JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Mezinárodní banditismus? Americká armáda zahájila plundrování ropných nalezišť na východě Sýrie

Mezinárodní banditismus? Americká armáda zahájila plundrování ropných nalezišť na východě Sýrie, údajně stažení američtí vojáci od hranic s Tureckem ve skutečnosti neopustili Sýrii, ale střeží odvoz syrské ropy z ropných polí na východě Sýrie! Ruské ministerstvo obrany uveřejnilo špionážní letecké snímky amerického řádění! Konvoje cisteren míří do Iráku, kdokoliv na ně zaútočí, americké letectvo okamžitě vysílá stíhačky na ochranu konvojů! Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a je již v bezpečí v Jordánsku!

A je to venku. Dva týdny staré oznámení Donalda Trumpa, že nařídil stažení amerických vojáků ze Sýrie, je lež a maskírovka. Ruské ministerstvo obrany dnes uveřejnilo špionážní snímky z oblasti provincie Deir ez-Zor na východě Sýrie, které zachycují americké kradení syrské ropy a její přesun ve stovkách cisteren každý den do Iráku [1]. Konvoje zajišťují irácké smluvní společnosti, řidiči kamionů jsou Iráčané, ale rovněž i Kurdové. Kdykoliv se syrské nebo ruské letectvo pokusí tyto konvoje zastavit a zlikvidovat, tak okamžitě vzlétnou americké stíhačky a do rádia vysílají varování, že konvoj je pod americkou ochranou a konvoj je americkým majetkem.

Abú Bakr al-Bagdádí, ve skutečnosti Elliot Shimon, plukovník Mossadu a rovněž agent CIA.

Tato skandální svědectví uveřejnilo ministerstvo obrany Ruské federace během dnešního dne v reakci na nedělní zinscenované zavraždění izraelského operátora Mossadu a šéfa ISILu Abú Bakr al-Bagdádího, který byl bezpečně odsunut do Jordánska, a to i se svými třemi syny. Informace je šířena ve zpravodajské komunitě na Blízkém východě, že “Amos” (Bagdádího krycí jméno v Mossadu) je v bezpečí v “Citadele”. To je kódové označení pro Jordánsko, společnou americko-izraelskou základnu na Blízkém Východě. Američané mají v Jordánsku obrovskou vojenskou a leteckou základnu Muwaffaq Salti Air Base, která slouží pro operace Pentagonu a rovněž CIA na celém Blízkém Východě.

Média přinesla tento rok informace, že Američané základnu rozšiřují, snímky ukazují výstavbu nových kasáren, ubikací a do základny proudí desítky milionů dolarů v očekávání, že Turecko dříve či později vyhodí Američany ze základny Incirlik v Turecku. Více v článku zde. A právě Muwaffaq Salti Air Base by měla v blízké době převzít roli Incirliku. Jordánsko má s USA a Izraelem uzavřenou třístrannou smlouvu JTAC o spolupráci v boji proti terorismu a v Jordánsku operují stovky důstojníků Mossadu a CIA. Součástí smlouvy je hostování izraelských a amerických jednotek a tajných služeb USA a Izraele na území Jordánska. Země proto ve vojenské hantýrce dostala přezdívku “Citadela” odvozenou od zkratky CTDL (Counter-Terrorist and Defense Location), tedy Protiteroristická a obranná lokalita v dané oblasti Blízkého Východu.

Na údajném místě zásahu americké armády je úplně stržený a zdemolovaný dům sešrotovaný na padrť, zjevně po zásahu termobarickou pumou. Ta ale vylučuje možnost, že by někdo v okolí přežil, takže příběh o útěku šéfa ISILu spolu s dětmi do nějakého tunelu je nesmysl

Američané v žádném tunelu s nikým nebojovali, protože dnes uveřejněné záběry z místa zásahu, pokud jsou pravé, ukazují zlikvidované budovy srovnané se zemí, což ukazuje na použití termobarických pum. Lži o tom, že američtí vojáci s někým bojovali poté v tunelech a v troskách po termobarickém útoku, jsou pohádky pro děti. Pokud by šlo o extrakci osoby s cílem jejího dopadení, nepoužilo by letectvo termobarické zbraně. Ovšem, celá tato situace se značně komplikuje, protože Rusko dnes změnilo své stanovisko a mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov popřel výroky generála Sergeje Šojgu, že v oblasti Idlíbu nebyly žádné americké helikoptéry a žádné zásahy. Dmitrij Peskov tak de facto obvinil ruského generála Šojgu ze lži a dezinformací, když popřel jeho včerejší výroky, že ruská armáda v Sýrii na radarech S-400 nic nezaregistrovala. A to je zlé, to ukazuje na problém v tandemovém řízení v Kremlu.

Tohle zbylo po domě, ve kterém se prý skrýval Abú Bakr al-Bagdádí.

Jak by mohl mluvčí prezidenta něco o vojenském vzdušném prostoru v Sýrii vědět lépe, než ministr obrany a generál Sergej Šojgu? To je samozřejmě nesmysl, ale přesto k tomu došlo. Takže, o co se jedná? Tuto změnu postoje Kremlu po 24 hodinách lze tlumočit jako účelovou podporu a ochranu poskytnutou Donaldu Trumpovi a Izraeli, navzdory ruské armádě, která ztratí prestiž a poškodí to i renomé ruského protivzdušného systému S-400.

Mluvčí Kremlu pouhý den po tiskové konferenci ruského generálního štábu označil de facto ruské generály a vojáky za lháře, ruský systém S-400 navíc vykreslil jako úplně neschopný a slepý protivzdušný systém

Dmitrij Peskov svým výrokem nepřímo řekl, že ruský nejmodernější radar neviděl a nedetekoval nikoho a vůbec nic, nebyl schopen detekovat 8 amerických helikoptér, které se údajně zásahu v Idlíbu zúčastnily, ruská armáda neslyšela výbuchy a exploze, nikdo nic neviděl, takže teď to bude vypadat pro změnu, že ruská armáda v Sýrii je úplně slepá a hluchá, nic nevidí a její technika nic nedetekuje. A to je tragédie. Podpora Donaldu Trumpovi na přikrytí stažení operátora Mossadu do Jordánska může Kreml stát opravdu hodně. Ruští generálové budou za tupce a hlupáky. Tohle je nebezpečná hra, kterou rozehrál Dmitrij Peskov.

Rok 2013, John McCain na schůzce se členy Free Syrian Army, ze kterých se za pár týdnů po této schůzce stal Islámský stát v čele s vůdcem Abú Bakr al-Bagdádím, civilním jménem Elliot Shimon a plukovník Mossadu, v kroužku na fotografii.

Původní civilní jméno Abú Bakr al-Bagdádího je Simon Elliot v anglické mutaci, resp. Elliot Shimon v hebrejském tvaru a má hodnost plukovníka izraelského Mossadu. Informaci přineslo mnoho médií, dokonce i britský bulvár [2]. V roce 2013 na schůzce v Sýrii s Johnem McCainem učinil dohodu o vzniku Islámského státu, kterému americká CIA bude ve spolupráci s prostředky amerického letectva poskytovat peníze, zásobování, zbraně, komunikační vybavení, přístup k satelitním prostředkům americké armády a poradce z americké armády pro vedení operací proti syrské armádě Bašára Asada.

Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a byl odklizen do Jordánska. Zásah v Idlíbu, který nikdo neviděl, ale přitom se měl odehrát, smazal stopy po izraelském operativci. Je mrtev, zapomeňte, dívejte se raději jinam… vzkazují elity voličům!

Poté, co Rusko vstoupilo na podzim v roce 2015 do Sýrie a poté, co Donald Trump v listopadu 2016 vyhrál prezidentské volby, bylo potřeba uklidit a zamést stopy po Islámském státu. První byl zameten John McCain, který z ničeho nic a náhle onemocněl agresivním druhem rakoviny a v srpnu 2018 zemřel. Architekt a autor vytvoření ISILu byl tedy odstraněn. Jenže, to nebylo všechno. Bylo nutné odstranit i Elliota z pozice šéfa ISILu, jenže toho nejde zavraždit nebo mu přivodit rakovinu pomocí radiačního zářiče umístěného do mobilu oběti. Takto odstranili McCaina. Jenže Simon Elliot je totiž izraelský občan a plukovník Mossadu.

Detail profilu Elliota Shimona.

Proto bylo potřeba ho nechat mediálně zemřít během zinscenované operace, která proběhla minulou neděli. Problém je v tom, že ruská armáda o tomto spiknutí nevěděla, protože Vladimir Putin o těchto věcech s generálem Šojgu nemluví. Odklizení Simona Elliota do Jordánska najednou dává logiku a smysl. Je to proces ochrany Izraele. Nic jiného, už zase Washington a Kreml chrání Izrael. Ruské protivzdušné systémy tak prý nic nedetekovaly v oblasti Idlíbu, ale Donald Trump vyprávěl příběh a story o mohutné operaci, explozích, které otřásaly okolím a o hrdinném boji v tunelech.

Dmitrij Peskov zjevně na pokyn Vladimira Putina obětoval prestiž a integritu ruské generality v Sýrii v zájmu ochrany Donalda Trumpa a jeho příběhu o likvidaci šéfa ISILu. Ten přitom nikdy nebyl teroristou, ale plukovníkem Mossadu, takže koho vlastně chrání Trump s Putinem? No přece Izrael!

Generál Šojgu na to koukal jako blázen, o čem to ten nebožák v Bílém domě třepe, když pod nosem ruského PVO systému S-400 jen kousek od Idlíbu v tu noc nezaregistrovali na radarech žádné stroje americké armády, žádné exploze, žádné výbuchy. A uběhne 24 hodin a Dmitrij Peskov honem zasahuje [3], že prý se ruská armáda mýlí, exploze a americké helikoptéry v oblasti prý opravdu byly a ruští vojáci je viděli. No, takže včera ruský generální štáb lhal a nevěděl, co viděli na místě ruští vojáci, když včera tvrdili, že nic neviděli? Nedovedu si představit, jak se teď cítí generál Šojgu a celý ruský generální štáb. Byli totiž Peskovem de facto označeni jak za lháře, tak i za neschopné a nekompetentní vojáky, kteří nic neviděli a jejich systém S-400 nedaleko Idlíbu neviděl ani celou letku 8 amerických helikoptér. Pokud by to byla pravda, tak celý slavný PVO systém S-400 je leda tak na dvě věci.

Schůzka v roce 2013 v Sýrii, John McCain s předáky Free Syrian Army, v pozadí Elliot Shimon.

A tak nastalo dnes co? Ruský generální štáb zahájil odvetu [4] a vytáhl z rukávu špionážní snímky, které generalita tajila už od srpna a zřejmě měla od Kremlu za úkol je nevytahovat proti americkým partnerům. Ale po dnešních výrocích Dmitrije Peskova se jaksi ohledy už na Kreml v genštábu RF neberou a generálové uveřejnili pikantní snímky Američanů z Deir ez-Zor, jak kradou syrskou ropu a stovkami cisteren ji odváží do Iráku za podpory a ochrany amerických stíhaček.

Špionážní fotka ruské armády ze srpna 2019, Američané kradou v Deir ez-Zor syrskou ropu.

Když totiž se ruská a syrská bojová letadla pokusí konvoje zastavit, americké stíhačky jim v tom brání a rádiem varují, že jde o americký majetek, že útok na konvoje by znamenal útoky na americké assety. A ruští a syrští piloti nemají dovoleno jít do střetu s Američany, je to zákaz vydaný přímo v Kremlu Vladimirem Putinem. Ruská generalita tak provedla Kremlu odvetu odtajněním toho, že Kreml kryje americké řádění na východě Sýrie. A to není zdaleka všechno.

Ruská generalita vrátila Kremlu odvetu, odtajnila šokující špionážní snímky ze satelitu z východu Sýrie, jak Američané kradou a odváží syrskou ropu. Snímky získala ruská armáda již v srpnu, ale Kreml zakázal jejich publikaci… generálové se teď pomstili Kremlu za slova Peskova?

Podle ruské generality se jedná ze strany USA o zjevnou formu mezinárodního banditismu, když vojáci americké armády odsunutí od tureckých hranic údajně pryč ze Sýrie, jsou ve skutečnosti odsunuti do Iráku jenom jako, protože jde pouze o mediální odsun pro kamery a televizi, ale již o několik hodin později se tyto jednotky z Iráku znovu přesunuly do Sýrie, do oblasti Deir ez-Zor, kde právě ruská armáda už v srpnu špionážními satelity odhalila rozkrádání syrské ropy. Žádný odsun amerických vojáků se tak nekoná, pouze se koná jejich utajený a tichý přesun v Sýrii od tureckých hranic na východ Sýrie k ochraně ropných polí.

Elliot Shimon, plukovník Mossadu, aka Abú Bakr al-Bagdádí.

Co tam asi tak ti vojáci budou dělat? No přece budou chránit a hlídat plundrovanou ropu, jak na plnou hubu před 3 dny oznámil americký chasidský prezident Donald Trump [5]. A proto mluvčí ruského chasidského prezidenta udělal z ruských generálů a radistů lháře a debily, že neviděli v Idlíbu na radarech 8 amerických helikoptér a mohutnou operaci americké armády. Kreml kryje chasidského prezidenta Donalda Trumpa, který pohádkou o akci v Idlíbu, kterou nikdo neviděl a nedetekoval, kryje tichý odsun plukovníka Mossadu Simona Elliota do Citadely v Jordánsku.

A co je výsledkem a ponaučením pro tupé góje? No přece, že ochrana Izraele a izraelských plukovníků v rolích šéfů ISILu má přednost před vším ostatním, i před ochranou integrity a důvěryhodnosti ruské armády, ruského generálního štábu, ruského ministra obrany a obchodní ochrany exportního systému S-400, který teď bude vykreslován jako systém, který je úplně k ničemu, protože je slepý a neschopný detekovat 8 amerických helikoptér pod čumákem a dohledem ruské letecké základny. Dopady, jaké to bude mít na reputaci S-400 a ruské generality, to není třeba zdůrazňovat. A proč to Vladimir Putin dovolí? Protože ochrana chasidských zájmů a ochrana izraelských plukovníků Mossadu má vyšší důležitost, než je pověst ruské armády. Doufám, že chápete, co to znamená a jaký signál to vysílá.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen 59% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář