JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS, Exkluzivně: Český překlad projevu Roberta F. Kennedyho Jr. na milionové demonstraci v Berlíně, která zlámala všechny rekordy! Česká i světová média nehorázně lžou a tvrdí, že na demonstraci bylo jen 20 000 lidí! Důkazní porovnávací fotky z demonstrací v Minsku a z pražské Letné jsou tvrdým důkazem nehorázného lhaní světových médií o demonstraci, kde synovec JFK varoval národy před nástupem otroctví a totality pod rouškou opatření proti koronavirové pandemii! Robert Kennedy Jr. varoval před Billem Gatesem, připomněl vládu strachu podle slov Hermanna Göringa, varoval před zotročením lidí digitální měnou!

Celá evropská i americká alternativa žije v těchto hodinách dozvuky největší demonstrace v dějinách Berlína za posledních několik desítek let. V sobotu 29. 8. 2020 se v berlínském Tiergarten na hlavní berlínské třídě od náměstí Großer Stern až po Brandenburskou bránu shromáždilo podle matematických propočtů ze záběrů z dronů odhadem 1 až 1,3 milionu lidí z celé Evropy. Záběry zachycují úplně zaplněnou třídu Bundesstraße od Großer Stern až po Brandenburger Tor a zaplněné byly i paprskovitě připojené ulice ke Großer Stern, Altonaer Straße. Spreeweg a Hofjägerallee.

Robert F. Kennedy v Berlíně, 29. 8. 2020

Záběry z dronu (foto o dva odstavce níže) jsou dechberoucí, tak obrovský dav se nedá srovnat s ničím v Evropě, s žádnou demonstrací v poslední době. Neměl jsem bohužel čas na cestu do Berlína, ale takto monstrózní akce otřásla režimem nejen v Berlíně, ale v celé Evropě a v tiskových světových agenturách vypukl poplach a naprostá panika. Zpravodajské agentury začaly chrlit lživou zprávu o 20 000 demonstrantech, včetně českých médií jako je Česká televize [1] nebo server Eurozprávy [2]. Strach globálních elit z dopadů demonstrace je strašlivý do takové míry, že se rozhodly lhát stovkám milionů lidí ve světě o průběhu berlínské demonstrace.

Média mají občany za kretény, když milionovou demonstraci zdokumentovanou fotografiemi vydávají za setkání zhruba 20 tisíc lidí

V naší redakci jsme se proto rozhodli, že dezinformace mainstreamových agentur dáme do kontrastu s fakty, které pochází od nich samotných, tedy rovněž od agentur Velké trojky (AP, AFP a Reuters). Vzali jsme do ruky fotografie z demonstrace v Minsku z našeho článku [3], kde zpravodajské agentury tvrdí, že 23. srpna se demonstrace zúčastnilo 100 000 Bělorusů v centru běloruského hlavního města.

Toto je podle médií 100 000 demonstrantů v Minsku, no budiž…
Minsk, 23. srpna, demonstrace proti Alexanderu Lukašenkovi. Podle západních médií na obrázku vidíte 100 000 Bělorusů.

Na fotografii výše tedy vidíte 100 000 Bělorusů. Fotografie zachycují jak samotný prostor před běloruským sídlem prezidenta a parlamentu, tak i ulici, kterou průvod přicházel. Z fotografií jistě vidíte, že ten dav má určitou mohutnost, ale rozhodně ne takovou, jako byla demonstrace v sobotu Berlíně. Pokud tedy toto, co vidíme na snímcích z Minsku, je 100 000 lidí, jak potom proboha v Berlíně mohla být účast jen 20 000 lidí, když se díváme na záběr z dronu? Ano, nosaté lhaní tiskových agentur, to známe, to umí velice dobře. Ale pojďme se podívat na další srovnání. Nejprve fotka sobotní demonstrace v Berlíně pořízená z vysoko letícího dronu.

Tohle níže je prý 20 000 lidí v Berlíně, tvrdí německá policie a spolu s ní nosatá mainstreamová média
Berlín, 29. 8. 2020: Großer Stern Platz, nahoru zaplněná Bundesstraße až k Brandenburg Tor. Vedlejší ulice jsou rovněž zaplněny, viz. další fotografie níže. Reálný odhad pořadatelů: 1 milion lidí. Tvrzení německé policie: 20 000 lidí. Takhle se v roce 2020 dělá politika.

A teď tuto fotku srovnáme s Prahou. Minulý rok v červnu proběhla na pražské Letné mohutná demonstrace Milionu chvilek proti Andreji Babišovi. Podle oficiálních údajů mobilních operátorů a podle analýz z dronů se na Letné sešlo plus mínus necelých 300 000 lidí. Jenže, dámy a pánové. Máme tady velký problém. Přestože Letná není nijak malá, ve srovnání s Großer Stern a Bundesstraße je Letná naprosté prd, doslova mrňavý plácek na kopání s mičudou v několika přátelích a tím to hasne.

A tohle níže je podle médií 300 000 lidí…
A tohle je prý 300 000 lidí na Letné, dne 23. 6. 2019

Sami se na to podívejte a řekněte si, jestli vás nešálí zrak. Tohle, co vidíte na Letné, je mnohem menší dav než v Berlíně, ale přesto na Letné bylo prý 300 000 lidí a v Berlíně jenom 20 000 lidí. Dámy a pánové, to co vidíte, ten rozpor, ten konflikt mezi fakty, tomu se říká v jidiš Chucpe (Chutzpah), čili nehorázná drzost tak odporného rozměru, že se to nedá nežidovskými slovy ani vyslovit. Sionistické mediální agentury tak gójům nestydatě lžou do očí takovým způsobem, že z nich doslova dělají debily s mašličkou na hlavě, vyplazeným jazykem a tupým pohledem do ztracena.

Zpravodajské agentury si ověřily na 11. září, že mohou lhát i o faktech a skutečnostech, ke kterým existují důkazy a svědectví

Lidé tam byli, lidé viděli, lidé to natočili, záběry z dronů jsou k dispozici, ale nic z toho nosatým agenturám nezabrání v tom, aby lhaly gójům do očí tak sprostě stejně, jako lhaly 11. září 2001, když média tvrdila, že do Pentagonu narazil dopravní Boeing, ale nikdy se ho nepodařilo najít, protože tam nebyl. Ve zdi Pentagonu, než se po zhruba 15 minutách kvůli poškození zhroutila, byla jen kulatá, černá a očouzená díra, zatímco okenní skleněné tabulky ve vedlejších oknech zůstaly nepoškozené.

Letadlo asi nemělo křídla, nemělo motory, ale přesto letělo a vešlo se celé do kulaté díry o průměru cca. 2 metry. Vidíte, lež jako věž, ale to nic nemění na tom, že ta lež už 19 let je prohlašována za pravdu. Média to neustále opakují. Takže se nemůžete divit, že v roce 2020 ta samá média lžou i o počtu lidí, kteří přišli v Berlíně demonstrovat proti globální totalitě, což je hlavní procesní nástroj světového sionismu. A cože tak děsivého na demonstraci zaznělo?

Zaplněná vedlejší berlínská ulice při sobotní demonstraci.

Největší dopad mělo vystoupení Roberta F. Kennedyho Jr., tedy synovce Johna F. Kennedyho, který na demonstraci vystoupil a začalo rodeo. Nejprve se zmínil o tom, že americká liberální média tvrdí, že přijel do Berlína promlouvat asi ke 3 až 5 tisícům nacistů. Následně zopakoval stanoviska a informace, která znáte z Aeronetu, že současná koronavirová pandemie má pouze za úkol dost lidi a populaci pod absolutní kontrolu, a to prostřednictvím strachu.

Robert Kennedy Jr. citoval Hermanna Göringa a jeho výrok na tribunálu v Norimberku, že nacisté získali absolutní kontrolu nad Němci prostřednictvím jediného nástroje, že v Němcích podněcovali strach, konkrétně strach o přežití Němců. Ty samé procesy dnes používají globální elity a lidé jako Bill Gates a Tony Fauci k tomu, aby lidé souhlasili dobrovolně s opatřeními, ke kterým by jinak nikdy souhlas nedali. Strach je tak společným nástrojem, který používali nacisté, i dnešní globalisté. Není divu, světový sionismus to má dokonale zmáknuté a může čerpat z historie, kterou sám pomáhal vytvářet v minulosti.

Synovec JFK varoval v Berlíně před novou globální totalitou

Robert F. Kennedy Jr. rovněž varoval před 5G sítěmi, které mají přinést éru permanentního a celoplanetárního sledování lidí a rovněž digitální měnu, kdy dojde k úplnému zrušení hotovosti kvůli poslušnosti populace. Lidé, kteří budou mít peníze jen ve formě digitální měny, tedy v elektronické podobě, budou velice dobře ovladatelní, protože režim může potom jakémukoliv nepohodlnému člověku zablokovat účet a tím ho ekonomicky a krátce poté i fyzicky popravit, protože bez funkčního účtu si člověk nenakoupí ani potraviny a umře hlady.

Robert F. Kennedy se zdraví s účastníky demonstrace

Na demonstraci přijeli lidé z celého světa, z Evropy, z Asie, z Afriky, z Austrálie, z Ameriky, byla to obrovská akce a reakce globálních elit je jaká? Lži! Chápete? Na nic jiného se nevzmůžou, nezaznívají žádné protiargumenty, prostě nic. Místo toho globální nosatá média vyprodukují nabubřelé chucpe, že v Berlíně bylo jen 20 000 lidí. Tečka. A to je co za proces? No, to je na Odporovém gradientu proces na 1. stupni, tzv. bagatelizace, resp. marginalizace. Média vyprodukují lež, která má bagatelizovat dopad obří demonstrace. Připravil jsem proto pro vás český překlad videa a vystoupení Roberta F. Kennedyho Jr. v Berlíně, protože to byl zlatý hřeb celé demonstrace, která byla zvukovými aparaturami a obrazovkami přenášena i ve vedlejších ulicích okolo Großer Stern.

Nastává civilizační střet o podobu světa mezi Brave New World a Good Old Ages

Tato demonstrace bude mít historický dopad, protože se ukazuje, že média nejsou všemocná a sionistické agentury, přestože se snaží lhát a dezinformovat, postupně ztrácí dech. Dříve bychom slyšeli kritické komentáře a diskusní panely, dnes už se to omezuje pouze na nehorázné lhaní veřejnosti o bagatelní účasti na demonstraci. Všechny společenské procesy v západní civilizaci vedou nevyhnutelně ke katarzi a postupně se začne společnost v Evropě, v USA a obecně v západní společnosti štěpit, a to na neoliberální a zdegenerovaný svět Brave New World, ve kterém žena nemá prsa a muž se chová jako lolitka, a na ochránce Good Old Ages, tedy ochránce tradiční rodiny, svobody a národních států.

Robert F. Kennedy se zdraví s účastníky demonstrace

Tento civilizační a ideový střet se ovšem postupně bude vyostřovat. Cílem světového sionismu je rozpoutání rasové války mezi bělochy, tzn. mezi tzv. západní civilizací, mezi sebou. A k tomu nesmí nikdy dojít, světový sionismus by tím nad národy gójů zvítězil v obrovském triumfu. Nepřítelem nesmí být příslušník naší rasy, ale pouze ten, který bílého muže či ženu pokřivil, zdegeneroval, rozvrátil jejich hodnoty, odcizil jejich rasovou příslušnost a zničil jejich tradiční rodinu. A právě o těchto vinících, kteří za tyto procesy mohou, o nich mluvil Robert F. Kennedy, i když nepojmenoval Dům Sion otevřeně, pouze jejich emisary, protože by to nepřežil. Přesto ale je skvělé vidět, že v Berlíně zahřmělo a z nebe padají mediální lží tak mocně, jako kdyby někdo prokopl konev plnou vody. Takže, až zase uslyšíte bláboly o 20 tisících lidech v Berlíně, tak už víte, že všechno je jinak.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář