministra zdravotnictví, že také dostane nějaký úkol schovaný za něco, jako byl schovaný ten sběr obličejů řidičů za elektronickou dálniční známku.

Nemějte strach z vůdce, který chce uchopit veškerou moc pro sebe. Mějte strach z vůdce, který chce veškerou moc vložit do rukou svých postradatelných marionet

Pokud dojde k posílení pravomocí českého ministra zdravotnictví, stane se z něho terč českých médií, nepřítel demokracie, panák na otloukání, ponese veškerý tlak, že se snaží omezovat podnikatele, živnostníky, že se snaží bránit demonstracím a shromažďování, a že je to snaha, jak obejít ústavní principy a omezovat z titulu ministra zdravotnictví veškeré soukromé subjekty, na které ukáže někdo, kdo ve skutečnosti stojí za ministrem zdravotnictví, a kdo ovládá jeho rozhodnutí. Takový ministr potom může vydávat příkazy na omezování práv a svobod, a přitom to nikdy nebude jasné a transparentní, jestli to dělá ze svého hlubokého přesvědčení, že je to správné kvůli ochraně zdraví, anebo jestli je to na objednávku někoho v pozadí, v ústředí vlastní strany, na vládě atd. Tyto procesy jsou tak nebezpečné na globální i národní úrovni.

Adam Vojtěch, ministr zdravotnictví, kterému chce Andrej Babiš v poslanecké sněmovně protlačit posílení pravomocí, které by de facto obešly Krizový zákon.

Pokud pod záminkou “covídku” jsou odebírány děti, pokud pod záminkou ochrany zdraví se mají ve zrychleném režimu v české sněmovně přijímat novely na posílení pravomocí ministra zdravotnictví na omezování občanských práv a svobod, potom to znamená, že jsme svědky nasunování Nového světového řádu, který vytvoří okolo nás nové náboženství a mantru Brave New World, dystopické vize světa, kde ve jménu dobra bude pácháno to nejodpornější zlo, jaké si ani nedovedete představit.

Kradení děti, rozdělování rodin, omezování pohybu, zákazy shromažďování, hadry na hubě. A to všechno prý kvůli zdraví. Tady se hodí snad už jen heslo z Mad Max filmové série “Keep smiling while you’re dying…” Usmívejte se, když umíráte! Problém nastává ve chvíli, když neumírá člověk, ale celý národ, nebo dokonce celá západní civilizace. Když při umírání občanských svobod lékaři tancují v nemocnicích, kde údajně umírají lidé na pandemii, pomalu vám začne docházet, co je to Brave New World a jaké šílenství kolektivního vědomí nás ještě potká.

-VK-

Šéfredkator AE News

Odeslat komentář