JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Rasová karta v amerických volbách, a ještě falešná? Joe Biden si vybral za viceprezidentku Kamalu Harris, o které americká i česká média tvrdí, že je černoška, ale ona je poloviční Hispánka a měla za otce Jamajčana a matku Indku! Není dostatečně černá, kritizují ji vlastní liberální voliči z Demokratické strany! Proč je barva rasy najednou v USA tak důležitá? A proč 25-letý černoch přistoupil k 5-letému bílému chlapci a z bezprostřední blízkosti ho zastřelil ránou do hlavy? Na podzim dojde v USA k pokusu o neo-marxistickou listopadovou revoluci!

USA: Kandidát Demokratické strany na prezidenta Joe Biden tento týden ve středu oznámil, že si vybral za svoji viceprezidentku Kamalu Harris, která je senátorkou za stát Kalifornie. Podle pozorovatelů tím Joe Biden definitivně pohřbil své šance na zvolení, protože Kamala Harris je vysoce neoblíbená mezi tzv. umírněnými demokraty. kterým se nelíbí transformace Demokratické strany do neoliberální a silně levicově progresivistické strany.

Přesně z tohoto důvodu Donald Trump zvítězí 3. listopadu v USA s drtivou převahou, protože v USA ještě nenastal čas pro tento typ politiky, ale velice rychle se k tomu v USA blíží. K procesu zániku tradiční americké republiky dojde v naší iteraci až v roce 2028 při volbách, kdy doroste část dnešní americké a nezletilé populace, která již vyrostla v důsledně liberalizovaném školství. Ovšem, jedna věc je opravdu děsivá, protože v amerických volbách najednou začíná rozhodovat rasová karta, což ještě donedávna bylo neslýchané.

Socialistická kandidátka, Kamala Harris & Joe Biden

Hnutí Black Lives Matter minulý týden pohrozilo [1], že pokud si Joe Biden nezvolí za viceprezidentku černošku, nikdo z černochů nebude pro Bidena hlasovat. Ultimátum bylo vysláno celkem jasně a zřetelně, ale mnoho lidí očekávalo, že Biden si vybere černošskou političku Susan Rice, která má zkušenosti z diplomacie a dodala by Bidenovi kredibilitu, protože samotný Joe Biden má vážné zdravotní problémy a jeho projevy více a více odhalují postupující projevy stařecké demence. Joe Biden potřeboval k sobě někoho, kdo bude mladší, ale současně i významně umírněnější, než je současná oficiální doktrína Demokratické strany, která všechno vsadila na radikální a levičáckou kartu, což je v USA pokaždé a pro každého kandidáta cesta do pekel. Jenže letos je to jiné, a to z toho důvodu, že americká populace je také jiná, změnila se.

Joe Biden si vybral za viceprezidentku nejméně úspěšnou kandidátku z primárek, kterou umírnění demokratičtí voliči nesnáší

Dnešní americká populace už není generací bělochů a Stevea Jobse, dnešní Amerika je zemí hispánských přistěhovalců, migrantů, a to zejména nelegálních, a hlavně ze zemí Latinské Ameriky. Demokratická strana vycítila obrovský volební potenciál v milionech nelegálních migrantů, kteří by mohli v listopadu rozhodnout volby. Jenže, tyto hordy migrantů nelze uspokojit ničím jiným, než naprostou legalizací pobytu, školstvím zdarma a zdravotnictvím zdarma.

A to je proces tvrdého socialismu, ovšem financovaného z kapes amerického kapitalismu a z daní amerických občanů. A k takovému procesu není uvnitř Demokratické strany zatím jednomyslná podpora. To se ukázalo při primárkách Demokratické strany vloni v prosinci, kdy Kamala Harris byla mezi demokratickými voliči tak moc neoblíbená, že skončila úplně na konci a jako poslední ze všech demokratických kandidátů, a proto se rozhodla kandidaturu ukončit a z primárek odstoupila. Tato žena nemá podporu ani vlastních demokratických voličů. Susan Rice měla a má mnohem větší oblibu. Tak proč si Joe Biden vybral právě Kamalu?

Susan Rice

Je to kvůli tomu, že se jedná o mohutnou a brutální perestrojku uvnitř Demokratické strany, kdy cílem není nic jiného, než přeorientování se této politické strany na úplně novou voličskou základnu. Ano, už vám to možná dochází, je to plán odklonu Demokratické strany od bílého voliče. Všechno totiž, co momentálně v USA probíhá, má jeden jediný rukopis, a tím je odpis bílého muže a bílé ženy v očích demokratických politiků v amerických městech, na radnicích a v guvernérských pozicích, kde vládnou současní demokratičtí zástupci. Potom se nemůžete divit, že radnice amerických měst pod kontrolou Demokratů rozpouští policejní stanice, ochraňují Antifu a rabující davy sympatizantů BLM, protože cílem není nic jiného, než úplná eliminace bílého voliče a přeorientování se Demokratické strany na tzv. barevný volební elektorát.

V roce 2044 budou běloši v USA menšinou, ale už v roce 2020 je ilegálních migrantů tolik, že mohou překlopit ve vybraných státech USA výsledek voleb

Demokratická strana si totiž určitě přečetla v roce 2018 článek [1] v The New York Times, který se odkazoval na studii amerického federálního statistického a prognostického ústavu (The Federal Census Bureau), že v roce 2044 budou běloši v USA tvořit menšinu. Jenže, proč Demokraté zešíleli a odepisují bílou rasu již dnes o 20 let dříve? Odpověď je jednoduchá, protože Demokratická strana nemusí čekat do roku 2044 kvůli tomu, že americký volební systém nepracuje na principu všelidového hlasování, ale podle systému volitelů, kdy každý stát americké unie má své volitele, kteří volí prezidenta na společném sjezdu po skončení voleb. A protože americké státy volící demokraty a republikány jsou dlouhodobě známy, tak všechny prezidentské volby rozhoduje jen hrstka zhruba 6 až 10 států, které jednou volí republikána a jindy demokrata. Jenže, spolu s překreslováním americké populace migrací došlo k hrozivému jevu.

Kamala Harris v televizní debatě během primárek

V důležitých státech, které jednou volí tak a podruhé jinak, došlo v posledních letech k mamutímu nárůstu barevné nelegální migrace. Migranty to tradičně táhne tam, kde fungují zákony na ochranu nelegálních migrantů, a zdaleka neplatí, že takový stát musí být pod vládou demokratického guvernéra. Stačí pouze to, že pod kontrolou demokratů je radnice velkého města, které přijme vyhlášky o ochraně migrantů. V americkém systému se těmto městům říká Sanctuary Cities, tedy v podstatě Města poskytující útočiště, samozřejmě pro nelegální migranty. A řada velkých měst přijala v posledních letech mnoho zákonů na ochranu migrantů, takže dochází k tomu, že ona zmíněná hrstka 6 až 10 amerických států rozhoduje volby jinak než kdysi.

Demokraté vsadili všechno na stejnou kartu jako V. I. Lenin v Rusku v roce 1917, na kartu zoufalství armády nezaměstnaných a hladovějících kvůli ztrátám práce v koronavirové krizi

Tato hrstka rozhodující volby se začala silně hispanizovat a multikulturně překreslovat, takže najednou už to nejsou bílé volební okrsky, ale jsou to smíšené volební okrsky v jednotlivých obvodech velkých měst, a v některých zónách už to jsou výhradně barevné okrsky, kde bílí voliči vůbec nejsou. Demokraté tak nemusí čekat do roku 2044, protože stačí, že běloši se stávají minoritou v těchto 6 až 10 amerických státech, které rozhodují prezidentské volby.

A to je ta celá záhada, kterou mnozí novináři přehlížejí. A přesně toto se již děje ve Velké Británii, kde komunální volby vyhrávají muslimové, starosty britských měst se stávají muslimové atd. Migrace má přesně tyto důsledky. A to je přesně ten důvod, proč si Joe Biden vybral Kamalu Harris, která vůbec není černoška, je to Hispánka s otcem z Jamajky a s matkou z Indie, prosazuje šílený plán v USA na legalizaci všech migrantů, aby dostali občanství, prosazuje veškeré školství zdarma a veškerou zdravotní péči zdarma pro všechny, tedy včetně migrantů. A zaplatí se to prý z obrovských daní bohatých a podnikatelů, daně jim chce zvýšit progresivně, a to až 3-násobně.

Kamala Harris na demonstraci za legalizační práva migrantů

Kalkul demokratické strany spočívá v tom, že Covid-19 přivede miliony Američanů na ulici jako bezdomovce, připraví je úplně o všechno a tito Američané tak zanevřou na kapitalismus a budou v zoufalství v listopadu volit socialistickou kandidátku Biden – Harris. Nemyslete si, že to nemají spočítané a vykalkulované, zavřené podniky, roušky na hubách, sociální odstupy a kolabující obchody kvůli koroně, přichází o zákazníky, propouštějí, zkrátka jedno velký špatný.

To všechno povede k vytvoření armády zoufalých, kteří budou hledat spásu v socialismu, stejně jako davy bezzemků v roce 1917 v carském Rusku. Je to úplně stejný proces krize. Demokraté jsou přesvědčeni, že jim bude stačit oslovit barevný elektorát a vyhnat ho k volbám. A tam, kde to nepůjde, přijde na řadu korespondenční hlasování a obrovské manipulace. Bílá rasa je v procesu likvidace.

Černoch zastřelil 5-letého bílého chlapce, v podezření je rasový BLM motiv a nenávist k bělochům vyvolaná v televizi

S hrůzou potom sledujete zprávy, k čemu došlo právě v jednom takovém státě, který rozhoduje volby. Ve městě Wilson v Severní Karolíně došlo k otřesné události. Černoch (25) tam v rezidenční zóně zastřelil bílého 5-letého chlapce [2]. Podle svědka to proběhlo tak, že černoch vyšel ze svého domu, přistoupil k chlapci, který si zrovna hrál venku s kamarády na kolech, přiložil mu pistoli k hlavě a zmáčkl spoušť. Potom se dal na útěk, byl policií zadržen, ale dosud odmítá uvést, jaký byl jeho motiv. Podle americké televize Fox News pouze opakuje a drmolí policistům cosi o právech černochů, o otroctví, Boží ruce a mluví nesouvisle.

Zavražděný 5-letý Cannon Hinnant

Pod vlivem drog ale v době činu prý nebyl, testy krve to potvrzují. Podle amerických komentátorů to mělo podobu popravy, a přestože dítě nebylo mrtvé hned na místě, po převozu do nemocnice zemřelo. Podle všeho se jednalo o rasově motivovanou vraždu s politickým podtextem v návaznosti na masovou hysterii okolo BLM. Za smrt toho dítěte může Demokratická strana, Joe Biden a jejich podpora Black Lives Matter. A rovněž americké televize jako CNN nebo MSNBC, které neustále propagují hnutí BLM a utlačovatelskou roli bělochů.

Politická zodpovědnost je naprosto zjevná a Američané u voleb v listopadu si uvědomí, co USA hrozí a budou volit Trumpa i ti, kteří mu jinak nemohli přijít na jméno, budou ho volit i umírnění demokraté, ale tyto volby mohou být reálně poslední, kdy americkým prezidentem se stane běloch. A co se rozpoutá v USA po vítězství Donalda Trumpa, to už ani nemusím zdůrazňovat. Vypukne totiž Velká listopadová americká revoluce v ulicích, vítězství Donalda Trumpa nebude přijato a vypukne povstání a revoluce.

Vlevo zavražděný Cannon Hinnant, vpravo jeho vrah, Darius Nathaniel Sessoms (25)

V čele povstání bude stát část Demokratické strany, která se zradikalizuje natolik, že se připojí k povstání. V USA vyrostou bezpečnostní zóny, ve kterých federální vláda nebude mít vliv, dojde k rozpouštění policie v městech pod kontrolou Demokratů, lidé se budou ozbrojovat, dojde k lynčování bělochů na ulicích, k jejich zabíjení. Demokraté nemusí vyhrát volby, aby ovládli Bílý dům. Oni usilují o ovládnutí amerických ulic. V neomarxismu se totiž o moc nikdy nebojovalo u volebních uren, ale vždycky jenom v ulicích. Tato drobnost ovšem mnoha pozorovatelům neustále uniká. Kamala Harris bude vůdkyní protestů po volbách, zatímco Joe Biden bude zapomenut. Její dosazení tak sleduje už další krok, než ten, pro který byla včera vybrána.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář