JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Ruská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta Josepha Bidena v ukrajinské těžební společnosti Burisma, která sloužila jako pračka na špinavé peníze! Zisky z drog a prodeje zbraní odcházely na Kypr!

VIDEO: Ruská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta Josepha Bidena v ukrajinské těžební společnosti Burisma, která sloužila jako pračka na špinavé peníze! Zisky z drog a prodeje zbraní odcházely na Kypr! Rudy Giuliani disponuje výpisy o převodech, důkazy a svědeckými výpověďmi! Ve skandálu jede Hunter Biden, jeho otec Joseph, bývalý prezident Porošenko a hlavním svědkem je ukrajinský generální prokurátor, kterého sundal Porošenko na příkaz viceprezidenta Bidena!

Ruská televize Rossija 1 v pořadu Vesti odvysílala včera nejvýbušnější záběry a důkazy, které dokazují, že Joe Biden, bývalý viceprezident Baracka Obamy a jeho syn, Hunter Biden, se podíleli na obrovské korupci na Ukrajině. Skandál otřásá americkými médii a Demokratická strana vyhlásila nejvyšší poplach a pohotovost, snaží se celý skandál zakrýt tím, že volají po impeachementu Donalda Trumpa, který se prý o tuto korupční kauzu zajímá, aby ji využil při volební prezidentské kampani příští rok. Jenže tato snaha o impeachement bude pouze znamenat ještě větší rozmazávání této špíny Bidenovy rodiny na veřejnosti, protože začnou vyplouvat na povrch nechutné souvislosti a americké korupci v zemích 3. světa, mezi které je Ukrajina pochopitelně počítána.

Donald Trump, Joe Biden a Volodymir Zelenský.

Celé to začalo již v roce 2014 po Majdanu, když celá Bidenova rodina přijela na Ukrajinu. Začal se odehrávat proces, který vedl až k současnému skandálu. Syn Josepha Bidena, Hunter Biden, se totiž stal členem ve vedení ukrajinské ropné a plynové těžební společnosti Burisma. Ta vznikla tak, že ukrajinský ministr pro ekologii Nikolaj Zločevský v roce 2014 vydal těžební koncese na plyn a ropu sám sobě, resp. spoplečnosti Burisma, kterou ovládala spolu s rodinou amerického viceprezidenta a s dalšími politiky z Evropy.

Těžba probíhala de facto načerno. Hunter Biden vedl v Burismě právní oddělení a obdržel od firmy několik milionů dolarů, které odešly přes Pobaltí na Kypr. Burisma těžila a těží břidlicový plyn na Ukrajině, ale vykazuje zisky, které neodpovídají objemu těžby. To je typické znamení toho, že Burisma negeneruje primárně svůj zisk těžby, ale z praní špinavých peněz, především z drog a prostituce.

Bývalý americký viceprezident zastavil trestní stíhání svého syna na Ukrajině nátlakem na Petro Porošenka

V roce 2015 se nad Burismou začala stahovat mračna, ukrajinská generální prokuratura se rozhodla proti Burismě zakročit. Generální prokurátor Ukrajiny Viktor Šojkin oznámil v roce 2015 americkému velvyslanci v Kyjevě Jeffreymu Payettovi, že prokuratura začne stíhat lidi ve vedení Burismy, a že ve vedení je i syn amerického viceprezidenta v té době. Bylo to citlivé. Americký velvyslanec tehdy ujistil, že USA zahájí proti Hunteru Bidenovi trestní stíhání a USA budou s ukrajinskou prokuraturou spolupracovat.

Jenže, záhy to dopadlo úplně jinak. Jakmile se to dozvěděl americký viceprezident Joseph Biden, že jeho syn Hunter na Ukrajině bude čelit trestnímu stíhání ukrajinské prokuratury, okamžitě sedl do vládního letadla a odletěl na Ukrajinu, kde si okamžitě došlápla na prezidenta Petro Porošenka, že musí okamžitě vyrazit z funkce generálního prokurátora Šojkina a vyšetřování Burismy a jejího vedení musís být zastaveno.

Hunter Biden.

Joe Biden počátkem roku se sám přiznal na konferenci Council for Foreign Relations (CFR), že Porošenkovi přikázal, že musí generálního prokurátora vyhodit nejpozději za 6 hodin, protože po 6 hodinách Joe Biden odlétá zpátky do USA. Ruská televize odvysílala i tajné záběry ze zasedání Porošenkovy vlády, kde Joe Biden sedí v čele stolu a poslušný Petro Porošenko sedí na straně jako jeden z mnoha. Záběry ukazují, že zasedání ukrajinské vlády v čele stolu řídil Joe Biden a nadával členům ukrajinské vlády, jací to jsou dobytkové, a jakou že to korupci mají ve své zemi.

Přitom samotný Joe Biden a jeho syn jsou největší korupčníci široko daleko. Generální prokurátor Viktor Šojkin nakonec rezignoval po několika měsících, tlak od Porošenka byl tak obrovský, že se nedal ustát. Nyní Viktor Šojkin je ochotný svědčit, proti Petro Porošenkovi, proti Hunteru Bidenovi, a rovněž o jeho otci. Kyjevská prokuratura nechce vyšetřování Burismy obnovit, protože je tam tolik špíny, že by zařvalo mnoho lidí, nejen Bidenova rodina, ale i Petro Porošenka a celá řada politiků, která se namočila do operací Burismy.

Kolotoč vztahů mezi hlavními aktéry.
Trumpův právní poradce disponuje usvědčujícími důkazy o korupci Huntera Bidena, syna viceprezidenta Baracka Obamy

Rudy Giuliani, který pracuje jako právní poradce Donalda Trumpa, zahájil vyšetřování a na americké televizi šokoval moderátorku CNN, která nebyla schopna slov, protože Rudy Giuliani ji uzemnil tím, že disponuje výpisy z účtů, bankovními příkazy k převodům, kompletně všemi doklady o tom, jak ukrajinská těžební společnost Burisma fungovala jako pračka na špinavé peníze, kdy na jedné straně Burisma těží břidlicový plyn, kterého na Ukrajině mnoho není,  ale na straně druhé firma deklaruje obrovské zisky, které neodpovídají produkci těžby.

Firma je tedy pračka na peníze, kdy do firmy se nasypou špinavé peníze CIA z obchodů s opiem z Afghánistánu a na druhé straně z Burismy vypadnou čisté peníze deklarované jako zisk z prodeje vytěženého plynu, který ale v takových objemech nikdy neexistoval. Peníze z opia a černého prodeje zbraní z Ukrajiny jsou tak rázem vyprané jako příjem z těžby plynu na Ukrajině.

Viktor Šojkin, bývalý Generální prokurátor Ukrajiny.

Abyste pochopili celý skandál, problémem není to, že nějaký Hunter Biden je v představenstvu těžební společnosti na Ukrajině, ale problém je v tom, že ukrajinská prokuratura zjistila už v roce 2015, že Burisma těží břidlicový plyn jenom jako, pouze v malých objemech, ale ve skutečnosti deklaruje mamutí zisky z tržeb, což je jasný důkaz toho, že Burisma je pračka na peníze, nikoliv seriozní těžební firma.

A jak ukazují důkazy, Hunter Biden dostal od Burismy miliony dolarů, které si poslal přes několik účtů přes Pobaltí na anonymní účet na Kypru. Jinými slovy, rodina demokratického kandidáta na prezidenta v roce 2020 je namočena do korupčního skandálu s praním špinavých peněz na Ukrajině za pomoci bývalého ministra ekologie, za pomoci bývalého ukrajinského prezidenta a za pomoci bývalého amerického viceprezidenta. Tento skandál dosahuje nedozírné velikosti a nepřekvapí, že Česká televize našlapuje okolo kauzy jako okolo horké kaše, protože kauza odhaluje korupci bývalého amerického viceprezidenta a jeho syna na Ukrajině.

Deep State je v šoku, s odhalením této špíny v rodině Josepha Bidena se pro volby v roce 2020 nepočítalo

Představte si, kdyby se jednalo o ruského prezidenta, nebo premiéra a jeho syna, kdyby se ukázalo, že se podíleli na korupci v nějaké jiné zemi v souvislosti s těžbou plynu a provozem firmy, která fungovala jako pračka na špinavé peníze. To by bylo řevu a skandálu, to by bylo speciálních pořadů na ČT k tématu, diskuse odborníků atd. Jakmile se ale jedná o bývalého amerického viceprezidenta, který se vměšoval do vyšetřování na Ukrajině a bránil tamnímu generálnímu prokurátorovi v práci, a dokonce se postaral o jeho vyhazov, aby vyšetřování bylo zameteno pod koberec, tak v takovém případě ČT o takové kauze nechce nic slyšet. A nejhorší psí hlavu má nakonec Donald Trump, který volal novému prezidentovi Zelenskému na Ukrajinu, že musí obnovit vyšetřování této korupce, jinak USA zastaví pomoc Ukrajině. Demokratická strana řve, že Donald Trump tlačí na ukrajinského nového prezidenta, aby začal vyšetřovat korupci. To je ale chucpe.

Nikolaj Zločevský, bývalý ministr ekologie, který stál za přidělením těžebních licencí své vlastní firmě Burisma na břidlicový plyn, kterého moc není, ale jako pračka fungovala Burisma skvěla. A to do chvíle, než se dostala do hledáčku ukrajinské Generální prokuratury kvůli praní špinavých peněz.

Takže, vedení Demokratické strany v USA chce impeachment Donalda Trumpa kvůli tomu, že Donald Trump chce po ukrajinském prezidentu Volodimiru Zelenském, aby obnovil vyšetřování korupce, které předchozí prezident na příkaz předchozího amerického viceprezidenta zametl pod koberec tím, že vyrazil z křesla ukrajinského generálního prokurátora. To je neuvěřitelné, jakým způsobem funguje americký neoliberální Deep State. Kauza samozřejmě povede k tomu, že Joe Biden nakonec odstoupí z primárek, nic jiného se ani nedá čekat, protože ten tlak a špína, která se na něho začne provalovat, bude zkrátka příliš pro vedení prezidentské kampaně.

Demokratická strana ale nemá jiného silného kandidáta, takže zkouší nemožné a zkouší se zbavit Donalda Trumpa jinak než ve volbách, a to impeachementem. Je však zjevné, že na to nemají Demokraté dostatek sil a hlavně hlasů v Senátu. Nicméně vidíte, že alternativa zase měla pravdu, když jsme psali od roku 2014 o korupci amerických elit na Ukrajině. A opět se tato “konspirace” znovu potvrdila. Šiřte a sdílejte prosím tento článek, ať lidé vidí, jak se vyplňují “konspirační” informace a mění se nakonec v realitu a fakta.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

 

 

Odeslat komentář