JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: ŠÉF EU PARLAMENTU ZAKÁZAL VYSTAVOVAT STÁTNÍ VLAJKY JEDNOTLIVÝCH ZEMÍ!

BRUSEL: Šéf EU parlamentu zakázal vystavovat na lavicích europoslanců státní vlajky jednotlivých zemí, prý to jsou reklamní bannery, které zakazuje jednací řád EU parlamentu! Na jeho příkaz večer naběhly uklízečky, vlaječky strhaly ze stojánků na stolcích a všechny vlajky vyházely do smetí! Do komunálního sběru letěla i česká vlajka, generál Hynek Blaško je v šoku, co se to proboha v EU parlamentu děje! A proč anglickému fotbalistovi hrozí disciplinárka za výrok o světové kontrole Domu Rothschild nad centrálními bankami všech zemí světa? Konec národních států v EU začíná prvním krokem, zákazem státních symbolů a jejich vyhozením do koše!

A máme tu další skandál z Evropské unie. Nedávno jmenovaný nový šéf Evropského parlamentu David Sassoli totiž před pár dny nařídil úklidovému personálu, tedy místním uklízečkám, aby po odchodu europoslanců ze sálu odstranili z jednotlivých lavic a stolků europoslanců státní vlaječky, které si mnozí poslanci dávají na své pultíky jako symboly svých zemí, které v EU parlamentu zastupují. Uklízečky tak obešly všechny lavice, strhaly vlaječky ze stojánků a vlajky prostě vyhodily do pytlů s odpadem.

David Sassoli toto nařídil s odkazem na článek č. 10 jednacího řádu EU parlamentu, který říká, že poslanci nesmí mít v lavicích žádné transparenty [1]. Podle jeho názoru jsou transparenty i národní vlaječky, protože v angličtině slovo “banner” znamená nejen “protestní transparent”, ale i “prapor”. A protože bannery jednací řád zakazuje, nařídil šéf parlamentu vyhodit i státní vlaječky ze stolků europoslanců.

Nigel Farage si přinesl novou vlaječku poté, co uklízečky vyhodily všechny do smetí.

Tento skandál má hned několik rovin. Tou první je rovina jazyková. Článek 10 jednacího řádu zakazuje bannery, ovšem státní vlajky nejsou bannery. Šéf EU parlamentu je úplně mimo, protože v angličtině slovo “banner” nelze používat pro státní vlajku, místo toho se používá označení “national flag”. Banner označuje prapor šlechty, vojska, armády, uskupení, sportovního klubu apod. O státní vlajce nikdy a za žádných okolností nelze v angličtině hovořit jako o praporu (banner), ale pouze jako o vlajce (flag). V hovorové řeči se toto může prolínat, ale z odborného hlediska je mezi praporem a vlajkou zásadní rozdíl, zejména ceremoniální. Prapor nemůže reprezentovat státní útvar, to může pouze vlajka. A o zákazu vlajek v jednacím řádu EU parlamentu není ani slovo, takže David Sassoli porušil jednací řád na základě mylného překladu a výkladu z angličtiny. Éto děbily!

Rok 2020 je rokem Dvou zmijí a přinese otřesy a změny v politickém uspořádání Evropy od východu na západ. Velká Británie za pár dní vystupuje z EU, v Rusku se mění vláda, šéf EU parlamentu nařizuje vyhodit vlajky národů do koše

K odstranění vlajek došlo prý proto, že narušují průběh plenárního zasedání a překáží na stolcích jednotlivým europoslancům. Samotní europoslanci toto odmítají jako nesmyslné tvrzení, kdyby jim ty vlaječky překážely, tak by si je dobrovolně nedávali na stolky. S nějakým překážením v práci to nemá nic společného, je to ideově-ideologický problém, protože vedení EU překáží vlajky z hlediska přesvědčení, že Evropská unie je útvarem pro integraci zemí do jednoho celku a nějaké národní vlajky nemají v EU parlamentu už co pohledávat.

Tohle už je krok daleko za hranou přijatelného a jedinou odezvou na tento krok je opětovné vystavení vlaječek na stolech, k čemuž vyzýváme všechny české i slovenské europoslance, aby tento zákaz ignorovali a vlaječky si znovu na své stoly nainstalovali. Dejte nám vědět, jak jste se zachovali. Vyšlete jako poslanci signál vlastenectví a odporu proti tomuto kroku. Strhávání vlajek je symbolem okupantů, kteří přijedou okupovat nějaký prostor a začnou v zemi strhávat státní symboly. A přesně to teď proběhlo v EU parlamentu na příkaz šéfa Davida Sassoliho.

David Sassoli, šéf EU parlamentu.

Gen. Hynek Blaško na svém Facebooku označil tento čin za neuvěřitelný krok socialistické soldatesky ve vedení EU parlamentu, i když netuším, jakého komunistického vůdce měl na mysli. To přirovnání ke komunistům mi moc nesedí, oni někdy strhávali vlajky ostatních zemí RVHP a házeli je do koše? Možná mi něco uniká v této paralele. Každopádně se znovu ukazuje to, o čem píšu a vykládám na SVCS už tak dlouho: Nebude dovoleno pokračovat v EU parlamentu v politice starého uvažování, že EU se skládá z národních států. Je tady rok 2020, tedy rok Dvou zmijí podle Kabaly, kdy budou probíhat brutální změny, převraty, procesy rekurzí, bude se bourat staré a budovat nové. A první věc, která v EU parlamentu nastává, je skoncování se symboly národních států, prozatím jen symbolicky tím, že uklízečky na povel šéfa EU parlamentu vyhodí vlaječky národních států do smetí.

Nejde přitom o ty vlajky jako takové, poslanci si mohou přinést nové a nasadit si je znovu na stojánky, ale jde o vyslání vzkazu poslancům. Dům Sion nedovolí, aby v jeho mega projektu s názvem Evropská unie se nadále prezentovaly jednotlivé “regiony” Evropy jako samostatné a svrchované státy. To už nebude dovoleno! Je to genocida národů Evropy, je to součást oné destrukce identity a suverenity. Celé to má ale daleký přesah, proč zrovna teď a proč do koše letěly všechny vlajky, i ta německá a francouzská?
Britský fotbalista čelí profesionální likvidaci za výrok o světovládě bankovního židovského klanu Rothschild

Je to kvůli tomu, že Evropská unie je sionistický projekt na privatizaci národních států a veškerých zemí do rukou bankovního klanu Rothschild. Tento rodinný židovský klan už dávno není jenom rodinou, která spekulovala se zlatými mincemi. Projekt Evropské unie totiž navázal tam, kde skončila III. Říše a ani v té se nepočítalo s tím, že národní státy si zachovají svoji suverenitu.

Po skončení války měla vzniknout nová říše s názvem Germania, která se měla rozkládat od Atlantiku až po Ural. A všechno, o co se dnes snaží Evropská unie, je ten samý proces, tedy budování evropské říše, která ovšem nebude řízena z Berlína, jak se mylně domníval Adolf Hitler, ani z Bruselu nebo Berlína, jak se domnívají dnešní aparátčíci EU, ale měla být a bude řízena Domem Sion. A kde je sídlo Domu Sion? Sídlo je všude tam, kde mají “centrální banku” a ta banka dělá protinárodní měnovou politiku, což jsou všechny dnešní centrální banky, s výjimkou… Kuby, Severní Koreje, Venezuely a Íránu.

Tom Pope, fotbalista.

A teď nastalo co? Před pár dny útok na Írán a jeho politická destabilizace, minulý rok útok na Venezuelu a pokus o destabilizaci, znovu uvalené sankce na Kubu od Donalda Trumpa a jedinou zemí, kterou se dosud nepodařil destabilizovat, je Severní Korea, protože ta disponuje jadernými zbraněmi. A tím se dostáváme právě k jádru věci. Před několika dny proběhla tiskem informace [2], že fotbalista Tom Pope z druholigového týmu Port Vale po skončení zápasu proti Manchester City v pohárovém zápasu FA Cupu napsal na svůj Twitter následující vzkaz: “We invade Iran then Cuba then North Korea then the Rothchilds [sic] are crowned champions of every bank on the planet – the end”. V překladu to znamená: “Napadneme Írán, potom Kubu, potom Severní Koreu a potom budou Rothschildové korunováni jako šampioni všech bank na této planetě – Konec.”

Světová vláda jediného klanu za pomoci nejničivější zbraně hromadného ničení… nesplatitelného dluhu!

Tento tweet napsal Tom Pope v reakci na jednoho fanouška v odpovědi na jeho komentář, že Port Vale zápas nezvládl a prohrál, přičemž Tom Pope vstřelil jediný gól svého týmu. Jenže, po tomto komentáři se v britském tisku strhla bouře, že prý Tom Pope šíří na Twitteru protižidovské konspirační teorie a celou věcí se prý bude zaobírat disciplinární fotbalová komise. Fotbalista prý šíří antisemitismus. Jenže Tom Pope se proti tomu ohradil, že to není žádný antisemitismus, ale konstatování faktu a pravdy, protože Rothschildové skutečně kontrolují centrální banky drtivé většiny zemí světa, a to z toho titulu, že jejich banky drží v komplikované majetkové struktuře.

Tweet fotbalisty o Rothschildech.

Jsou to dluhy zemí naproti emitovaným národním měnám. Tento fotbalista totiž odhalil tajemství NWO a celé světové globalizace. Na konci globalizačních procesů, kdy poslední země na planetě budou “osvobozeny” a následně globalizovány, bude jediným vládcem světa Dům Sion a jeho Rothschildové. Sionisté se stanou jedinými majiteli tohoto planetárního nosiče třídy G, kterému říkáme Země. To je proroctví Talmudu. A tak je dáno, a tak bude… říkají židé. A těmito majiteli se stanou na základě dluhu, světového veřejného dluhu zadlužených národů. A toho lze dosáhnout jedině tak, že všechny centrální banky všech zemí světa budou emitovat své měny naproti garančním úvěrům sionistických bank.

Země v dluhu jsou zeměmi zotročených národů s otrockými vládami, zotročenými parlamenty a zotročenými soudy

Pouze země, které disponují jadernými zbraněmi, se mohou tomuto zotročení bránit, ale i země s jadernými zbraněmi může být ovládnuta skrze dluh. Tyto zbraně totiž někdo ovládá a pokud ten, kdo je ovládá, není vládce, ale je rovněž někým ovládán, potom jaderné zbraně neznamenají nic jiného, než obyčejné zbraně, které národ neochrání před jařmem glboalizace, indukce veřejného dluhu a chudoby naproti systému nekonečného růstu, který ve skutečnosti je systémem nekonečného splácení úroků z úvěrů, které jsou nesplatitelné, což je ten hlavní trik Domu Rothschild.

Nejlepší půjčené peníze jsou prý ty, které vám dlužník nikdy nemůže splatit. Díky tomu se dlužník stane dobrovolně vašim otrokem, protože má pocit viny, že dluží, nevzpírá se roli otroka, nevadí mu, že otročí za nízkou třetinovou mzdu, drží ústa a krok. Kdo dluží, nezlobí. A od té chvíle dlužník, je-li to stát, musí poslouchat a přijímat protinárodní a protilidové zákony, musí přijímat migranty, musí se zbavovat vlastních hranic, musí se zbavovat vlastní kultury, vlastní mládeže, vlastních potomků, vlastní státnosti a v konečném důsledku… vlastních vlajek.

Takto vypadaly vlaječky v EU parlamentu.

Závěrem článku si sami odpovězte na otázku: Je možné, aby dlužník, který je neschopný vůbec kdy svůj dluh splatit, jednal s věřitelem jako rovný s rovným? Když je dlužníkem celý stát, co udělá věřitel? Nemůže provést exekuci území státu, nebo sebrat veřejnou infrastrukturu a odnést si jí, to opravdu nemůže. Jenže věřitel může začít rozhodovat o řízení zadluženého státu. Může rozhodovat o tom, jaké zákony se mají přijímat v takové zemi, jaké politické strany smějí vyhrávat volby, jaké politické strany se smějí nebo nesmějí objevovat v televizích, jaké firmy se mohou podílet na veřejných zakázkách.

Rozhoduje, jaké firmy, operátoři a řetězce smějí vyvádět zisky ze svých tržeb do zahraničí rok co rok, za jak otrocké mzdy je možné zaměstnávat v takové zemi, a hlavně, věřitel může rozhodovat o tom, jakou měnovou politiku bude dělat centrální banka zadlužené země, tedy politiku takovou, která udrží obyvatelstvo v chudobě, v roli otroků, kteří budou ochotně pracovat za almužnu, protože centrální banka bude znehodnocovat národní měnu, znehodnocovat úspory inflací, bude měnu arbitrárně oslabovat. Nosaté právo na nekonečnost. Zisky z těchto montoven a továren potom opět putují rok co rok do zahraničí.

Budujeme IV. Říši a čelíme vyhlazovacímu plánu Generalplan Ost 2.0… začíná to migrací proti naší vůli, kvótami proti naší vůli, pokračuje vyhozenými národními vlajkami…

Národ chudne, svůj dluh nikdy nesplatí, a tudíž navždy národ zůstane otrokem, protože dlužník není rovný věřiteli, dokud dluh nesplatí, anebo… dluh prohlásí za neplatný. A jistě víte, co se stalo, když před několika lety chtěl tehdejší nový řecký premiér Tsipras chtěl po Evropě seškrtat dluhy [3]. Vrátil se tehdy z Bruselu bledý jako stěna, jako smrt a od té doby už nikdy takovou věc nevyslovil a začal dusit Řecko a jeho lid. Dostal vzkaz, že vyvázat se ze sionistického dluhu by ho stálo život. Je to tak pokaždé. Nejprve seberou zemi armádu, aby se nemohla bránit. Potom seberou lidu jistoty práce a důchodů. Potom seberou lidem úspory tak, že je znehodnotí inflací, ale nezvednou platy a mzdy. Lidé, kteří měli úspory a jistoty, najednou nemají úspory, ani jistoty, ale mají dluhy naproti úvěrům od bank. A tak přišel rok 2020 a je čas sklizně sadu.

Británie už za pár dní z EU odejde.

Uklízečky v EU parlamentu vyhazují národní vlajky do koše, fotbalisté v Británii netuší, že když se otřou o Rothschilda, že jim hrozí konec ve fotbalu a najednou se všichni diví, jaké důsledky má členství v EU. Přitom od počátku bylo jasné, že Evropská unie je IV. Říší, která má dokončit to, kde neuspěl Adolf Hitler, tedy ve vybudování impéria, které se bude rozkládat od Atlantiku až po Ural.

Drang nach Osten je opět v kurzu a pozor, stejně tak Generalplan Ost na vykopnutí evropských národů z Evropy. Rozdíl je pouze v detailu, že III. Říše chtěla slovanské národy odstěhovat za Ural, současná Evropská unie se spokojí pouze s genetickým smísením evropských národů s Araby a černochy v rámci degenerace Evropy a její kultury. Kdo buduje Evropskou unii v dnešní době, podílí se na realizaci programu Generalplan Ost 2.0. Změnily se lehce prostředky, ale cíl zůstal stejný. Likvidace národních států a vybudování nové říše na troskách kdysi svobodných zemí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář