JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS – Kurdové jsou větší hrozba než ISIL, šokoval Donald Trump svým výrokem a čeští poslanci tomu nasadili korunu!

Kurdové jsou větší hrozba než ISIL, šokoval Donald Trump svým výrokem a čeští poslanci tomu nasadili korunu! Poslanecká sněmovna dostala obrovský strach a odmítla přijmout usnesení o tom, kdo způsobil rozvrat v Sýrii a kdo sponzoroval a vyzbrojoval extrémistické skupiny proti legitimní vládě Bašára Asada! Většina poslanců hlasovala proti, nebo se zdržela! A bohužel, včetně SPD! Zabíjení Kurdů vadí, ale pojmenovat Turecko a USA jako viníky, to se skoro nikdo z poslanců neodvážil!

Poslanecká sněmovna v úterý projednávala a hlasovala o mnoha bodech, ale nejenom o Hamáčkově novele azylového zákona. Na jednání sněmovny se totiž dostalo i téma o situaci v Sýrii, kde turecká armáda 9. října 2019 zahájila invazi do země a provádí etnické čistky a plošné vyvražďování kurdského obyvatelstva. Situace začíná připomínat Srebrenici. Kurdové jsou na nahánění po skupinách do izolovaných míst, které následně zaměří turecké letectvo a shodí na skupinu Kurdů zápalný fosfor. Tato taktika začala minulý týden a turecká armáda nerozlišuje mezi dětmi nebo dospělými, genocida byla spuštěna na plný výkon a na internet začínají unikat videa. Jedno z nich zachycuje raketový útok na autobusovou zastávku, kde čekali novináři z Francie a skupina kurdských obyvatel. Video je níže v tomto článku. Raketový útok vedený z turecké stíhačky F-16 za použití rakety vzduch-země zabil na místě 15 lidí.

Zavražděná kurdská politička Hevrín Chalafová.

Největším šokem byla brutální vražda kurdské političky Hevrín Chalafové, kterou v pondělí 14. října zavraždili Tureckem podporovaní povstalci ze Syrské národní armády [1], která bojuje proti Bašáru Asadovi a skupina patří mezi povstalecké skupiny podporované v Sýrii ze zahraničí. Na veřejnost uniklo video z její vraždy, její tělo leží u silnice, ruku má zaťatou v pěst. Chalafová cestovala v autě spolu s ochrankou po silnici č. M4 na severu Sýrie, když její auto zasáhla raketa z turecké stíhačky.

To je oficiální stanovisko americké vlády. Jenže uniklé video dokazuje a potvrzuje jinou verzi. Její auto bylo zastaveno povstalci ze Syrské národní armády, řidiče a ochranku povstalci postříleli, ale Chalafovou vytáhli z auta, znásilnili a poté ukamenovali.  Potom jí uřízli hlavu. Tento čin nepřímo podpořil i Donald Trump, který dnes oznámil, že Kurdská strana pracujících (PKK), která je hlavním politickým křídlem a představitelem kurdské vlády, je prý horší než ISIL [2]. Výrok Donalda Trumpa vyvolal údiv i mezi jeho podporovateli.

Poslanecká sněmovna plná zbabělců, kromě 5 poslanců nikdo nenašel odvahu pojmenovat viníky stojící za rozvratem v Sýrii

V poslanecké sněmovně v Praze proto vznikl návrhu usnesení, který by odsoudil události v Sýrii a tureckou agresi v obecné rovině a tento návrh byl poslaneckou sněmovnou přijat [3]. Co však nebylo přijato, to bylo usnesení a návrh poslance Lubomíra Volného, aby poslanecká sněmovna pojmenovala viníky rozvratu v Sýrii, mezi něž patří i cizí země, které podporovaly extrémisty s cílem rozvratu Sýrie a svržení legitimní vlády Sýrie. Jenže tento návrh na obecné pojmenování příčin syrské krize neprošel [4].

Pro návrh hlasovalo jen 5 poslanců z řad KSČM a nezařazených, 55 poslanců bylo proti a 85 poslanců se opět zdrželo. Co je opravdu bizarní a znepokojující, to je znovu postoj SPD, protože celá SPD se jako jeden muž zdržela. Všechny ostatní strany to měly různě, někdo proti, někdo se zdržel, ale SPD jednomyslně se zdržela. To je velké zklamání. Co by na tom usnesení bylo špatného a zvednout ruku pro návrh? Situace v Sýrii vznikla vměšováním cizích zemí do procesů v Sýrii a vyzbrojováním a financováním povstalců v Sýrii z ciziny. Proč se SPD bojí zvednout ruku pro návrh? Čeho se bojí? Proč takhle SPD ztrácí politické body a podporu?

Bohužel, nejde jenom o SPD, ale podobně v tom nemá jasno ani KSČM. Pouze 3 komunisté zvedli ruku pro návrh, ostatní se opět zdrželi hlasování. Copak i komunisté už dočista zešíleli a bojí se hlasovat pro návrh, který označuje a pojmenovává viníky syrského rozvratu, tedy cizí zahraniční mocnosti? Ten návrh nikoho nejmenoval, žádnou zemi neoznačoval, pouze v obecné rovině odsuzoval cizí země jako takové, které usilovaly o svržení legitimní syrské vlády. A to je dokonce politicky i korektní. Tak proč ten strach?

A už ani komunisté nemají odvahu pro toto zvednout ruku? Co to má sakra znamenat? Podívejte se, vy zbabělci, na ta videa se zavražděnou syrskou političkou, podívejte se na ten raketový útok na autobusovou zastávku a potom se styďte a profackujte se za licoměrnost a zbabělost, kdy se bojíte zvednout ruku proti americkým místodržitelům v Praze, bojíte se ozvat proti Turecku, bojíte se vyslání vzkazu do Bruselu, protože i Brusel chtěl svrhnout vládu Bašára Asada. To nebyli jenom Američané, aby bylo jasno.

Donald Trump vystřílel všechnu munici a začal zoufale obhajovat své kroky, Kurdové jsou prý horší než ISIL

Když se podíváte na výjezd hlasování, tak vidíte tu strašnou situaci v České republice. Jenom 5 poslanců má rovnou páteř z celkem 200 členů parlamentu. Nepočítáme poslance, kteří byli omluveni a ve sněmovně ten den nebyli, anebo se někde potulovali a nebyli přihlášeni k hlasování. Ale ten vzkaz je naprosto jednoznačný. Jestliže poslanec není schopen zvednout ruku pro usnesení, ve kterém se odsuzuje intervence cizích zemí a pokusy o svržení legitimní vlády v Sýrii, tak potom takový poslanec je zbabělec, který nemá rovnou páteř, ale je někomu zavázán, povinován, nesmí prostě hlasovat proti někomu nebo proti něčemu, nebo pro něco, co by bylo negativní pro někoho kvůli něčemu. Pouze je to ukázka toho, že někteří poslanci mají tu odvahu a mají ten charakter a vědí, co je správné a pro co se musí hlasovat. Problém je, že těch poslanců při tomto úterním hlasování bylo jenom pět. To je stav české společnosti, to je reflexe voličů, co navolili do sněmovny. Video níže ukazuje útok turecké stíhačky na autobusovou stanici.

Jestliže americký prezident řekne v roce 2019, že kurdská PKK zastupující kurdský národ je horší než ISIL, tak to znamená, že procesy řídí v této chvíli Izrael a Židé. Byli to právě Kurdové, kteří velkou měrou se zasloužili o porážku ISILu v Sýrii, který v roce 2013 vznikl jako projekt CIA pod politickou záštitou Johna McCaina, který se dohodl s tehdejšími předáky Free Syrian Army na tom, že se FSA transformuje do Islámského státu. V následujících letech Islámský stát dostával peníze a výzbroj od CIA skrze zásobovací kanály z Turecka a letecky ze vzduchu shazované zásoby z amerických letadel.

Tayyip Erdogan však začal CIA vydírat (podobně, jako dosud vydírá EU za to, že zadržuje migranty) a chtěl obrovské peníze za to, že dál bude umožňovat CIA zásobování ISILu přes hranice Turecka pěkně v tichosti a v klidu. Američané se nechtěli nechat vydírat. A proto v létě roku 2016 se CIA spolu s Pentagonem pokusila o vojenský puč v Turecku a o odstranění Erdogana, který ale skončil nezdarem. Veškeré vojenské operace ISILu v Sýrii řídili vojenští poradci Mossadu a CIA. To se odhalilo po vstupu Ruska do Sýrie, když při jednom ruském náletu na Idlíb zahynulo přes 5 desítek izraelských a amerických důstojníků Mossadu a CIA, kteří zahynuli ve velitelském bunkru ISILu.

Veškeré bojové operace ISILu řídila CIA a Mossad, dnes má Turecko za úkol vyhnat USA ze Sýrie, ale původní problém nezmizí

Západní média se snažila namluvit občanům na západě, že Islámský stát má ve svém čele jakési geniální vojevůdce, kteří postupně obsazují celou Sýrii takovým rychlým způsobem, že v létě 2015 už se v médiích psalo, že Bašár Asad to má spočítané a do konce roku padne i Damašek. Syrský prezident tehdy odletěl do Moskvy a požádal ruského prezidenta Vladimira Putina o vojenskou pomoc. Chudák netušil, že nežádá o pomoc Rusko, ale ruské Chasidy, což není jedno a totéž. A před tímto ho varoval otec Hafíz Asad, že Sýrie se nemůže spoléhat na vojenskou pomoc zemí, kde procesy kontrolují Židé.

Vojenské úspěchy Islámského státu však nepatřily arabským vojevůdcům, nikdo takový neexistoval. Byly to vojenské úspěchy amerických a izraelských poradců, kteří v centru ISILu řídili vojenské operace celého Islámského státu. Zajišťovali vojenské velení, zásobování, americkou pokročilou munici a zbraně, které se objevovaly v rukách islamistů a nikdo nechápal, odkud je ISIL proboha bere a shání. Ruská armáda potom v Idlíbu objevila muniční sklady plné amerických zbraní, čerstvé a fungl nové neotevřené bedny s americkými raketami, municí, výstrojí. Islámský stát byl projektem amerických neoconů a Izraele. Video níže ukazuje mrtvolu Hevrín Chalafové předtím, než jí uřízli hlavu.

Po vstupu Ruska do konfliktu se ISIL rázem stal nepohodlným pro Izrael i pro USA, protože bylo jasné, že Rusové za nějaký čas odhalí, kdo stojí za Islámským státem a jeho vojenskými úspěchy, a proto CIA ukončila podporu, to samé učinil Izrael a najednou rázem začal ISIL prohrávat střetnutí a boje, ISIL se začal vojensky hroutit a ztrácel území rychleji, než je předtím získal. Nástupem Ruska do Sýrie na podzim roku 2015 došlo ke zvratu a bylo jasné, že se nepodaří svrhnout vládu Bašára Asada pomocí Islámského státu, a že je potřeba honem rychle po ISILu a jeho poradcích zamést stopy. Jenže likvidací ISILu se nevyřešil starý a původní problém, který se jmenuje Bašár Asad. Neoconi odtáhli s porážkou, ale Izrael hledá nové cesty, jak získat kontrolu nad Sýrií, ale za pomoci jiného spojence. A tím spojencem je Turecko jako kočka a Kurdové jako myš. Cílem je totiž znovu rozvrátit Sýrii. Rozvrat tentokrát už nejde provést zevnitř pomocí povstalců jako za Arabského jara v roce 2011, to už dnes nejde. Rozvrat tedy musí zajistit Turecko.

Erdogan odvádí špinavou práci za Izrael, zatímco ten nabízí Kurdům pomocnou ruku, tomu říkám výstavní chucpe

Jakmile bude bezpečnost Sýrie rozvrácena, bude možné znovu použít a vytyčit v Sýrii procesy řízení na bázi “rozděluj a panuj”. A jednu z těchto rolí mají mít Kurdové, kterým Izrael chce nově udělit hlavní roli bojového nástroje proti Íránu a íránským gardám, které operují na území Sýrie a značně pomáhají Asadovi v obraně jihu Sýrie proti Izraeli. Právě proto Benjamin Netanyahu nabídl Kurdům humanitární pomoc a odsoudil agresi Turecka [5]. Přitom jde o zjevnou taktiku, protože Izrael je štěstím bez sebe, že šílený řezník Erdogan vtrhl do Sýrie, protože díky tomu v Sýrii vznikne chaos a rozvrat, který je tak důležitý pro prosazování izraelských cílů v Sýrii.

Rozstřílené auto Hevrín Chalafové.

Kurdové budou terorizováni Erdoganem a protože USA se od Kurdů odvrátily, nezbude jim nic jiného, než se obrátit na Izrael. Jenže, to Kurdové odmítají a raději se obrátili na Bašára Asada o pomoc, a ten jim vyhověl. Syrská armáda tak posílá na sever své jednotky, aby zastavily postup turecké armády. Problém je v tom, že syrská armáda na to nemá, aby zastavila tureckou invazi po celé délce fronty. Odsun americké armády je tak signálem, že USA přenechávají Sýrii celkem 3 hráčům: Turecku, Rusku a Izraeli. A jsme znovu u ukázkového příkladu mocenského tenzoru.

Hafíz Asad varoval už v 70. letech, že Sýrie může být rozvrácena na více území s cílem, aby kontrolu nad zemí převzal Izrael buď přímo, nebo skrze své vazalské země

Co je lepší nebo co je horší pro Sýrii? Když prostor ovládají neoconi a Američané skrze své povstalce, anebo když prostor obsazuje a etnicky vyčišťuje Turek, zatímco Izrael plánuje zavázat ke spolupráci Kurdy proti Íránu a proti Bašáru Asadovi, zatímco Rusko upřednostňuje spolupráci s Tureckem, které vyžene Američany ze Sýrie? Takže, co si vybereme? Sýrie pod kontrolou USA a ISILu, nebo tureckou genocidu v Sýrii, po níž kontrolu nad oblastí získá Ankara na severu, Rusko na západě a Izrael na jihu země? Sionisté v Sýrii utrpěli porážku, ale nově procesy řízení v Sýrii budou řídit Židé, skrze Rusko a Izrael. Video níže ukazuje popravu kurdských zajatců povstaleckou Syrskou národní armádou, která je sponzorována Erdoganem.

Rusko bude řídit procesy skrze Ankaru, Izrael skrze Kurdy, kterým nic jiného nezbude. Turek donutí Kurdy spolupracovat buď s izraelskými Židy okolo Bibiho, anebo s ruskými Židy okolo Vladimira Putina. V obou případech to ale vyjde nastejno. Sýrie bude po turecké agresi pod kontrolou Židů. To, před čím varoval Bašárův otec Hafíz Asad již v 70. letech, se stane nakonec realitou. Mocenský tenzor je neúprosný, neexistují dobrá a špatná řešení. Jenom špatná a ještě horší. A český poslanec má strach zvednout ruku pro odsouzení takových procesů.

Vizitka turecké armády a členské země NATO… pouze pro otrlé!

Závěrem článku vkládám odkazy na dva tweety s videi, které čtenáři vložili v diskusi do komentářů, a jenž zachycují příslušníky turecké armády, zdůrazňuji členské armády NATO, jak nesou mrtvolu kurdského muže na tyči a vtipkují, že ho jdou opékat a udělají si kebab. Ve druhém videu, které pochází údajně již z roku 2017 z tureckého Sirnaku [6], uřezávají turečtí vojáci zabitým Kurdům hlavy. Pošlete prosím tento článek všem poslancům českého parlamentu, emailové kontakty na ně získáte zde. Možná, že videa v tomto článku v nich probudí svědomí, a možná že ne. Ale tyto informace se musí dostat k co nejvíce politikům. Neklikejte na dvě videa níže, pokud máte slabý žaludek!

Takto se chovají vojáci členské země NATO, páni poslanci. Takto se chovají naši spojenci v alianci,  takto aliance NATO brání a chrání kurdské občany, kteří se zasloužili velkou měrou o porážku Islámského státu. Takto se k nim dnes chová nejen turecká armáda, ale celé NATO, které toto dovolilo, připustilo a tomuto přihlíží. To není Islámský stát na videích, to jsou vojáci členského státu NATO! Šiřte a sdílejte prosím tento článek, aby vyšlo najevo pokrytectví NATO a pokrytectví mnoha českých poslanců, kteří nejsou schopni ani zvednout ruku pro obyčejné usnesení, které odsuzuje viníky, kteří se zasloužili o rozvrat Sýrie do takové míry, že v ní dnes mohou probíhat taková zvěrstva, jaká jsou na videích zachycena.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

 

 

Odeslat komentář