JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Další svědectví Češky z Floridy: Americká nemocnice propustila po několika týdnech stále nevyléčeného bratra jejího manžela do domácího ošetřování, poslední test na Covid-19 stále potvrzuje, že pacient není vyléčený, ale nemocnice od něj dává ruce pryč! Rodina je v šoku, bojí se opakování nákazy a případného šíření nemoci v rezidenční komunitě! V Orange County probíhala v roce 2019 na školách masivní modernizace internetového připojení, jako kdyby očekávali dopředu dálkovou výuku studentů přes internet!

USA: Naše čtenářka z Floridy, paní Karolína, nám do redakce poslala další informace o průběhu bizarní nákazy v jejím příbuzenstvu, které se dalo dobrovolně testovat na Covid-19 a důsledky tohoto neuváženého rozhodnutí nese rodina bratra jejího manžela dosud. Pokud byste očekávali, že se situace z poloviny minulého měsíce zlepšila a šokující příběh, o kterém jsme informovali v článku zde, nakonec došel dobrého rozuzlení, byli byste na omylu.

Testovací kiosek pro Covid-19

Celé se to nejen táhne a bez výsledku, ale dokonce ještě komplikuje a téměř dramatizuje, protože se ukazuje, že v amerických nemocnicích si s vážnými případy Covidu-19 naprosto neví rady a chtějí se nevyléčených pacientů zbavit, anebo je za tím nedostatečná kapacita nemocnic, kdy potřebují lůžka pro nové pacienty a staré případy tzv. posílají domů. Jenže, očekávali byste, že nemocnice pošle domů stabilizovaného pacienta, který již není infekční a nemá vážné potíže, jenže tady v tomto případě jde doslova o horor. Paní Karolína nám k tomu napsala několik emailů a sami se podívejte, jak vypadá situace v rodině bratra jejího manžela, čím vším si musí procházet.

Nemocnice propustila stále nakaženého pacienta na kyslíku do domácího léčení

Zdravím Vás pane VK, přiznám se, že jsem chvíli přemýšlela, zda Vám tento email vůbec psát, protože je velmi těžké uvěřit tomu, jak se situace manželova bratra vyvíjí. Cítím ale vnitřní potřebu tyto informace sdělit, jelikož průběh nemoci manželova bratra je velice neobvyklý, včetně chování samotné nemocnice. Naposledy jsem Vám psala 1.8.2020 a jak již zmíněno, jedna z posledních zpráv z nemocnice rodině byla ta, že ho již déle nemohou držet na kyslíku, a že ho co nejdříve přemístí do zařízení podobného naší LDNce.

Od té doby jsme nedostali žádné nové informace a ani jsme nebyli schopni se nikomu do nemocnice dovolat. Četnost odmítnutých hovorů již byla neúnosná, tak jsme teď v pondělí 3.8. volali manželovu bratrovi do nemocnice přes videohovor a snažili se zjistit aspoň nějaké info přímo od něj. Jediné, co nám byl schopen říct bylo to, že ho budou před umístěním někam jinam znovu testovat. Přišlo nám to logické, protože kdo by chtěl propouštět pozitivního člověka na C-19 z nemocnice, ať už na jakékoliv jiné místo, že ano?

Testovací kiosky u Convention Center v Orlandu

Jak jsme ale včera zjistili, velice jsme se zmýlili. Jeho test se nejenže vrátil zpět STÁLE POZITIVNÍ, ale nemocnice ho včera z hodiny na hodinu propustila domů! Vše proběhlo tak rychle, že i jeho manželka musela doma vše nechat stát a spěchat ho vyzvednout před budovu nemocnice. Když jsme se to dozvěděli, okamžitě jsme se s manželovým bratrem spojili přes videohovor. Zastihli jsme ho v autě na cestě domů s hadičkou v nose s tím, že mu bylo řečeno, že je stále POZITIVNÍ a že ho s domácím dýchacím přístrojem posílají domů a že má zůstat v karanténě po dobu 10 dnů. BUM!

Žádné další vysvětlení, žádná další léčba, žádný další požadavek, žádné další testování. Přiznám se, že jsme z toho zmateni a zděšeni. Dovolím si udělat krátký souhrn: Bezpříznakový a celkově zdravý se nechal poprvé testovat 3. července. Jeho výsledek testu z odběrového místa u Convetion centra v Orlandu do dnešního dne stále není znám, ale onemocněl již druhý den po testování. Kašel, horečky, bolesti hlavy a na hrudi atd. Zůstal v domácí izolaci  a po zhoršení jeho stavu a vykašlávání černého sekretu byl hospitalizován dne 12. července. Podruhé byl testován ihned po přijetí do nemocnice s výsledkem POZITIVNÍ. Jeho zdravotní stav lítal nahoru a dolů co pár dní, po většinu času nebyl schopen ani dojít několik metrů od lůžka, neustále byl na kyslíku a byl hospitalizován do 5. srpna.

Nákaza Covid-19 v Orange County na Floridě

Jeho pokračující pozitivita je pro nás velkou záhadou, protože po 9-denní domácí karanténě byl v nemocnici po dobu dalších 24 dnů zcela izolován od všech ostatních pacientů. Byl léčen Remdesivirem, steroidy, léky proti bolesti na plicích, krevní plazmou darovanou jeho vyléčeným synem a léky na ředění krve po nalezení sraženiny v plicích… a i přes to všechno stále není schopen sám dýchat a je stále POZITIVNÍ !!!

Nemám pro to vysvětlení a nemám ani vysvětlení pro takto náhlé propuštění z nemocnice bez jakéhokoliv dalšího plánu či léčby. Má otázka proto zní: platí oněch neustále zmiňovaných 14 dní karantény jen pro bezpříznakové případy či s mírnými příznaky? Existuje souvislost mezi tak dlouhou pozitivitou a dlouhou léčbou? Mám podobných otázek v hlavě spoustu, ale nenacházím pro ně odpověď. Nevím, co více k tomu všemu říci.

Rozhodně si nemyslím, že by důvodem propuštění byla přeplněná kapacita nemocnice, či nedostatek míst v léčebnách. Sledujeme denně zprávy a byť neustále varují před rostoucími čísly nových pozitivních případů, zdravotnická zařízení hlásí dostatek kapacit pro pacienty. Budeme stav manželova bratra samozřejmě nadále sledovat, každopádně děkuji za věnování se našemu případu. Je rozhodně neobvyklý od samého začátku, až do včerejšího náhlého a nikým nám nevysvětleného okamžitého ukončení hospitalizace.

Více jak 200 škol v Orange County bylo těsně před vypuknutím koronavirové krize modernizováno na vysokorychlostní internet

Mohu-li pane VK, ráda bych se ještě zmínila o situaci v amerických školách, které se tu v těchto dnech postupně znovu otevírají. Panika a strach rodičů, studentů i učitelů z nakažení se ve školách je tu velké téma. Mnoho škol zvolilo pro tento rok pouze virtuální způsob výuky, jako např. všechny veřejné školy v Chicagu. A podobná situace je i zde na Floridě. Zvládnout kapacitně takové objemy dat pro tolik studentů není snadné – a proč o tom mluvím? Protože až teprve teď manželovi (který pracuje jako inženýr internetových sítí pro korporátní klientelu, nemocnice, školy atd.) došlo, proč byl v loňském roce na jeho firmu vyvíjen tak velký tlak a spěch na “upgrade” internetu VE VŠECH ŠKOLÁCH zde ve střední Floridě (regionu, který je manželovi přidělen).

Tímto testem se budou testovat studenti a učitelé.

Sedli jsme si společně k jeho počítači a prošli zpětně zakázky, které se týkaly základních a středních škol pro Orange County, která s AT&T uzavřela koncem roku 2018 velkou smlouvu na upgrade kapacity internetu pro cca. 200 škol! Mohu samozřejmě pouze jen spekulovat, ale myslíme si, že i tato skutečnost je dalším důkazem toho, že celá pandemie byla již roky dopředu plánovaná. Dle slov manžela, dříve míval zakázku pro školu pouze v případě, když se někde stavěla nová škola. Nikdy ve školách, které již fungují mnoho let.

Upgrade všech cca 200 základních a středních škol musel být dle smlouvy hotov nejpozději do července minulého roku! Nikdy jsme tomu nevěnovali pozornost, ale jak říkám, teprve teď nám dochází, proč byl takový tlak a spěch pro tak velký počet škol. Za zajímavé považuji i to, že zde chtějí studenty, kteří se rozhodli vrátit do učeben, testovat každé dva dny a před pár dny a ukázali nám v televizi, jaký typ testu bude všem studentů, včetně učitelů, zdarma rozdáván. Jde o tento typ rychlého krevního testu na protilátky, obrázek výše.

Výsledek tohoto testu má být již po cca 20 minutách. Jsem tedy zvědavá, jaká čísla se brzy ukážou po plném otevření všech škol na konci srpna. Mějte příjemný zbytek dne, pane VK, a děkuji za Váš čas.

Karolína.

Permanentní a vysokofrekvenční testování na Covid-19 donutí k vakcinaci i ty Američany, kteří jinak mají k očkování velice vlažný přístup

Jak sami vidíte z exkluzivního svědectví paní Karolíny z Floridy, masová hysterie okolo Covid-19 nabírá neskutečných a obludných rozměrů. Nemocný člověk, který je stále na kyslíku a je stále infekční, je propuštěn z nemocnice, která zjevně není přeplněná. Americké školy v Orange County již v roce 2018 rozhodly, že se bude masivně modernizovat a upgradovat internetové připojení, shodou okolností těsně před vypuknutím koronavirové krize. A pokud jde o studenty ve školách, tak ti, kteří se nebudou učit dálkově přes internet a budou chodit do tříd, se budou muset testovat pravidelně každých 48 hodin.

Některé výsledky testů nedorazí ani měsíc po odběru.

Dovedete si představit tu šílenou a masivní spotřebu testů? A dovedete si představit, že nikdo to nebude chtít takto natrvalo podstupovat? Takže, k čemu to povede? Američané se na podzim postaví do mamutích front na vakcíny! To je přesně ten plán, protože píchat se do prstu každých 48 hodin, to nebude lidem příliš dlouho příjemné. Takže, jakmile budou vakcíny, Američané vezmou očkovací centra útokem! Dr. Anthony Fauci a jeho komplic Bill Gates si namastí kapsy takovým neskutečným způsobem, že si to nikdo z nás ani nedovede představit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář