JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Kauza s ricinem nikdy neexistovala, česká BIS se prý stala obětí provokace ruské ambasády! Dezinformaci prý zaslal BIS jeden z pracovníků ruské ambasády v Praze! Koudelka přitom před měsícem tvrdil, že to byl anonym! České ministerstvo zahraničí vyhostilo dva ruské diplomaty, zpackanou zpravodajskou hru proti Rusku chce Koudelkova BIS hodit na Rusko! A proč tedy schovávali Koláře, Novotného a Hřiba před atentátníkem, když to byl jen hoax? KSČM chce okamžité odvolání Tomáše Petříčka, jinak končí s podporou Babišovy vlády. Budou předčasné volby?

ČESKO: Zpravodajská provokace proti Ruské federaci, kde si hlavní roli zahrál Ondřej Kolář jako ukrytý starosta z Prahy 6, který se schovával před vraždícím ruským diplomatem s ricinem, dnes vyvrcholila neslavným a trapným závěrem, který ovšem bude mít další důsledky. Andrej Babiš na tiskové konferenci spolu s ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem oznámili, že ČR vyhošťuje dva ruské diplomaty z Prahy. Oficiální příběh je neuvěřitelný, kterému ani neuvěříte a nikdy jste o něm neslyšeli.

Ruská ambasáda v Praze

Nejmenovaný ruský diplomat na pražském ruském velvyslanectví se prý pohádal [1] se svým druhým kolegou, zřejmě asi nadřízeným, ale to není jisté, a ze vzteku poslal české BIS falešnou dezinformaci právě o svém kolegovi, že si prý z Moskvy do Prahy v půlce března přivezl v kufříku ricin na likvidaci českých komunálních aparátčíků v Praze, na trio Ondřej Kolář, Pavel Novotný a Zdeněk Hřib. Česká diplomacie to prý chtěla s Rusy v tichosti vyžehlit, ale s Rusy prý nebyla řeč, a tak Petříčkovo ministerstvo muselo oba diplomaty vyhostit.

Zpackanou operaci proti Ruské federaci se BIS rozhodla hodit na ruské diplomaty v Praze

Zdroje z Kremlu již na toto tvrzení reagovaly výroky, že česká vláda se stydí za svoji zpackanou zpravodajskou hru odstartovanou na pokyn CIA natolik, že se to teď snaží svalit na dva ruské diplomaty, že tuto hru rozehráli proti vlastní Ruské federaci. Zdroj nás upozornil, že pokud by to byla pravda, oběma diplomatům by hrozilo obvinění z vlastizrady, ale oba diplomaté mají nejvyšší ruské bezpečnostní prověrky a nehorázné zdůvodnění české vlády pro své vyhoštění kategoricky odmítají. Naše redakce usiluje o získaní rozhovoru s oběma diplomaty. Víme v redakci přesně, co se stalo na sekretariátu BIS v Praze.

Michal Koudelka, šéf BIS

Andrej Babiš podle našich informací udeřil na Michala Koudelku, šéfa BIS, že celá ta trapná věc okolo ricinu musí okamžitě skončit, protože na to tlačí Pražský hrad. Vedení BIS tak ve snaze zachovat si svoji tvář vymyslelo příběh o tom, jak se z anonymního zdroje, který varoval BIS o agentovi s ricinem, stal najednou diplomat z ruské ambasády v Praze, který se pohádal se svým kolegou, jiným diplomatem. A aby ho naštval, posunul české BIS falešné informace o údajném ricinu v kolegově kufříku. Viníkem celé zpackané zpravodajské hry proti Rusku se má stát samotné Rusko, tedy přímo jeho diplomaté v Praze.

Tomáš Petříček se prý chtěl s Rusy domluvit, aby měli rozum a proběhlo to v tichosti

Nakolik absurdní je taková pohádka a výmysl, o tom svědčí i povídání o říkání, které dnes předvedl ministr zahraničí Tomáš Petříček na tiskovce. Snažil se vysvětlit, že prý se chtěl s Rusy diplomaticky a v tichosti domluvit, aby oba diplomaté byli z Prahy odvoláni z Moskvy, aby to nemusela udělat Praha a diplomaty vyhostit, ale s Rusy prý nebyla žádná řeč, a tak chtě nechtě muselo české ministerstvo zahraničí oba diplomaty vyhostit. Tohle neuvěřitelné chucpe a blábol by si nevymyslela ani děcka z mateřské školy, protože máme věřit tomu, že ruští diplomaté s nejvyššími prověrkami prováděnými FSB a GRU jsou naprostí idioti.

Tomáš Petříček, český ministr zahraničí

Když se totiž mezi sebou pohádají, tak máme věřit tomu, že v návalu vzteku napíšou rozvědce hostující země a obviní svého kolegu diplomata z přípravy teroristického činu na území hostitelské země proti komunálním politikům v hlavním městě. Není třeba zdůrazňovat, že pokud by to byla pravda, oba diplomati by byli v Rusku nejspíš zastřeleni za vlastizradu. Ten jeden za to, že to vymyslel, a ten druhý za to, že mu v tom nezabránil kvůli své neschopnosti. Česká BIS se tak snaží ruské kontrarozvědce FSB nasadit do hlavy brouka o spolehlivosti obou diplomatů, jestli jim lze nebo nelze věřit.

Šéf BIS před měsícem tvrdil, že BIS informaci poskytl anonym. Dnes je to prý pro změnu jeden z právě vyhoštěných ruských diplomatů

Tyto kroky by lidé okolo Michala Koudelky nevymysleli. To je viditelný rukopis americké CIA z Langley, která podle všeho přispěchala na pomoc a poradila, aby se blamáž a průser se zpackanou hrou proti Ruské federaci hodila na hlavu dvěma ruským diplomatům pod nějakou historkou a výmyslem s cílem vyvolat chaos na ruské ambasádě v Praze, vyvolat podezření k vlastním diplomatům ze strany Kremlu, nastartovat prostě procesy chaosu, aby vina za zpackanou šaškárnu s ricinem padla na údajně zkorumpovaného, nervově labilního a mstivého ruského diplomata, který se jako chtěl pomstít kolegovi. Takovouto pohádku jsem opravdu ještě neviděl, nikde jsem o ničem podobném nečetl a představa, že ruský diplomat ve vzteku na kolegu bude riskovat od Moskvy kulku do hlavy za vlastizradu a za provokační operaci proti vlastní zemi, proti Ruské federaci, to si může myslet jenom naprostý kretén a skupinka českých novinářů okolo Bakalových médií.

Ondřej Kolář, starosta Prahy 6

Je to další důkaz toho, jak české tajné služby mají své občany za naprosté kretény, kterým lze předhodit jakýkoliv blábol a pytlovinu, že tomu budou všichni věřit, protože to říká BIS. A co říkala BIS před měsícem? Michal Koudelka poskytl 9. května rozhovor [2] Lidovkám, kde odpálil informaci, že BIS se o ricinu dozvěděla od anonyma. V článku bylo vysvětlováno, že hrozba je reálná a díky skvělé práci BIS byly zachráněny životy nejen pražských starostů, ale možná i dalších lidí.

Tedy ředitel BIS před měsícem tvrdil, že ricin je reálný, ruský agent FSB s kufříkem pod diplomatickým krytím je reálný, informace je zaručená, ale pochází od anonyma. O pouhý měsíc později Andrej Babiš a Tomáš Petříček na tiskovce tvrdí, že informace byla hoax, podvrh, který české BIS poskytl ruský diplomat v Praze ve vzteku na svého kolegu, aby ho poškodil a vykreslil jako agenta FSB. Chápete? Rozumíte, že pokud by to byla pravda, tak ruský diplomat je teď chodící mrtvola, protože Moskva ho obviní ze spiknutí proti Ruské federaci a z vlastizrady z důvodu snahy poškodit a falešně obvinit jiného ruského diplomata v Praze?

Diplomat informující tajnou službu hostitelské země o nepřátelském plánu tajných služeb své země proti zemi hostitelské by skončil s prostřelenou hlavou, s obviněním z vlastizrady, celá jeho rodina by zmizela i s dětmi

Moskva na toto obviněni určitě nebyla připravena, protože taková stupidita je tak neslýchaná a nehorázná, že by jí nikdo nebral vážně. Ovšem Kreml se tím bude muset reálně zabývat a bude muset na to reagovat, protože bude muset chránit dobré jméno svých diplomatů. Mohlo by se stát, že tyto pohádky o zdivočelých ruských diplomatech, kteří rozesílají hoaxy o ostatních diplomatech, se rozšíří i proti dalším ruským ambasádám ve světě, kdy jakákoliv tajná služba hostující země si vymyslí, že ten a ten ruský diplomat nám poslal tu a tu falešnou zprávu, pokusil se tím vyvolat krizi, a proto ho naše země musí vyhostit. Ruské bezpečnostní systémy používají stále starou sovětskou a legendární Kaliněnkovu doktrínu.

Pavel Novotný, starosta m.č. Praha-Řeporyje

Pokud jste o ní neslyšeli, jedná se v podstatě o to, že všichni ruští diplomaté, konzulové, zahraniční pověřenci a rovněž agenti tajných služeb ručí za svoji integritu a věrnost vlasti svojí vlastní rodinou, dětmi a rodiči. Pokud by ruský diplomat provedl jakýkoliv krok, výrok, operaci, posun, nebo rozhodnutí proti Ruské federaci, odnese to celá jeho rodina, včetně dětí. Americká CIA používá obdobný Benfordův protokol pro své operativce, který je v podstatě totožný se sovětskou doktrínou. A jistě i Michal Koudelka spadá pod Benfordův protokol od chvíle, kdy v centrále CIA v Langley převzal od ředitelky Giny Haspel legendární Tenetovu cenu za “collaboration”.

Zpackaná zpravodajská hra proti Ruské federaci musí vést k odvolání českého ministra zahraničí a šéfa BIS. Tato nehorázná blamáž nemá obdoby

Česká zahraniční politika klesá do takových hlubin, že se to ani nedá komentovat. V Moskvě si uvědomí, že celá česká zahraniční politika je řízena diletantem, kterého úkolují české tajné služby, které zpackaly zpravodajskou hru s ricinem, a tak se to snaží hodit na ruské diplomaty v Praze, kterým ale by hrozilo obvinění z vlastizrady, kdyby Moskva uvěřila, že jakýmsi konfliktem mezi sebou vyvolaly úmyslně krizi v česko-ruských vztazích a vrhly na Ruskou federaci podezření z chystání atentátu na tři české komunální politiky.

Zdeněk Hřib (uprostřed). primátor hl. m. Prahy

To je tak neuvěřitelné a stupidní chucpe, že nemohu uvěřit tomu, že tohle ze svých úst vypouští český ministr zahraničí. Zcela se proto ztotožňuji s názorem [3] KSČM, že Tomáš Petříček by měl být ze své funkce odvolán. Totéž by mělo proběhnout i v čele BIS, kde není nadále myslitelné a udržitelné, aby v čele české kontrarozvědky byl někdo, kdo je držitelem medaile CIA, kterou obdržel při soukromém a utajeném ceremoniálu. Pokud nedojde ke změně, tyto provokace proti Ruské federaci se budou postupně opakovat v různých podobách a iteracích. KSČM pohrozila, že pokud Tomáš Petříček nebude odvolán, strana přestane podporovat ve sněmovně Babišovu vládu a její zákony. Pokud by k tomu došlo, reálně bude nakročeno k předčasným volbám.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář