JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Záhadná smrt bývalého špiona britské MI6 Jamese Le Mesuriera a šéfa Bílých přileb

VIDEO: Záhadná smrt bývalého špiona britské MI6 Jamese Le Mesuriera a šéfa Bílých přileb vede k procesu zametání stop a zbavování se svědků, kteří věděli o financování Islámského státu a Al-Kajdy v Sýrii ze zdrojů americké, britské a izraelské vlády a tajných služeb! V kauze okolo smrti Le Mesuriera je namočen i Donald Trump, který v říjnu tohoto roku poslal Bílým přilbám bezmála 5 milionů dolarů na jejich podivné operace v Sýrii! Zametání stop po operacích Mossadu, MI6 a CIA!

V pondělí 11. listopadu přinesla světová média informaci, že v Istanbulu zemřel šéf Bílých přileb, bývalý agent britské MI6 a rytíř britského královského dvora James Le Mesurier. O tomto agentovi jsme na Aeronetu v minulých letech přinesli řadu článků [1], ale jeho pondělní smrt v Istanbulu [2] je velkým překvapením. Přestože mainstreamová média přinesla informaci o zjevné sebevraždě, po několika dnech se situace mění a na povrch začínají vyplouvat podivné souvislosti, které nejlépe shrnuje reportáž ruské televize, kterou jsem opatřil českými titulky a může se na ni podívat ve videu nahoře v úvodu článku. Smrt bývalého agenta zdaleka není banální a nese mnoho znaků likvidace, které čeká agenty na konci své služby, když už skončí jejich použitelnost a vědí příliš mnoho.

Původní informace v pondělí tvrdily, že James Le Mesurier vyskočil z okna bytového domu a spáchal sebevraždu. Jenže uniklé informace z tureckých médií a bulváru ukazují, že místo činu vypadalo úplně jinak a velmi podivně. Podle tureckých informací leželo Le Mesurierovo tělo na ulici, obě ruce měl zlámané a šrámy na obličeji. Vedle jeho těla ležel navíc mrtvý pes. Kde se vzala mrtvola psa, to není jasné, protože Le Mesurier psa neměl podle tureckých médií, pokud by chtěl spáchat sebevraždu spolu se psem.

Další záhadou je místo, kde mělo k smrti dojít. Římsa, ze které údajně skočil, není v žádném mrakodrapu, ale v obyčejném bytovém domě ve výšce zhruba 10 metrů nad zemí. Z takové výšky není smrt skokem dolů v žádném případě zaručena, je to příliš nízká výška na okamžitou smrt. Garantovaná výška smrti při skoku je obvykle udávána jako 50 metrů výšky na tvrdé podloží. James Le Mesurier byl navíc vojenský špion a měl vojenský výcvik, včetně parašutistického výcviku. Skok z takové banální výšky by musel přežít.

Mrtvý špion a vedle mrtvý pes, peníze od Trumpa pro Bílé přilby a další podivnosti

Mrtvola psa však naznačuje jinou souvislost, mrtvý pes je symbolem používaným v arabských zemích jako vzkaz, že člověk žil jako pes, a tudíž chcípl jako pes. A zřejmě právě to je i důvod, proč turecká tajná služba a policie odmítla rodině vydat tělo Le Mesuriera, protože stále prý probíhají úkony pitvy a policie neustále mlží. Britská média navíc spustila novou hysterii a masírku o tom, že za tím mohou stát Rusové, protože Maria Zacharovová, mluvčí ministerstva zahraničí Ruské federace, prohlásila nedávno o Le Mesurierovi, že je britský špion a několik dní poté zemřel. Britský bulvár si to dává do souvislosti. Jenže tahle rusofobie je pouze odváděním pozornosti. Chasidský prezident Donald Trump totiž provedl v říjnu tohoto roku další lumpárnu a službičku izraelskému Mossadu a britské MI6.

Římsa, ze které James Le Mesurier skočil, je to výška 2. patra. Na zabití je to nízko, zejména pro bývalého vojáka s výcvikem.

Donald Trump totiž nařídil 22. října poslat Bílým přilbám dalších více jak 4,5 milionu dolarů [3] na jejich práci v Sýrii, protože podle jeho slov provádějí záslužnou práci. To bylo 22. října a o dva týdny později je šéf Bílých přileb nalezen mrtev. Donald Trump poslal peníze na zametání stop v Bílých přilbách po působení amerických, britských a izraelských agentů v jejich řadách, kteří v minulých letech falšovali videa a údajné chemické útoky Asadovy armády.

To proto, aby západ následně mohl obvinit Asada z používání zbraní hromadného ničení. A na základě tohoto obvinění, aby potom americký prezident mohl dát povel k útokům na syrské pozice pomocí raket s plochou dráhou letu. Jenže, svržení Asada se nepodařilo a je potřeba zamést stopy. Jakmile tedy Bílé přilby dostaly od Donalda Trumpa peníze, okamžitě bylo “postaráno” o jejich šéfa Jamese Le Mesuriera. Věděl příliš mnoho a mohl by padnout do rukou cizích tajných služeb, mohl by začít mluvit.

Zlámané ruce, podlitiny a šrámy v obličeji, tělo na dvou místech

Další rozporné údaje přichází o místě nálezu těla. Podle mnoha svědků bylo tělo nalezeno uvnitř v domě, ale na ulici se dostalo později, když ho tam odtáhli. Znovu se na scéně objevuje pes, resp. jeho mrtvola. Pokud byl nalezen v bytě, potom není jasné, proč měl zlámané ruce a šrámy a podlitiny na obličeji. Podle jeho ženy trpěl silnými depresemi a bral antidepresiva, ale způsob sebevraždy je velice podivný. Le Mesurier měl vojenský výcvik a musel vědět, že skokem z takto malé výšky se nezabije, maximálně si způsobí zranění. Všechno proto ukazuje na to, že bývalý šéf Bílých přileb byl odstraněn jako nepohodlný svědek, který věděl o tom, jak britská MI6, americká CIA a izraelský Mossad v Sýrii organizují a financují teroristické skupiny, z nichž Le Mesurier pracoval hlavně s Jabhat Al-Nusrá, což je odnož Al-Kajdy v Sýrii. Pokud je pravda, že trpěl depresemi, hrozilo, že se provalí citlivé informace.

Detail výšky domu.

Tito lidé jsou psychicky potom zranitelní a mohou začít před svými lékaři a psychology mluvit o tajných operacích, o prožitých traumatech z těchto akci, o tom, co viděli, co museli provádět, čeho bylo svědky. Jinými slovy, James Le Mesurier se stal tzv. psychicky nestabilním a tudíž nespolehlivým. Mohl začít mluvit před doktory, a to je naprosto nepřípustné. Proto musel být odstraněn. Je velmi pravděpodobné, že před svojí smrtí to již provedl a mluvil o svých traumatech se svým doktorem. To by potom vysvětlovalo, že se neobtěžovali ho odstranit nějak potichu, ale udělali to schválně s velkým rozruchem, aby tím vyslali vzkaz všem ostatním operátorům a agentů, kteří by snad nedejbože také chtěli začít brát prášky na nervy a chodit se svěřovat se svými zážitky z black-op operací psychologům.

Zametání stop a zavazování volných konců provazu na uzel

Pohádka o tom, že veterán MI6 a důstojník vojenské britské rozvědky se zabije skokem z římsy domu a vezme s sebou psa, je mediální chucpe, které má zmást veřejnost a dost určitě i turecké orgány. Ty se v tom budou chvíli vrtat, ale ten hlavní vzkaz je vyslán. Bílý dům nadále podporuje a financuje Bílé přilby a jejich bývalý a nervově labilní šéf je mrtev. Práce pokračuje, velký úklid v Sýrii započal a zblblá britská média budou obviňovat ještě pomalu i Rusy za jeho smrt. Je to to zkrátka spojení nepříjemného s užitečným, pro Izrael je Donald Trump božím požehnáním, protože mají svého prezidenta v USA v Bílém domě a ten ochotně kryje a financuje v Sýrii všechny izraelské a také britské operativní projekty, nejenom Bílé přilby.

Emma Winberg, Mesurierova manželka.

Je to stejné zametání stop jako v případě šéfa Al-Kajdy, kterého v 80. letech vyrobila CIA. Dobře jim sloužil, ale po 11. září 2001 byl obětován jako hlavní strůjce útoků na americká města, takže ho nakonec odstranili. Stejně dobře jim sloužil i Abú Bakr-al-Bagdádí, ale toho neodstranili, pouze odklidili do Jordánska, protože je to plukovník izraelského Mossadu [4]. Ty nelze zabíjet jako se to dělá s arabskými nebo gójskými agenty a operátory. James Le Mesurier věděl příliš mnoho a životnost Bílých přileb vypršela, i když budou nadále fungovat, bude to již někde jinde, v jiných zemích a brzy možná pod jiným názvem.

Když se uklízí bordel, uklízí se se vším všudy. Usáma bin Ládin, Abú Bakr-al-Bagdádí, James Le Mesurier. Zavazování volných konců na uzel se tomu říká mezi zpravodajci. Poslouží dané věci a potom konec. Na to by měl pamatovat i šéf BIS Michal Koudelka, který rozehrál po návštěvě v centrále CIA v Langley na jaře tohoto roku velmi nebezpečnou hru. Měl by si velmi dobře všimnout, jak dopadl ochotný a úslužný James Le Mesurier. Jednoho dne budou Američané při svém mocenském odchodu z ČR “zavazovat volné konce provazu” i v Praze. Přebírání medailí v Langely je svazkem, ze kterého se nedá vystoupit jinak než nohama napřed.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář