JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Obrovský šok pro západní média i farmaceutické firmy! Rusko jako první země na světě má funkční vakcínu proti Covid-19 pracující na principu metody přímé imunizace, která vznikla v Sovětském svazu v 70. letech minulého století v Saratovském institutu AV SSSR! Rusové už mají objednávky ze světa na 1 miliardu vakcín! Látka funguje na principu prodělání mírné nemoci jako relativně bezpečné formy přímé imunizace, která v podstatě není očkováním, ale kontrolovaným promořením! Vladimir Putin otestoval vakcínu na vlastní dceři!

RUSKO: Ruská akademie věd v Saratovském institutu slaví velký úspěch. Laboratoře elitního ruského farmaceutického výzkumu Gamaleya Scientific Research Institute of Epidemiology and Microbiology s laboratořemi v Moskvě oznámily, že úspěšně otestovaly [1] imunizační vakcínu na světě proti nemoci Covid-19 na bázi přímé imunizace, na jejímž výzkumu se od 70. let minulého století podíleli zejména sovětští vědci a lékaři v Saratovském ústavu medicíny Akademie věd SSSR. Metoda přímé imunizace byla používána i v Československu před rokem 1989, ale po roce 1990 od této metody bylo upuštěno. Sovětská metoda přímé imunizace v podstatě není vakcinace, ale je to řízené promoření a kontrolované onemocnění očkované osoby mírnou a zvládnutelnou formou nemoci, kdy virus je laboratorně upraven tak, by se uměl množit, ale pouze s omezeným počtem iterací, po jejichž vyčerpání se již virus nemůže dále množit.

Vzorky finální ruské vakcíny

Princip přímé imunizace spočívá v úpravě polymerázy viru takovým způsobem, že jeho množení se zpomaluje v důsledku chyb v polymeráze, tedy v produkci enzymu, který urychluje syntézu RNA viru. Vakcína na principu přímé imunizace tak ve skutečnosti vede k nákaze regulérní nemocí, ale v oslabené formě. Na Západě je tato přímá imunizace odsuzována a farmaceutické firmy na západě prosazují pouze vakcinaci nepřímou, která je bezpříznaková, ale neumí vytvořit imunitu buněk proti viru, umí vytvořit pouze potřebné antigeny. Rozdíl je potom v tom, že nepřímá vakcinace má kratší trvanlivost a účinek, protože antigen v lidském těle vymizí zhruba za 10 až 15 měsíců od vakcinace. Ovšem v případě imunizace buněk po prodělání nemoci může tělo získat odolnost proti viru až do konce života, případně na dobu kratší, např. 10 nebo 15 let.

Po očkování na prasečí chřipku celkem 400 Američanů ochrnulo, vláčeli za sebou nohu

Z hlediska lidské biologie je přímá imunizace bezpečnější, a to především s ohledem na pankreatický systém a ledviny člověka. Přímá imunizace nevnáší do těla s vakcínou nosiče RNA markerů viru, které jsou vyrobeny laboratorně z DNA myší, krys, vepře domácího a některých druhů opic. Velice známým je skandál z roku 1976 v USA, kde 400 lidí ochrnulo poté, co byli očkováni vakcínou proti prasečí chřipce. Celkem 400 Američanů ochrnulo [2], protože v mozku u nich došlo k propuknutí Guillain-Barreovy nemoci, infekce v oblasti mozku, která řídí lidskou motoriku.

Lidé za sebou tahali jednu zcela necitlivou nohu, v dalších případech ochrnuli na obě nohy a jednu ruku, v několika případech ochrnuli na všechny 4 končetiny. Nemoc byla způsobena špatným výrobním zpracováním markeru z DNA šroubovice krysy obecné, jejíž DNA je používána jako vhodný virový RNA nosič pro podpis viru, proti kterému si tělo člověka má vyrobit antigen. Po této události začaly farmaceutické společnosti používat více DNA opic pro vytvoření RNA markerů, především paviánů, od krysího genomu se začalo upouštět.

Laboratorní výzkum virů

Přímá imunizace toto riziko zavlečení zvířecí RNA do lidského organismu zcela vylučuje, do lidského těla se dostane pouze aktivní, avšak krátce životný virus, který se přestane množit zhruba 24 hodin po očkování. První den po očkování tak vypuknou slabé, až střední příznaky nemoci, v případě koronavirů tak dojde k propuknutí horeček, které mohou přesáhnout i 39 stupňů Celsia, ale je v podstatě zaručeno, že horečka rychle opadne, protože virus již za tu dobu dojde do fáze, kdy se nemůže v těle dále množit.

Proděláním této zrychlené formy nemoci tak tělo získá nejen protilátky v těle, ale i buněčnou imunitu, kterou si tělo na daný a konkrétní marker RNA uchová v paměti až do konce života, případně na velmi dlouhou dobu mnoha let. V případě koronavirů bude ale buněčná imunita kratší, protože koronavirus velice rychle mutuje a mění se, takže buněčná imunita může být jen zhruba 5 let, ruští vědci dokonce upozorňují, že to může být jenom 2 až 3 roky.

Putinova dcera se stala laboratorním subjektem a vyzkoušela vakcínu. Dostala horečku, ale za 4 dny byla v pohodě. A teď co… je to vakcína, anebo řízené onemocnění?

Ruská věda tak slaví velký úspěch a Rusko již oznámilo, že má objednávky z celého světa na 1 miliardu vakcín, zejména potom z Číny. Ovšem na západ se tato imunizační vakcína nedostane, protože v západních zemích se přímá imunizace nepoužívá, v zemích bývalého Východního bloku se nepoužívá již od konce roku 1989. Saratovský farmaceutický institut Akademie věd SSSR byl a dodnes je světovou špičkou ve výrobě vakcín a sér, ovšem vědecký výzkum v Rusku jde v oblasti vakcín jinou filosofickou cestou, a tou je přímá imunizace, tedy přímé prodělání zkrácené a oslabené formy plné nemoci bez použití genových RNA markerů extrahovaných z genů laboratorních zvířat. Vladimir Putin chtěl prokázat bezpečnost imunizační vakcíny, ale nevyzkoušel ji na sobě, vyzkoušela ji jeho dcera [3]. Z toho mi doslova zatrnulo.

Vladimir Putin oznámil, že Rusko vypálilo západním farmaceutickým společnostem rybník.

Ta ihned dostala horečku 38 stupňů, tedy naplno onemocněla, teplota další den začala klesat a za další dva dny už bylo vše v pořádku a má vytvořené jak protilátky, tak i buněčnou imunitu [4]. Problémem přímé imunizace ovšem je, že může mít poměrně divoký průběh u různě citlivých lidí. Zatímco u některých osob dojde jen k mírnému zvýšení teploty lehce přes 37 stupňů Celsia, u některých osob horečka vyletí přes 38 stupňů, což už není legrace, a nejsou vyloučeny ani situace, kdy člověk dostane horečku přes 39 stupňů Celsia, což už je nebezpečná teplota, a zejména pro seniory a pro lidi s jinými a již existujícími zdravotními problémy.

V Rusku se chystá povinné očkování se sankcemi a pokutami pro odmítače, ale zatím se to bude prý týkat jenom pár profesí, které přichází do styku “s nakaženými”

Podle agentury TASS se již brzy na podzim [5], podle všeho v září, chystá celonárodní a celoplošné očkování a pozor, Rusko chystá povinné a nucené očkování pro ty občany, kteří pracují nebo se pohybují v oblastech s vysokým počtem kontaktů cizích osob. Povinné očkování bude pro všechny ruské státní zaměstnance, pro celou ruskou armádu, pro policii, pro námořnictvo, pro učitele, lékaře, úředníky, pracovníky v sociálních službách, prodavače v obchodech, pro řidiče hromadné dopravy a celou řadu dalších profesí. Kdo se odmítne nechat očkovat, bude čelit vysoké pokutě.

Očkování

Příslušný návrh nosatého zákona již přistál v ruské Dumě [6], a pozor, pokuty se nebudou týkat jenom odmítání očkování, ale i odmítání testování. Tisková zpráva TASS sice uvádí, že zatím se povinné očkování bude týkat jen osob, které přichází do styku s nakaženými lidmi a s jejich krví, ale nakažený může být kdokoliv, třeba zákazník v obchodě, který si přišel koupit chleba. Znění navrhovaného zákona je v Rusku silně kritizované a terčem kritiky je především gumový charakter rozsahu profesí, kterých se bude povinné očkování týkat. Ministerstvo spravedlnosti uvedlo, že lidé, kteří se odmítají očkovat ze svého přesvědčení, sankcím čelit nebudou. Jedním dechem ale ministerstvo dodává, že sankcím bude čelit každý, kdo bude mít povinnost být očkovaný při cestě do zahraničí. A tam přesvědčení už nikoho neomluví.

Rusko bude testovat a očkovat, KLDR to odmítá a v médiích je ticho po pěšině, aby se neukázalo, že v KLDR to jde i bez testů a bez vakcín?

Na jedné straně je dobře, že Rusko jde cestou přímé imunizace z výzkumu sovětské Akademie věd ze Saratovského institutu, taková imunizace je opravdu relativně s nejmenším rizikem, koneckonců, takto jsme před rokem 1989 byli očkováni v Československu skoro všichni, ale na straně druhé je velice zarážející, že Rusko testuje vakcínu na dceři ruského prezidenta. WTF? Na jedné straně to lze chápat jako signál a snahu o projev důvěry, aby lidé věřili, že vakcína je bezpečná natolik, že se Vladimir Putin nebojí látku použít na svoji dceru, ale na straně druhé ruská Duma už přijímá zákony a plány na povinné a plošné vakcinace, úplně jako okopírované ze šílených plánů Billa Gatese a Dr. Fauciho. Nejlepší vakcína je totiž žádná vakcína, ale touto cestou v podstatě jde jenom Severní Korea, o které je ticho po pěšině, jako kdyby přestala existovat, jistě jste si všimli.

Vakcinační business vygeneruje obrovské zisky, strach vydělává obrovské peníze.

Jistě si představíte, že kdyby v Severní Koreji umírali stovky tisíc lidí, propaganda by jela v západních médiích od rána do večera, jak špatná situace je v KLDR. A ono prd, místo toho ticho po pěšině. Namísto toho vidíme, jak Vladimir Putin testuje vakcínu na vlastní dceři. Zcela upřímně vám řeknu, že z toho mám smíšené pocity. Vzhledem k procesům v Minsku a k pokusům o Majdan a svržení Alexandera Lukašenka i ze strany žoldáků z Moskvy, kteří v civilu přiletěli do Minsku na údajný let do Turecka, který vůbec neexistoval, začínám mít dojem, že covidová krize je v Kremlu nakonec i vítaná.

Pomůže prosadit zákony na větší kontrolu pohybu ruských občanů a na mandatorní očkování pro vybrané profese. Rusko tak nestojí v opozici proti svým nepřátelům, Rusko jede podle herních pravidel svých západních “partnerů”, což není ten postoj, který by měl přijmout národ, který je ze všech stran obkličován a ohrožován. A jistě v tom hraje roli i business, protože objednávka na 1 miliardu ruských vakcín přinese do Moskvy velké peníze. Kdyby to bylo jen o penězích, budiž. Jenže, kdykoliv se začnou objevovat zákony na povinná očkování obyčejných Rusů, je v tom mnohem víc.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář