JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

AKO NA TOTO ZAREAGUJE ZUZKA ZO SMETISKA A BEZVLÁDNA VLÁDA KLINICKÝCH DEBILOV VEDENÝCH BLÁZNOM?

Nuž veci sa pohli a síce správnym smerom, ale určite nie príjemným smerom. Ako som  25.2.2021 priniesol správu o tom, že deň pred tým padli informačné systémy Federálneho rezervného systému t.j. Fedu, ktorý plní rolu centrálnej banky a aj zabezpečuje presúvanie financií medzi bankami. Samozrejme po pár hodinách obnovili niektoré služby a začali vyšetrovať celú vec.

A prečo je to správny smer?

Pretože končí éra podvodov napr. M1 sa už nepublikuje (hotovosť a veci, ktoré sa dajú ľahko meniť na hotovosť), úrokové sadzby amerických dlhopisov začali rásť (boli držané dole umelo americkými bankami a nekonečnou hotovosťou od Fedusíce sa to dialo prechodne a medzi časom sa to aj zopakovalo) a GameStop je naspäť.

Chcem tým povedať, že tá prechodná strata kontroly nad finančným systémom USA (a prakticky celého sveta) bude mať ďalekosiahle dopady. Totiž moderná ekonomika stojí a padá na tom, že financie sa dostanú včas tam, kam treba, avšak výpadok počítačových systémov odstavil celé platby resp. platobné systémy. Následne sa všetko začne sypať od financií cez ekonomiku až po politiku, všetko. To v praxi znamená neriadenú demoláciu Amerického impéria (prefarbeného britského impéria) resp. riadiacich štruktúr a to poškodí prakticky každého sluhu a spojenca anglo-amerického močiara s centrálou v Londýne. Ale to neznamená, že globálne zákulisie (GP) vyhralo.

Ako to?

Prvá vec je, že nahromadené elektronické US doláre sa stanú prakticky bezcennými, lebo Fed sa bude pokúšať sanovať škody tlačením US$ a to špekulanti použijú aj na to, aby nakúpili komodity, zlato, striebro a kryptomeny, ktoré by sa dali neskôr vymeniť za produkčné veci.

Druhá vec je, že tie vplyvové štruktúry, ktoré zabezpečovali riadenie ostatných štátov sa rozsypú tiež (aj keď to niekto robí z presvedčenia, žiť z niečoho musí).

Tretia vec je, že podľa všetkého to nebol GP, kto to spustil, a preto bude rozpad samovoľný a prevzatie riadenia štruktúr močiara bude prakticky nemožné, napr. komsomolci v Číne, ktorí páchajú genocídu Ujgurov prídu o finančné zázemie s tým, že mnoho nižších skorumpovaných šarží v záujme zachovania vlastnej moci začnú vyvádzať ako diví. To zas povedie k tomu, že v záujme zachovania územnej celistvosti a verejného poriadku, čínska centrálna vláda bude nútená drastickým spôsobom zasiahnuť armádou proti komsomolcom a všetkým, kto má silné neoficiálne väzby na zahraničie, alebo bol súčasťou korupčných schém. Dodávam, že je tu konkurenčný koncept na usporiadanie sveta od Rusov a to ďalej komplikuje veci.

Posledná vec je, že keby prezidentom bol Trump (podľa mnohých ním stále je), tak by na celú situáciu zareagoval promptne, nekontrolovateľný rozpad by zastavil a dal by tomu štruktúru, lebo Trump je schopný riadiaci káder. Ale Trump už nevelí americkej civilnej vláde a ešte v roku 2018 autorizoval armádu na to, aby prevzala vládu, keď civilná vláda je vyradená s tým, že McCarthyovské zákony priamo prikazujú armáde aby prevzala moc, ak by vláda slúžila nepriateľskej sile. To v praxi kvôli platobnej neschopnosti civilnej vlády a preukázateľnej skorumpovanosti a nelegitímnosti Bidenovej administratívy bude znamenať to, že armáda bude nútená prevziať moc a niektorí vojaci budú doslova žobrať o peniaze na to, aby sa dostali domov.

Financie, ekonomika a kryptomeny

Prvá vec je, že v niektorých oblastiach financií a ekonomiky nastane hyperinflácia kvôli tlačeniu meny, niekde inde zas budú deflačné tlaky kvôli zničeniu dlhu, ktorý je základom meny (budú bankrotovať finančné inštitúcie) a niekde zas bude stagflácia (nárast ceny niektorých vecí t.j. inflácia ale ekonomická stagnácia) t.j. bude tu určité obdobie počas ktorého sa nebude môcť vyznať vo veciach ani divá sviňa.

Druhá vec je, že lokálna/regionálna produkcia a jej rozvoj bude uprednostňovaná kvôli tomu, že dovoz zo zahraničia buď bude drahý alebo problematický až nemožný.

Tretia vec je, že kryptomeny sú skvelým nástrojom na to, aby sme odstránili nadvládu úžerníkov a následne zaviedli lepší systém, lenže nie každá kryptomena je legitímna alternatíva. Upozornil na to aj Jefimov vo svojich videách ešte v roku 2017 (dajú sa zapnúť slovenské titulky). Totiž BTC (Bitcoin) funguje resp. podporuje súčasný koncept usporiadania sveta, a teda tie kryptomeny, ktoré sú podložené vykonanou prácou t.j. produktom okrem hash sú legitímne.Ja dodávam, že sem rátam aj kryptomeny podložené poľnohospodárskymi produktami a surovinami (práca sa vykonala) napr. Ethereum a Ethereum 2.0 sú podľa mňa takýmito menami. Preto som napísal, že technológie BTC žijú vlastným životom.

A ako na to zareaguje Zuzka zo smetiska a bezvládna vláda klinických debilov vedených bláznom?

Dobrá otázka. Niektorí budú najprv zízať ako vyoraná myš a keď pochopia, že všetko, za čo bojovali sa obracia na prach, tak buď zomrú od hrôzy alebo budú zažívať nekonečnú hrôzu. Totiž ten, kto mal štipku rozumu ešte pred Putinovou rečou na Davosskom fóre pochopil, že veľký reset t.j. projekt zlatej miliardy sa konať nebude, lebo samotná myšlienka je pasé, a ten, kto tento fakt nepochopil ani po Putinovej reči je klinický debil. Lenže nielen táto vláda Slovenska, ale aj Česka de facto pracuje na tom, aby nám zrušili štát a jeho funkcie resp. aby nás podľa plánu močiara prevzali korporácie, pričom GP zas pracuje na tom, aby sa vytvorilo Trojmorie alebo R-U 2.0. A všetko by šlo podľa plánu, keby nedošlo k tomu Fed incidentu s jeho dopadmi, ktoré v podstate urobili poriadny škrt cez rozpočet GP, lebo ľudia si budú musieť vypracovať vlastné ekonomické a finančné modely v podmienkach doby ľadovej s tým, že je tu konkurenčný a ľudskejší koncept usporiadania spoločnosti.

 

Zdroj: https://oracle911blog.wordpress.com/

Odeslat komentář