JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Donald Trump pohrozil rozmístěním armády ve všech státech demokratických guvernérů, pokud okamžitě a tvrdě nezakročí a nezačnou chránit životy a majetky občanů! Stanice CNN začala řvát, že Trump chce vojensky uchopit moc v USA! Stovky tisíc demonstrantů ve Washingtonu D.C. neuposlechly rozkaz k zákazu vycházení po 19. hodině a policie zahájila palbu gumovými projektily na demonstranty, kteří chtěli proniknout do Bílého domu! Trump může vydat rozkaz armádě již dnes v noci, protože začali umírat policisté v několika státech! (VIDEO)

USA: Situace ve Spojených státech začíná velmi nebezpečně připomínat obrazové záběry z ledna 2014 z Kyjeva během nepokojů na Majdanu. V rukách protestujících v USA se začínají objevovat palné zbraně, majitelé obchodů a živností jsou připravení se zbraněmi zastřelit kohokoliv, kdo by chtěl začít rabovat, policie ve strachu vůbec nezasahuje a když Američané volají tísňovou linku 911, nedovolají se, protože je přetížená, anebo se dočkají pouze ujištění, že některá z hlídek přijede na pomoc nejpozději do hodiny. Jenže, to se obvykle vůbec nestane, protože policejní okrsky dostaly nové rozkazy, že kvůli hrozbě ozbrojených útoků na policisty se nesmí hlídky pohybovat samostatně, ale vždy alespoň ve dvou autech a minimálně ve 4 lidech s plnou výzbrojí. Nepokoje zuří v USA již 7 dní a starostové a guvernéři jednotlivých měst a států jsou buď neochotní anebo neschopní jakéhokoliv tvrdšího zásahu.

A právě proto prezident Donald Trump včera vystoupil s projevem před kostelem sv. Jana ve Washingtonu, ve kterém oznámil mobilizaci civilních i vojenských zdrojů a podle čerstvých informací Fox News se na největší americké vojenské základně v Severní Karolíně ve Fort Bragg shromažďuje několik desítek tisíc vojáků spolu s těžkou bojovou technikou, obrněnými transportéry, tanky a tisíci nákladních vojenských aut. Podle informací to prý vypadá, že nečekají na to, zda přijde rozkaz prezidenta, ale už to spíš vypadá na to, že bylo rozhodnuto, jen se čeká na čas a hodinu. Situace se totiž v USA od včerejšího prezidentova projevu nejen neuklidnila, ale dokonce se vyostřila, a to především zásluhou CNN.

CNN vybízela k demonstracím i v době zákazu vycházení ve Washingtonu

Tato stanice začala totiž v podstatě svolávat Američany k demonstracím do ulic proti Trumpovi a zejména k tomu, aby neuposlechli rozkazy k zákazu vycházení v amerických městech a zejména v hlavním městě, ve Washingtonu. Americký prezident nad federálním distriktem totiž včera vyhlásil zákaz vycházení po 19. hodině, ale desítky tisíc demonstrantů neuposlechly a na základě výzev televize CNN začaly do ulic města proudit další desítky tisíc demonstrantů. Stanice CNN, která je v USA považována za hlavní mediální nástroj neoliberálního Deep State, tak plní funkci organizátora něčeho, co už v podstatě nejsou jen nepokoje, ale regulérní povstání, duhová revoluce, resp. americký Majdan proti Donaldu Trumpovi. Jak nebezpečná hra se tím rozehrává, to není třeba zdůrazňovat.

Policie nasadila před Bílým domem proti protestujícím i slzný plyn.

Demokratická strana v USA pochopila, že nemá šanci s pravděpodobným demokratickým kandidátem Joem Bidenem vyhrát podzimní prezidentské volby. Nedávné průzkumy totiž naznačily, že přestože Donald Trump není vnímán jako preferovaný prezident, je stále většinou americké veřejnosti vnímán jako menší zlo v porovnání s Joem Bidenem, který byl po dobu 8 let úzce spojen s politikou Baracka Obamy jako jeho viceprezident. A právě Barack Obama byl jedním z hlavních důvodů porážky Hillary Clinton v roce 2016, když spojila své jméno právě s předchozím prezidentem.

Donald Trump potom toho využil, že právě Hillary bude v Obamově politice globalizačního reformátování USA pokračovat další 4 roky. Jestli něco v Americe spolehlivě zabíjí volební preference, tak jsou to politici napojení na globální business, který přivedl americký průmysl za posledních cca. 50 let doslova na kolena. A právě Joe Biden se svým synem Hunterem a podezřením z korupce na Ukrajině okolo firmy Burisma je přesně takovým dalším globalizačním politikem, který v dnešní Americe už nemá šanci vyhrát volby.

Nepokoje v USA nejsou spontánní, ale silně připomínají plán na vyvolání krize a barevné revoluce ve stylu kyjevského Majdanu

Proto s každým dalším dnem v USA vzrůstá podezření, že demokratičtí starostové a guvernéři jedou v podstatě plán na destabilizaci americké společnosti, aby Donald Trump byl donucen udělat chybný krok. Nezasahování policie, radnic a guvernérů do protestů v podstatě povede k tomu, že Donald Trump bude muset povolat armádu, a to navzdory guvernérům amerických států. Bude to nasazení americké armády z titulu federální vlády ve Washingtonu, což bude rozbuškou v některých silně proti-trumpovských státech a regionech k vyvolání ozbrojeného odporu obyvatelstva proti takové intervenci.

A od toho bude již krůček k vypuknutí občanské války. Není třeba zdůrazňovat, že globalisté by tím triumfálně zvítězili a Čína by mohla slavit jako nová světová velmoc č. 1 poté, co se USA propadnou do občanské války. Znovu musím zopakovat jednu zásadní věc, která konceptuálně gramotným čtenářům nesmí uniknout: Pokud radnice, starostové, někteří policisté a guvernéři odmítají nebo nechtějí zasahovat proti násilí, rabování a útokům na ulici, potom se jedná o součást konceptuálního řízení na vytvoření krize.

Donald Trump povolal na obranu Bílého domu vojenskou policii.

A kdokoliv se snaží vytvořit krizi, tak automaticky tím usiluje o ukotvení krizového řízení, které ospravedlní některé pravomoci a kroky, které by jinak nebyly průchodné u občanů, voličů, politiků, konstituentů atd. Pokud se stane to, že Donald Trump přivede USA do stavu faktické nebo i jen náznakem zpodobněné občanské války, v tom okamžiku jako prezident končí a nebude mít šanci na znovuzvolení jako prezident USA, ale pouze jako vrchní velitel ozbrojených sil těch států USA, které budou na straně zákona a pořádku podle slov prezidenta.

Zbývající státy USA budou na straně neoliberálního Deep State, seskupí se a spojí proti Donaldu Trumpovi a proti jeho vládě. Koneckonců, toto seskupení již de facto dávno existuje, minimálně od roku 2016 od zvolení Donalda Trumpa prezidentem, třeba CNN nebo Kalifornie je toho jasným důkazem, ale dosud toto seskupení nemělo institucionální pozici uvnitř USA. A to se právě může teď změnit, že odpor proti Donaldu Trumpovi dostane institucionální podobu seskupení států, guvernérů, měst, starostů a organizací proti federální vládě a proti “režimu” Donalda Trumpa. Dnes přišly zprávy, že v několika státech došlo k palbě na policisty a k prvnímu úmrtí strážce pořádku.

Spojené státy mají před sebou dva scénáře vývoje, ale ani jeden z nich nemá v plánu zachovat světovou moc a dominanci USA

Když byl Donald Trump zvolen v listopadu 2016 prezidentem, Hillary Clinton v zákulisí své kampaně mlátila a bila pěstmi své poradce, asistenty, dokonce i členy ochranky a řvala, že tohle bude mít kolosální důsledky, které mohou vést až k rozpadu USA. Tento její výlev popsal už v lednu 2017 u Alexe Jonese jeden z insiderů kampaně Hillary Clinton, ale v jedné věci těmto informacím můžeme věřit. Donald Trump totiž byl dosazen do čela USA silami halachistů a Izraele proto, aby pomohl vybudovat Velký Izrael, a to i za cenu rozpadu a rozvratu americké unie.

Chabadu Lubavitch jako hlavnímu křídlu Domu JHVH muselo být jasné, k čemu povede dosazení Donalda Trumpa do funkce prezidenta, že úplně rozvrátí americký systém jednotného budování Pax Americana, tedy globalizace na americký způsob pojetí a chápaní, tedy globalizace v americkém řízení skrze americké bomby, rakety a hlavně petrodolar. A jen pár měsíců před volbami v USA zachvacuje zemi koronavirus, a hned poté masové nepokoje s obrysy povstání.

Policisté a vojáci poklekávají spolu s demonstranty na znamení jednoty.

To, čeho jsme právě svědky, je lámání budoucnosti USA. Pokud Donald Trump nasadí armádu, povede to k občanské válce a roztržce mezi demokratickými a republikánskými státy americké unie. Pokud Donald Trump ustoupí a nepovede se mu potlačit nepokoje, dojde v USA k neoliberální a celonárodní barevné revoluci, která smete nejen Donalda Trumpa, ale i celou americkou armádu, policii, zákony práva a pořádku a celé USA se promění na mamutí a liberální, tvrdě globalizovanou a genderovou, sluníčkovou a sociální laboratoř.

A to vše podle známého modelu a střihu zemí jako jsou Švédsko, Norsko, Francie a další evropské laboratoře sionistického NWO. Všechno, co dělal Barack Obama, bylo zadržování a izolace Izraele, jistě si na to pamatujete. A všechno, co začal dělat Donald Trump po nástupu do funkce prezidenta, bylo vyzdvihování, upřednostňování a ochrana Izraele. A není možné budovat dva konkurenční světové řády vedle sebe. Nelze budovat americký řád Pax Americana, když prezident USA musí pomáhat budovat Velký Izrael. A tím je to dané. Cokoliv udělá Donald Trump, v každé iteraci z toho vyjdou USA jako země v mocenské demisi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář