JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: USA se vměšuje do voleb na Slovensku! Chtějí mermomocí dostat do křesla příštího premiéra A. Kisku, závisí na tom i osud výstavby amerických leteckých základen!

SLOVENSKO: Slovenskem otřásá jen pár týdnů před volbami obrovský skandál. Americká neziskovka registrovaná v Marylandu a s pobočkami na Slovensku, v ČR a v dalších zemích, publikovala a uvolnila vybraným slovenským a tzv. Sórošovským médiím výbušný materiál z vyšetřovacího spisu slovenské prokuratury v kauze zavražděného novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky [1]. Neziskovka OCCRP [2] (Organized Crime and Corruption Reporting Project, česky Projekt nahlašování organizovaného zločinu a korupce) totiž uvolnila pro listy a média na Slovensku opravdu výbušný materiál. Poslanec SMERu, pan Luboš Blaha, to na svém Facebooku [3] označil za přímé vměšování USA do voleb na Slovensku. Video přinášíme výše. Takže, o co vlastně jde?

Neziskovka z USA totiž poskytla slovenským médiím SME, Denník N, Aktuality, Nový čas, Týždeň, TV Markíza a TV JOJ odposlechové nahrávky telefonických rozhovorů druhého nejvyššího ústavního činitele na Slovensku, předsedy Národní rady Andreje Danka, kde hovoří s Alenou Zsuzsovou, která je jednou z obviněných v kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové. Nahrávky nemají nic společného s těmito vraždami, jsou to rozhovory zachycené v roce 2016 a nahrávky zachycují něco, co naznačuje jakýsi flirt, domluvu flirtu, nemluví se tam o politice.

Luboš Blaha, poslanec NR za SMER.

Jenže, skandál spočívá v tom, že Andrej Danko dosud tvrdil, že s Alenou Zsuzsovou se nezná, nikdy s ní nemluvil a nemá o ní žádnou vědomost. To se ukazuje jako nepravdivé tvrzení v reflexi na tyto nahrávky. Andrej Danko tak v této věci lhal. Nelze se tomu divit, politici se nechtějí přiznávat k tomu, že v minulosti měli vztah s někým, kdo je později mezi obviněnými z dvojnásobné vraždy. Andrej Danko v posledním vyjádření pro média uvedl, že s Alenou Zsuzsovou komunikoval, ale nevěděl, o koho jde [4].

Nahrávky (v tomto článku níže) tedy nezachycují žádnou korupci, nějaké domlouvání kšeftů, jsou to nahrávky čistě soukromé a osobní v rovině osobních a možná, i když je to nepodložená spekulace, přátelských a možná i více než přátelských vztahů. Proč tedy by tyto nahrávky měly být něčím výbušné? Nejde ani o to, že Andrej Danko vztah s Alenou Zsuzsovou v minulosti popřel, ale jde o to, že tyto nahrávky unikly z přísně střeženého vyšetřovacího spisu slovenské prokuratury, ze spisu natolik střeženého, že více výbušný spis na Slovensku v současné době ani neexistuje. A navíc, nahrávky unikly jen pár týdnů před parlamentními volbami na Slovensku.

Americká neziskovka napojená na americkou vládu a neziskové nadace v USA se snaží ovlivnit volby na Slovensku uveřejněním olova na předsedu parlamentu

Podle informací byly nahrávky nalezeny v mobilním telefonu dalšího z obviněných, kterým je Marián Kočner. Právě v jeho mobilu se měly nahrávky nacházet a nikdo netuší, jak se ke Kočnerovi dostaly. Podle informací naší redakce se jednalo o tzv. olovo, tedy nahrávky, kterými se politici vydírají. K nahrávkám se mafie dostane obvykle přes mobilního telefonního operátora, který je povinen ukládat všechny hovory po stanovenou dobu pro potřeby policie, obvykle 2 roky až 10 let. To se liší stát od státu. Další možností je, že nahrávky pořídila samotná Alena Zsuzsová a poté je předala Mariánu Kočnerovi.

Těch možností je několik a v podstatě to nyní nehraje roli. Důležité je, že tyto nahrávky unikly prokuratuře z nejpřísněji utajovaného vyšetřovacího spisu, a navíc, utekly do rukou zahraničního subjektu do zámoří, který je prokazatelně a transparentně financován a napojen na orgány americké vlády, a rovněž i na neziskovou nadaci George Sorose, před jejíž činností na Slovensku dlouhodobě varuje nejen náš Aeronet, ale i předseda SMERu Robert Fico a další slovenští politici. Proč nahrávky padly do rukou americké neziskovky OCCRP? Co to vůbec je za oddíl?

OCCRP, tedy Projekt nahlašování organizovaného zločinu a korupce, je nezisková organizace z New Yorku, která je financována americkým ministerstvem zahraničí, konkrétně Úřadem pro demokracii, lidská práva a práci. Dalším sponzorem je americká federální neziskovka USAID. Dále zde najdeme britskou vládu, Úřad Britského Commonwealthu a také Dánské ministerstvo zahraničí. Jenže tu nejvyšší ligu mezi sponzory zastupují neziskové organizace a think tanky [5].

Je to ta nejvyšší liga, která vůbec existuje v USA. Na prvním místě je NED, tedy National Endowment for Democracy. To byla neziskovka, která pomohla Johnu McCainovi naplánovat válku v Sýrii a program vyzbrojování tzv. umírněné syrské opozice vyřazenými zbraněmi ze skladových zásob evropských zemí přes Ukrajinu, podílela se na tom i Česká republika prodejem vyřazených samopalů SA-58 a naše redakce disponuje materiály, které nepřímo naznačují, že tyto transakce se měly zamaskovat výbuchem muničního skladu ve Vrběticích v prosinci 2014. Na této kauze stále pracujeme a hledáme další svědky a důkazy o této operaci dodávek zbraní do Sýrie pro Free Syrian Army v době, kdy už to nebyla FSA, ale naprosto regulérní ISIL pod vedením amerických a izraelských poradců a důstojníků. A právě NED je hlavním viníkem vzniku ISILu v Sýrii. Tato neziskovka tak sponzoruje OCCRP.

Americká vláda, Rockefellerův fond, NED, Open Society Foundations a nahrávky ze spisů slovenské prokuratury v rukách americké neziskovky

Dalším sponzorem je Rockefeller Brothers Fund, tedy nadace bratrů Rockefellerových. A tím hlavním hřebem a střepem financování je znovu, opět a tradičně Open Society Foundations George Sorose. Naše redakce v roce 2018 varovala slovenskou veřejnost před brutálním programem americké státní moci, který zahrnuje vměšování do vnitřních záležitostí Slovenska za použití nástrojů neziskových organizací a kooptovaných médií, která slouží jako úderná pěst pro řízený státní převrat na Slovensku. Ten proces nadále pokračuje. Neziskový sektor dosadil do funkce prezidentky Slovenska svoji kandidátku z Pezinku. Nyní Američané usilují o dosazení dalšího kádra z neziskového sektoru, bývalého prezidenta Andreje Kisku, který spoluzaložil neziskovku Dobrý Anjel. Takže neziskový kádr již na Slovensku obsadil pozici prezidenta, dokonce dvakrát po sobě, protože Zuzana Čaputová pochází z neziskovky Via Iuris, a nově by měl bývalý prezident obsadit funkci premiéra.

Sponzoři OCCRP.

Jenže, toho je možné dosáhnout jedině tak, že výrazně oslabí SNS Andreje Danka a rovněž SMER Roberta Fica. Ten plán Američanů a americké vlády na Slovensku je naprosto zjevný. Chtějí mít na pozici premiéra i prezidenta lidi, kteří budou nakloněni americké vizi a projektu Trojmoří, který je vrcholným plánem amerických ozbrojených sil v Evropě na změnu mocenských pozic v Evropě, kde Německo se nebezpečně sbližuje s Ruskem. A právě za tímto účelem Američané usilují o vybudování dvou leteckých základen na Slovensku. Před rokem v dubnu unikl na veřejnost dokument [6] návrhu smlouvy, který odhalil parametry smlouvy SOFA, tedy smlouvy o rozmístění a ubytování amerických vojáků na letištích a základnách Sliač a Malacky. Uniklý dokument podle informací není a nebyl finální smlouvou, pouze jejím návrhem, jakýmsi nástřelem, ovšem i to stačí k tomu, abyste pochopili, že Američané na Slovensku hrají o všechno.

Krizově-konceptuální řízení nese na Slovensku své ovoce, prezidentka z neziskového sektoru už to má v kapse, teď ještě neziskového premiéra?

V České republice právě hoří skandál ohledně výroku Alexandra Vondry z ODS, že by Američané měli mít svoji strategickou leteckou základnu v Mošnově na Ostravsku [7]. Jenže na Slovensku je podle všeho tento proces mnohem dál, tam už prostě vloni dokonce unikla smlouva SOFA s Američany. Na Slovensku se tyto procesy začaly odvíjet teprve až počátkem roku 2018 po vraždě Jána Kuciaka, jehož smrt byla zneužita tzv. kooptovanými médii na Slovensku k zahájení státního převratu z ulice. Neschopnost velké části Slováků reagovat adekvátně na útok vnitřního nepřítele v podobě neziskového sektoru a kooptovaných médií do služeb amerických vlivových sil na Slovensku vedlo k tomu, že prezidentkou Slovenska se stala žena, kterou zrodil a vytvořil právě neziskový sektor, George Soros, Aaron Shaviv a jedna zapomenutá skládka v Pezinku. Slováci si neuvědomili, že stojí proti masivní liberální frontě, která má našlápnuto i v nadcházejících volbách v únoru úplně přepsat volební mapu.

Andrej Danko, předseda NR SR a šéf SNS.

Stejná situace je v Česku, kde liberální fronta do svého čela postavila nedostudovaného studenta z bohoslovecké fakulty, který zaplňuje Václavská náměstí a Letnou. Všichni se diví, kde na to berou peníze, když profesionální provedení a aranžmá dalece převyšuje těch pár jednotek milionů korun na transparentním účtu. Připadá mi, jako kdyby lidé nechápali, čemu ve skutečnosti čelí. V Evropské unii šéfka pléna zakazuje poslancům mávat vlajkami národních států, tomu se lidé diví, ale už se nediví tomu, že Mikuláš Minář dotáhne na Letnou skoro čtvrt milionu lidí, nebo že na Slovensku vyhrává prezidentské volby kandidát, jehož kvalifikací je neziskovka. Uniklé nahrávky z vyšetřování tak prostě jenom dokreslují obrys hracího stolce, jak jsou rozestavěny figury. A není to nijak pěkný pohled.

OCCRP má pobočky na Slovensku i v Česku

Na prokuratuře je někdo, kdo chce vítězství Andreje Kisky ve volbách do Národní rady. Tento člověk posunul nahrávky slovenským novinářům, ale ti ze strachu z trestního stíhání, že nakládají s materiály z vyšetřovacího spisu, to jako pro jistotu poslali svým nadřízeným do zámoří, tedy do centrály OCCRP. A teprve OCCRP pod kontrolou americké státní moci to jako poskytla slovenským médiím. Žalovat OCCRP si žádný ze slovenských orgánů nedovolí, takže účel je splněn.

A abyste věděli, že OCCRP není jen tak nějaká jedna organizace, tak si připomeneme, že neziskovka má své oficiální pobočky v mnoha zemích světa, a to i v ČR a na Slovensku. OCCRP v roce 2014 označila Vladimira Putina za nejzkorumpovanějšího politika za rok 2014 [8]. Stejný titul získal o dva roky později venezuelský prezident Nicolas Maduro a v roce 2017 prezident Filipín Rodrigo Duterte, který proslul svým nekompromisním bojem proti militantním islamistům a proti dealerům drog. Tyto dehonestační výroční ceny vypovídají o tom, co je to OCCRP vlastně zač.

Finalisté titulu největších korupčníků za rok 2019, vpravo vítězové za uplynulé roky.

OCCRP má po světě mnoho poboček [9]. V České republice se pobočka OCCRP jmenuje “České centrum pro investigativní žurnalistiku” a na Slovensku je to pobočka s názvem “Investigatívne centrum Jána Kuciaka”. Obě dvě pobočky řeší v současné době zejména Mariána Kočnera a jeho údajnou korupci v nejvyšší slovenské politice. Znovu je třeba si uvědomit, co je to krizově-konceptuální řízení, které jsem vysvětloval minulý pátek na Svobodném vysílači CS. Tento model řízení je právě uplatňován i na Slovensku, a to již od počátku roku 2018. Nejprve bylo potřeba vytvořit krizi. Touto krizí byla vražda Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Tato krize vyvolala pnutí ve slovenské společnosti a došlo přesně k tomu, co bylo dopředu očekáváno.

Slováci od roku 2018 likvidují u voleb poslední obrysy národního státu a usilují o převedení Slovenska pod procesy řízení z Washingtonu a Tel Avivu

Společnosti chtěla najednou změnu. Změnu politiků. Změnu za každou cenu. Ať je to kdokoliv, hlavně ať je nový, a hlavně ať není politik! Vyvolaná krize tak vytvořila poptávku. A v tom okamžiku liberální fronta na Slovensku reprezentovaná neziskovým sektorem, kooptovanými médii a americkou státní mocí přispěchala s řešením krize, nabídla Zuzanu Čaputovou z neziskovky Via Iuris. Kvalifikace? Práce v neziskovce. A to stačilo k tomu, aby za hysterické a mediální podpory slovenských kooptovaných médií a mohutné pomoci Aarona Shaviva z Izraele, který je osobním přítelem Benjamina Netanyahua, vyhrála volby o prezidentský úřad. Krizově-konceptuální řízení ve své nejlepší podobě.

Alena Zsuzsová, foto z dřívější doby.

Obávám se, že konceptuální slepota slovenských voličů bude i nadále přetrvávat a uvidíme to i ve výsledku voleb do Národní rady. Není pomoci národu, který místo politiků chce do svých čel nepolitiky. A víte proč? Protože nepolitik potřebuje k tomu, aby v politice uspěl, armádu poradců. Nepolitik v roli politika se tak stává loutkou, marionetou, nýmandem, prostě naprostým pařezem. Veškerou politiku potom řídí poradci v zákulisí. Skutečný a zkušený politik poradce nepotřebuje, má zkušenosti a rozhoduje se sám. A ano, takový politik je nebezpečný, pro globalisty, neocony, pro liberály, pro konceptuální architekty.

Konceptuální gramotnost znamená, že volič chápe, že kuchař by neměl dělat práci automechanika, švadlena by neměla řídit jadernou elektrárnu, anebo gynekoložka by neměla být ministrem obrany (viz. Německo a Ursula von der Leyen neblahé paměti). To samé platí o politice, a té vrcholové zejména. Diletant, který nerozumí, jak to chodí v politice, se stane zcela závislým na poradcích. A když se někdo dostane k moci, když do té doby dělal jen v neziskovce sponzorované z různých fondů z ciziny, kdopak se asi stane tím poradcem takového nýmanda? Krizově-konceptuální řízení má děsivá pravidla a je utrpení sledovat národy, jak si dobrovolně nasazují a utahují smyčky okolo krků vlastních národů, suverenit a svobod. Takže, na Slovensku už zase Američané ovlivňují volby, ale všichni se tváří, že to vlastně je úplně v pořádku.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář