JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Vakcíny na COVID-19 se prý nestihnou včas klinicky otestovat, než zase znovu virus zmutuje do jiné podoby, a proto EU v tichosti zvažuje uplatnit výjimku na očkování 300 milionů Evropanů neotestovanými vakcínami! Brusel zvažuje, že pokud nebude zbytí, nechá Evropany naočkovat vším, co bude zrovna k dispozici! Ve stavu nouze prý lze obejít bezpečnostní standardy a píchat do lidí cokoliv!

Situace okolo plánu na očkování občanů EU a USA novými vakcínami proti Covidu-19 má další neuvěřitelné a doslova už šílené pokračování. Server Politico publikoval [1] minulý týden článek o tom, že Evropská unie zvažuje možnost a přijetí usnesení, kterým bude legalizováno a umožněno očkování 300 milionů občanů zemí EU neschválenými vakcínami proti Covid-19, protože podle přísně utajovaných zpráv z farmaceutických společností se dochází k závěru, že virus SARS-Cov-2 mutuje takovou rychlostí, která převyšuje tradiční klinické testovací rámce jednotlivých vakcín, takže není možné vakcíny vyrobit a současně i důkladně otestovat, protože pokud se provádí obojí podle současných parametrů, potom od počátku vývoje vakcíny, až po její klinické otestování ve 3 klinických fázích, uběhne až 18 měsíců, a to je zkrátka nepřijatelné.

Takto vypadalo práškování oblohy v rámci programu zatemňování oblohy Dark Sky před vypuknutím Covidu

První krok učinila již britská vláda Borise Johnsona, která oznámila, že pokud vakcína od společnosti AstraZeneca nebude do 30. října otestována, britská vláda využije pravomoc, která vyplývá ze zákona o národní bezpečnosti v době nouze, krize a válečného stavu, kdy vláda má právo nařídit vakcinace i neschválenými vakcínami, které neprošly všemi fázemi klinického testování. A jakmile toto oznámil Londýn, okamžitě se toho chytl Anthony Fauci v USA, který přesvědčil Donalda Trumpa, aby stejný přístup byl použit i v USA a americký prezident s tím souhlasí, že pokud nebudou vakcíny klinicky otestovány nejpozději do konce října, na nic se čekat nebude a Donald Trump prezidentským dekretem povolí očkování neschválenými vakcínami. A není divu, že Brusel nechce zůstat pozadu.

Když to bude nezbytné, naočkujeme lidi v Evropě i neschválenou vakcínou, zvažuje Evropská komise

Podle serveru Politico chce totiž Evropská komise využít mezeru v zákonech o ochraně zdraví, kde je umožněno používat neschválené a dostatečně neotestované vakcíny v případě, že nastal stav nouze, krize a podobné situace, kdy očkování nesnese odkladu. Pokud není k dispozici jiná možnost, národní regulační orgány pro léčivé přípravky a Evropská komise společně s Evropskou agenturou pro léčivé přípravky chtějí mít jistotu, že bude k dispozici vše nezbytné pro distribuci nelicencované vakcíny.

EU bude Evropany očkovat čímkoliv, i když to nebude schválené a otestované, pokud nebude zbytí…

Obvykle a za normální situace by vakcína proti koronaviru získala ústřední doporučení EU ke schválení nebo podmíněné schválení od Evropské agentury pro léčivé přípravky. Existuje však právní mezera: Podle směrnice z roku 2001 mohou členské země dočasně povolit distribuci nepovoleného léčivého přípravku „v reakci na podezření nebo potvrzení šíření patogenních látek, toxinů, chemických látek nebo jaderného záření, které by mohly způsobit újmu.“

V Evropě se počasí vrátilo k normálu poté, co skončila letecká doprava kvůli Covidu. Modré nebe bez čar, žádné bílé čmouhy, žádné mléko na obloze, nižší teploty a začalo pršet. Co to má znamenat?

Možná jste si všimli jednu zásadní věc, že po vypuknutí koronavirové krize se za poslední půl rok srovnalo a znormalizovalo počasí v Evropě. Začalo znovu normálně pršet, zmizela katastrofální sucha, snížily se letní teploty, znovu se začaly objevovat bouřky v Evropě, a to velmi hustě, jako kdysi před desítkami let, kdy něco takového mladá generace už ani nezná. Důvodem normalizace počasí je praktická eliminace letecké dopravy, která v Evropě klesla o více jak 95%  a nebe nad Evropou je prakticky prázdné. Nedochází totiž k práškování evropské oblohy pomocí látek na bázi oxidů hliníku v rámci program EU a USA s kódovým označením Dark Sky.

Tento program na zatemňování oblohy před zvyšujícím se tvrdým zářením Slunce, běží na planetě 30 let, a to již od počátku 90. let. Operaci zajišťují výrobci paliv, leteckého kerosinu, kteří od počátku 90. let přidávají do leteckého paliva urychlovač hoření kerosinu na bázi částic nano-hliníku, které zvyšují teplotu hoření paliva a prodlužují životnost leteckých motorů, především trysek pro přívod paliva. V roce 2001 byla publikována zajímavá studie [2] o používání nano-hliníku v leteckém kerosinu. Používání chemtrails v roce 2016 přiznal bývalý šéf CIA John Brennan.

Přerušení letecké dopravy ukončilo program Dark Sky na zatemňování oblohy pomocí koberců nanohliníku jako urychlovače hoření v leteckém kerosinu

Jenže, tento speciální oxid hliníku má ještě jednu zásadní vlastnost, a to je vazba molekul vody v atmosféře, takže nad planetou přestává pršet. Voda prostě odmítá kondenzovat přirozenou cestou, kdy se vodní pára ochladí vlivem chladného vzduchu a po ochlazení pára kondenzuje a padá k zemi dolů jako déšť. Oxidy hliníku v atmosféře jsou dostatečně malé, že neklesají k zemi nijak rychle, jejich pokles je velmi pomalý, v průměru klesá částice nanohliníku z výšku letové hladiny letadla 10 500 metrů přibližně měsíc.

Během té doby vlivem vzdušného proudění částice obletí planetu až 2x kolem dokola. Částice mají tendenci se shlukovat ve vzdušných proudech, obvykle v tzv. kontinentálním proudění na rozhraních moře a pevniny, což jsou přesně ta proudění vzduchu, která zajišťují transport vody vzduchem nad pevninu a následný déšť. Jenže, vzhledem k vysoké koncentraci nanohliníku v atmosféře voda odmítne spadnout na zem v podobě deště, paličatě se drží v oblačné podobě a nedochází ke kondenzaci.

Koberec na přechodu nížiny a svahů Šumavy, typické místo, kde vznikají vzdušné zdviže

Jistě si pamatujete z minulých let, kdy na nebi se formovala mračna, ale nezapršelo a nezapršelo, prostě nic. Jakmile se na konci února tohoto roku uzavřela celosvětová letiště, už o dva měsíce v dubnu si lidé začali všímat, že začalo normálně pršet, vrátily se vláhové normály, snížily se teploty, a hlavně, z oblohy zmizely chemtrails, tedy stovky bílých čar po dopravních letadlech, které před koronavirovou krizí zakrývaly oblohu.

Čáry po letadlech zůstávaly až 6 hodin a namísto modré blankytné oblohy jste obvykle viděli na obloze rozlité bílé mléko z rozmazaných čar po letadlech. Ty čáry a jejich rozmazání, to je součást projektu Dark Sky. Kvůli koronavirové krizi tak přestala létat letadla a v Evropě i v USA znovu prší. Bylo načase, protože Evropě hrozila obrovská vodní krize, kterou EU neuměla řešit, takže dočasné přerušení práškování pomocí uzemnění letadel tak vyřešilo v EU vodní krizi. Ovšem místo toho začala práškovat malá letadla, která kobercují vybrané vzdušné zdviže na přechodech vodních ploch a pevniny a něco zřejmě rozprašují, už od jara tohoto roku a od chvíle, kdy přestala létat velká dopravní letadla.

Sotva se vyčistila obloha od chemtrails, začala všude poletovat malá letadla, zběsile sem a tam a vytvářející koberce, několikrát týdně, nad jedním a tím samým místem

Znovu narůstající covidová vlna je podivná, podezřelá, jakoby uměle vyvolaná. Pozitivně jsou testováni lidé, kteří nikam na dovolenou do ciziny nejeli, kteří se s nikým nestýkají, pouze chodí na procházku se psy k rybníku. A právě nad těmito rybníky a vodními plochami malá letadla už od jara cosi fotí, monitorují, anebo přinejhorším rozprašují. Do redakce jsme dostali zajímavý e-mail od čtenáře, který reagoval na náš článek o kobercujících letadlech v Evropě. Upozornil nás na to, že tyto vzdušné stoupavé proudy na předělech vodních ploch a pevniny opravdu dokáží velmi vysoko vynášet částice, prach, nanočástice, aerosoly a další.

Program Dark Sky v praxi před vypuknutím Covidové operace

Pokud ale prý nahoře v atmosféře je kompaktní vrstva nanohliníku z rozlitého mléka, tedy z čar po dopravních letadlech a jejich hustém provozu, potom tato nanohliníková vrstva takový aerosol pohltí a ten nezkondenzuje, nespadne dolů. Čtenář nám napsal, že pokud by kdokoliv chtěl rozprašovat nějaký virus z malých letadel, měl by na to plán, koncept, a chtěl by, aby vzdušné stoupavé proudy látku nasály, vynesly vysoko někam do 10 km, kde tyto látky potom vstoupí do kontinentálního proudění a přenese je to někam dále, kde to potom spadne o několik hodin později a vyprší s deštěm, tak aby to takto fungovalo, muselo by se nejprve zastavit práškování z dopravních letadel. Někdo by musel velká dopravní letadla uzemnit. A teprve poté by to fungovalo. A sami víte, co tento rok proběhlo.

Aby se vyčistily vzdušné kontinentální proudy, museli uzemnit všechna letadla, protože zdrojem chemtrails je samotné letecké palivo, žádné skryté nádrže s chemikáliemi v letadlech

Nejprve byla uzemněna celosvětová letecká doprava. Nebe se projasnilo nad Evropou, zmizelo mléko na obloze, ochladilo se, začalo pravidelné pršet, tady v Německu už v dubnu, v ČR o něco později v květnu, jistě si pamatujete. A najednou, jakmile se obloha pročistila, začala létat podivná malá letadla, jako šílená, jako zběsilá, sem a tam, sem a tam, kobercovala malé vybrané plochy, nejčastěji na rozhraní vodních ploch a pevniny, a rovněž na rozhraní luk a lesů se skalami a svahy. Tato dvě rozhraní mají jednu společnou vlastnost, jsou rodištěm a místem vzniku vzdušných zdviží, tzv. stoupavých proudů. Cokoliv do nich vysypete, tak to dopravíte vysoko do atmosféry, opravdu velmi vysoko.

Koberec na přechodu Padovské nížiny v Itálii a svahů italských Alp, kde vzniká masivní vzdušná zdviž

Mluvíme zde o malých částicích, aerosolech, ne o něčem těžkém. Ve chvíli, kdy v atmosféře nejsou chemtrails z dopravních letadel, je možné kontinentálními proudy posílat cokoli, co si představíte jako potrubní poštu. A při znalosti zakončení proudů víte, i kde zásilka skončí. Musíte pouze obsah zásilky nasypat do této potrubní pošty na správném místě, do správné vzdušné zdviže. A to je obrovské odhalení! To by znamenalo, že letecká přeprava byla uzemněna ne kvůli nějaké pandemii, ale kvůli vyčištění oblohy od chemtrails, aby znovu začaly správně fungovat kontinentální vzdušné proudy a znovu tak přenášely částice bez toho, aby je nahoře zachycovala vrstva a deka nanohliníku.

Jakmile je obloha bez chemtrails, je možné obnovit “potrubní poštu” a sypat do proudů “zásilky”, napsal nám do redakce zdroj obeznámený s problematikou

Jakmile přenos funguje, spustilo se na jaře masivní kobercování malými letadly. A o tom jsme na Aeronetu právě psali. A oni si myslí, že nikdo na to nepřijde. Vidíte, že lidé vakcínám nevěří, průzkumy ukazují, že dobrovolně se vakcínou chce nechat očkovat jen 10% populace, a to je zkrátka málo. A protože virus mutuje obrovskou rychlostí, oni nestíhají ty vakcíny ani pořádně otestovat, jestli opravdu vyrábí protilátky anebo ne. To klinické testování není jen od toho, aby se zjistila nezávadnost, ale slouží především k určení účinku vakcíny, u kolika lidí vakcína protilátky vyrobí a u kolika procent lidí se to nepovede.

Zatemněná obloha programu Dark Sky rozlitým mlékem způsobená interakcí molekul vody a nanohliníku z kerosinového paliva

Vakcíny totiž mají dva problémy, tím jedním jsou vedlejší účinky, a tím druhým je nedokonalá hlavní účinnost, tedy schopnost vytvořit protilátky. A protože virus mutuje jako zběsilý, tak už připravují cesty, jak očkovat populaci i neschválenými vakcínami, pokud k tomu dojde, že se nepovede otestovat včas a/nebo v dostatečné kvalitě účinnosti. Oblohu mají vyčištěnou, malá letadla dál kobercují furt pryč a v USA i v Evropě raketové narůstá II. vlna a pozitivně otestovaní. A nově už vypouští informační balónky a chtějí očkovat lidi neschválenými vakcínami, pokud prý na to dojde a nebude zbytí. Máme se opravdu na co těšit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář