JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Afričan hodil osmileté dítě spolu s jeho matkou pod vlak, dítě nepřežilo. Do vězení samozřejmě nepůjde, je prý nemocný, říká Německý soud. Ten samý příběh, pořád dokola. Vítejte v neomarxistické EU!

NĚMECKO: Eritrejec, který v červenci loňského roku shodil ve Frankfurtu nad Mohanem pod přijíždějící rychlovlak ICE ženu s dítětem, se ve středu za svůj čin omluvil. Předmětem kritiky se nyní na sociálních sítích stala skutečnost, že se vyhne vězení kvůli psychické poruše. Názor přidal například programátor a informatik Pavel Cimbál nebo hokejový trenér Martin Stloukal.

Přejíždějící rychlovlak ICE se stal osudným osmiletému chlapci, který na místě zemřel, ženě strčené pod vlak se nakonec podařilo z kolejiště včas uniknout.

Boy dies after pushed in front of train in Germany | Free ...

Za svůj čin se Eritrejec omluvil ve středu na úvod procesu, v němž se rozhoduje o jeho nuceném umístění na psychiatrii, informují Novinky. „Je mi to nesmírně líto,“ citoval prohlášení svého klienta Eritrejcův právník. Eritrejec navíc není podle předběžného psychiatrického posudku kvůli duševní nemoci trestně odpovědný, proto nebyl obžalován. To řada lidí odsuzuje.

Patří mezi ně informatik Pavel Cimbál: „Je mi to líto. Eritrejec se omluvil za strčení dítěte a ženy pod vlak. Hotové, vybavené. Půjde do psychiatrické léčebny a jedeme dál,“ reaguje na případ na svém Twitteru.

Zamýšlí se nad tím, jak by se situace vyvíjela v opačném případě, kdyby byl napadeným migrant: „Jo, to kdyby někdo napsal něco nelichotivého na adresu migrantů na sociální síť, to by byl jiný fofr. A jiné tresty. Hm,“ podotkl.

https://twitter.com/xcimbal/status/1296118091806642176?s=20

Podobně znepokojivě zhodnotil výsledky řízení i hokejový trenér Martin Stloukal: „Eritrejec, který v Německu strčil před vlak dítě, se omluvil. Vězení se vyhne… opět psychická porucha,“ napsal ve svém tweetu.

Prokuratura se snaží dosáhnout dlouhodobého umístění Eritrejce v psychiatrickém zařízení, protože jej pokládá za nebezpečného.

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář