JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze!

VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze! Limit byl nastaven na 200,000 hektarů půdy na jednoho kupujícího, velký zájem má Saúdská Arábie, která koupila největší ukrajinskou agro firmu! Mezinárodní měnový fond zatlačil Ukrajinu do kouta, bez prodeje půdy investorům nebude žádná další půjčka Ukrajině! Kolomojský se odkopal a vyzval k prodeji půdy na Ukrajině ruským Židům, stejně prý Západ nikdy Ukrajinu nevezme do NATO a Rusové budou mít tanky ve Varšavě a vojáci NATO budou mít ze strachu posrané kalhoty!

Bez zjevného zájmu evropských médií probíhá na Ukrajině monstrózní převrat v celé historii země. Poslanci ukrajinského parlamentu včera, navzdory masivním demonstracím a protestům farmářů v Kyjevě, schválili přelomový zákon [1], který se povoluje privatizace a rozprodej veškeré ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo přinese peníze a položí je na stůl v Kyjevě. Tento zákon byl přijat na nátlak sionistických židů v Mezinárodním měnovém fondu, který položil Ukrajině a novému mladičkému prezidentovi nůž na krk, že když Ukrajina neschválí zákon o prodeji půdy cizím investorům, nedostane Ukrajina od MMF už žádnou další půjčku, ani tu, která je právě rozjednána ve výši 1 miliardy dolarů. Poslanci včera zákon schválili v prvním čtení. Tím je osud Ukrajiny zpečetěn, podobně jako osud Československa po listopadu 1989, kdy ty samé procesy privatizace probíhaly podle stejného scénáře.

Ukrajinský parlament odhlasoval zákon o prodeji půdy cizincům a komukoliv.

Ukrajinský zákon nastavuje limit 200,000 hektarů na jednu osobu, které si může koupit jednotlivec, což je rozloha, které odpovídá 7 ostrovům Malta. Firmy a korporace limit nastavený nemají. Přestože půdu si může koupit kdokoliv, nejen zahraniční investor, ale i Ukrajinec, je naprosto jasné, kdo skoupí všechny pozemky. Ukrajinci nemají peníze na nákup vlastní ukrajinské půdy, všechnu půdu tak skoupí zahraniční investoři. Již dnes na Ukrajině působí zahraniční podniky, ale mají půdu pouze v pronájmu od ukrajinského státu. Prodej půdy do vlastnictví cizích korporací přivede Ukrajinu ke státnímu bankrotu a rozvratu. Země bude roztrhána na kusy finančními žraloky, kteří se o Ukrajinu porvou při nákupech půdy, rozprodej Ukrajiny tak byl včerejším dnem odstartován na plné obrátky. Megaprivatizace byla spuštěna!

Saúdská Arábie začne skupovat půdu na Ukrajině, ale ne kvůli pěstování plodin

Proces povede k tomu, že na zakoupené půdě se bude sice zpočátku něco pěstovat, ale v principu jde o něco jiného. Tato půda bude dříve či později přeregistrována na stavební pozemky a na Ukrajině začnou vyrůstat nová soukromá města a nemusíte hádat, jaká města to budou. Budou to muslimská města, s mešitami. s minarety, s muslimskými komunitami. Jedna z největších saudskoarabských zemědělských firem The Saudi Agricultural and Livestock Investment Company (SALIC) koupila [2] velký vlastnický podíl v největší ukrajinské agro firmě Mrija. K nákupu došlo minulý rok v září a tehdy nikdo netušil, proč Arabové kupují tak velký podíl v ukrajinské agrární firmě, když Saúdská Arábie nikdy nic nepěstovala a má tolik peněz, že si může koupit zemědělskou produkci kdekoliv na světě a od kohokoliv. Ceny potravin a plodin jsou navíc zoufale nízké a jako investice je to velmi nevýdělečný nápad.

Arabská agro firma SALIC.

Jenže, včerejší přijatý zákon na Ukrajině najednou všechno vysvětluje. Součástí zákona je totiž i předkupní právo na půdu pro současné držitele leasingových smluv. Takže je jasné, že Arabové s tímto procesem na Ukrajině počítali dopředu a nyní díky svému vlastnickému podílu v ukrajinské agro firmě budou mít přednostní právo na odkup půdy, kterou má Mrija dosud od ukrajinského státu jenom pronajatou. A sami zkuste hádat, co se s tou půdou bude dít?

Sami snad nejste tak naivní, že byste si mysleli, že firma z ropné Saudské Arábie bude na polích na Ukrajině pěstovat řepku do paliv, hahaha. Stejně tak nebude pěstovat brambory pro chudé Ukrajince, ani obilí na výrobu alkoholu a vodky, která je haram. Tyto pozemky budou za nějaký čas přeměněny na tzv. kombo parcely, tedy kombinované pozemky se stavební a zemědělskou půdou. Na Ukrajině totiž lze z půdního fondu pro stavební účely vyjmout zemědělskou půdu pro stavební účely, pokud část pozemku bude deklarována pro bydlení a druhá část pro obživu.

Převod zemědělské půdy na kombo parcely povede k výstavbě islámských měst a obcí na rozlehlých plochách Ukrajiny

Tyto detaily a nuance ukrajinských zákonů unikají mnoha lidem v Evropě, takže netuší, co se právě na Ukrajině děje v souvislosti s tímto zákonem, jde totiž o cestu, jak zahraničním investorům prodat Ukrajinu, aby na pozemcích mohli budovat nová města pro chystaný exodus Arabů z jihu na sever kvůli klimatickým změnám. Na Ukrajině budou vyrůstat arabská města a obce, ale nejen arabská. Na západě Ukrajiny už projevují zájem o půdu maďarské firmy, čehož se Ukrajinci bojí, protože část západní Ukrajiny dříve patřila Maďarům a rovněž Polákům. Nový prezident je naprostá nula, Volodymyr Zelenský, diletant a naprostý politický nýmand, byl židy z MMF zatlačen do kouta a byl velice překvapen, že ruští a izraelští Židé s velkým Ž mu vůbec proti sionistům z MMF nepomohli. No, to je ale překvapení! Dokonce to vypadá, že Volodymyr Zelensky, ač sám Žid, poprvé na vlastní kůži zažil “kalech” používaný sice hlavně na gojímy, ale rovněž na židy mezi sebou. K čemu došlo a nevíte, o čem je řeč?

Ukrajinští poslanci se dohadují o zákonu.

Tak jenom ve zkratce si to zopakujeme. Volodymyr Zelensky se dostal do funkce prezidenta díky penězům a podpoře oligarchy a izraelského občana Igora Kolomojského. Jakmile se dostal k moci v Kyjevě, tak Mezinárodní měnový fond na Zelenského udeřil, že musí v parlamentu prohlasovat zákon na prodej ukrajinské půdy cizincům a investorům z ciziny. Dosud nikdy v historii Ukrajiny se to nikomu nepovedlo v ukrajinském parlamentu, aby takový zákon prošel. Nikdy. Až teprve včera. A jak k tomu došlo? No přece díky hlavnímu nástroji židovského řízení procesů, tedy pomocí vyvolání krize a rozvratu na Ukrajině.

Igor Kolomojský se odkopal a šokoval americké novináře z The New York Times, plival na NATO, zesměšňoval vojáky NATO a doporučoval, aby Ukrajinu skoupilo Rusko a tudíž ruští židovští oligarchové

Bez rozvratu na Ukrajině, bez války na východě Ukrajiny, bez střelby na Majdanu v roce 2013, by se Ukrajina nikdy nedostala do tak zoufalé situace, že ukrajinští občané, v naprosté beznaději a zoufalství, zvolí do čela Ukrajiny šaška, magora, komika a loutku, kterého si na provázku vodí žid a oligarcha Kolomojský. A protože Ukrajinci byli zoufalí, zvolili do parlamentu Zelenského stranu “Služebník národa” s takovou většinou a podporou, že tato strana díky svému masivnímu zastoupení poprvé v historii prosadila v parlamentu zákon na rozprodej Ukrajiny a její půdy. Nikomu se to předtím nepovedlo, až teprve včera Zelenskému.

Volodymyr Zelenský

A nejlépe si teď vysvětlíme, co je to kalech. Kalech je židovská teze podvodu, podrazu, s cílem zisku a prospěchu s neuvěřitelnou drzostí a využitím něčí naivity nebo důvěry. A právě takový ukázkový kalech včera zažil Zelenský v parlamentu. Poslanci v parlamentu, o kterých je známo, že jsou koňmi Igora Kolomojského, naprosto šokujícím způsobem hlasovali proti Zelenskému a zákonu a nazvali ho rozkrádáním a rozprodejem Ukrajiny. Média si toho všimla, dokonce i ruská televize. Proč k tomu došlo? No, to je právě ten kalech.

Ukrajinský prezident zažil při hlasování o zákonu drastický kalech a podraz od Kolomojského

Kolomojský jako Žid využil Zelenského k tomu, aby prosadil vlastizrádný zákon, který vstoupí do historie Ukrajiny jako zrada národa a v budoucnu dost možná za tento čin bude Zelenský i viset. Zelenský bude ten zlý s nasazenou psí hlavou od této chvíle, jako největší prase a svině Ukrajiny. Igor Kolomojský je ale rázem zapomenut, je čistý jako lilie, a aby si potvrdil alibi, poskytl americkému listu The New York Times výbušný rozhovor [3], který Američanům vyrazil dech i s plícemi. Kolomojský v rozhovoru řekl, že je proti volnému rozprodeji půdy na Ukrajině, a že půdu by měli koupit Rusové, tedy ruští oligarchové, což jsou Chasidé, tedy Židé. V té chvíli by se krve v amerických novinářích NYT nikdo nedořezal.

Igor Kolomojský

A oligarcha Kolomojský pokračoval. Američané prý nikdy Ukrajinu do NATO nevezmou a USA prý Ukrajinu jenom využívají k agresi proti Rusku a chtějí vést s Ruskem válku až do posledního Ukrajince. Americkému novináři, který rozhovor prováděl, doslova ztuhl úsměv. A celé to Kolomojský v brilantním chucpe podání završil tím, že novinářovi řekl, že pro Ukrajinu je lepší být v přátelství s Ruskem, protože jednoho dne budou ruské tanky stát nedaleko Varšavy a Krakowa a vojáci NATO budou mít posrané kalhoty a budou kupovat Pampersky, protože se z ruské armády podělají strachy. Rozhovor Kolomojského je vrcholem kalech operace Židů na Ukrajině. Pozemky na Ukrajině skoupí židé a Židé. Protože i ta saudskoarabská agro firma je pod kontrolou židovských investorů z Haify v Izraeli, takže dokonalé maskování na Ukrajině pro sionisty?

Nikomu se nepovedlo prosadit v ukrajinském parlamentu protiukrajinský a vlastizrádný zákon o rozprodeji ukrajinské půdy cizincům, až teprve komediant v roli prezidenta uspěl

Asi moc ne, ale na to se už nehraje. Kalech jako nehorázný podvod je dokončen, nastrčený prezident a loutka přivedl Ukrajinu k rozvratu a masivnímu prodeji půdy, tedy k procesu, který paradoxně nedokázal prosadit předtím ani gauner Petro Porošenko, a to se hodně snažil, ani mafián Arsenij Jaceňuk, ani fúrie Julie Tymošenková, ani naivka Viktor Juščenko po Oranžové revoluci v roce 2004. Povedlo se to až diletantovi, komikovi, politické nule, kterou k moci, a to je to nejhorší, prosadili sami Ukrajinci v demokratických volbách. Zoufalství voličů pěstované od konce roku 2013 na Ukrajině je dovedlo k zoufalému kroku, k volbě kandidáta, který není politik, ale jenom herec a komik, a co hlavně, marioneta. Mysleli si, že když bude u moci ne-politik, povede se Ukrajině lépe. Ukrajinci teď vidí, co je to kalech.

Sluha národa má v parlament drtivou většinu, díky zoufalým ukrajinským voličům, kteří v zoufalství volili komedianta. Zákon prošel hladce.

Kolomojského peníze z Ukrajiny byly poskytnuty Zelenskému ve volbách s cílem nikoliv pomoci Ukrajině, nebo pomoci Zelenskému k záchraně Ukrajiny, ale cílem bylo dostat k moci slabého prezidenta, tvrdě ho přitlačit do kouta, jako malého Vašíka Flašků, tvrdě na něj udeřit, aby prosadil zákony o rozprodeji Ukrajiny. Myslel si, že když mu Kolomojský posílal peníze, že je jeho přítel, ochránce, spojenec. Trouba! Když ale bylo jasné, že zákon v parlamentu projde, protože Služebník lidu má dost hlasů, Kolomojský zavelel k obratu a jeho poslanci, jejichž hlasy už nebyly potřeba, hlasovali proti Zelenskému a proti zákonu o půdě.

Židé a židé si rozparcelují a odkoupí celou Ukrajinu, proto Kolomojský už může odhalit barvu a říkat, že Ukrajině je lépe v přátelství s Ruskem… tedy s Chasidskou Rusí, lépe dodat

A sám Kolomojský, aby měl historické a věčné alibi, poskytl americkým novinám NYT právě zmíněný rozhovor, kde kroky Zelenského poplival, odsoudil a pošlapal tak všechno, co do té doby sám Zelenskému říkal. Pošlapal spojenectví Ukrajiny s NATO, popřel vstup Ukrajiny do NATO, zesměšnil vojáky NATO a vyzval k přátelství s Ruskem a k prodeji půdy “nepříteli”, tzn. Rusku a jeho židovským oligarchům. Kruh se uzavřel, grandiozní kalech a podvod na Zelenského a celý ukrajinský národ je dokonán. Židé a židé si budou porcovat Ukrajinu, protože ukrajinští gójové u demo-voleb prostě rozhodli a ze zoufalství, do kterého byla Majdanem v roce 2013 úmyslně ponořena celá Ukrajina, zvolili do funkce prezidenta diletanta a od včerejška už i kata a popravčího ukrajinského národa na šňůrkách oligarchy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář