JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Čína vyšle do Izraele forenzní experty, aby prozkoumali tělo čínského velvyslance, který zemřel za podivných okolností! Jen dva dny předtím odsoudil výroky Mikea Pompea, který kritizoval čínské investice v Izraeli jako bezpečnostní riziko! Čína pracuje s variantou, že velvyslance odstranil Mossad na žádost americké administrativy!

IZRAEL/ČÍNA: V noci ze soboty na neděli došlo v Izraeli k podivné události. V rezidenci čínského ambasadora ve městě Herzlia kousek od Tel Avivu došlo k nečekané události. Nový čínský velvyslanec Du Wei, který přiletěl do Izraele teprve v únoru a funkci velvyslance vykonával jen pár týdnů, byl v neděli ráno nalezen mrtev v posteli a podle předběžných závěrů zemřel na srdeční infarkt věku 58 let. Stalo se tak jen dva dny poté, co ostře odsoudil amerického ministra zahraničí Mikea Pompea, který přiletěl do Tel Avivu a kritizoval čínské investice v Izraeli, dokonce je označoval za bezpečnostní riziko pro Izrael.

Du Wei (58), zemřelý čínský velvyslanec v Izraeli.

Du Wei se proti tomu ostře ohradil, že Mike Pompeo poškozuje čínské obchodní zájmy v Izraeli. Dva dny poté je čínský velvyslanec po smrti. Peking dnes oznámil, že vyšle do Tel Avivu tým lékařů a forenzních expertů, aby provedli pitvu a prozkoumali tělo čínského velvyslance. Čínská vláda nevěří příběhu o přirozené smrti a je k tomu jasný důvod. Čínský velvyslanec Du Wei byl totiž jmenován čínským velvyslancem v Izraeli s jasným cílem, a to pomáhat čínským firmám se zakázkami v Izraeli. Možná si řeknete, že to přece dělají všichni velvyslanci, proč by kvůli tomu někdo Du Weie zabíjel? Jenže, v tom je právě ten zakopaný pes. Du Wei totiž nebyl jen tak nějaký kariérní diplomat. Byl to obchodní vyjednavač. Ten nejlepší, kterého Peking měl.

Čínský velvyslanec během své mise na Ukrajině doháněl Američany k nepříčetnosti

Du Wei byl totiž od roku 2016 do 2019 čínským velvyslancem na Ukrajině a je hlavním architektem vystrnadění amerického vlivu z ukrajinských státních zakázek. Čína začala do Ukrajiny po nástupu Du Weie do pozice velvyslance v Kyjevě pumpovat stovky milionů dolarů, čínské firmy dostaly kontrakt na modernizaci ukrajinského přístavu Južnyj na břehu Černého moře,  další čínská firma dostala kontrakt na výstavbu 200 km dlouhé pobřežní dálnice, další čínská společnost začala stavět nová obilná sila pro státní rezervy a za 2 miliardy dolarů postaví Číňané plánovanou 4. linku kyjevského metra. Úvěr bude financovat čínská banka.

Du Wei zemřel ve své rezidenci severně od Tel Avivu.

Dalších 500 milionů dolarů v investicích půjde na výstavbu energetiky, větrných a solárních elektráren. Na Ukrajině o všem rozhodují čínské investice, zatímco Američany tam nikdo nevidí a zájem o investice ze strany Američanů je na Ukrajině nulový, protože Američané nechtějí na Ukrajině investovat, ale naopak profitovat. Chtějí Ukrajině prodávat předražený zkapalnění plyn z břidlic, prodávat Ukrajině americké tanky, zbraně atd. Proto na Ukrajině získává Čína obrovskou moc. A hlavním architektem tohoto programu a přílivu mohutných čínských investic na Ukrajinu byl právě Du Wei. Právě on od roku 2016 organizoval na Ukrajině veškeré čínské investice, především v oblasti ukrajinských přístavů, výstavby silnic, dálnic a hospodářské infrastruktury.

Du Wei skončil kvůli tomu samému jako Petr Nečas v roce 2013, ale s tím rozdílem, že český ex-premiér to “skončení” přežil

Peking však v roce 2019 rozhodl, že služby schopného Du Weie jsou nově potřeba někde úplně jinde, a to v Izraeli. V únoru se tedy Du Wei oficiálně přesunul do Izraele a v nové pozici čínského velvyslance v Izraeli měl logicky pokračovat ve své práci jako dělal na Ukrajině, tedy domlouvat zakázky a posilovat vliv čínských firem v Izraeli. Jenže, to pořád nevysvětluje, proč Peking vysílá forenzní experty do Izraele, a proč Čína nevěří informaci o přirozené smrti Du Weie. Proč by někdo odstraňoval čínského ambasadora kvůli tomu, že zajišťuje kontrakty a zakázky čínským firmám? Na tuto otázku ale existuje logická odpověď, na kterou odpovím nejprve protiotázkou. Proč by někdo sestřeloval z křesla českého premiéra někoho, jehož přítelkyně brala úplatky v podobě kabelek a drobných dárků?

Petr Nečas s Vladimirem Putinem v Soči, květen 2013.

Ano, mluvím o Petru Nečasovi, který v roce 2013, jen pouhé 2 týdny po několika výrocích v Moskvě a v Soči o skvělých ruských investicích v ČR a dostavbě Temelína, byl teatrálně odstaven a donucen k rezignaci kvůli naprosté hlouposti, která ale byla na objednávku amerických tajných služeb použita k pádu české vlády. Petr Nečas totiž tehdy v květnu 2013 v Soči na setkání s Vladimirem Putinem si pochvaloval ruské miliardy investic v ČR a nepřímo tak naznačil, že to bude právě Atomstrojexport, tedy česko-ruské konsorcium, které dostaví Temelín. O pouhé dva týdny později už Nečas premiérem nebyl. A to může mluvit o štěstí, že ho CIA nenechala oddělat. Přesně to se totiž podle všeho stalo Du Weiovi, a opět je v tom jaderná energetika.

Izrael oznámil, že chystá mamutí tendr na výstavbu nové jaderné elektrárny v Negevské poušti a Čína i USA začaly ihned do Izraele vysílat své lobbisty

Izrael totiž vloni oznámil, že po dlouhých 25 letech znovu obnovil plány na výstavbu zbrusu nové jaderné elektrárny v Izraeli. Obrovská a mamutí zakázka totiž půjde soukromé společnosti vybrané v tendru. Až dosud v Izraeli měla monopol na výstavbu státní Israel Electric Corporation (IEC), což je obdoba českého ČEZu. Jenže, po změně energetického zákona vloni v Izraeli už novou elektrárnu nebude stavět státní IEC, ale vláda bude povinna vybrat v regulérním tendru dodavatele stavby. Informace z dubna loňského roku hovoří o tom, že izraelské ministerstvo energetiky zpracuje plán na výběrové řízení do 18 měsíců, tedy do konce tohoto roku.

A zrovna tento rok přijel do Izraele nejschopnější čínský velvyslanec, který 4 roky na Ukrajině dojednával zakázky čínských firem na úkor vlivu Američanů. Ono to není tak těžké, protože Američané si myslí, že když někomu dovolí nakupovat jejich zbraně, tak že to je vrchol veškerého dobrodiní. Na Ukrajině žádné investice z USA nejsou, a proto není divu, že Čína získává vliv a začíná kontrolovat ukrajinské černomořské přístavy. Američané pozdě pochopili, že kontrolu nad Ukrajinou nelze získat dodávkami zbraní, ale pouze dodávkami investic.

Izraelská policie před rezidencí čínského velvyslance.

Proto není divu, že Mike Pompeo přiletěl před několika dny do Tel Avivu a začal kritizovat čínské investice v Izraeli, jako by to mělo na něco vliv, protože Izrael je židovský stát, kde hlavní slovo má obchod, řeč peněz, šekelů, a teprve poté se bere do úvahy řeč politiků. Pompeo to zjevně neví. Bylo proto jasné, že Du Wei bude lobovat za čínské firmy, aby získaly kontrakt na výstavbu nové izraelské jaderné elektrárny. Ta by měla stát v jižním sektoru Negevské pouště a zatím není známý její jmenovitý výkon. Původní návrhy z počátku 90. let na výkon 1300 MWh již dnes nejsou dostačující, a tak se dá očekávat, že tendr vznese požadavek zhruba na dvojnásobný výkon, tedy o něco větší výkon, než je jmenovitý výkon JE Temelin.

Westinghouse chtěl v roce 2013 dostavět Temelín, v roce 2017 ale americká firma zkrachovala, o rok později ji koupili Rothschildové skrze saúdskou rodinu

Čína staví své jaderné elektrárny výhradně podle plánů a modelů ruských jaderných elektráren, používají ruské jaderné palivo, takže je jasné, že pokud izraelskou jadernou elektrárnu budou stavět Číňané, palivo bude pocházet z Ruska. A dodávka jaderného paliva je pro Američany otázkou silového vlivu. Nejde jim o výstavbu elektrárny jako takové, ale o kontrolu nad takovým státem, který postaví jadernou elektrárnu na americkém systému. Taková země je potom plně vazalem USA. Jenže, těžko si někdo myslí, že by Izrael byl něčím vazalem, že? To je totiž přesně obráceně. Tak proč by Američané tak usilovali o výstavby jaderných elektráren? Nejsou to totiž vůbec Američané, jsou to sionisté. A to si musíme vysvětlit.

Záběry z ulice před rezidencí.

Když se totiž řekne jaderná elektrárna ruského typu, myslí se tím jaderné palivo z Chasidské Rusi. Když se řekne americká jaderná elektrárna, myslí se tím palivo od sionistického Westinghouse, který je vlastněn ve složitých majetkových propletencích Domem Rothschild. Westinghouse se v roce 2018 vyhrabal z bankrotu a nově začal růst pod novým majitelem Brookfield Business Partners, který je napojený na saudskou královskou rodinu. A ta je pupeční šňůrou spojena přímo s londýnským Domem Rothschild. Jediné, co teď Westinghouse potřebuje, je mamutí a zaručeně profitová zakázka. A tou jsou výstavby a dostavby elektráren ve dvou židovských zemích.

Dvě židovské země chystají výstavby elektráren, v obou padají z funkcí premiéři a umírají velvyslanci, kteří se nachomýtnou okolo tendrů na jádro

Tou první zemí je Izrael, který chystá výstavbu zmíněné nové jaderné elektrárny v Negevské poušti, a tou druhou zemí je Česká republika. Proč si ČR zaslouží označení “židovská země”, to je doufám jasné všem pravidelným čtenářům. Pokud ne, nastudujte si knihu Analýza 17. listopadu od Miroslava Dolejšího. Ale to jenom na okraj. To hlavní, proč se to potvrzuje, to je to, k čemu došlo před pár dny.

Babišova vláda totiž nedávno v utajeném režimu schválila tzv. prováděcí dokument pro vyhlášení tendru na dostavbu Dukovan a Temelína, ve kterém jsou podle informací novinářů takové formulace, které mají za úkol dopředu diskvalifikovat z tendru Rusko a Čínu. A to znamená diskvalifikovat Chasidskou Rus a jejich jádro. Oficiálně to nikdo nechce přiznat, protože by došlo k masivní odvetě ze strany Ruska a Číny. Právě kvůli tomu byl dokument na vládě projednán tajně. A to si Babišova vláda opravdu zahrává, protože se tím dostává mezi dva mlýnské kameny ž a Ž. Výstavba by měla být zahájena do roku 2024 a podle všeho se zdá, že zakázky na Dukovany i Temelín dostane právě americký, rozuměj saudský, rozuměj lépe Rothschildův Westinghouse. A to je sionistické jaderné palivo.

Personál čínské rezidence.

Kruh se nám uzavřel a opět vidíme, že jde pouze o válku mezi ž a Ž. Na jedné straně je Rusko a Čína, která používá jaderné zdroje z Chasidské Rusi. Na straně druhé je Westinghouse, který skrze hedgeový fond a saudskou královskou rodinu je ovládaný sionisty, tedy Domem Rothschild. A tak, když velvyslanec Číny na Ukrajině kazí obchody Domu Sion a přijede do Izraele, aby překazil Westinghouse šance na výstavbu nové izraelské jaderky, tak je nalezen mrtev ve své posteli v rezidenci.

Když Petr Nečas si pochválí ruské miliardy a naznačí, že dostavbu Temelína dostanou Rusové, o dva týdny později již není českým premiérem v Praze, v  židovském městě nad Mah’ralem. A tím je to dané. A tak o 7 let později, jen krátce poté, co se Westinghouse vypotácí v USA z bankrotu a odkoupí ho Rothschildové skrze saúdský hedgeový fond, tak česká vláda ihned naklusá a během tajného jednání přijme dokument, který už dopředu vyloučí účast Ruska a Číny na tendru. A tím je to rovněž dané.

Česko odsunulo dostavbu Temelína a Dukovan v roce 2013 o 7 let, protože nechtělo, aby tendr vyhrál někdo jiný než Westinghouse, který v té době nemohl tendr vyhrát ani náhodou

To aby se podruhé už nestalo, že by Rusové měli znovu dostavbu v kapse. Je to pojistka, aby CIA neodstřelila Andreje Babiše spolu s jeho vládou, jako to udělala v roce 2013 s vládou Petra Nečase. Mimochodem, představte si ten průser, kdyby v roce 2013 opravdu Westinghouse tu zakázku na Temelín dostal. O pouhé 4 roky později totiž vyhlásil bankrot. Možná to byl i plán, jak se dostat lacino k Temelínu po bankrotu dodavatele dostavby. Jen spekulace, ale… Hovoří se dokonce o tom, že i kdyby Westinghouse tu zakázku v roce 2013 na Temelín dostal, od bankrotu by ho to nezachránilo. Firma by tak zanechala za sebou nedokončenou dostavbu Temelína, s americkou nedokončenou technologií, v naprosto nepoužitelném stavu. Takže, proč 7 let nikdo nechtěl Temelín dostavět, celé to bylo u ledu, a teď najednou je to znovu na stole?

Dostavba Temelína je po 7 letech znovu na stole.

Opdověď je jasná: Westinghouse je zpátky, má nové nosaté majitele, už to nejsou Američané, jsou to Rothschildové schovaní za chazarskou saúdskou královskou rodinou, která stojí za Brookfield Business Partners s kanceláří v Torontu v Kanadě, takže už je možné opět v Praze nad jámou Mah’ralu oznámit, že Temelín a Dukovany se opět budou soutěžit v tendru. Dokud byl Westinghouse v ochranném bankrotačním režimu v USA, žádný tendr na dostavbu Temelína a Dukovan se vypisovat nesměl. Jakmile je Westinghouse zbaven dluhů a pod kontrolou Domu Rothschild, česká vláda hned zasedá a přijímá tajné usnesení o podmínkách nového tendru, aby se Rusové a Číňané nemohli zúčastnit pro nesplnění zadávacích podmínek. A tím je to dané. Proto Čína logicky tuší, co se stalo Du Weyovi, ale tyhle triky Mossad umí. Vpíchnutí injekce se vzduchem do žíly, která způsobí embólii a zastavení srdce jako při infarktu, to je základní abeceda “náhlých úmrtí” nepohodlných osob.

A vrcholem toho je, že vláda prý chce zaplatit dostavby obou českých jaderných elektráren uvalením nové daně na české odběratele elektřiny. Bude se prý odvádět nová daň za velikost domovního a bytového jističe. Bez ohledu na to, kolik elektřiny propálíte, budete platit fixní daň za velikost svého jističe. Uniklo to z návrhu tzv. Bezemisního zákona, je to chucpe schované za ekologii. A ty jaderné bloky, až budou stát, tak budou potom elektřinu prodávat sem do Německa, ale výstavbu zaplatí český odběratel skrze daň za svůj český hezký jistič. No řekněte, není to krásné a nosaté chucpe? Takové hezké, vykutálené, heboučké, doslova na pohlazení. Nebo na nakopnutí? A víte proč? Protože Česko snese fšecko, a tak snese i tohle. Drahá výstavba Westinghousem, takže Rothschild se napakuje nad nebožáky v kotlině nad Mah’ralem, a potom je dorazí vlastní vláda, která občanům to předražené chucpe dá i zaplatit. Jak říkám, Česko snese fšecko.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář