JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Nigel Farage v Europarlamentu zopakoval, že EU je anti-demokratický projekt, který řídí lidé, kteří se nezodpovídají nikomu z voličů! Šéfka pléna mu hned nato odpojila mikrofon!

EU: Nigel Farage pronesl v Bruselu v EU parlamentu ve středu svůj poslední projev. Velká Británie v pátek o půlnoci odchází po 47 letech z Evropské unie a britští europoslanci se tedy rozhodli rozloučit ve velkém stylu. Nigel Farage dostal celkem 4-minutový prostor, ve kterém shrnul celou svoji anabázi v Evropském parlamentu. Připomenul, že EU nerespektuje demokratické principy.

V roce 2005 Evropská unie chtěla prosadit Evropskou ústavu, kterou představil bývalý francouzský prezident Valéry Giscard d’Estaing, ale Francie a Holandsko ji v referendech odmítly. Když neprošla Evropská ústava, přišla její náhrada v podobě Lisabonské smlouvy, a ta se už pomocí referenda pro jistotu neprosazovala, tedy s výjimkou např. Irska. Irové smlouvu z Lisabonu v referendu odmítli, ale to nebylo akceptováno, irská vláda po roce občany znovu nahnala k referendu, a tehdy už Lisabon prošel.

vala [1], že v Evropském parlamentu se nově nesmí vystavovat vlaječky národních zemí, je to zakázané pobuřování. A hádejte, co se stalo? Naprosto nic. Poslanci v EU ze všech 27 zemí mlčí. Namísto protestů, bojkotu EU, protestních demonstrací před sídlem EU, namísto aktivismu a držení hladovek, jenom prostě mlčí. Žádná akce neproběhla, všech 27 zemí si nechalo zakázat své vlajky a jejich vystavování na stolcích v Evropském parlamentu. Takové chucpe. Jako kdyby všichni ti europoslanci se nechali koupit Bruselem a ztratili své páteře.

Dělejte to jako Greta! Transparent do ruky, kulicha na hlavu a jít sedět před parlament!

Plné huby vlastenectví, ale europoslanci třeba od Marine Le Pen nehnuli v EU parlamentu ani brvou. Prostě na příkaz šéfa EU parlamentu Davida Sassoliho byly všechny vlaječky naházeny uklízečkami do odpadkových pytlů a vyhozeny do komunálního odpadu. A podívejte se na své europoslance, kolik z nich proti tomu protestuje a svolává demonstrace v Bruselu? Když má Greta Thunberg své Fridays for Future, proč vlastenečtí poslanci v EU parlamentu neudělají Fridays for Flags? Každý pátek si sednout s cedulí před dveře EU parlamentu a stávkovat! Dělejte to jako Greta!

Poslední zamávání vlajkami.

Proč se poslanci bojí? Mají snad obavy, že by jim někdo za trest zkrátil europoslanecké platy, nebo diety? Anebo je venku zima, aby tam člověk seděl? Tak se podívejte na Gretu! Narazí si na hlavu kulicha, na ruce rukavice, huňatý svetr, šálu, bundu, popadne transparent a sedne si před švédský parlament, v mrazu. Je to sice cvičená loutka, ale aspoň není líná pohnout zadkem a dřepnout si v zimě před barák a protestovat. Proč se europoslanci nepoučí? Anebo jim vyhovuje sedět v teple, v parlamentu EU, za velké peníze a s dobrým občerstvením? A co vlajky? A co národ? A co hrdost?

Dejte ty vlajky pryč! Místopředsedkyně EU parlamentu se obořila na Farage za to, že vytáhl vlaječku své země!

Všimněte si, že Nigel Farage mohl mluvit, pokračoval v projevu, a to i tehdy, kdy řekl, že UKIP a Brexit Party mají rádi Evropu, ale nenávidí Evropskou unii. Nikdo mu mikrofon nevypnul, že by šířil nenávist. K vypnutí jeho mikrofonu však došlo ve chvíli, kdy Nigel Farage a jeho europoslanci vytáhli britské vlaječky. V tom okamžiku místopředsedkyně EU parlamentu v roli předsedající zasáhla a vypnula mu mikrofon. Tedy až v okamžiku, kdy byly vytaženy vlajky. A Mairead McGuinness spustila povyk, ať okamžitě dají ty vlajky pryč, že jsou zakázány podle jednacího řádu. A britští poslanci ji ignorovali a provolávali Farageovi slávu slovy hip, hip, hooray! Nakonec je vyzvala k tomu, ať si je odnesou ty vlajky, ale vyznělo to tak podivně, že to britští europoslanci vzali jako výzvu k odchodu právě teď a okamžitě, a tak se zvedli a odešli.

Mairead McGuinness, místopředsedkyně EU parlamentu.

Video vstoupí do dějin, a proto jsem udělal české titulky do videa, protože je to záznam toho, jak reaguje Evropská unie ve chvíli, kdy europoslanci vytáhnou své národní vlajky, jaké prudká reakce následuje. Šéfová na postu předsedající hned zařve, dejte ty vlajky pryč! Ano, přátelé, přesně před rokem jistý Tomio Okamura tvrdil, že tuhle Evropskou unii chce reformovat zevnitř! Bože, takové chucpe! Doufám, že teď na vlastní oči vidí, jak se mu před očima ta reforma rozplývá před očima.

Namísto reformy před 2 týdny došlo už rovnou k zákazu vystavování národních vlaječek na stolcích europoslanců, a dokonce už dochází k odpojování zvuku poslancům z mikrofonu, pokud vytáhnou vlaječku své země. Ano, potvrzují se moje slova, že Evropská unie je nereformovatelná! A když je nereformovatelná, tak je potřeba ji alespoň demontovat zevnitř, rozvracet ji zevnitř. A zákaz vlajek je dokonalá příležitost. Vlastenci s mandáty eurposlanců se mohou ukázat a předvést.

Blábol o reformě Evropské unie zevnitř vzal definitivně za své! Komisariát EU odpojuje od mikrofonů europoslance už i kvůli národním vlaječkám

Uspořádejte happening v prostorách EU parlamentu, anebo raději před budovou. Pozvěte média, umělce, performery, protestující s transparenty, oblékněte se do národních krojů, vezměte vlajky a otřískejte Evropské unii národní diverzitu o hlavu. Evropská unie má 27 státu s celkem 27 různými kulturami, tato diverzifikace je součástí kulturní a historické rozmanitosti Evropy, která se musí uchovávat, ne likvidovat zákazem vlajek v orgánu, který má zájmy 27 zemí a jejich národů obhajovat, a ne zakazovat jejich symboly jako jsou vlajky. Dělejte to jako Nigel Farage. Dělejte to jako Greta Thunberg. Dělejte to jako Donald Trump. Ale dělejte něco, páni europoslanci.

Nigel Farage se směje, když mu Mairead McGuinness říká, aby dal pryč vlajku své země ze stolu.

Neseďte tam za tučné prebendy, zatímco vám zakazují národní vlajky. Ukažte, že máte kuráž, a že si zasluhujete důvěry svých voličů z alternativy. Nejste tam sami, máte tam poslance z Maďarska, z Itálie, z Francie, můžete spojit síly a poukazovat na to, jak je EU nedemokratický aparát, který dalece převyšuje SSSR. Ani Sovětský svaz si nedovolil zakazovat při zasedání Sovětů vlajky jednotlivých sovětských svazových republik. Sami vidíte, že dnešní EU vypíná mikrofony a odebírá poslancům slovo, ne za vulgární slovo, ale za to, že vytáhnou vlaječku své vlasti! To je tragédie, nad kterou se nesmí mlčet, ale musí se to stát součástí politické agendy vlasteneckých sil a jejich zástupců v EU. Zvednout zadky a využít situace, páni europoslanci! Nigel Farage vám právě nahrál na smeč.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář