JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Prezident Trump byl v pátek spolu s rodinou přesunut z potemnělého Bílého domu do protiatomového bunkru v hloubce 1 km pod zemským povrchem, kvůli povstání s rizikem pádu obrany Bílého domu! Policisté v USA se v některých městech začínají přidávat na stranu demonstrantů, Amerika právě zažívá svůj vlastní Majdan, který se rozhořel po celých USA! Protesty už mají charakter státního převratu!

USA: Do amerických médii dnes pronikla informace, že americký prezident Donald Trump byl minulý pátek poprvé za dobu svého mandátu přesunut [1] spolu se svojí rodinou do protiatomového bunkru pod Bílým domem, který se podle odhadů nachází přibližně v hloubce 1 km v podzemí, a jenž má odolat explozi termonukleární bomby s výkonem 300 MT. Prezident byl v pátek do tohoto bunkru přesunut na základě vyhodnocení bezpečnostní situace v okolí Bílého domu, kdy Secret Service usoudila, že demonstranti by mohli prorazit bezpečnostní kordony okolo sídla amerického prezidenta a prolomit tak ochranu vnitřního bezpečnostního perimetru Bílého domu.

Tajná služba v rámci bezpečnostního protokolu vypnula elektřinu v Bílém domě, všechna světla zhasla a The White House se tak proměnil doslova na The Dark House. Viz. foto níže. Přestože podle informací Trump spolu s rodinou strávil v bunkru asi jen jednu hodinu, samotná událost vyvolala podle našich informací znepokojení v Kremlu a v ruských bezpečnostních službách. Americká vláda se v pátek podle rozvědky FSB zapotácela. Obavy v Moskvě přitom nejsou bezdůvodné.

Po přesunutí prezidenta s rodinou do bunkru došlo k vypnutí elektřiny v Bílém domě v souladu s bezpečnostním protokolem tajné služby. Z Bílého domu se tak stal Temný dům. Zůstala svítit jenom chodníková světla osvětlující schody a cestu.

Je naprosto zjevné, že nepokoje v USA jsou organizované liberálními, proti-trumpovskými a umanutě proti-ruskými elitami, je to patrné na organizaci, logistice, procesech řízení demonstrací, potvrzují to organizované přesuny vlaky a autobusy, kdy demonstranti jsou převáženi a rozváženi do měst podle určení a plánu, proti demonstrantům není politická vůle zasáhnout, a ta neochota starostů a guvernérů zejména států pod kontrolou Demokratické strany je tak zjevná, že i ruská rozvědka začíná mít obavy o stabilitu americké státní moci.

Představte si situaci, čistě teoreticky, že totéž, co v pátek proběhlo v Bílém domě, by se odehrálo v Kremlu a ruský prezident by na základě bezpečnostní hrozby vzešlé od vlastních občanů byl nucen se uchýlit do podzemního bunkru pod Kremlem. Byl by to signál a známka toho, že vláda v Kremlu se právě zapotácela. Média by to okamžitě rozebírala, analyzovala, běžely by o tom pořady a diskusní panely, ale v případě amerického prezidenta je ticho po pěšině. Jenže, o to hrozivější to ticho je. Amerika totiž nezažívá nepokoje, Amerika právě zažívá svůj Majdan!

Žádné rasové nepokoje ale skutečný americký Majdan

Informační mapa nepokojů ukazuje, že se jedná o celoamerický protest, který se rozhořel pod záminkou smrti černošského mladíka George Floyda, jenže to možná platilo v první den protestů v Minneapolis, ale současné protesty po celých USA s tím již nemají naprosto nic společného. Je to proces majdanizace americké ulice a můžeme to tvrdit z toho důvodu, že pro to máme důkazy. Demonstranti totiž stejně jako na přelomu let 2013 a 2014 na Ukrajině mají na své straně části státního aparátu a jeho bezpečnostních a výkonných složek, jako jsou některé policejní okrsky na straně demonstrantů, jako jsou zastupitelé radnic amerických měst, kteří podporují tyto demonstranty, a jako jsou dokonce i samotní guvernéři, kteří nechtěli a nechtějí proti demonstrantům zasahovat, a to ani měkce, a tvrdě už vůbec ne.

Policejní kordon, který dělil sídlo prezidenta od davu demonstrantů.

Jediné, co starostové a guvernéři vymysleli proti demonstrantům, jsou zákazy vycházení ve městech, od 16 až 18 hodin večer, až do ranních hodin. Nově dnes má dojít k zákazu večerního vycházení ve Washingtonu D. C., totéž zvažuje New York. A to je všechno. Donald Trump poté, co byl odsunut do bunkru, tak si asi uvědomil, co se v USA právě děje a konečně se rozhodl, že organizaci ANTIFA umístí na seznam teroristických organizací. Dlouho se k tomu neměl, mnoho let byl vyzýván, aby to udělal, a teprve ve chvíli, kdy byl prezident přesunut do bunkru, tak konečně začal jednat. Organizace ANTIFA v USA je jednou z nejnebezpečnějších levicových extrémistických organizací, která vyhlásila válku kapitalismu a útočí na všechny symboly a majetky kapitalistických podniků, korporací, podnikatelů a hlavně proti bílé rase jako takové v posledních letech.

Začínají probíhat děsivé procesy jako v Kyjevě na Majdanu, někteří policisté se začali přidávat na stranu demonstrantů

A jak ukazují protesty v USA, všechny se podobají protestům z Majdanu v Kyjevě, protože protestující jsou vybaveni zbraněmi, zápalnými lahvemi, kameny v batozích, lešenářskými tyčemi, baseball pálkami atd. Za normální situace by místní vlády, tedy radnice, chránily živnostníky, jejich obchody, majetky a nemovitosti, že? Jenže, tohle se právě nyní v USA neděje, protože demonstranti za tichého souhlasu demokratických radnic a guvernérů přihlížejí rabování obchodů a policisté nemají dovoleno použit střelné zbraně, ani jakékoliv prostředky pro kontrolu davů, jako je slzný plyn, vodní děla a palba gumovými projektily. A to není to nejhorší.

Kde všudy vypukly Majdany v USA.

Dnes začaly z USA přicházet informace, že v mnoha americký městech se policisté přidávají na stranu protestujících a společně s nimi poklekají na znamení sounáležitosti a jednoty. Policisté v Miami, v New Yorku, v Des Moines, tam všude se policisté přidávají na stranu demonstrantů a symbolicky s nimi poklekávají na znamení jednoty, ovšem teď je otázkou jaké jednoty? V čem? Oficiálně je to prý jednota proti násilí, ovšem tomu se jen těžko věří, když poté, co klečení skončí, tak demonstranti jdou dál rabovat obchody a zapalovat auta v ulicích a policisté zasahují jen čistě na bázi osobní zodpovědnosti velitelů jednotlivých posádek policejních vozů a hlídek.

Rasové nepokoje podle ruské FSB mají jiný rukopis a probíhají zezdola a spontánně na lokálních místech, ne organizovaně, řízeně a globálně v celých USA, a navíc s podporou radnic, guvernérů a některých částí policie

Takže, zatímco někde policisté mlátí demonstranty obušky, tak o ulici dál ve vedlejším policejním okrsku policisté s demonstranty poklekávají na znamení jednoty. Tohle přesně jsme viděli na vlastní oči v Kyjevě v prosinci 2013 a v lednu 2014, kde se některé jednotky kyjevské policie odmítaly podílet na zásazích proti demonstrujícím na Majdanu, a tak Viktor Janukovyč musel do Kyjeva povolat oddíly pořádkových sil Berkut z Oděsy. A teď ten samý proces vidíme u policistů v New Yorku, v Miami a dalších městech. Ne, tohle nejsou nepokoje, ani demonstrace, tohle je regulérní Majdan!

Situační mapa, kde probíhají největší protesty.

Ruská FSB podle informací naší redakce vyhodnocuje situaci v USA kritickou optikou a nemá důvod věci zveličovat, ale pokud tajná služba Bílého domu ukrývá prezidenta i s rodinou do protiatomového bunkru, i když jen na krátkou dobu, je z toho možné jasně dovodit, že vládní moc ve Washingtonu se zapotácela, a to by se nikdy nestalo, kdyby šlo o klasické rasové nepokoje, kterých Amerika zažila už tisíce v minulosti. Tyto demonstrace jsou totiž jiné v tom, že nejsou spontánní a nevychází zezdola, ale naopak, mají politickou podporu v nejvyšších patrech americké systémové moci.

https://twitter.com/Breaking911/status/1267375472628969472?s=20

Radnice, starostové, ani guvernéři nechtějí opravdu proti demonstrantům zakročit tak, jak by se mělo, není k tomu politická vůle. A co je ještě horší, to jsou problémy s integritou loajality policie, která je atomizována na prvočinitele a stejně jako na Majdanu, i zde v USA se ukazuje, že některé policejní okrsky se přidávají na stranu demonstrantů. Všimněte si, jak třeba na videu výše z New Yorku policisté zasahují proti rabovačům v obchodě, kteří vypáčili roletu a podlezli ji. Z davu se ozývá skandování: “Police brutality! Police brutality!” jako odsouzení policejní brutality. A policie přitom jenom zatýká rabovače v obchodě.

Donald Trump v telefonickém konferenčním hovoru tlačil na guvernéry, aby tvrdě zasáhli proti demonstrantům ve svých státech, ale guvernéři se netváří, že by chtěli proti demonstrantům silově zasahovat

Není proto divu, že Donald Trump dnes vyzval guvernéry v telefonickém konferenčním hovoru, aby tvrdě zatočili s demonstranty, aby nasadili sílu, aby pozatýkali násilníky, rabovače obchodů, a aby je zavřeli do vězení na 10 let. Prezident v rozhovoru tlačil na guvernéry, aby si zjednali respekt a aby získali dominantní kontrolu nad situací. Jenže, guvernéři se k tomu nemají. Pravda je taková, že drtivá většina těchto guvernérů a starostů dotyčných měst jsou liberálové z řad Demokratické strany, a že ti demonstranti v těch ulicích, co vykrádají a rabují obchody, jsou ve skutečnosti voliči Demokratů, kteří v listopadu půjdou k volbám prezidenta. Nikdo z guvernérů si tak nechce znepřátelit své liberální, i když značně zfašizované voliče.

Hlavní silniční magistrála v Minneapolis, kompletně uzavřená a s policejním kordonem.

Ve chvíli, kdy starostové, guvernéři a část policie stojí na straně demonstrantů, už to není protest proti rasismu a policejnímu násilí, v takové chvíli už jde o Majdan, který sleduje pád politického režimu v USA. Cílem demonstrací bude destabilizovat USA před podzimními volbami prezidenta. Protesty a násilí bude nadále pokračovat a firmám, obchodů, živnostníkům a podnikatelům dojde trpělivost. Budou volat po nasazení federální armády, protože guvernéři a starostové proti demonstrantům nebudou chtít tvrdě zakročit. Intervence ze strany prezidenta a vyslání armády by však v USA zažehlo zcela určitě občanskou válku. Pokud k tomu ale nedojde, protesty přerostou v USA do revoluce a bude hrozit státní převrat. Není proto divu, že FSB začíná mít obavy ze zhoršení bezpečnostní situace v USA. Nejde totiž o spontánní nepokoje, ale o řízený americký Majdan, který může americkou jadernou velmoc destabilizovat, a hádejte proti komu. Proti Rusku!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář