JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: GRETA JDE PO KRKU IZRAELI A ÚTOČÍ PROTI AMERICKÉMU PETRODOLARU A SAÚDSKÉ ARÁBII!

VIDEO: Greta Thunberg má nové programovací video, které podprahově útočí proti americkému petrodolaru a Saúdské Arábii! Video obsahuje mappingové grafotomy a audiotomy pro podprahové programování mysli! Nepoužívej dolar, je podložený ropou a trpící planetou! První video, na kterém je Greta na zlomek vteřiny zachycena s úsměvem! Vyzývá k vysazování stromů, ale to prý nestačí, musí se skončit s používáním ropy a nová agenda se jmenuje Protect, Restore, Fund odvozený od Boycott, Divestment, Sanctions! Sionistický proces řízení je tak odhalen, Greta jde po krku Izraeli!

Švédská klimatická aktivistka Greta Thuunberg u příležitosti klimatického summitu v New Yorku spustila na internetu novou kampaň, v jejímž čele není nic menšího, než programovací mappingové video s implementovanými neurálními grafotomy pro zrak a audiotomy pro sluch s cílem mapování a programování lidského podvědomí. Video jsem opatřil českými titulky a máte jej nahoře v úvodu článku. Greta Thunberg si na pomoc přivedla aktivistu jménem Geroge Monbiot. Tento britský spisovatel, sloupkař v The Guardian a ekologický aktivista na videu vysvětluje, že nejlepším nástrojem na snižování emisí CO2 ve vzduchu jsou stromy, což je logická úvaha, která není žádným překvapením. Ovšem, co obyčejný divák nepostřehne, to je skutečnost, že celé video je programovacím nástrojem.

George Monbiot

George Monbiot totiž uvádí, že samotná výsadba stromů nebude fungovat, pokud nedojde k ukončení používání fosilních paliv úplně nadobro. To je hlavní vzkaz videa, že příroda si sice umí poradit s emisemi CO2, ale pokud nedojde k ukončení používání nerostných paliv, tak k žádné záchraně nedoje. Greta ve videu dramaticky uvádí, že planeta umírá, hrozí nám masové vymírání, celé živočišné druhy vymírají a pokud se s tím něco neudělá, planeta zahyne.

Jenže, během tohoto povídání běží ve videu velice rychlé a epické sekvence promítaných světových měn, ale grafotom ukládá do paměti člověka jedinou měnu, která je viníkem umírající planety, a to je americký petrodolar podložený ropou. Grafotom je spuštěn v čase videa 01:23 a vidíte sekvenci bankovek, ale jediná bankovka, která zůstane zakódovaná v paměti, je americký dolar, pyramida, oko Illuminati a zednářská židovská hvězda Izraele a tiskárna FEDu.

Greta Thunberg vytáhla těžký kalibr na své fanoušky, mappingové video z kuchyně MK-Ultra

Další grafotom je spuštěn v čase 01:46 a obsahuje podnět k záchraně, k boji o přežití. Nejdůležitější grafotom se nachází v čase 02:37, kdy je do podvědomí imprintován vzorec Protect (mozek chápe Bojuj), Restore (mozek chápe Zachraň) a Fund (mozek chápe Vzpoura). Lidský mozek při sledování grafotomů si totiž některá slova v mozku vykládá jinak, než jak jsou napsána. Velká studie o tom pochází z programu MK-Ultra, o kterém píši v nové knize v souvislosti s projekty amerických tajných služeb po II. sv. válce. Ve zkratce jde o to, že člověk chápe psaná a mluvená slova jinak ve stavu klidu mysli a jinak ve stavu mappingu. Najednou vidíte Gretu, která natáčí programovací video globalistů ve stejném stylu jako před časem bylo video na podporu 4. průmyslové revoluce, které jsme přinesli zde. To bylo rovněž programovací video na velmi vysoké úrovni.

První zdokladovaný snímek, kde se Greta Thunberg usmívá.

Mappingová programovací videa mají za úkol ovlivnit smýšlení lidí, aniž by si to uvědomili. K tomu je používáno podvědomí a částečně nevědomí, které slouží jako databanka informací, o kterých nevíme, že je víme. Nevědomí je obrovská knihovna všech informací člověka za celý jeho život, je to součást tzv. Akasha kompendia kolektivního vědomí lidstva, které naznačuje, že celé lidstvo sdílí jeden myšlenkový zdroj a dokonce, že všichni lidé na světe jsou jedna bytost, která se rozdělila na miliardy částí a každá část této entity je tak součástí jediného vědomí.

Návrat ke světlu není návrat k Bohu, ale jde o proces “damiga”, proces sjednocení vědomí jedné entity v hyperprostoru. Ovšem to je pouze fyzikální teorie, o které teď nebudeme hovořit. Důležité je, že člověk vnímá informace verbálně, akusticky, opticky a planárně. A právě planární recepce v programu MK-Ultra byla hlavním bodem výzkumu.

Programování podvědomí a planární mapping nevědomí

Výsledkem planárního mappingu je okamžik, kdy člověk poté, co spatří nějaký objekt, nebo uslyší nějaký zvuk, provede určený povel a postup čistě podvědomě, aniž by o tom přemýšlel. Planárním mappingem v každém člověku je tzv. postřeh. Když něco držíte v ruce a vyklouzne vám to z ruky, vaše tělo podvědomě vyletí jako raketa, uvede se do pohotovosti a začne padající předmět chytat. Je to logické u drahého mobilního telefonu, ale tento planární mapping funguje u všech předmětů, i naprosto bezcenných.

Snímek dolaru v grafotomu.

Ty klidně mohou na zem spadnout, ale přesto to člověk nechce dovolit a dopustit. Jakmile vám vypadne smeták z ruky, když ometáte pavučiny někde okolo dveří ve sklepě, tak podvědomě se postřeh aktivuje úplně stejně. Postřeh je ovšem jenom jeden z mála poznaných mappingů našeho podvědomí a nevědomí, projekt MK-Ultra odhalil více než 400 různých mappingových struktur, na které člověk reaguje s využitím podvědomí, a nebo dokonce nevědomí. Jsou to reakce, kdy na základě podnětu vaše tělo vystartuje jako raketa, popadne nůž a podřízne krk osobě, které se nachází v blízkosti.

Frontální úder proti americkému petrodolaru se vší silou

Útočník potom neví a nechápe, proč to udělal. Bylo to kvůli tomu, že jeho nevědomí bylo namapováno na zvuk písničky, která začala hrát v televizi. Počátek programu MK-Ultra pochází z nacistického Německa a Američané po válce tento výzkum dovedli k dokonalosti. Dodnes není jasné, kolik z toho je používáno v praxi, např. v Evropě. Problematika koncepce nevědomí je jednou z největších záhad mozku, protože v nevědomí jsou uloženy nejen věci, které byly v minulosti a už si na ně ve vědomí a podvědomí nevzpomeneme, ale jsou tam i věci, které se staly, ale my o nich nevíme, nikoliv však z důvodu, že bychom to zapomněli, ale proto, že víme, že se to nikdy nestalo, nemohlo se to stát. Jenže, v nevědomí to je uloženo. Výzvy ve videu připomínají Hnutí BDS, Boycott, Divestment, Sanctions, které jde proti Izraeli.

Přírodní klimatické řešení… stromy!

Jak je vidět, Greta Thunberg rozjela velkou ligu a cílem procesu není nic menšího, než zahájení boje proti americkému petrodolaru, Saúdské Arábii a také proti Izraeli, jak zachycují grafotomy v tomto programovacím videu. Sionisté tak používají už dokonce mappingovou taktiku s cílem programování podvědomí veřejnosti a především mládeže. Útok proti fosilním palivům prodávaným za americký dolar je útokem proti americkému petrodolaru a tím pádem proti americké státní moci. Pád ropy v Evropě a na celém světě bude znamenat pád trhu s ropou a pád Saúdské Arábie. A spolu s tím to bude znamenat pád amerického petrodolaru.

Amerika vyrostla na ropě a spolu s koncem ropy spatří i svůj úpadek

Protože když svět přestane spalovat ropu, nebude už potřebovat americký dolar na nákup této ropy. Konec amerického systému Pax Americana, konec mocnosti, která nepochopila, že se stala nástrojem ve válce mezi židy a Židy. Procesy už jedou úplně jinam a konec ropného věku bude koncem ropy, na které zbohatla právě Rockefellerova Amerika svého času, do té doby bezvýznamná země farmářského rozvojového typu, která vyvážela do světa jediný produkt, bavlnu pěstovanou otroky. Po pádu ropného věku se USA opět vrátí do éry rurální epochy a farmaření.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář