JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Německá ekonomika se řítí ke dnu a vezme s sebou český průmysl, Berlín očekává největší ekonomickou recesi od roku 1929! Tajná interní studie KM 4: cílem neznámých zahraničních sil schovávajících se za dezinformací o Covid-19 bylo rozbít nejen Evropskou unii, ale především německý průmysl! Skandální analýza šéfa krizového štábu Stephan Kohna: Coronavirus napáchá v Německu daleko menší škody, než jaké vzniknou politickými a anti-ekonomickými opatřeními německé vlády!

NĚMECKO: Německo zažívá nevídaný skandál. Šéf vládního odboru krizového řízení Stephan Kohn minulý pátek rozeslal v emailech mamutí 192-stránkovou a hlavně tajnou interní analýzu s názvem Ergebnisse der Analyse des Corona-Krisenmanagements des Referats KM 4, tedy v překladu Zpráva o výsledku koronavirového krizového managementu KM 4. Tato přísně utajovaná zpráva měla přijít na stůl pouze Angele Merkel a její vládě, nikomu jinému.

Stephan Kohn však dokument rozeslal na všechny strany, novinářům, široko a daleko. Okamžitě byl postaven mimo službu a je to největší skandál a únik informací za posledních několik desítek let. Dokument ve zkratce je celý o tom, že vypočítává ztráty německého průmyslu a dochází k závěru, že počet zemřelých na Covid-19 neospravedlňuje likvidaci německého průmyslu. Veškerá protiekonomická opatření vlády Angely Merkel budou mít horší důsledek, než celý virus. Přesně toto dosud tvrdila německá alternativa. Jenže, teď se ukazuje, že tyto informace potvrzuje i tajná zpráva vládního odboru KM 4, tedy Krisenmanagements 4.

Stephan Kohn

Celé Německo míří do nejhlubší hospodářské krize od roku 1929 a vezme s sebou celou Evropskou unii, ale především Českou republiku, Slovensko a do určité míry i Polsko. V dokumentu se uvádí, že neexistují faktické precedenty pro situaci, jaká v Německu nastala v okamžiku, kdy kvůli nepodloženým informacím o smrtelnosti virové nákazy byla zastavena a de facto suspendována celá německá ekonomika, která je plícemi celé Evropské unie, a pokud tyto plíce nebudou dýchat a fungovat, Evropská unie se zhroutí.

Ekonomická stabilita Evropy je podle dokumentu závislá na německé spotřebě, a to jak přímé, tak i subdodavatelské. Německý průmysl totiž spotřebovává produkci a subdodávky mnoha evropských zemí, které jsou zcela závislé na odběrech německého průmyslu. Kdokoliv zastaví německá průmyslová kola, usiluje o likvidaci Evropy a její uvržení do krize na pokraji válečného stavu. České ministerstvo financí oznámilo, že Česko se propadne na HDP skoro o 14% do mínusu, a to je velice optimistický odhad, když německý automobilový průmysl hlásí propady do konce roku až o 70% produkce.

Tajná zpráva je v podstatě atentátem na Angelu Merkel, protože zpráva ji nepřímo obviňuje ze snahy poškodit Německo a jeho ekonomiku pod rouškou ochrany před virem

Stephan Kohn nesepsal studii sám, nechal si ji vypracovat a větší skandál, než je únik studie na veřejnost, je podle všeho to, kdo tuto studii zpracoval. Podle posledních informací za ní stoj Svaz německého průmyslu, a aby to bylo ještě pikantnější, tak údajně i německá tajná služba BND. Ta podle informací Stephana Kohna informovala o detailech koronavirového řízení v Německu, protože v analýze se argumentuje vlivem zahraničních sil, kterým podezřele vyhovuje vyvolání ekonomické krize v Německu, v celé Evropské unii, v USA a rovněž i v Rusku a v Číně. Nikde v dokumentu to slovo nezaznívá, ale autoři tím myslí Dům Sion.

Existuje jediný vítěz koronavirové krize, a tím jsou velké banky, které získají kontrolu nad zadluženými státy a národy. Ne, že by tu kontrolu neměly už teď, ale dosud nebyla tak silná a pevná, protože teprve nyní se USA, EU, Rusko a Čína začnou zadlužovat biliony a biliony EUR a USD, naproti státním dluhopisům, což není nic jiného, než zadlužení obyvatelstva, které to potom bude muset splácet z daní. A protože tyto dluhy nepůjde nikdy splatit, vznikne tím permanentní dluh a nerovné postavení věřitele a dlužníka. Národy budou donekonečna splácet sionistickým bankám něco, co nepůjde nikdy splatit.

Angela Merkel převzala zlatou medaili B’nai B’rith.

Pokaždé, když vláda hovoří o tom, že si půjčí na schodek státního rozpočtu, zadlužuje tím obyvatele a odsuzuje je k vyšším daním. Dluh má přitom jeden jediný účel v ekonomice. Jeho cílem je donutit otroka, aby ráno vstal do práce a šel vyměňovat svůj volný čas za čas v nevolnictví, tedy v robotě, od 9:00 do 17:00 apod. Ze stejného důvodu jsou drženy nízké mzdy ve společnosti, hlavně v českém Protektorátu, aby si lidé nemohli šetřit na důchod, aby si nemohli přímo koupit bydlení za našetřené peníze a věnovat se rodině, namísto práce za podprůměrnou mzdu a otrocké pozice pod úvěry a hypotékami.

Proto koronavirová krize v Německu povede ke krizi ekonomické, která s sebou stáhne ostatní státy EU. Uvnitř německé vlády jsou lidé, kteří mají stejné postoje jako alternativa, jenže je prakticky nemožné zakřičet nahlas, že císař je nahý a Coronavirus je prostě chřipkové onemocnění jako každé jiné, ale s drsnějším průběhem pro lidi s oslabenou imunitou a především pro starší lidi. I kdyby Covid-19 nákaza zabíjela stokrát více než dosud, bylo by to pořád méně, než kolik lidí ročně zemře na zápaly plic způsobené komplikovaným průběhem chřipky. Ochota vlád zastavit ekonomiky je totiž spiknutím členů B’nai B’rith.

Věděli jste, že v době Nouzového stavu drží dvě nejsilnější mocenské pozice v ČR Zdeněk Bakala skrze své dvě figurky z Aspenu?

Všichni politici, kteří se v EU, v USA, v Rusku a v Číně tak vehementně zastávaly za vyhlašování karantén a zastavování ekonomik, jsou všechno členové B’nai B’rith a podřízených zednářských spolků. Všimněte si, že i v ČR v čele koronavirového podvodu stojí členové Aspen Institutu Zdeňka Bakaly, což je operativní křídlo B’nai B’rith v Praze nad jámou Mah’ralu. Nejen Jan Hamáček jako ministr vnitra, ale i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch je členem Aspen Institut, tedy proces zednářského řízení nejvyššího podřízení B’nai B’rith. A kdo disponuje v ČR v době virové krize nejvyššími pravomocemi řízení?

Ministr zdravotnictví v ČR v Bakalově Aspenu.

No přece ministr vnitra Jan Hamáček (Aspen Institut) a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (Aspen Institut), kterému Andrej Babiš chce pomocí novely Zákona o ochraně veřejného zdraví posílit pravomoci i po skončení Nouzového stavu v ČR. A tím je to dané! Babiš sám přitom složil Halachu v Izraeli a myslí si, že bude ministra zdravotnictví kontrolovat. To je drsný omyl. Aspen bude kontrolovat! Aspen Institut de facto teď řídí republiku, tedy pod křídlem B’nai B’rith. Když se v roce 2017 na přelomu října a listopadu konal v Praze konvent a sjezd B’nai B’rith, byli pozváni všichni podřízení, všechny ovečky, všichni zástupci zednářských lóží v ČR, včetně ředitele Bakalova Aspen Institute Prague, Jiřího Schneidera. A tím je to dané. Mohli bychom vyjmenovávat další zastánce vypínání ekonomiky, třeba tady v Německu, kde nejvíce pro vypnutí průmyslu agitovala Angela Merkel, vyznamenaná členka B’nai B’rith [5]. To samé ve Francii, Emmanuel Macron. A tak bychom mohli pokračovat.

Veškeré procesy řízení v Evropě v době virové jako-krize převzali členové B’nai B’rith a nikdo si toho dosud nevšiml

Stephan Kohn tak prostě uvolnil na veřejnost výbušný dokument, který nikdo neměl dostat, jen členové zednářských lóží, rozuměj v německé vládě, členové a dekorovaní zástupci B’nai B’rith. Kdo nejvíce získá zadlužením Německa kvůli koroně? No přece banky v rukách sionistického kaganátu, který je v manažerské rovině reprezentován právě B’nai B’rith. A víte, co je největší chucpe tady v Německu? Za tím únikem výbušného materiálu je právě Stephan Kohn, který pochází z německé židovské rodiny. Chápete? Válka mezi ž a Ž ve své nejkrystaličtější podobě, kdy německému průmyslu, který kontrolují němečtí a potažmo ruští Židé, viz. Nord stream 2 sága, vadí kroky a procesy mezinárodních židů, tedy sionistů, které v procesech politických řízení zastupují členové B’nai B’rith a jim podřízených zednářských a ideologických lóží.

Úvodní strana uniklé tajné zprávy.

Víte, k čemu dojde, když fabrika na auta, kterou vlastní německý Chasid, zkrachuje a propustí lidi kvůli koroně? Fabriku spolkne banka v rukách sionistického bankéře, tedy žida s malým ž. A to je celé tajemství války mezi ž a Ž. A když to někdo práskne, že Corona je v podstatě podraz, stojí za únikem opět židovský politik, resp. manažer. A nikomu to nepřijde zvláštní, divné, podezřelé, že v době krize v ČR vládnou dva členové Bakalova sionistického Aspenu, a že v Německu největší únik informací zařídí šéf odboru krizového řízení, který pochází z německé židovské rodiny.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář