JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Globalisté spustili v USA občanskou válku, ve všech 21 amerických městech s hlavními centry nepokojů a občanských povstání jsou u moci starostové za Demokratickou stranu, ani jeden jediný není Republikán! Více než 80% demonstrantů v ulicích Minneapolis není z Minnesoty, ale přijeli do města organizovaně autobusy a vlaky!

USA: Nepokoje v USA vyvolané původně smrtí černocha George Floyda, který zemřel údajně poté, co mu policista v Minneapolis přišlápl krk při zatýkání, se postupně přeměňují na řízené povstání. Pro uklidnění situace byla již v mnoha městech nasazena Národní garda a starosta Los Angeles dokonce včera v centru města nařídil zákaz vycházení od večerních hodin až do rána. Nové uniklé záběry ze zatýkání George Floyda odhalily, že na něm klečeli celkem 3 policisté, kteří v původním videu nebyli vidět.

Nepokoje původně vypukly v očekávání, že černošské obyvatelstvo v USA se vrhne do ulic a začnou masivní nepokoje spojené s otázkou rasismu bílých policistů proti černochům. Jenže, k tomu překvapivě vůbec nedošlo, ovšem došlo k něčemu naprosto jinému. Nepokoje vypukly po celých USA a jejich centrem je celkem 21 amerických měst, jak uvádí poslední informace Fox News.  A v těchto nepokojích se objevil jeden společný jmenovatel.

Nepokoje původně vypukly v očekávání, že černošské obyvatelstvo v USA se vrhne do ulic a začnou masivní nepokoje spojené s otázkou rasismu bílých policistů proti černochům. Jenže, k tomu překvapivě vůbec nedošlo, ovšem došlo k něčemu naprosto jinému. Nepokoje vypukly po celých USA a jejich centrem je celkem 21 amerických měst, jak uvádí poslední informace Fox News.  A v těchto nepokojích se objevil jeden společný jmenovatel.

Demonstranti v New Yorku hází na policejní auta Molotov zápalné lahve.

Ve všech 21 amerických městech, kde vypukly nepokoje a odchází k zapalování aut, k rabování obchodů a k násilí, jsou u moci starostové zvolení za Demokratickou stranu. Ani jeden ze starostů není republikán a ve všech těchto městech drtivou většinu demonstrujících tvoří bílé obyvatelstvo a členové různých levicových hnutí a spolků jako je Antifa apod. Samozřejmě, že mezi demonstranty jsou i černoši, ale drtivá většina aktivistů jsou běloši, adolescenti ze střední třídy, hipsteři, feministky a militantní liberálové.

Nepokoje vypukly ve 21 amerických městech. Ve všech jsou u moci starostové z Demokratické strany

V úvodu článku přinášíme video s kompilací záběrů z New Yorku, kde je možné na vlastní oči spatřit, že tyto protesty už vůbec nemají nic společného s právy černochů a nejde o černošské demonstrace, ale čistě o levicové liberály, kteří se rozhodli využít smrt černocha k rozpoutání násilí v ulicích, které je namířeno proti elitám, americkému systému, proti vládě a proti prezidentovi. Smrt černocha se tak stala pouze zástupným symbolem pro levicové liberály k rozpoutání pekla v celkem 21 amerických městech, které ovládají Demokraté na radnicích. Na americké alternativě se objevil děsivý seznam starostů těchto 21 měst, všechno to jsou Demokraté, takže celé to najednou logicky do sebe zapadá.

 • Minneapolis – Democrat Mayor – Jacob Frey (židovský starosta)
 • Milwaukee – Tom Barrett – Democrat Mayor
 • Chicago – Lori Lightfoot – Democrat Mayor
 • Cincinnati – Democrat Mayor – John Cranley
 • Atlanta – Democrat Mayor – Keisha Lance Bottoms
 • Columbus – Democrat Mayor – Andrew Ginther
 • Oakland – Democrat Mayor – Libby Schaaf
 • San Jose – Democrat Mayor – Sam Liccardo
 • Seattle – Democrat Mayor – Jenny Durkan
 • Denver – Democrat Mayor – Michael Hancock
 • NYC – Democrat Mayor – Bill de Blasio
 • Washington, DC – Democrat Mayor – Muriel Bowser
 • Los Angeles – Democrat Mayor – Eric Garcetti
 • Phoenix – Democrat Mayor – Kate Gallego
 • Dallas – Democrat Mayor – Eric Johnson
 • Louisville – Democrat Mayor – Greg Fischer
 • Memphis – Democrat Mayor – Jim Strickland
 • Houston – Democrat Mayor – Sylvester Turner
 • Richmond – Democrat Mayor – Levar Stoney
 • Fort Wayne – Democrat Mayor – Tom Henry
 • Saint Paul – Democrat Mayor – Melvin Carter

Pokud by se jednalo o typické černošské nepokoje, byly by namířeny zejména proti klasickému terči, tedy proti bělochům jako takovým, což byly v minulosti typické projevy takových protestů, zejména při pohledu zpátky do 70. a 80. let minulého století, kdy demonstrace černochů za jejich práva měly klasický průběh a klasickou sestavu. V dnešní době je však situace již naprosto odlišná. Když někde dojde k nějakému incidentu a zemře černoch, do ulic vyrazí stovky tisíc bělochů, které lze definovat jako levicové liberály, kteří nenávidí stát.

Běloch s rozbitou hlavou ležící na ulici v New Yorku. Napadla ho skupina militantních liberálů během víkendových protestů.

Nenávidí jednotlivé symboly státu a jeho moci, nenávidí politiky, establishment a prosazují genderovou a sociální rovnost, což jsou základní dva pilíře neomarxismu, na rozdíl od původního marxismu, kde hlavními pilíři byl boj proti kapitálu a boj proti vykořisťováni. Marxismus tak usiloval o beztřídní společnost, ale pozor, pouze z hlediska ekonomických příjmů. Neomarxismus naproti tomu prosazuje bezpohlavní a multi-rasovou společnost, kde všechna pohlaví jsou si rovná, stejně tak všechny rasy a všichni mají právo na stejné sociální služby a nároky.

Americké nepokoje ztělesňuje bílý americký liberál razící genderovou a sociální rovnost v USA, tedy neomarxismus. Co to ale znamená?

Musíte ale dávat velký pozor na malou, ale velmi zákeřnou odchylku mezi marxismem a neomarxismem. Marxismus hlásal, že kromě jiného musí veškerá moc v marxistické společnosti spočívat výhradně v rukách dělnické třídy. Neomarxismus ale nic takového nemá, nic takového neprosazuje. Neomarxismus se vůbec nezmiňuje o tom, jestli by všechny ty rasy a všechny ty gendery měly mít v neomarxistické společnosti veškerou moc. A v tom je právě ten zakopaný pes. Neomarxismus totiž genderistům, ani sociálním rovnostářům neslibuje a nenabízí uchopení moci. Touto mocí nikdy disponovat nebudou. A to je zásadní rozdíl mezi marxismem a neomarxismem, protože to nové, co nabízí neomarxismus v porovnání s tím starým marxismem, je vyloučení lůzy, plebsu, z veškerých procesů řízení v neomarxismu. Plebs je v neomarxismu pouze nástrojem pro špinavou práci na ulici a rovněž v médiích, v neziskovém sektoru, lidskoprávním sektoru, v nadacích atd.

Hořící auto newyorské policie.

Zkrátka to znamená, že neomarxismus je z principu elitářský systém řízení, zatímco marxismus bylo všelidové dělnické hnutí. Koncepty řízení se sice zdají a zdály být podobné, ale zatímco v marxismu mohl být dělník klidně prezidentem, ministrem vlády, nebo nejvyšším soudcem, v neomarxismu je to vyloučené, protože dělník nemá v neomarxismu žádný podíl na moci ani ve své vlastní zemi. Veškerou moc v neomarxismu totiž drží nadnárodní delegované elity na bázi zasvěcení, ritů, exkluzivního vzdělání pro elity v cizině, příslušníci vybraných rodin, rodinných kruhů, nejčastěji židovského původu a s příslušným etnickým nebo ideologickým původem.

Většina demonstrantů byla do Minneapolis přivezena autobusy a vlaky ze všech států USA. Americká CNN má po útoku na své sídlo v Atlantě jasno, za protesty je prý Rusko!

Donald Trump na svém Twitteru uvedl [1] informaci tajných služeb, že přibližně 80% demonstrantů v Minneapolis přijelo do města z jiných amerických států, nepochází tedy z Minnesoty. Na Fox News zazněly informace, že demonstranty do města přivezly autobusy a vlaky de facto z celých USA, takže se jedná o organizované nepokoje řízení někým zvenku mimo Minnesotu. Vzhledem k tomu, že organizace nepokojů probíhá na ose 21 amerických měst pod vládou Demokratů, tak je zcela zjevné, že právě města s demokratickými starosty byla vybrána jako hlavní bojiště.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1266800113260703744?s=20

Dopředu se očekává, že v těchto městech nebudou proti levicovým liberálům, což jsou voliči Demokratů, použity silové policejní prostředky a policisté budou drženi na uzdě. A opravdu se to potvrzuje, přesně to je vidět na závěrech z New Yorku a dalších měst, kde policisté jsou v defenzivě, bojí se zasáhnout, i když ve chvíli, kdy jim černoch skáče po kapotě policejního auta, tak ho sundají a zmlátí pendreky, a to spíš ve vzteku z bezmocnosti, že proti těmto násilníkům nemohou nijak více a účinně zasáhnout.

Demonstranti skáčou po kapotě policejního auta v New Yorku.

Demonstranti zaútočili v Atlantě na sídlo CNN [2], kde se objevily mj. i nápisy označující CNN za fake news stanici, která šíří prefabrikované lži a je nástrojem válečných štváčů. Stanice CNN je mezi americkými militantními liberály považována za hlásnou troubu Pentagonu, protože tato stanice se dostala na výslunní díky válce v Zálivu v roce 1990, kdy jako první stanice v historii dostala exkluzivní práva od Pentagonu na živý přenos z bojových linií americké armády při osvobozování Kuvajtu.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1266777430016102403?s=20

Nepokoje vyvolané ve 21 amerických městech mají za cíl rozbít americkou republiku a vyvolat občanskou válku

Na svědeckém videu z New Yorku je možné vidět, že dvě policejní auta NYPD jsou obklíčena demonstranty, kteří na auta házejí jakési předměty, demonstranti nechtějí autům dovolit v pokračování v jízdě, ale v jedné chvíli se obě auta rozjedou a srazí na zem několik demonstrantů. Ozve se řev, jekot a demonstranti začnou útočit na obě auta. V dalším záběru je vidět skupina demonstrantů, která zaútočila na bílého mladíka, jenž vzápětí skončil na zemi bez hnutí s rozmlácenou hlavou. Jeden z černochů do něho na zemi dokonce ještě několikrát kopl. V davu jsou přitom hlavně běloši spolu s několika černochy, takže útok proběhl podle všeho na vytipovanou oběť na ulici.

Zdemolovaná čelní skla dodávek newyorské policie. Nápisy ACAB znamenají “All Cops Are Bastards”, v překladu “Všichni policisté jsou bastardi”.

Další záběry ukazují zásah NYPD proti černochovi, který policistům skáče po autě. Organizované protesty v amerických městech zesilují a ve všech z nich jsou v centru bílí demonstranti, kteří si ve městech pod vládou demokratických starostů udělali válečné zóny. Cílem není nic menšího než rozbití americké republiky. Politici demokratické strany sami asi teď chápou, že nekontrolují ulici, nekontrolují militantní liberály, jde to už zcela mimo jejich procesy řízení. Obětí se tak stávají nejen republikánské vlády a systémy řízení ve Washingtonu a na federální úrovni, ale i ty demokratické na úrovní radnic jednotlivých měst. Proces Domu Sion na likvidaci americké republiky a vyvolání občanské války je v plném proudu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář