JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AE NEWS: Zednářská olympiáda Domu Sion v Londýně v roku 2012 byla děsivou projekcí budoucnosti a programovacím rituálem! Od předpovědi uběhlo 8 let a všechno, co se v zahajovacím ceremoniálu objevilo, se v roce 2020 vyplnilo, kromě jediné věci. Budou nám chtít sebrat i naše děti?

https://vimeo.com/412362758

V souvislosti se včerejším článkem [1] o nové britské 20-librové bankovce jsem se dostal k jednomu zásadnímu videu, které zachycuje v sestřihu úvodní ceremoniál zahájení Olympiády 2012 v Londýně, kterým pořadatelé podle oficiálního zdůvodněné chtěli poděkovat britské zdravotní službě NHS. Jenže, už v roce 2012 tento bizarní, děsivý a odporný ceremoniál vyděsil mnoho sportovců a účastníků zahajovacího ceremoniálu, protože nikdo tehdy nechápal, co to má znamenat, že Britové při zahájení olympiády ukazují na stadionu malé děti, nemocniční postele, příšery a zdravotní sestry, které se chovají jako zombie.

Pilíře stadionu jako zednářská kružítka s rozsvícenými vidoucími oky.

Od tohoto ceremoniálu uběhlo 8 let, tedy přesně tolik, kolik paprsků loukotí se nachází v kabalistickém kole, resp. v Kole života. A nyní, po 8 letech najednou docházíme osvícení, najednou chápeme souvislosti a rozumíme, o čem ten ceremoniál v roce 2012 v Londýně vlastně celý byl. A to zjištění nelze nazvat jinak než šokem. Na YouTube se objevilo výborné a okomentované video z ceremoniálu, které vypichuje hlavní souvislosti, takže jsem video opatřil českými titulky a máte jej v úvodu tohoto článku. Video zachycuje, že Dům Sion pojal ve svém městě svoji Olympiádu jako tribut svému světovém plánu NWO.

Londýnská olympiáda Domu Sion jako programovací rituál předpovídající budoucnost v předstihu 8 let

Samotný stadion v Londýně byl pojatý jako oslava zednářských lóží, konstrukce pilířů stadionu tvoří symboly rozevřených kružítek a při zahajovacím ceremoniálu olympiády se v nich rozsvěcovala modrá vidoucí oka, tedy symbol Illuminati a zření, kterým se vyjadřuje predikce, role určujícího vůdce vývoje planety. Mnoho lidí si všimlo rovněž i toho, že oficiální logo londýnské olympiády v roce 2012 je v podstatě kryptogram, který nepředstavuje jenom číslo “2012”, ale schovává v sobě slovo “ZION”, tedy anglické označení Domu Sion.

Oficiální logo britské olympiády v roce 2012.

Všichni tušili, že olympiáda v Londýně bude v mnoha ohledech jiná, ale to, co přišlo během zahajovacího ceremoniálu, to bylo opravdu hodně přes čáru. Oficiální dramaturgie přitom tvrdila, že se jedná o oslavu a odkaz na knihu Peter Pan, kterou napsal J. M. Barrie [2]. Jenže samotné pojetí ceremoniálu připomínalo spíše děsivé dílo H. P. Lovercrafta než román od autora naivního Neverlandu. V hlavní roli se totiž objevily nemocniční postele, nemrtvé zdravotní sestry, klece pro malé děti (odkaz na budoucí Pizza Gate), pohřební spřežení koňů z pekel, poletující viry a monstrózní smrt s magickou hůlkou.

Předpověď z Londýna se vyplnila přesně po 8 letech, koronavirus i tancující lékaři jsou realitou

Ceremoniál začal okamžikem, kdy se na ploše stadionu začal formovat útvar zobrazující koronavirus. Jeho tykadla a proteinové výstupky byly pěkně v záběrech vidět, na videu krásně vidíte, jak se nosatí architekti této odporné olympiády vyřádili. Vzápětí přišli lékaři na stadion a začali freneticky tancovat. Děsivé zjištění nastane o 8 let později, když skuteční lékaři v nemocnicích v USA i v Evropě nahrávají na sociální sítě videa, jak tancují v nemocnicích, úplně stejně jako bylo předpovězeno během ceremoniálu na olympiádě v roce 2012.

Model Coronaviru během zahajovacího ceremoniálu na olympiádě v Londýně 2012.

Toto tancování proniklo i do České republiky, kde společnost Budvar zřejmě zešílela a začala do českých televizí jako reklamu pouštět reklamní video, kde lidé představují tanečníky, kteří se kroutí za zvuku hudby a tím nějak jako symbolicky bojují proti koronaviru. Nevím, který marketingový poradce tohle poradil státnímu podniku Budvar, ale je to odporné, protože tyto tance jsou naprosto úchylné, protože symbolizují zombie. Nápad na tancování v rouškách a nahrávání na internet je doslova okopírovaný z NHS ceremoniálu z londýnské olympiády.

Zahajovací ceremoniál olympiády v Londýně zcela nepokrytě propagoval zednářské symboly.

V další části ceremoniálu je vidět radiová 5G věž se zobrazenou koronou okolo své špičky. Přesně tato věž s touto koronou se objevila 20. února 2020 na nové britské 20-librové bankovce. Jak už jsme uváděli v článku včera [3], na bankovce se nachází kromě majáku i symbol koronaviru se symbolem kola, které má 8 loukotí. Všímavý pozorovatel si všimne, že od olympiády v Londýně, kde toto bylo v projekci a v předstihu předpovězeno, uplynulo přesně 8 let, tedy přesně tolik let, kolik paprsků má kolo v symbolu koronaviru na nové britské 20-librové bankovce.

Během ceremoniálu bylo zobrazeno, jak od vysílače se najednou začínají k postelím dětí šířit černé příšery, které zobrazují viry. O několik okamžiků dál je vidět, že virus se vznáší nad stadionem a letí, což je symbolický vzkaz, že virus je aerobní a šíří se vzduchem. Toto všechno v roce 2012 vůbec nikdo tehdy nechápal. Chybělo světlo, vysvětlení, osvětlení, prostě vrhnutí světla na souvislosti, aby to lidé pochopili. Proto má světlo tak zásadní význam v Kabale a v okultismu zejména.

Dvojnice Grety Thunberg na ceremoniálu.
Greta Thunberg už v roce 2012 na nemocniční posteli jako mluvčí všech dětí, kterým dospělí ukradli budoucnost

Další úsek videa zachycuje, jak zdravotní sestry na stadionu si dávají prsty na ústa ve smyslu, že je potřeba být potichu. Tenhle signál znamená tajemství. Nikomu se nesmí říct, co se děje. Nikdo se nesmí ozvat, všichni musí být zticha. Následuje útok virů, kteří se šíří od 5G věže s koronou, začínají útočit na děti, ale ty jsou imunní, nic se jim nestane. Přijíždí spřežení černých koňů, kteří táhnou tříposchoďovou klec na kolech. Klec je pro děti a na kozlíku je zavěšena rybářská síť, je to symbol lovení dětí a jejich unášení a zavíraní do klecí. Toto je jeden z nejděsivějších okamžiků, protože předpovídal události okolo Pizza Gate a skandál Jeffreyho Epsteina. Jenže, to zdaleka není konec těchto předpovědí.

Dvojnice Grety Thunberg v hlavní roli na zahajovacím ceremoniálu londýnské olympiády.

Vzápětí přijde šok, protože kamera najednou zabírá na posteli copatou Gretu Thunberg. Není to sice ona, ale ta podoba je naprosto neuvěřitelná, šokující. Hraje ústřední roli, kdy smrtka si ji vytáhne i s postelí k sobě vysoko nahoru a copatá Greta se smrtce brání a ta si s ní hraje. Zatímco Greta je na vrcholu, nahoře, dole pod ní dojde ke změně. Do té doby tančící zdravotní sestry se promění, přestanou tancovat a stanou se z nich robotické zombie, které jsou ovládány na povel.

Greta ve výšce své postele to sleduje a dívá se dolů. Zdravotní sestry jsou v zajetí iluze, bludu a chovají se jako zombie. Tahle alegorie se vyplnila po 8 letech rovněž do důsledku. Greta Thunberg, kterou nedávno nikdo neznal, vystoupala nahoru a teď se dívá dolů, jak zdravotní sestry jako zombie odebírají lidem vzorky, testují je na virus, roboticky, pořád dokola.

Boris Johnson v nemocnici kvůli viru a 5G radiační věž o 8 let dříve, než se objevila na nové britské bankovce

Následuje další predikční obraz s předstihem 8 let. Z obrovské nemocniční postele se zvedá figurína Borise Johnsona, který byl před několika týdny doopravdy hospitalizován právě kvůli coronaviru. Kamera na stadionu opět zabírá Gretu, jak se z výšky své postele dívá dolů a režie zabírá pilíře stadionu, které připomínají rozevřená zednářská kružítka. A děti na postelích dole vzhlíží vzhůru ke Gretě vysoko na posteli, což je symbol, že děti vzhlíží vzhůru k nemocné dívce, neboť Greta Thunberg má Aspergerův syndrom.

Ceremoniál končí záběry, kdy viry utíkají pryč a děti skáčou radostí na postelích. A lékaři a sestry přestávají být zombie a znovu tančí. Tento děsivý ceremoniál před 8 lety nedával mnoho smyslu, ale nyní po 8 letech je všechno jasné. Rituál zobrazující koronavirus, jeho zrod, šíření, symbol 5G věže, šíření virů, předpověď Grety Thunberg, předpověď Borise Johnsona v nemocnici, to všechno nyní po 8 letech dává jasný smysl. Znamená to snad, že to byla náhoda?

Boris Johnson v nemocniční posteli na stadionu v Londýně v roce 2012 jako předpověď.

Pokud čtete mé články a knihy, tak víte, že elity na vyšších procesech řízení mají na vysokých stupních zasvěcení obrovské schopnosti, jejich mozkové filtry jsou otevřeny a nejsou tak spoutáni horizontem události, dokáží vidět daleko dopředu za tento horizont. V roce 2012 tak připravili ceremoniál v Londýně, který odhalil, co se stane v roce 2020. Pro tyto elity není problém nejen vidět události v budoucnosti, ale rovněž mohou cestovat v rámci své vlastní časové iterace dopředu a dozadu.

Jediná věc, která z ceremoniálu zatím není jasná, jsou počty dětí, které byly uneseny za poslední roky. Symboly klece na kolech a rybářské sítě vyvolávají opravdu děsivé souvislosti, především potom s ohledem na podivná pohřbívaní středně velkých rakví v USA, které nejsou dost velké pro dospělé lidi. Dům Sion těmito ceremoniály a vzkazy dává na odiv svoji neomezenou konceptuální a rovněž okultní moc. Pro obyčejné lidi to nic neznamená, ale pro lidi s rozšířeným vědomím je to brutální vzkaz o obrovské moci, kterou Dům Sion disponuje nad lidskou populací na této planetě.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář