JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Pentagon oficiálně uvolnil 3 videa amerického námořnictva zachycující letící UFO, která potvrzují existenci programu Majestic 12 a přípravy veřejného mínění na kontakt s jinou civilizací před tím, než budou znovu obnoveny lety na Měsíc a k Marsu! Pentagon přiznal pravost u prvního videa až po 16 letech, u dalších dvou po 5 letech po jejich uniknutí na veřejnost!

USA: Americký Pentagon dnes připravil pro média opravdu nevídané překvapení. Oficiálně totiž poprvé po prakticky 70 letech se skřípěním zubů uvolnil [1] k dispozici trojici videí pořízených v letech 2004 a 2015 americkým námořnictvem, která zachycují neidentifikovatelné létající objekty UFO, resp. neidentifikovatelné vzdušné fenomény UAP, což je novější a méně provokativní označení pro totéž. Nejedná se přitom vůbec o nová videa, protože na internetu byla k dispozici už dávno a americké námořnictvo jejich pravost potvrdilo již vloni v září [2].

Do té doby nebylo jisté, zda-li uniklá videa jsou pravá a Pentagon až do loňského září mlčel. Videa byla Pentagonem zkoumána v rámci utajeného programu Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), který inicioval bývalý šéf Demokratů v americkém Kongresu Harry Reid. A teprve dnes Pentagon videa vyvěsil na webu [3] amerického námořnictva. Podle ministerstva obrany se nepodařilo Pentagonu identifikovat původ těchto objektů a jejich status a původ tak i po tomto zveřejnění zůstává neznámý. Redakce Aeronetu přináší ozvučená videa s českými titulky níže v tomto článku.

Informace zaplavila všechna americká média, včetně lokálních.

Zásadní a zlomové na této události je fakt a skutečnost, že Pentagon veřejně certifikuje, že na této planetě se americké letectvo a námořnictvo opravdu setkává s objekty, které popírají mnohé fyzikální zákony, minimálně ty, o kterých víme ze škol. Všechny takové záznamy dosud byly buď popírány jako podvrhy, anebo pokud je nešlo popřít, tak se volila taktika mlčení a Pentagon se k materiálům nijak nevyjadřoval a na dotazy nereagoval.

Loňské přiznání Pentagonu, že tato zmíněná 3 videa jsou autentická, však zcela mění situaci a pohled na veškeré informace o současné koncepci globální bezpečnosti na této planetě. Americká ozbrojená moc je tak nucena přiznat, že existují létající objekty, na které ani americké stroje prostě nemají. A není překvapivé, že k uvolnění těchto videí dochází ze strany Pentagonu právě v době mohutné virové krize v USA, která fixuje pozornost americké veřejnosti jiným směrem, takže uvolnění těchto videí se nebude věnovat taková pozornost, jakou by si zasloužily.

Pentagon poprvé po 70 letech prolomil tabu a potvrdil autenticitu 3 neznámých UFO objektů, které sledovaly americké lodě a letadla

Americké námořnictvo označilo 3 video soubory jako FLIR, GIMBAL a GOFAST. První video bylo pořízeno v roce 2004 pomocí letecké infračervené kamery (FLIR). Jedná se o podlouhlý objekt, který drží svoji letovou polohu, ale v závěru prudce změní směr a zmizí ze zaměřovače letadla. Toto video je bez jakéhokoliv zvukového záznamu. K incidentu došlo asi 100 mil od západního pobřeží Kalifornie v Pacifiku, a to podle The New York Times, který poprvé o videu informoval [4] až v roce 2017.

Dva stíhací piloti na rutinní výcvikové misi byli vysláni, aby prošetřili neidentifikovaná letadla, která sledovala americký bitevní křižník. Piloti námořnictva identifikovali podlouhlý předmět, asi 40 stop dlouhý, vznášející bez pohnutí a bez jakýchkoliv tepelných projevů motorů nebo hluku asi ve výšce 15 metrů nad vodou, ale po příletu amerických stíhaček začal prudce stoupat, když se piloti přiblížili na dohled. „Zrychlil z místa způsobem, jaký jsem v životě neviděl,“ řekl jeden z pilotů The Times.

Piloti amerických stíhaček oblast průzkumu opustili a setkali se na kótě asi 60 mil daleko od místa tohoto pozorováni. Když byli asi 40 mil daleko od lodi, křižník radiově pilotům ohlásil, že objekt čeká na obě stíhačky v místě, kam zrovna mají namířeno, že se UFO od lodi na toto místo vzdálené v přepočtu 65 km dostalo „za méně než minutu,“ řekl pilot The Times. To znamená, že UFO se ze vznášející pozice v blízkosti křižníků přesunulo do 40 mil (cca 65 km) vzdálené pozice za méně než minutu, což odpovídá rychlosti téměř 4 000 km/h.

Na tomto bodě se navíc UFO zastavilo bez jakékoliv brzdné dráhy, zastavilo z této rychlosti na pětníku, rychlost přesunu byla ukončena skokově, bez postupného zpomalování objektu. UFO tak musí disponovat zařízením, které dokáže vynulovat newtonovské zákony, a to zjevně všechny 3 zákony naráz. V opačném případě by se při náhlém zabrzdění UFO roztrhalo vlivem setrvačných sil jako při nárazu do pevné zdi. Stejně tak by nemohlo UFO z nulové rychlosti vystřelit k rychlostem několikanásobku rychlosti zvuku, aniž by to stroj neroztrhalo.

Různé modely UFO strojů, s různou konstrukcí, ale ve všech případech s parametry v rozporu s našimi fyzikálními zákony

Další dvě videa jsou z incidentů v roce 2015 a zachycují trochu jiné objekty, s jinými charakteristikami. První video zobrazuje typický létající talíř s jakousi trčící anténou a dobře viditelnou spodní částí talíře, která by mohla fungovat jako stabilizátor těžiště pro talíř, tzv. gimbal, anebo by mohla skrývat pohonnou jednotku. Video zachycuje okamžik, kdy se talíř za letu převrací na bok o zhruba 45 stupňů. Piloti ve vysílačce celý záznam komentují a jeden říká, že vidí celou letku těchto strojů, ta však na záběrech není zachycena. V dalším videu pilot zachytí rychle letící objekt nad hladinou oceánu a nevěřícně komentuje, že stroj se přetáčí na bok.

Pět pilotů námořnictva, kteří v roce 2015 spatřili tyto objekty, řeklo [5] listu The Times v roce 2017, že během výcvikových misí v letech 2014 a 2015 vedli podél východního pobřeží od Virginie až na Floridu řadu konfrontačních setkání s neidentifikovanými letadly. Epizody přiměly námořnictvo k tomu, aby objasnilo, jak by piloti měli hlásit zkušenosti s „neidentifikovanými létajícími jevy“, které byly studovány v rámci utajovaného programu Pentagonu AATIP v letech 2007 až 2012. Susan Gough, mluvčí Pentagonu, uvedla, že ministerstvo obrany videa formálně uvolňuje proto, aby se vyjasnily otázky o jejich pravdivosti. “Ministerstvo obrany uvolňuje videa proto, aby objasnily jakékoli mylné představy veřejnosti o tom, zda záběry, které cirkulují po internetu, byly skutečné, nebo zda k videím existuje více vysvětlení,” řekla mluvčí. „Letecké jevy pozorované v těchto videích zůstávají nadále charakterizovány jako neidentifikované,” doplnila informaci Susan Gough.

Nastává nová světová epocha a zdroje na této planetě již došly, protože mají své vlastníky. Jediné volné zdroje jsou tam venku, nahoře, a proto už není důvod tajit technologie Syndikátu

Uvolňování těchto informací právě nyní v roce 2020 má svůj význam a účel. V rámci vysokých procesů řízení je nutné přichystat cestu nahoru pro vybrané kádry, protože cesta dolů do podzemí planety Země je pouze dočasné řešení a velkou roli v osidlování dalších planet a těles ve Sluneční soustavě hrají především zdroje. A abychom byli přesní, nejde ani tak o nedostatek pozemských zdrojů, ale o jejich vlastnictví. Globalčiky, rozuměj Dům Sion, začali chápat, že Rusko se nepodaří obsadit a dobýt jen tak lehce a brzy, takže nedojde k převodu vlastnictví zdrojů z rukou ruských Židů do rukou Domu Sion, minimálně to nepůjde snadno.

A to, co na Zemi dnes chybí, to jsou volné zdroje. Proč jsou tak důležité volné zdroje pro světový globální trh? Protože volné zdroje nemají vlastníka, který zdroj chrání se zbraní v ruce. Není potřeba za volný zdroj nikomu platit, prostě stačí si zdroj vzít, prohlásit za svůj. Jenže taková místa už na planetě Zemi nejsou. Ale při pohledu vzhůru se to mění. Ty planety a zdroje na nich nikomu zatím nepatří, a budou patřit tomu, kdo tam první vybuduje základny a armádní posty. Planeta Země se stane majetkem Domu Sion ve chvíli, kdy se ve věku Vodnáře zhroutí národní státy poté, co zaniknou rodiny a děti začnou budovat svůj Neverland, rozuměj Brave New World.

Privatizace zdrojů v blízkém vesmíru v rámci Sluneční soustavy je hlavní hnacím motorem projektů na návrat lidstva na Měsíc a cestu k Marsu a dál. A protože nejde už o výzkum, na rozdíl od 60. let minulého století, ale jde o zdroje a jejich privatizaci ve vesmíru, tak právě proto již NASA nehraje ve stavbě raket a kosmických strojů hlavní roli a hlavní slovo dostávají soukromé společnosti, protože soukromý kapitál je ten, který usiluje o obsazení planetárních těles a privatizaci tamních zdrojů, které nikomu dosud nepatří, tedy zdánlivě. A tady narážíme na hlavní kámen úrazu.

Náhlý konec projektu Apollo v 70. letech a uvěznění celého lidstva na nízké oběžné dráze planety Země nepřišel sám od sebe, ale byl vynucen. Lidstvo bylo varováno už během letů Apollo k Měsíci, že toto těleso má své majitele, kterým se nelíbí myšlenka squattingu a nezvaných hostů ve skafandrech. Více se o těchto událostech rozepisuji v mé druhé knize. Uběhlo více než 40 let a najednou se začíná znovu mluvit o cestách k Měsíci a na Mars, ale tentokrát již v dikci soukromých firem. A nic z toho nebude pro lidstvo zadarmo.

Majestic 12 v USA zahájil likvidaci posledních zbytků hrozeb, upevňuje svoji moc a americká armáda už nemusí tajit, že prohrává nejen při poměřování s UFO

Uvolněním těchto videí došlo k vyslání vzkazu, že Pentagon dostal zelenou a lidstvo je připravováno na procesy, ke kterým se nikdo z americké vládní moci nechtěl dlouho hlásit. V rámci programu Majestic 12 proběhly tak mohutné procesy a změny, že dojde brzy k transparentnímu předání moci nad USA této skupině mocných, kteří z pozice Kabaly převezmou kontrolu nad Spojenými státy.

Americká vláda byla poražena a lidstvo bude definitivně zprivatizováno. Lidská krev, především ta dětská, se stane platidlem a artiklem pro obchod s entitami, které poskytly Majestic 12 privilegium přístupu k technologiím. Začnou nyní od této chvíle mizet desítky tisíc dětí ročně, nejprve z chudých zemí 3. světa, což prakticky už stejně se děje teď. Obchod bude nastaven na principu barteru, tedy směny. Z tohoto důvodu již americká armáda nemá důvod tajit UFO, protože už není důvod tyto technologie tajit, že někdo je mocnější, než americká armáda. Její role totiž ve světě končí.

Pokud jste četli obě moje knihy a rovněž jste viděli film Above Majestic, tak vám všechno automaticky již nyní dochází, všechno to do sebe dokonale zapadá. Kabala vítězí na celé čáře, triumfuje a Pentagon musí přiznat porážku. Nejdrsnější důkaz jsme viděli, jak nebylo dovoleno postavit Jeffreyho Epsteina před soud. Disponoval pojistkami, které mu zajistily fingované úmrtí v cele a novou identitu. Nyní je již bezpečně v jiné iteraci. Svoji práci pro Kabalu odvedl.

V New Yorku se pohřbívají krátké rakve a nikdo se nad tím nepozastaví, a kdo by se pozastavil, není dovoleno v médiích o tom mluvit. Obchod s dětmi se roztočí do obrovských otáček a jak předpověděl ceremoniál Olympiády 2012 v Londýně, nedostatek a poptávka po dětech pro barter v programu Majestic 12 bude tak obrovská, že se začnou děti krást, a to i v západních zemích, pod záminkami nemoci dětí, nebo jejích fingovaných úmrtí, protože dodávka z chudých zemí 3. světa nebude dostačovat. Procesy se urychlují neskutečným způsobem.

Pád Vatikánu a Mekky je v procesu, náboženství příchodu Spasitelů vystřídá náboženství odchodu ke Spasitelům. Pro někoho drobný detail, ale pro církve konec, katastrofa a likvidace

Ještě před pár lety by informace o UFO byly předmětem smíchu v mainstreamových médiích, ale dnes záznamy o nich už publikuje veřejně americké ministerstvo obrany. A to, co vidíme na záznamech a co slyšíme, nám jasně dosvědčuje, že konspirace o UFO se najednou stala realitou. A je pouze otázkou času, než někdo usoudí, že ty bytosti, které tyto stroje řídí, by bylo vhodné představit veřejnosti. A povede to k čemu? Ke zhroucení všech starých církví, které budou nahrazeny novou společnou vírou, která vytvoří na Zemi nové náboženství, které bude zaměřeno na pochod lidstva k hoře, namísto aby hora přišla k lidstvu.

A to je projekce z Kapitoly XVIII Syndikátu, lidé s upřenými zraky k nebi, kteří touží po návratu domů do souhvězdí Orionu. Po celé planetě Zemi jsou starověké stavby, ať už v Gíze v Egyptě, nebo v mexickém Teotihuacánu, jejichž architektura a rozmístění při pohledu z výšky kopírují souhvězdí Orionu. Tento proces je v lidském mozku zakódován jako signál “Sigma” a geneticky je spjatý právě s pokrevní přímou linií Amšelach Charedim od Nephilim. Je to vnitřní navigační kompas, který mozek nositele táhne zpátky ke hvězdám a k domovu v Orionově pásu.

Budova Pentagonu – Americké ministerstvo obrany

Až dosud všechna náboženství na planetě Zemi byla založena na principu očekávání příchodu Spasitele, Otce, Mesiáše, Lepších dnů, Jehovy, Království a dalších zachránců. Věk Vodnáře, který začal v roce 2012 a zahajuje další 2160 let dlouhý planetární cyklus, odstartoval Nový věk a spolu s ním Nový světový řád. S nedokonalým zaokrouhlením tak věk Krista trval přesně jeden Velký cyklus a jak je vidět, na počátku nového cyklu už není potřeba Krista, Vatikán je likvidován a Pentagon odtajňuje UFO.

Všechno směřuje k ukotvení nového náboženství, které podle Kapitoly XVIII Syndikátu upře zraky celého lidstva vzhůru a spustí v genové bázi civilizace signál Sigma, který přinese nové celosvětové náboženství, které již nebude očekávat příchod spasitele, ale naopak bude očekávat odchod lidstva nahoru. Veškerá ropa na planetě Zemi bude vržena ke stavbě lodí a technologií pro  cestu nahoru a domů. A právě proto se ceny ropy musí ve světě zhroutit a lidstvo musí přestat ropu spotřebovávat, aby fosilních paliv pro tento úkol byl dostatek.

Brave New World jako nové dogmatické schizma nových generací, které vyrostou bez rodiny, bez vlasti, bez kořenů, s očima upřenýma vzhůru, zkrátka INDIGO děti

Cesty nahoru, dolů a k singularitě předurčí Brave New World, logické vyústění a nástupce New World Order, který plynule ve věku Vodnáře přejde v nové náboženství Orionu a konceptu “Homeworld”, tedy k návratu lidského genomu ke zdroji, odkud pochází. Signalizace “Sigma” je podobná signalizaci “Alfa”, která se používá k procesům velení a řízení, viz. má první kniha, ale než se plně zavedou nové konceptuální procesy pro globální řízení, bude nejprve potřeba zlikvidovat vše staré, protože když se staví nové, musí se zbourat staré. Proto s novým věkem Vodnáře se likviduje vše, co definovalo starý křesťanský věk, který byl vystavěný okolo principu rodiny jako základu systému.

Nový světový řád ve věku Vodnáře postaví nový systém na principu nikdy dospělých dětí, které od svého útlého dětství mění chod světa. Tyto děti mají svůj název, Indigo kids. Nejde ale o indigovou barvu očí, jak se mylně uvádí na internetu. Je to slovní hříčka, akronym slov: “Individual Dedicated To Go” (“Jednotlivec odhodlaný k odchodu“, ve smyslu pryč z této planety). Právě proto vznikla aureola Grety Thunberg, právě proto je ražen koncept dětí, které si samy určují své pohlaví.

Brave New World, fáze č. 2 – Elysium pro elity na oběžné dráze. Foto ze stejnojmenného programovacího filmu Hollywoodu.

Centrem nového světového řádu budou dogmatizované (nikdy)dospělé dítě podle principu Neverland, které nebude ukotveno na principu rodiny, ale na principu dogmatismu. Dítě převezme nové náboženství za svůj morální princip stejně, jako to udělali apoštolové před 2 000 lety v případě Krista. Dítě se stane nejen novým budovatelem nastolení Brave New World, ale i hlavním obchodním artiklem pro Kabalu. Z těchto dětí vyroste nový společenský řád, který odmítne vlast, kulturu, národ a rodinu a toto vše nahradí celosvětovou příslušností k dogmatickému řádu Skvělého nového světa, kde nebude místa pro disent proti globalizaci, proti ničení rodiny, proti omezování svobody slova, projevu, pohybu a obchodu.

Novým náboženstvím nebude očekávání příchodu někoho, ale naopak očekávání odchodu někam jinam, na Blažené ostrovy v první fázi, na budovaná Elysia na oběžné dráze ve druhé fázi, a na jiná planetární tělesa ve fázi třetí. NWO a Brave New World nebude stát na převychovaných národech, ale na nových dětech vychovaných v rámci Brave New World dogmatismu. A jak ty děti budou vypadat? Jako dnes už vypadají různí Kolářové, Hřibové, Novotní, Grety, Minářové a další. To oni budou představovat Brave New World, ve kterém bude život pro vlastence a tradiční rodiny noční můrou. Věk Vodnáře začíná úřadovat a my budeme muset zachraňovat ve vnitřním kruhu všechno, co se dá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář