JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Bývalý šéf lidovců se navezl do Karla Gotta na Twitteru, politický komentátor mistrovi vyčetl socialistickou družbu, kněz Halík vytáhl zpěvákovo zlo a podpis Anticharty a slovenský Denník N rovnou zrecykloval pomlouvačný text z července, kde je Karel Gott vykreslován jako idiot hudby a zombie!

Gott mit uns? V Německu jednoznačně, ale doma a na Slovensku je to šok! Bývalý šéf lidovců se navezl do Karla Gotta na Twitteru, politický komentátor mistrovi vyčetl socialistickou družbu, kněz Halík vytáhl zpěvákovo zlo a podpis Anticharty a slovenský Denník N rovnou zrecykloval pomlouvačný text z července, kde je Karel Gott vykreslován jako idiot hudby a zombie! A nepotěší ani to, že pozůstalá rodina se prý plánuje odstěhovat na Floridu do USA, protože v Česku by rodina zažívala peklo! Pohřeb Karla Gotta zařizují přátelé rodiny a Úřad vlády, samotná rodina je prý v zahraničí!

Gott mit uns? V Německu jednoznačně, ale doma a na Slovensku je to šok! Bývalý šéf lidovců se navezl do Karla Gotta na Twitteru, politický komentátor mistrovi vyčetl socialistickou družbu, kněz Halík vytáhl zpěvákovo zlo a podpis Anticharty a slovenský Denník N rovnou zrecykloval pomlouvačný text z července, kde je Karel Gott vykreslován jako idiot hudby a zombie! A nepotěší ani to, že pozůstalá rodina se prý plánuje odstěhovat na Floridu do USA, protože v Česku by rodina zažívala peklo! Pohřeb Karla Gotta zařizují přátelé rodiny a Úřad vlády, samotná rodina je prý v zahraničí!

Celé Německo si připomíná Karla Gotta a nikde jsem nenašel jediný článek, výrok nebo text, který by se jakkoliv neuctivě vyjadřoval o české pěvecké legendě. Jenže, potom si otevřu český tisk, slovenský tisk a hanba mně musí fackovat. Ta neuvěřitelná plejáda naprostých nýmandů a nul, kteří se otírají o památku Karla Gotta, mně znovu utvrzuje v tom, že Karel Gott si v poslední době před svou smrtí vyrobil mnoho nepřátel, kteří mu nemohou přijít na jméno. Karel Gott totiž představuje svědomí národa, které 40 let žilo v komunismu, celých 40 let chodilo pravidelně volit kandidátku Národní fronty, ale po roce 1989 se najednou mnozí tváří, že jich se to netýkalo, že oni byli jiní. Ne, nebyli jiní, byli jenom zticha a drželi ústa a krok.

Karel Gott

A potom tady byla jiná skupina lidí, tzv. disidentů a současně spolupracovníků StB, na jejichž čele byl Václav Havel, který si nechal zastavovat vlak a posílal estébáky, aby mu v trafice koupili cigarety. Článek o spolupráci Václava Havla s orgány StB najdete zde. A vidíte, po spolupracovníkovi StB je dnes pojmenováno Ruzyňské letiště, doufejme, že jenom dočasně. Bohatě stačí, že Václav Havel má svoji bustu ve vstupní hale amerického kongresu, tam přesně patří, tam a nikam jinam. Tak ať tam zůstane, my máme v Česku Karla Gotta. A všímejte si, že Karel Gott nejvíce vadí lidem, o jejichž charakteru se už dlouho vedou divoké spekulace. Strana KDU-ČSL už má nového předsedu, ale ten předchozí, Pavel Bělobrádek, ve středu vyrobil zase pěknou ostudu.

Karla Gotta umlátili migranti, napsal bývalý předseda KDU-ČSL na Twitter

Celé to začalo tím, že Alexandr Mitrofanov napsal na svůj Twitter [1], že… Zemřel Karel Gott, český slavík, zlatý hlas sovětské estrády a hlavní symbol družby národů socialistického tábora. Na to okamžitě zareagoval Pavel Bělobrádek, bývalý šéf Lidovců a účastník zájezdu na Sudetoněmecké slavnosti v červnu 2017 v Augsburgu, že Mitrofanov prý zapomněl na další Gottův přešlap, na podpis Anticharty. A k tomu dodal komentář, že Karla Gotta na příkaz EU utloukli migranti a vláda to prý tají. Hnusný vtip sklidil vlnu nevole a kritiky a preference Lidovců spadly dolů o pěkných pár procent. Strana je rázem pod hranicí volitelnosti do sněmovny. Takovéto plivance na Karla Gotta by člověk čekal od nějakých divných a nemocných lidí (na hlavu nemocných), ale když tyto výroky zaznívají od bývalého šéfa Lidovců, tak to odhaluje určité charakterové rysy těchto lidí, které vypovídají za vše. Kněz Tomáš Halík zkritizoval nápad na státní pohřeb, Karel Gott si jej prý nezaslouží, protože nebyl prezident [2]. Podle jeho názoru byl Gott servilní k režimu před rokem 1989.

Jenže, největší facka přišla ze Slovenska, kde nenávistný Denník N přemýšlel, jak zavzpomínat na Karla Gotta. A nenapadlo je nic lepšího, než zrecyklovat článek o Karlu Gottovi ze dne 21. 7. 2019 s nadpisem “Zlatý hlas z Prahy, božský Kája, národný umelec, ale aj zombie či idiot hudby. Kto je vlastne Karel Gott?” a tento článek s tímto nadpisem zavěsili slovenským čtenářům na titulku [3]. Slovenští čtenáři jsou zvyklí od tohoto serveru na lecos, ale toto jim vyrazilo dech takovým způsobem, že redakce Denníku N musela honem rychle titulek článku změnit [4], to ale nic nezměnilo na obsahu článku, který je naštěstí placený a slušný člověk tak neriskuje, že by náhodou na to klikl a přečetl si ty plivance na Karla Gotta. To je něco neuvěřitelného, docela přemýšlím nad tím, jestli tyhle útoky nejsou prostě zpětnou vazbou na to, co Karel Gott v poslední době pouštěl za informace. Situace je opravdu vážná a šok přišel dnes poté, co prosákly na veřejnost informace o rodině Karla Gotta.

Rodina Karla Gotta zvažuje emigraci z ČR na Floridu v USA… to vypovídá za vše, bohužel

Podle informací českého bulváru Ivana Gottová společně s dcerami již ve středu odjela do ciziny a nejedná se jenom o jednorázový výlet. Celá rodina se prý chce natrvalo přestěhovat na Floridu do USA, dokonce prý Ivana Gottová již hledá školy na Floridě pro své děti [5]. Pohřeb mezitím v ČR zařizuje Úřad vlády a přátelé rodiny. Hlavním důvodem je obrovský mediální tlak, kterému bude pozůstalá rodina čelit. A pokud rodina sleduje česká média, tak musí vidět ty neustálé a neuvěřitelné útoky proti Karlu Gottovi, které se snaží relativizovat jeho odkaz, jeho celoživotní dílo a radost, kterou rozdával tolika lidem. Neustálé předhazování podpisu Anticharty je už trapný pokus snížit význam památky umělce, který několika generacím přinášel chvíle radosti. Za pozornost stojí i změna státního pohřbu na pohřeb se státními poctami.

Článek slovenského Denníku N.

Státní pohřeb by zahrnoval vojenský průvod a rakev vezenou na lafetě polního děla, včetně vojenských poct a 21 výstřelů z pušek. Karel Gott by tím posmrtně dostal státní poctu nejvyššího charakteru, ale to nakonec nebylo dovoleno, protože to vadilo prý lidem okolo Václava Havla. Někdo by si to prý mohl špatně vyložit, že Karel Gott byl prezidentem lidských srdcí, což je označení, které mně dnes napadlo jako příhodné označení pro význam Karla Gotta, proč by si zasloužil mít rozlučku ve formě státního pohřbu s vojenskými poctami. Karel Gott byl skutečným prezidentem lidských srdcí, na rozdíl od jistého dramatika, který si srdíčko vysvětloval poněkud jinak a způsobem, ze kterého zatrne člověku v mysli, když si vzpomeneme na to, jak pomlouval v roce 1990 českou společnost, že prý žije v panelových králíkárnách a země prý nevzkvétá.

Karel Gott se nikdy nepřidal na žádnou politickou stranu, zůstal pouze prezidentem lidských srdcí

Dnes ty panelákové králíkárny tvoří páteřní komoditu na trhu s byty v ČR a bez těch paneláků by miliony lidí neměly kde bydlet. Bylo absurdní, když prezident se srdíčkem se tak ochotně přihlásil k myšlence humanitárního bombardování Jugoslávie, nebo když mluvil o blbé náladě v české společnosti, kterou sám po roce 1990 pomáhal vytvořit a byl jejím spoluautorem. Karel Gott měl ten dar, že uměl přinášet radost ve všech časových érách, za Novotného, za Pražského jara, v dobách Normalizace, i po Listopadu 1989. Někteří zpěváci si zadali s politikou a s režimy, jedni se přidali na jednu stranu, druzí na druhou. Postavili se ve válce na dvě strany. Možná právě proto, že Karel Gott chápal už velmi brzy procesy řízení, tak věděl, že se nesmí nikdy ve válce mezi světovými procesy postavit na jednu ze stran, ale že musí stát co nejblíže lidem, kteří ho potřebují, když se vrátí z práce, ve všedních i svátečních dnech.

Článek Denníku N s upraveným titulkem.
Zpěvák z Československa v Americe pochopil, kdo řídí nejen show business, ale celý svět

Informace, které Karel Gott začal pouštět v poslední době, ukazují na procesy řízení světa, o kterých často píšeme na Aeronetu. Je snadné takové informace označit za konspirační teorie, ovšem pokud ta samá slova zaznívala od mistra Karla Gotta, celé to najednou dostávalo jinou váhu a jiný obraz. Je samozřejmě podivné a podezřelé, že Karlu Gottovi se tak přitížilo poté, co koncem minulého roku na něj začala útočit média kvůli výrokům o Srpnu 1968.

Existuje v kvantové fyzice tzv. Teorie hmotných myšlenek, která pracuje na kvantové úrovni se stavem neurčitosti v tzv. superpozičním stavu. Pokud se člověk soustředí na určitý hmotný objekt, nejlépe v elementární kvantové úrovni, tak myšlenka dokáže ovlivnit postavení kvantové částice. Jestliže je člověk vystaven negativním myšlenkám mnoha cizích lidí, může člověk teoreticky onemocnět, protože hmotnost těchto myšlenek se projeví na kvantové úrovni v těle cílové osoby. Obranou proti tomu je voda, se kterou je potřeba navázat vztah. A protože Karel Gott o tomto mluvil v rozhovorech, tak je mi jasné, že viděl obrazy Kapitoly XXXVIII Syndikátu.

Pietní místo.

Informace, které pouštěl na veřejnost, zahrnovaly magnetismus, teorii energetických toků, princip a funkci vody, systémy řízení světových trhů a bank, informace o zákulisí politických událostí, to všechno ukazuje na to, že byl zasvěcen a měl přístup k neveřejným informacím. Přesto ale po celou dobu zůstal na straně národa, na straně lidu, neodstěhoval se do luxusního letoviska v cizině, byl neustále spojen s českým národem a reprezentoval naši zemi lépe, než plejády servilních politiků, kteří se klaněli všude možně, jednou v Moskvě před pány, potom ve Washingtonu před pány.

Protože Karel Gott pochopil při své cestě po USA v 60. letech, jakým způsobem západ pohrdá slovanskými národy. Tato zkušenost mu ukázala, kdo řídí business, kdo řídí banky, kdo řídí politické procesy. Byl výjimečný v tom, že pochopil, že nemá smysl zpívat pro pány, ať jsou z východu nebo ze západu, ale že musí přinášet radost lidem, kterým má co říct. Odešel rovný, nesehnutý a zůstal svůj. A to se dnes neodpouští. Proto se objevují útoky a plivance na jeho odkaz, ale to je pouze potvrzením toho, že Karel byl náš a ne jejich! A to je to hlavní, čeho si musíme vážit!

Já nechci růži na rakev…

Mimochodem, uvidíme, jestli organizátoři pohřbu nakonec vezmou v úvahu vzkaz, který Karel Gott pro tento okamžik konce svého života zanechal dlouho dopředu ve své legendární písni Muzika. Všímejte si toho, jestli jeho přání bude vyslyšeno, protože vám garantuji, že pohřeb bude plejádou skrytých vzkazů, symbolů a signálů globlačiků i těch, o kterých mluvil Karel Gott v souvislosti s řízením světa Illuminati, tyto elity budou na jeho pohřbu vysílat symboly na všechny strany. Růže je totiž symbolem Illuminati ve formě pečeti.

Muzika (1985)

Čas letí jako bláznivý
já nechytím ho ani vy
pak ale přijde ona chvíle
kdy život promění se v let.
Já nechci růži na rakev
já nechci pláč, já chci jen zpěv
a do hrobu mně dejte píseň
a zpívejte mně naposled
Ave Maria…

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář