JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Skupina 18 největších amerických globalizovaných korporací poskytne Black Lives Matter více jak 1,6 miliardy dolarů na podporu demonstrací a změn ve společenském životě v USA! Bezpečnostní krize v USA se nebezpečně začíná podobat vojenskému cvičení Jade Helm 15 před 5 lety!

USA: Americké protestní hnutí Black Lives Matter opět rozvířilo hladinu dalším skandálem. Společnost Black Enterprise, která pro BLM zajišťuje registrace a evidence příspěvků a příslibů darů, vyjádřila [1] na svém webu mírné znepokojení nad výší příspěvků, ke kterým se odhodlaly největší americké globalizované korporace. Na veřejnost se dostala tabulka společnosti Black Enterprise, která zobrazuje objemy darů, které přislíbilo 18 největších amerických korporací.

V úhrnu jde o více jak 1,6 miliardy amerických dolarů, což by z BLM udělalo nejbohatší občanské hnutí a de facto neziskovku na světě. Jenže reakce Black Enterprise je překvapivá a zaznívá nespokojenost nad touto sumou. Přestože to není v článku natvrdo řečeno, Black Enterprise se pozastavuje nad malou výší tohoto úhrnného daru, protože podle účetních závěrek této necelé dvacítky společnosti tyto americké firmy za uplynulý rok vydělaly přes 400 miliard čistého zisku po zdanění. Níže je uniklá tabulka darů od těchto korporací pro Black Lives Matter.

Tabulka darů od korporací pro Black Lives Matter.

A příspěvky pro Black Lives Matter ve výši 1,6 miliardy USD tak v podstatě působí jako odpustek, ale nejde o odpovídající dar, který by měl vypovídající hodnotu. Největším dárcem je Bank of America, která přislíbila BLM rovnou 1 miliardu USD, dále Nike, Sony Music, Walmart a Warner Music přislíbily po 100 milionech USD.

Největším zklamáním jsou prý velké korporace v USA, jako jsou Google, Amazon, Facebook anebo kmenová banka FEDu Goldman Sachs. Tyto společnosti totiž přislíbily BLM pouze po 10 až 25 milionech dolarů. Z tohoto lze odvozovat jedno jediné, s hnutím BLM se v USA nepočítá v dlouhodobém horizontu. Tyto peníze mají vystačit na financování akcí do listopadu tohoto roku, tedy do konání prezidentských voleb, a to s cílem zabránit znovuzvolení Donalda Trumpa.

Hořící Amerika jako symbol a plán na poškození volebních šancí prezidenta na znovuzvolení, ale tentokrát je to mnohem nebezpečnější

Jakkoliv to bude znít zvláštně, dary velkých amerických korporací hnutí BLM jsou opravdu podměrečné, snad pouze s výjimkou prvních 5 největších dárců. Google, Facebook, Amazon nebo Goldman Sachs by mohly nasypat do BLM miliardy dolarů, a neměly by s tím žádný problém. Jenže, hnutí BLM je na tom stejně jako hnutí Occupy Wall Street v roce 2011. Účelem hnutí je z ulice protlačit procesy, které by jinak neprošly a nic víc, a potom konec s hnutím.

A v tomto případě mají ulice hořet, a to až do listopadu, aby bylo možné Donalda Trumpa označit jako za prezidenta, který nese vinu za hořící Ameriku. Plán je takový, že jakmile se podaří v listopadu Donalda Trumpa porazit, celé hnutí BLM bude okamžitě nežádoucí a přijde o veškerou podporu ze strany amerických globalizovaných korporací.

Sójová bílá mládež v řadách Antify bojující za práva černochů.

Tyto americké korporace založené na globalizaci totiž považují Donalda Trumpa za nepřítele č. 1 a hnutí Black Lives Matter je pro ně nástrojem, jak přivést Trumpovu Ameriku do naprostého pouličního chaosu, aby lidé v listopadu byli u voleb tak zoufalí a měli takový strach o vlastní život, že budou hlasovat pro kohokoliv, jen když to nebude Donald Trump.

Proto americký prezident v této situaci musí spoléhat jen na to, že procesy rozvratu nastanou jen v těch amerických státech unie, kde vládnou Demokraté, a kde při prezidentských volbách stejně republikáni nevyhrávají. Kalifornie tak nemusí Donalda Trumpa zajímat, ani další americké státy, které jsou baštami Demokratů, ale bude si muset dávat pozor na nepokoje ve státech jako je Florida, Ohio, Pennsylvanie, ale rovněž i na nebezpečí indukce pocitu ohrožení u obyvatelstva.

Pokud si Donald Trump nedá pozor, bude čelit krizovému plánu Pentagonu nacvičovaného před 5 lety v rámci operace Jade Helm 15

I když bude v rozhodujících státech pořádek a klid, voliči mohou v těchto státech dojít dojmu, že prezident Trump si neumí s demonstracemi a nepokoji v USA poradit. Donald Trump nechce zasahovat do procesů uvnitř států, protože by se jednalo o intervenci federální vlády a její armády, což by byl historický precedens, který by mohl dopadnout jakkoliv, klidně i vypuknutím občanského povstání proti federální armádě.

Tyto scénáře má americká armáda v Pentagonu dobře nacvičené, jenom si vzpomeňte na podivné a utajené cvičení Jade Helm 15 v USA v roce 2015. Toto cvičení mělo na území celých USA otestovat simulaci opatření a reakcí, které nastanou při nastolení federálního stanného práva nad několika americkými státy, ve kterých vypuknou ozbrojené střety mezi federální unionistickou vládou a armádami a útvary národních gard daných států, které budou usilovat o sekluzi, tedy o odtržení daného státu od americké unie.

Tajemstvím zahalené cvičení z roku 2015 nacvičovalo vyhlášení stanného práva v několika státech USA současně a vedení bojových operací americké armády proti nespecifikovaným bojovým svazům nepřítele.

Cvičení Jade Helm 15 de facto simulovalo vypuknutí občanské války mezi federální armádou a národními gardami spolu s povstalci na straně guvernérů států, které se chtějí od USA odtrhnout. Uběhlo 5 let od cvičení Jade Helm 15 a najednou vidíte, že to začíná logicky do sebe zapadat. Demokraté kontrolující skupinu států, guvernérů a podporují Antifu a povstání v ulicích, dělají všechno proto, aby rozvrátili americkou republiku.

Donald Trump by musel zasáhnout vojensky s pomocí federální armády, ale to povede k vyhlášení válečného stavu a můžete vzít jed na to, že by demokratičtí guvernéři se postavili na odpor a povolali by do zbraně Národní gardu na odpor proti federálním vojskům Donalda Trumpa. Scénář cvičení Jade Helm 15 by se tak beze zbytku naplnil, jenom by už nešlo o cvičení, ale bylo by to naostro a doopravdy.

Vyslání federální armády do států americké unie na potlačení nepokojů pod kontrolou Demokratů by vyvolalo ozbrojený odpor guvernérů a faktickou občanskou válku

Proto důrazně varuji konceptuální slepce předtím, aby volali do zbraně a popichovali Trumpa k vyslání armády do států americké unie, které mají pod kontrolou Demokraté a jejich chráněnci v ulicích, rozuměj sójoví neomarxisté z Antify. Pokud by to Donald Trump udělal, vypukla by v USA občanská válka, ne v obrazné a hypotetické rovině, ale skutečná válka. Cvičení Jade Helm 15 přesně s tímto počítalo a je hrozivé sledovat, že v roce 2020 stojíme před situací, kdy americký prezident je více či méně nucen zvažovat vyslání federální armády do vybraných amerických států unie na potlačení nepokojů, které už zcela nepokrytě jsou chráněny demokratickými starosty, radnicemi a guvernéry.

Jeff Bezos, šéf Amazonu, přislíbil 10 milionů dolarů hnutí Black Lives Matter. Sklidil za to kritiku, že je to málo.

Donald Trump musí odolat pokušení poslat do těchto států armádu, protože by se chytil do pasti vyvolání občanské války. Ještě si musíme vysvětlit jednu zásadní věc, proč Antifa a politici z Demokratické strany usilují o reformu a dokonce rozpuštění policie. Policie totiž je zásadní překážkou pro destabilizaci americké ulice a přivedení amerických států do stavu revoluce. Pokud by policie nebyla demokratickými radnicemi a guvernéry suspendována, ostrakizována a znehybňována, potom by s těmito protesty v amerických městech byl už dávno konec a organizátoři protestů by byli ve vězení a na ulicích by byl klid.

Donald Trump bude muset zahrát mistrovskou šachovou koncovku na podzim, aby to ustál a ještě vyhrál volby. Jako ochránce Izraele má k tomu předurčení a neomezené zdroje

Proto hlavním cílem Demokratů je nejprve úplně zpacifikovat policii v ulicích a zcela ji vyklidit a dostat pryč. Tím vznikne na ulici chaos, zavládne proces džungle, proces primitivního řízení podle práva silnějšího, čímž nastane rozpad společnosti a řádu. Lidé začnou volat o pomoc a začnou volat hlavně Donalda Trumpa. Je to samozřejmě past na Trumpa. Donald Trump cítí, že by měl zasáhnout, ale pokud by se nechal nalákat a vyprovokovat, byla by z toho občanská válka. Na ten okamžik čeká celá Demokratická strana.  Okamžitě by vyzvala guvernéry k ozbrojenému odporu proti Trumpovým federálním vojákům

Tohle je symbol tragédie celé západní bílé civilizace. Mladí běloši demonstrující za práva černochů.

Donald Trump by v tom okamžiku dostal od generálů Pentagonu na stůl plán operace Jade Helm, který by znamenal zahájení válečných operací na území USA proti vzbouřeným státům pod vedením demokratických guvernérů. Je rovněž možné, že část generálů vrchního velení by se trhla, protože by s nasazením armády na americkém území nesouhlasila. Výsledkem by byla občanská válka a s největší pravděpodobností fragmentizace USA a rozpad americké unie. Donald Trump teď bude muset zahrát mistrovské šachové tahy, aby to do listopadu ustál a vyhrál volby, aniž by přivedl USA do stavu občanské války. Stojí proti němu americké globalizované korporace a jejich Velká neomarxistická revoluce v ulicích.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář