JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Kosovský řezník z UÇK a prezident samozvaného Kosova Hashim Thaçi byl obžalován mezinárodním tribunálem v Haagu z válečných zločinů a ve Washingtonu se začínají děsit, co všechno před americkými volbami vyplave na povrch na americké neocony a jejich kšefty s lidskými orgány na Balkáně! Všechno je to zásluhou Donalda Trumpa a jeho oslabování americké moci nad Evropou, shodují se pozorovatelé!

KOSOVO: Prokurátor zvláštního tribunálu pro Kosovo v Haagu včera oficiálně obvinil prezidenta samozvané Republiky Kosovo Hashima Thaçiho ze spáchání válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Obviněno bylo dalších 10 vrcholových předáků kosovské nejvyšší politické scény [1]. Hashim Thaçi už v bleskové reakci oznámil, že se v sobotu ve Washingtonu nezúčastní konzultací se srbským prezidentem Aleksandarem Vučičem. Jenže, představte si, co se stalo.

Thaçimu se donesla zpráva o jeho obvinění zrovna ve chvíli, kdy v soukromém letadle kosovské vlády mířil do USA právě na zmíněnou chystanou schůzkou se srbským prezidentem a nařídil okamžitě obrátit letadlo a vrátit se do Kosova. Současně informoval amerického zprostředkovatele Richarda Grenella, že se nezúčastní plánované sobotní konzultace s Vučičem věnované obnovení rozhovorů o normalizaci vztahů mezi Srbskem a Kosovem. Grenell následně sdělil, že schůzka se přesto uskuteční, a to s účastí kosovského premiéra Avdullaha Hotiho. Podle pozorovatelů má Hashim Thaçi celkem logické obavy, že by již o víkendu mohl být na něj vydán ze strany soudu v Haagu mezinárodní zatykač, takže by mohl být v USA zatčen.

Hashim Thaci s Madeleine Albright při jejím převzetí kosovské Medaile svobody minulý rok v červnu

Hashim Thaçi v letech 1998 až 1999 působil jako velitel Kosovské osvobozenecké armády (UÇK) a podle obvinění a svědectví má na svědomí masakry se stovkami obětí, především z řad kosovských Srbů. Od samotného počátku jeho politické éry měl Hashim Thaçi nevídanou a neslýchanou podporu ze strany amerických neoconů na Balkáně, má velmi úzké vazby s bývalou americkou ministryní zahraničí Clintonovy vlády a českou rodačkou Madeleine Albright, která v Kosovu vydělala pohádkové jmění skrze svoji investiční společnost Albright Capital.

Skrze společnost získala 75% podíl v privatizaci kosovské telekomunikační společnosti K-Telekom [2]. Na území Kosova se rovněž nachází největší americká vojenská základna na světě mimo území Spojených států, základna Bondsteel. Podle dodnes utajených materiálů není jasné, na jak dlouho je základna v zemi zasmluvněna, podle zdrojů by měla smlouva být podepsána na “standardní” dobu 99 let, tedy do 31. prosince 2098. Základna koncepčně vychází z konce Studené války a má roli týlové operační a logistické základny na Balkánu s cílem vytvoření dominance proti Srbsku jako spojenci Moskvy č. 1 v celém regionu.

Kosovský řezník měl více jak 20 let imunitu a ochranu amerických sil v Evropě před soudním stíháním. Po vyhlášení obchodní války Evropě je s ochranou pro-amerických lokajů v Evropě konec

Kosovo je dodnes samozvanou republikou, kterou uznalo 97 ze 193 zemí OSN [3], tedy přibližně polovina zemí světa, z nichž většina má ale podivný společný jmenovatel. Jejich zahraniční politiky jsou všechny plně pod kontrolou amerických neoconů a líbají americkým páníčkům botky. Mapa to krásně dokresluje. Kosovo bylo odtrženo od Srbska a v roce 2008 přijalo deklaraci nezávislosti za mohutné podpory amerického ministerstva zahraničí, které lobovalo za samostatnost Kosovo u svých vazalů nejen v Evropě, ale po celém světě.

Mapa zemí světa, které uznaly Kosovo

Hlavní rolí Kosova bylo pro Američany vytvoření loutkového státu s loutkovým vedením země, které bude složené z bývalých předáků UÇK. Samotný Hashim Thaçi dostal přezdívku “Kosovský řezník”, protože nezávislé zprávy z dob války o Kosovo popisovaly strašlivé scény, co prováděly jednotky UÇK pod jeho velením. Po obsazených územích Kosova pod kontrolou UÇK jezdily dodávky, které v obsazených vesnicích sloužily jako mobilní odběrová centra lidských orgánů, které se potom narychlo převážely k pašerákům a obchodníkům s lidskými orgány do celého světa.

Zatímco při běžných masakrech jsou oběti stříleny do masových hrobů, Hashim Thaçi nechávala oběti dusit igelitovými taškami, aby nedošlo k poškození tkání vytipovaných srbských zajatců určených pro odběry orgánů. Z prodeje orgánů na černém trhu byla UÇK financována dlouhou dobu, prakticky ještě dříve, než se Thaçi dostal k velení nad UÇK. Tady je třeba si uvědomit jednu důležitou věc, že pro financování osvobozeneckých armád jsou potřeba obrovské peníze, a ty se dají získat jedině prodejem drog, drahokamů, diamantů, zlata či něčeho podobně vzácného, co osvobozenecká armáda má k dispozici na svém území, které kontroluje.

Hashim Thaci s Madeleine Albright v roce 2010 při jeho návštěvě v USA

Typickým příkladem jsou bojůvky v Africe, které financují své armády z těžby nerostů, drahokamů a zejména diamantů. Jenže v Kosovu nic takového není a veškerý obchod s drogami na Balkánu kontrolovala už koncem 90. let albánská mafie, která s činností UÇK v Kosovu neměla mnoho společného, kromě toho, že dodávala kokain i do samotného Kosova, ale Kosovo bylo hlavně tranzitní zemí a albánská mafie podle informací platila UÇK za tranzit drog z Albánie přes Kosovo dále do Evropy. To byl jeden druh příjmů pro UÇK.

Hashim Thaçi si udělal jméno na obchodu s lidskými orgány a krví od zabitých srbských zajatců z řad vojáků i civilistů

Jenže druhým zdrojem bylo něco mnohem dražšího a cennějšího. Byl to obchod s orgány. A toto nemohl Hashim Thaçi a jeho UÇK organizovat sám, protože k tomu potřeboval bohaté partnery v nejbohatších západních a také arabských zemích. Potřeba orgánů pro transplantace je enormní a legální cesta pro obyčejné pacienty je otázkou mnoha let, kdy se najde vhodný dárce, rozuměj, kdy zemře vhodný člověk, pokud se tedy nejedná o duplicitní orgán jako je třeba ledvina, kdy člověk může žít i s jednou a druhou daruje (anebo prodá).

A právě v letech 1998 až 1999 se začala objevovat hlášení a obvinění, že UÇK zabíjí srbské zajatce a rozřezává je doslova na náhradní díly. UÇK neměla k dispozici žádné laboratoře, nedokázala určovat shodu a vhodnost jednotlivých dárců, protože musí jít nejen o stejnou krevní skupinu dárce a příjemce, ale musí souhlasit téměř 20 dalších biologických znaků, pokud nesouhlasí, vzrůstá riziko vzniku autoimunitní reakce na implantovaný orgán v těle příjemce a tělo jej odmítne a začne jej zabíjet pomoci imunitního systému.

Obchod s orgány je vysoce výnosný business.

A tak došlo k tomu, že vytipovaní srbští zajatci byli po desítkách rozřezáváni na jednotlivé orgány a posílány do zahraničí, aby až tam jejich obchodní partneři udělali testy a našli si vhodné odběratele na trhu. Byla to nevýslovná a neuvěřitelná jatka a právě zde zjevně doopravdy vznikla Thaçiho přezdívka Kosovský řezníkVraždění se týkalo nejen dospělých Srbů, ale především srbských dětí a jejich orgánů a podle všeho i jejich krve, se kterou se v USA čile obchoduje na černém trhu, což odhalují uniklé emaily v kauze Pizza Gate. Transfúze s dětskou krví pro potřeby zestárlých osob jsou známou léčebnou a omlazující metodou na černém trhu, kterou využívají široké vrstvy nejvyšších elit na této planetě.

Proč tribunál v Haagu se nesměl přes 20 let Hashima Thaçiho ani dotknout?

Proto Kosovo se stalo zlatým dolem pro tyto elity a právě proto bylo prosazeno, aby Kosovo dostalo status samostatnosti a do čela aby usedl právě Kosovský řezník. Jenže, peklo zamrzlo a něco se stalo. Tribunál v Haagu se zpožděním více jak 20 let udeřil a stalo se ještě něco. Hashim Thaçi pochopil, že právě ztratil ochranou ruku amerických neoconů. Američané ho zradili, přestali ho chránit. A protože Hashim Thaçi není idiot, okamžitě obrátil letadlo a vrátil se do Kosova, protože mu došlo, že Američané už od něho dávají ruce pryč a mohlo by to být mnohem horší, mohl by být během několika dnů nebo i hodin zatčen v cizině. Doma mu to nehrozí. Zatím.

Budova soudního dvora v Haagu

Musíme si nejprve vyjasnit, k čemu došlo v první řadě. Mezinárodní tribunál v Haagu je trapným pokusem na mezinárodní spravedlnost v podání globalčiků. Přestože v systému řízení by se mohlo zdát, že tribunál je samostatný a samonosný, není to pravda. Soud v Haagu je totiž všechno možné, jenom ne soud. Je to totiž politický nástroj a orgán Evropské unie a potažmo Bruselu.

A síla a moc tohoto soudu je jen tak velká nebo malá, jak velká nebo malá je moc Evropské unie v dané chvíli a v daném okamžiku v procesech globálního řízení v Evropě. Jinými slovy, k obžalobě Hashima Thaçiho a jeho dalších 10 pobočníků by nikdy a ani ve snu nedošlo v době, kdy u moci v USA byl Barack Obama, nebo před ním Geroge W. Bush, nebo před ním Bill Clinton atd. A zeptáte se, proč? Byli to přece různí američtí prezidenti ze dvou různých politických stran, jak demokraté, tak republikáni. Proč tedy obě strany kryly Hashima Thaçiho?

Haagský tribunál není soud, ale je to politický orgán Evropské unie s justiční pravomocí

Odpověď na to je zcela jednoduchá: Protože obě dvě politické americké strany v kongresu, přestože naoko a jako stály a stojí proti sobě, tak jely a jedou ve skutečnosti tutéž a jednu společnou a stejnou agendu globalizace. Jenže pozor, z jejich pohledu je globalizace myšlena z pohledu amerických zájmů, tedy globalizace světa na americký způsob Pax Americana, tedy Svět podle Ameriky. A jakkoliv to zní nelogicky a nepochopitelně, velice a velice dlouho to fungovalo a Světoví sionisté, tedy tvůrci NWO, rozuměj Dům Sion, s tím byli spokojeni, protože jim to vyhovovalo v rámci jejich světového plánování.

Americké pojetí globalizace na 6. prioritě řízení. To je Pax Americana.

Americké elity v obou politických stranách v USA totiž dlouhé dekády a dekády páchaly zločiny a genocidu proti svému vlastnímu americkému lidu, přesně podle plánů a instrukcí Domu Sion a tedy světových globalistů. Nebyl důvod Ameriku rozbíjet a rozvracet ji zvenčí, protože ona se rozvracela sama zevnitř a za pomoci obou dvou politických stran, které jsou u moci v USA. Dlouhé a dlouhé dekády američtí prezidenti, ať už republikánští, nebo demokratičtí, jeden jako druhý, všichni nasunovali do USA globalizaci a cizí zboží a procesy, zatímco z USA odcházela pracovní místa, odcházely továrny, odcházely podniky, Amerika ztrácela střední třídu, přes otevřené a děravé hranice proudily miliony a miliony migrantů a levné pracovní síly do USA, která překreslovala demografii nejprve ulic, potom celých čtvrtí, až postupně celých měst.

Američtí občané hlasovali celé dekády pro ekonomickou a finanční globalizaci Pax Americana, aby nakonec zjistili, že hlasovali pro světovou globalizaci pod vedením Domu Sion s cílem rozbití a rozkladu USA

Jinými slovy, po celou tuto dobu si Amerika tupě a naivně myslela, že buduje a jede proces Pax Americana, ale ve skutečnosti Amerika budovala tu nejděsivější a nejtvrdší podobu světové globalizace, tedy té celosvětové, kterou řídí Dům Sion. V roce 2016 si to uvědomili nejen Britové při hlasování o Brexitu, ale i Američané při prezidentských volbách, že něco je sakra špatně. Lidé zjistili, že globalizace jim bere nejen práci, ale dokonce i bezpečnost na ulicích. Zjistili, že jim bere i svobodu slova, svobodu projevu.

Najednou zjistili, že tu globalizaci už nechtějí. Jenže, v roce 2016 již bylo pozdě. Ve chvíli, kdy ve vašem nákupním vozíku je většina zboží z ciziny, kdy většina bank vyvádí zisky globálním matkám, kdy totéž dělají supermarkety, kdy děti vychází ze škol indoktrinované k tomu, aby nenáviděly vlastní rasu a klaněly se černochům, tak v takovém okamžiku je pozdě. Jenže, v USA nebylo pozdě na to, aby s tím někdo nezačal něco dělat. A tím někdo byl Donald Trump, cizí element v systému americké moci.

Legendární foto, které vystihuje Donalda Trumpa a jeho postoj ke globalizačním požadavkům. V té době byl John Bolton (první stojící zprava) ještě na Trumpově straně.

Pokud se zamyslíme nad tím, proč obě dvě politické strany v USA Donalda Trumpa prakticky nesnáší, tak to není kvůli tomu, že je miliardář a realitní magnát. To je to poslední, co by jim vadilo, peníze totiž v USA elitám nikdy nevadily a nevadí. Tím hlavním důvodem je totiž to, co Donald Trump ztělesňuje, tedy povstání americké nižší třídy, která do roku 2016 falešnou vizi Pax Americana podporovala a spolu s ní podporovala tzv. outsourcing výroby v zahraničí, což je eufemistický název pro situaci, kdy továrna se rozebere na šroubky, naloží na lodě a převeze z USA do Asie. Tam se v Číně nebo ve Vietnamu složí dohromady a zaměstnají se v ní Číňané.

Američanům došlo až v roce 2016 u voleb, kam americké elity Demokratů a Republikánů dovedly USA po více jak 70 letech po válce

Američané v USA jsou bez práce a americká centra kdysi slavného průmyslu se mění v města duchů, viz. Detroit. Obyčejným Američanům to trvalo více než 70 let od války, než nabyli konceptuální gramotnosti a zjistili, co se to proboha okolo nich děje. Aby zjistili, že jsou celé dekády terčem autogenocidy na úrovni sociální bezpečnosti. Jejich vlády, prezidenti, obě politické strany, jim likvidovali zemi, pracovní místa, otevírají hranice importu chudé pracovní síly, destabilizují budoucnost země. A protože jim došlo, co se děje, zvolili Donalda Trumpa. Provedli tak vzpouru proti Domu Sion a jejich plánu na destrukci USA pomocí globalizačních procesů, které v USA bez odporu obyvatelstva prováděli celé dekády.

A tato fotografie rovněž vystihuje vše. Donald Trump podepsal uznání Golan jako integrální součásti Izraele. Pro dřívější americké prezidenty a pro globalisty naprosto nemyslitelné.

Donald Trump začal omezovat americkou participaci ve všech oblastech globalizace, zrušil účast USA na Pařížském klimatickém protokolu, útočil na OSN, nedávno USA oznámily, že ukončují financování WHO, Donald Trump oznámil stahování a přesunování amerických vojáků z Německa, Pentagon ve zděšení alespoň protlačil, že část vojáků se alespoň přesune do Polska, ale destrukční činnost, kterou Donald Trump provádí v konceptu americké globalizace Pax Americana, ve skutečnosti vadí i světovým globalistům, tedy Domu Sion, i když zdánlivě by měl být spokojený, že se USA hroutí.

Domu Sion totiž vadí něco úplně jiného, protože pro Dům Sion je v USA už jinak skoro hotovo, což ukazují demonstrace, hořící ulice, americké státy pod kontrolou demokratů, které podporují hořící ulice a Antifu, rozpad policejních sborů, totální kontrola globalistů nad sociálními sítěmi na internetu, takže v USA mají světoví sionisté prakticky hotovo. V čem jim ale vadí Donald Trump, to je Izrael! Donald Trump je totiž budovatelem 3. Chrámu, je to halachista č. 1 na světě, je to ochránce Jeruzaléma a Izraele. A to je problém. To je pro Dům Sion sakra velký problém!

Dokud američtí prezidenti budovali globalizaci a nepomáhali Izraeli, bylo všechno v pořádku. Potom přišel Trump, začal rozbíjet globální obchodní dohody, pomáhat Izraeli, a začal jekot a řev

Abyste pochopili, plán Domu Sion s Izraelem byl prostý, než přišel Donald Trump. Světový sionistický kagantát, tedy Dům Sion a obecně světové globální společenství, mělo Izrael izolovat, vyčlenit, vyobcovat, sankcionovat, oslabit jej a nakonec umožnit, aby na něj bylo zaútočeno nepřáteli a došlo tak k naplnění proroctví Talmudu o Velkém holokaustu, o zničení Izraele a o tom, že Bůh sestoupí na úpatí Chrámové hory a náhradou za zničenou zemi a smrt Židů udělí všem přeživším synům Davidova národa vládu a vlastnictví na celou Zemí.

Jak totiž víte z mých knih, Židé jsou vyvoleným národem, kteří mají roli správců na této planetě, ale nikoliv vlastníků. Koncept Talmudu spočívá v proroctví, že Židé nejprve musí projít utrpením a ztrátou vlastní země, aby se mohli stát vládci a majiteli nad planetou jako takovou. Tento prastarý koncept je jádrem světové globalizace jako procesního nástroje Domu Sion. Jenže, Donald Trump se zjevil do tohoto plánu jako jeho kazisvět, který může tento plán úplně zhatit, nebo případně oddálit.

Donald Trump jako halachista č. 1 u Zdi nářků v Jeruzalémě

Donald Trump není totiž jediným ochráncem Jeruzaléma, tím je i ruský prezident Vladimir Putin a rovněž i Miloš Zeman jako český prezident. A kdokoliv začne narušovat plány Domu Sion, které má s Izraelem, stane se nepřítelem č. 1. A přesně to je ten důvod těch nekonečných útoků na Donalda Trumpa. Celou dobu 4 let na něj útočil americký kongres, ale nejen ze strany Demokratů, ale i Republikánů. Globalisty vlastněná média hystericky a nepřetržitě jedou kanonádu celé 4 roky, včetně globalisty vlastněných médií v Evropě, včetně ČR.

Útočí na něj americké soudy, které mu ruší jeden exekutivní příkaz za druhým. Sociální sítě mu mažou naprosto korektní statusy a tweety. Celý globalistický kolos tak manifestuje mohutnou a obrovskou alergickou autoimunitní reakci na Donalda Trumpa, který likviduje obchodní globalistické dohody USA, který rozehrál obchodní válku s Čínou a v posledních týdnech už je jasné, že zuří i obchodní války s Evropskou unií. A tím se dostáváme k jádru toho, k čemu došlo včera nad Atlantikem.

Kosovský prezident otočil letadlo na cestě do USA, protože pochopil, že již nemá ochranu Američanů před soudy. Bůhví, co by se mu stalo v USA, a proto se vrátil do Kosova

Hashim Thaçi pochopil, že američtí partneři ho již v Evropě nemohou chránit, a pozor, zřejmě ho nebudou chránit už ani doma v USA. Tady pozor, musíme si uvědomit, že to není neochota, že by už američtí neoconi nechtěli, ale je to kvůli tomu, že už nemají páky a moc v Evropě na to, aby mohli Hashima Thaçiho nadále chránit. Způsobil to Donald Trump, který rozehrál obchodní válku s Evropskou unií, zaútočil na globalistické cíle nejen v USA, ale především v Izraeli svoji podporou Jeruzalému, a proto došlo v Bruselu k signálu, že Evropa začne jít po partnerech amerických neoconů v Evropě.

Když Amerika neposlouchá globalisty a americký Kongres nedokáže Donalda Trumpa dostatečně eliminovat, tak globalisté v Evropě zkrátka spustí odvetu a začnou jít po lidech jako je Hashim Thaçi, tedy kamarád Madeleine Albright a mnoha dalších amerických politiků. Až dosud to nebylo dovoleno, protože američtí demokraté i republikáni měli snahu Donalda Trumpa izolovat, omezovat, soudně stíhat za spolupráci s Rusy, dokonce ocenili i pokus o Trumpův impeachment, ale nic z toho nedopadlo.

Globalisté právě odhalili karty a zjevně očekávají tento výsledek i letos v listopadu v USA.

A tak přišlo na řadu řízení na 6. prioritě v USA, vyvolání mohutných občanských nepokojů, protestů, povstání, vyhlašování revolucí, autonomních zón atd. Všechno ostatní selhalo. A selhali hlavně Demokraté a Republikáni v očích Domu Sion. Nedokázali neutralizovat Trumpa a jeho hnutí MAGA. Proto Američané už v Evropě nemají tu moc, kterou měli donedávna. A výsledkem je, že z Bruselu přišel do Haagu signál, že může sáhnout v Kosovu na amerického chráněnce Hashima Thaçiho a jeho 10 pobočníků. Z pohledu Domu Sion jsme tak svědky odpisu USA a jejich partnerů v Evropě. A pozor, to něco i předpovídá. Mohli s tím totiž počkat, až bude po prezidentských volbách v USA v listopadu. Jenže, globalčiky nepočkali, protože tuší, že není důvod čekat, protože ví, jak volby dopadnou. Stejně jako v roce 2016.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář