JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Evropský parlament schválil rezoluci, kterou lze označit za atentát na Andreje Babiše, ten si tím zajistí drtivé vítězství ve volbách v roce 2021! V textu padají bizarní výroky o tom, že Evropský parlament dokonce “vítá” obnovení vyšetřování Andreje Babiše v kauze střetu zájmů! Připomíná to likvidační dekrety na nepohodlné osoby z počátku 50. let minulého století! Z Andreje Babiše se stane mučedník! Hynek Blaško a Ivan David podrželi Andreje Babiše!

ČESKO: Sotva skončil můj pořad na Svobodném vysílači CS, tak došlo přesně k tomu, o čem jsem v pořadu hovořil. Evropský parlament právě přijal další sebevražedné usnesení, které pouze potvrzuje, že i Evropský parlament je ve vleku stovek konceptuálně slepých poslanců, kteří naprosto nechápou, co právě provedli. Evropský parlament totiž drtivou většinou hlasů odhlasoval usnesení B9-0192/2020 s názvem Obnovení trestního stíhání předsedy vlády České republiky v souvislosti se zneužitím finančních prostředků EU a potenciálními střety zájmů [1].

K dispozici už je i výjezd hlasovací svodky [2], která odhaluje, že oba europoslanci za SPD, tedy pan generál Hynek Blaško a MUDr. Ivan David hlasovali proti tomuto usnesení a Kateřina Konečná z KSČM se zdržela. To jenom na okraj toho, že v tomto hlasování se nepřidali na stranu globalistů a naopak se postavili za Andreje Babiše. Alespoň minimálně tím prokázali, že nebudou podporovat hon na Andreje Babiše v Bruselu, když každému musí být jasné, jaký to bude mít výsledek na procesy řízení.

Andrej Babiš a Vodňanské kuře, součást koncernu Agrofert.

Samotné hlasování v EU o Andreji Babišovi je od začátku až do konce jedním obrovským vzkazem a hrozbou Andreji Babišovi, že pokud ČR nezačne plnit migrační kvóty, postupně půjdou Babišovi nejen po krku a jeho kariéře, ale i po jeho Agrofertu a působení jeho podniků na trhu v Evropské unii.

Vytahovat možný střet zájmů na premiéra členské země EU v Evropském parlamentu je de facto akt naprostého zoufalství Milionu chvilek a jejich koordinátorů z Londýna. A tady si musíme vysvětli, proč tomu tak je. Milion chvilek je v koncích. Demonstrace proti Andreji Babišovi nefungují, dokonce se začaly objevovat už články [3], že lidé přestávají toto hnutí podporovat, protože nemá žádné výsledky a hnutí si monopolizuje nárok na pravdu.

Demonstrace na Letné proti Babišovi nezabraly, takže to poslali do Bruselu a toto je výsledek

Lidi nebaví demonstrovat bez výsledku. Globalistům tak dochází trpělivost, a když nic nezmohly demonstrace na Letné, tak se začíná žalovat v Bruselu a v EU parlamentu. Jediným výsledkem ale bude další posílení Andreje Babiše. A když si přečteme text přijaté rezoluce, doslova se zděsíme. V dokumentu zaznívají neuvěřitelné perly, jako např. výrok, že Evropská unie “vítá” obnovení vyšetřování Andreje Babiše, doslova jako by z toho EU měla radost. Tato rezoluce tak de facto postaví Andreje Babiše v očích voličů do role českého národního mučedníka. Tupost bruselských politiků a poslanců tak nezná mezí. Podívejme se tedy na usnesení:

Jedná se o dokument, který lze označit za atentát na Andreje Babiše a jeho Agrofert. Celé to působí dojmem, že Andrej Babiš se provinil tím, že je vlastníkem Agrofertu a současně dělá politiku. Přestože převedl Agrofert do svěřenského fondu, toto usnesení ho přesto obviňuje ze střetu zájmů, že je nadále majitelem Agrofertu.

V důsledku to vede k tomu, že usnesení má doslova nádech kolektivizačních dekretů z počátků 50. let minulého století v Československu, kdy nikdo, kdo měl nějaké majetky, nesměl být ve výkonných funkcích, protože byl považovaný za kulaka, anebo za člena buržoazie. Miliardář prostě nesmí být premiér. Premiérem může být jenom chudý člověk, který je co? Ano, který je úplatný, kterého si lze koupit a potom kontrolovat.

Andrej Babiš nevzešel z ulice a není možné ho odstranit protesty z ulice, takto totiž procesy řízení nefungují

Přesně takto to působí a ironické na tom je, že ona to je dokonce pravda. Ano, Andrej Babiš vadí Domu Sion v tom, že disponuje moc velkými penězi a majetkem, což dělá Babiše těžko kontrolovatelným. Jenže, tento pohled je do značné míry nepravdivý. Právě tito nejbohatší lidé mají nejvíce co ztratit a tím jsou nejsnáze vydíratelní. Neuděláš, co my chceme, tak přijdeš o své miliardové podnikové impérium.

Proto Andrej Babiš mění své názory ze dne na den, mnoho lidí si toho všímá. To je právě tím, že má co ztratit a mění postoje podle toho, kdo zrovna na něho a z jaké strany více udeří. Toto se týká všech oligarchů, včetně Donalda Trumpa. Je sice pravda, že miliardář je neúplatný, protože penězi ho neuplatíte, ale o to snadněji je vydíratelný, protože má co nejvíce ztratit.

Foto z pořadu Čau, lidi!

Konceptuální slepota Milionu chvilek je nekonečná, oni vůbec nechápou, že Andreje Babiše nelze porazit z náměstí a z ulice, protože odtamtud Andrej Babiš nevzešel. Andrej Babiš může být poražen jen skrze moc, ze které vzešel, tedy skrze svůj Agrofert. Pouze skrze útok na Agrofert je možné Andreje Babiše konceptuálně oslabit a případně donutit k odchodu z politiky, jenže o anti-babišovských politicích platí ono rčení, že éto děbily. V Bruselu totiž vůbec nepochopili, že pokud někdo chtěl zastavit Andreje Babiše, měl to udělat na začátku a ne ve chvíli, kdy jako konceptuální gigant a lídr davoelitářského Hnutí ANO už válcuje všechny volby a průzkumy.

Nikdo dnes už nechce volit politiky, teď frčí miliardáři, realitní magnáti, samurajové, herci z reality show

Pokud v této chvíli kdokoliv sáhne na Andreje Babiše a jeho Agrofert, pouze dojde k mohutnému posílení Andreje Babiše uvnitř ČR a o to větší nedotknutelnost i samotného Agrofertu. Každý konceptuálně gramotný politik už ví, jak se to dělá. Dělají to jako Donald Trump. Modelem davoelitářského řízení je oligarcha, řekněme miliardář, který říká to, co chtějí slyšet obyčejní lidé, který provokuje, vyčnívá a prohlašuje o sobě, že není politik, ale že přišel dělat pořádky. Taková nabídka oslovuje voliče a přitahuje je jako magnet. Nikdo nechce dnes volit korektní, chudokrevné, politické a tradiční strany, do koše s nimi!

Anti-babišovský server č. 1 v ČR. Ani jeho redakce stále nepochopila, co se v Evropě děje v rámci globalizačních procesů v politice v Evropě a v USA.

To je heslo, které visí na zdi už od Brexitu v roce 2016, ale pořád spousta politiků to heslo nevidí a nepřečetla si ho. Nikdo dnes už nechce volit politiky, teď frčí miliardáři (Andrej Babiš), realitní magnáti (Donald Trump), samurajové (Tomio Okamura), agenti KGB (Vladimir Putin), herci z reality show (Volodymyr Zelensky), aktivistky z komunální skládky (Zuzana Čaputová). Taková je realita procesů řízení a kádrů, které se dostávají k moci doslova přes noc, a přesto je všude dost politiků, kteří to stále pořád nechápou, nevidí, neslyší a hlavně nerozumí, co se to proboha okolo nás děje.

Andrej Babiš není politik, a proto je vítězem v politických procesech

Proto ani v Bruselu nechápou, že Andrej Babiš jako vítěz voleb a lídr všech průzkumů není žádným náhodným jevem v politice, je to vzorec, který se opakuje a bude opakovat v mnoha a mnoha zemích v následujících letech. Útočit na Andreje Babiše v Bruselu je projevem naprostého konceptuálního diletantismu. Andrej Babiš je totiž produktem globalizované společnosti, výsledkem procesů za posledních 30 let v populaci. Je to objektivní produkt a výslednice ve společnosti. A to je důvod, proč útoky proti Andreji Babišovi mají jalový účinek, anebo dokonce ho posilují, což bude přesně případ tohoto evropského usnesení.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář