JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE News: Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu proti ČR, Polsku a Maďarsku za nepřijímání migrantů!

Halloween odstartoval v USA impeachment Donalda Trumpa a rozsudek Evropského nejvyššího soudu proti ČR, Polsku a Maďarsku za nepřijímání migrantů! Sionisté spustili masivní útok proti Židům na obou stranách Atlantiku, poteče politická krev a na konci bude Donald Trump podruhé prezidentem USA a v Evropě bude Izrael triumfovat na celé frontě! Neoliberální Deep State znovu nepochopil základní pravidlo politického boje, že lidé nevolí za vůdce Piláty, ale mučednické Ježíše! Trumpa nelze porazit ve volbách, stejně jako Babiše! Proto i Trumpa a Babiše chtěli odstranit skrze trestní mechanismy!

Ve Spojených státech dnes na Halloween začal hon na čarodějnice. Dolní komora amerického kongresu schválila zahájení přípravné fáze impeachmentu Donalda Trumpa, pro návrh v dolní sněmovně reprezentantů hlasovalo 232 Demokratů, 196 Republikánů bylo proti, 2 Demokraté hlasovali s Republikány proti návrhu, z Republikánů nikdo nehlasoval pro návrh [1]. Dolní sněmovna tak pověřila šéfa parlamentní vyšetřovací komise Adama Schiffa, demokratického kongresmana z Kalifornie, aby zahájil všechny potřebné úkony k zahájení práce komise. Donald Trump to označil za zahájení Halloweenu a honu na čarodějnice, republikáni to navíc označili za monstr-proces v sovětském stylu.

Impeachment proti Trumpovi je prý veden v sovětském stylu monstr-procesu.

Bílý dům však s pomocí Stevea Bannona přesto zřídil v budově War Room [2], tedy válečnou místnost, kde 24 hodin denně sledují situaci a komunikují s médii a hlavně se senátory. Hlavní velení má Steve Bannon, který byl povolán na pomoc [3] na mediální frontě. Sám Bannon je znepokojen, že někteří senátoři pochybují o Trumpovi kvůli krokům v Sýrii a se situací okolo obchodní války, kterou Trump rozpoutal i proti spojencům v NATO v Evropě. Situace je tudíž opravdu vážná a Trump nemá blokační většinu v Senátu až tak jistou.

Impeachment odstartoval Trumpův telefonát na Ukrajinu

Demokraté prosadili tento proces poté, co byl Donald Trump obviněn, že naléhal na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, aby zahájil a de facto obnovil vyšetřování Huntera Bidena, syna demokratického kandidáta na prezidenta Joe Bidena, kvůli korupci okolo ukrajinské plynové těžařské společnosti Burisma. Skandál se totiž provalil na veřejnost poté, co jeden z operátorů americké NSA uveřejnil odposlech telefonátu mezi Trumpem a Zelenským, kde měla zaznít výhrůžka, že dokud Zelenský neobnoví vyšetřování Huntera Bidena, do té doby Ukrajina nedostane od USA žádnou finanční pomoc.

Edwarda Snowdena označují za zrádce, Juliana Assange za špiona, ale když jiný agent NSA vynese nahrávku na Trumpa, nikdo si nedovolí agenta obvinit z prozrazení státního tajemství. Tomu se říká licoměrnost. Demokraté de facto obviňují Trumpa ze spiknutí se zahraniční mocností, kterou chtěl přimět, aby začala vyšetřovat syna prezidentského kandidáta za demokratickou stranu ve volbách příští rok na podzim v USA. Podrobnosti a video o kauze jsme přinesli zde.

Šéf senátního právního výboru Lindsey Graham ukazuje, jaká práva měl Bill Clinton a jeho obhajoba při impeachmentu. Většinu těchto práv dnes Demokraté Trumpovi odmítají přiznat.

Jakéhokoliv činu se Hunter Biden dopustil na Ukrajině, v USA za to nemůže být trestně stíhaný, protože americké právo je založeno na principu teritoriality, tedy trestné činy amerických občanů spáchané v cizině nejsou před americkými soudy stíhatelné, s výjimkou případů, že by se obětí takového trestného činu v cizí zemi stal jiný Američan. V případě firmy Burisma na Ukrajině však šlo o tunelování ukrajinských zdrojů, praní špinavých peněz a poškozenými jsou hlavně a jenom občané Ukrajiny, takže Hunter Biden nemusí mít z nějakého stíhání v USA žádné obavy. Jenže, obavy musí mít jeho otec, který má být kandidátem demokratů proti Donaldu Trumpovi příští rok v prezidentských volbách a všechny průzkumy, dokonce i ty nejvíce nakloněné liberálům, ukazují fatální realitu, že Donald Trump prostě Joe Bidena převálcuje.

Demokraté jsou bez šance příští rok, takže se snaží porazit Donalda Trumpa pomocí impeachmentu

Jedinou šancí Demokratů tak je proces impeachmentu Donalda Trumpa, i když prakticky šance na úspěch je mizivá, protože horní komora amerického kongresu, tedy Senát, který je ovládaný Republikány, bude v případě prohlasování impeachmentu v dolní sněmovně mít roli soudu a impeachment Senát schválí jen v případě, že se najdou dvě třetiny senátorů. Demokrati nemají v Senátu ani majoritu, jsou v menšině, takže aby se našly dvě třetiny hlasů, museli by Republikáni hlasovat pro impeachment Donalda Trumpa. Přestože republikáni Trumpa nemilují, vědí moc dobře, že pouze on je schopen jim v roce 2020 znovu vyhrát volby. Takže, jaký smysl má tento impeachment, když je jasné, že neprojde přes Senát?

Steve Bannon

Je to stejné jako nedávno v České republice, kde zfašizovaní liberálové v Senátu prohlasovali ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana, ale v Poslanecké sněmovně ten návrh prostě neprošel. Senátoři to věděli, že to tak dopadne, ale stejně do toho šli. A proč? Je to prostě proces vysílání signálů voličům a vymezování se vůči nepříteli, kterého nelze porazit, ale je možné se pokusit ho vláčet špínou, zostudit ho, ukázat na něj prstem. O to samé se budou snažit demokraté v nadcházejících týdnech v USA, budou se snažit vykreslit Trumpa jako spiklence, který čmuchal na Ukrajině kompro materiály na vykutáleného synáčka Joea Bidena.

Joe Biden vyhrožoval Porošenkovi zastavením finanční pomoci Ukrajině stejně jako Trump vyhrožoval Zelenskému. Bidena však nikdo neobviňuje, Trump je ale ten zlý…

Problém pro demokraty bude hlavně v tom, že impeachment není nijak pěkný proces, je to systém vytahování špíny a špinavého prádla, ovšem na obou stranách. Takže lidé se sice dozví, co Trump říkal do telefonu Zelenskému, ale stejně tak se Američané dozví, jak Hunter Biden a jeho tatík korumpovali vládu Petro Porošenka, když Joe Biden na bývalého prezidenta Ukrajiny naléhal, že musí odvolat generálního prokurátora, který do kauzy okolo Burismy moc vrtá, a na jeho místo musí přijít nový prokurátor, který vyšetřování zastaví. Joe Biden se potom chlubil, že když to Porošenko neudělá, Ukrajina bude moci zapomenout na finanční pomoc. A to je ironie, protože přesně to samé říkal prý Trump Zelenskému. Takže, Joe Biden nemá Trumpovi co vyčítat ohledně vyhrožování Ukrajincům, když neudělají to, o co je americký pán žádá.

Donald Trump má za sebou aféry s milenkami, jeho prostořekost je vyhlášená a cokoliv řekl Volodymyru Zelenskému, pouze přihraje Trumpovi body v očích jeho voličů, protože mezi Trumpovými voliči je Joe Biden “oblíbený” úplně stejně jako Jan Hamáček u českých vlastenců a alternativců. Takže impeachment nemůže Trumpa odvolat z funkce prezidenta a nemůže mu ani ubrat jeho voliče. Takže, co to všechno má znamenat? Tak především demokraté vědí, že Donalda Trumpa bude těžké porazit ve volbách. Ovšem špína během projednávání impeachmentu by mohla odhalit některé souvislosti do takové míry, že demokraté doufají v zázrak, že republikáni Donalda Trump sami zavrhnou.

Válka mezi židy a Židy se dostala na Halloween do otáček

Je to naprosto zoufalý pokus, protože by se muselo jednat o něco tak závažného na úrovni velezrady, že by senátoři a poslanci se prostě za Trumpa už postavit nemohli, protože politicky by to bylo neúnosné. A tuto kadenci a razanci ukrajinská aférka okolo firmy Burisma prostě nemá a mít nebude. Demokraté buď blafují a toto je čirá zoufalost, anebo mají v rukávu nějakou bombu, kterou odhalí těsně v závěru prošetřování a před hlasováním. Pokud něco takového mají, budou to muset odhalit v nejbližších dnech a týdnech, protože už není čas. Po Novém roce začínají přípravy na primárky a proces impeachmentu je nebezpečný v tom, že je dvousečný. Může dojít k odhalení špíny i na demokraty, takže Demokratická strana to bude chtít urychlit.

Joe Biden

Každopádně, v USA se jedná o stejný proces jako v Praze nad Mah’ralem, tam totiž probíhal ten samý impeachment, který trval permanentně od roku 2013, snaha o odvolání Andreje Babiše z politiky pryč a dokonce i žaloba na prezidenta republiky. Tyto procesy v USA i v Praze proti kádrům židovské Halachy řídí neoliberálové, kteří jsou frontovými psi světových sionistů. Impeachment v USA proti Trumpovi je válkou židů (sionistů) proti Židům (Chasidům). Donald Trump, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Volodymyr Zelensky a Vladimir Putin. Kontrolní otázka: Co mají společného?

Mají jednu jedinou věc společnou, slib Halachy, tedy slib ochrany Židů, Jeruzaléma a Izraele. Proč Donald Trump dělá politiku na ochranu Izraele? Proč Miloš Zeman? Proč Volodymyr Zelenský? Proč Vladimir Putin chrání Izrael a Bibiho, dokonce i před vlastní armádou a ruským generálním štábem? Protože všichni tito politici jsou služebnící Izraele ve světské i okultní rovině. Mají ochranu, a proto je není možné odstranit, sesadit, odsunout, odsoudit, prostě nic nefunguje. Je to ale ochrana za obrovskou a děsivou cenu. A dnešní den duchů přinesl útok i proti kandidátům Halachy i v Evropě.

Česká republika, Polsko a Maďarsko byly odsouzeny u Evropského soudu za odmítání redistribuce migrantů, mohou hrozit sankce od Evropské komise

Média dnes přinesla informaci, že generální prokurátorka Evropského soudního dvora Eleanor Sharpston, kde soud má status Evropského nejvyššího soudu, rozhodla o vině České republiky, Polska a Maďarska, že porušuje základní smluvní pilíře Evropské smlouvy, tedy hlavního přístupového protokolu do EU, kterými jsou právní stát, solidarita a loajální spolupráce mezi jednotlivými státy EU a jejich orgány [4]. Trest za toto porušení evropského práva soud 3 členským zemím V4 udělí do konce roku. Půjde zjevně o podnět Evropské komisi, aby proti zemím zaujala nějaká opatření, ale principiálně rozsudek soudu není pro členské země EU závazný, je však na něj často brán ohled. Všechny 3 země EU mají jedno společné, servilní politiku ve vztahu k USA.

Hunter Biden

Slovensko se žalobě vyhnulo, protože přijalo jako výraz kompromisu několik stovek migrantů. Každopádně, tento výrok soudu je dalším náznakem toho, že Berlínu dochází se zeměmi V4 trpělivost a příklon těchto zemí k americkému projektu Trojmoří představuje pro Německo vážné ohrožení plánů na evropskou dominanci a projekt Nové Evropy, která zatím má maskovací obrysy na ose Berlín – Paříž. Právě tyto dvě země jsou v čele obchodní války EU proti USA a Donaldu Trumpovi. Cílem je vysáčkování Američanů z Evropy, ve druhé fázi likvidace angličtiny ze společnosti a ze škol a nahrazení prostoru germanizačními a frankofonními prvky. To koneckonců prosazuje Aachenská smlouva podepsaná Angelou Merkel a Emmanuelem Macronem letos v lednu. Psali jsme o tom zde.

Praha a Jeruzalém na společné ose s Donaldem Trumpem

Česká republika, Polsko a Maďarsko se zatím přijímání redistribuovaných migrantů brání, ale to nebude navždy. Berlín nestrpí, aby Praha nespolupracovala. Dokonce nejde ani o objemy migrantů, Berlínu by stačilo pouze gesto, že Praha spolupracuje, že je svolná, něco na způsob Bratislavy, která přijala pár stovek migrantů. Odpor Prahy však dovádí Berlín k nepříčetnosti. V Říšském kancléřství nejsou padlí na hlavu, je jim jasné, že tento odpor Prahy nevychází z odvahy českých politiků, ale z ochrany, kterou jim poskytuje americká moc v Evropě na jedné straně, a samozřejmě Izrael a Židé na straně druhé, jejichž ochrana je prakticky ještě větší.

Praha znamená Mah’ral a to je doslova červený hadr pro sionistické globalčiky. Proto je třeba se dívat na Prahu jako na Jeruzalém a jako na Washington. Jak nahoře, resp tam, tak i dole, resp. zde. Halloween tak vyslal v Evropě i v USA jasné signály židů proti Židům. Není to překvapení, dnešní den se konají sněmy Velkých lóží po celém světě a členové budou dnes zasvěcováni na vyšší stupně zednářských ritů. Signál z amerického kongresu lze vnímat jako výstřel z Aurory. Deep State a ani Berlín zjevně nepochopil, že voliči nevolí Piláty, ale mučedníky na kříži, i kdyby ten kříž měl být jen obrazně-symbolický. Čím více útoků na Trumpa, tím větší mučedník. Pořád se diví, že nelze Trumpa porazit, že nejde Babiše porazit, že vrhaná špína nepomáhá. Vyrobili mučedníky a teď se diví, že je nelze porazit a jsou v oblibě lidu. Jinou otázkou je, jestli je někdo mučedník nebo falešný prorok, farizej. Ale z hlediska procesů řízení na tom nezáleží, i když to zní cynicky. Podstatné je, že ten proces je daný a funguje, ale Deep State i liberálové v Praze jej pořád nepochopili.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář