JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Aktivistka BLM zakladá prvú černošskú stranu v Európe – cieľom je: „zotročiť bielych mužov“ (VIDEA)

VEĽKÁ BRITÁNIA: Sasha Johnsonová je jednou z popredných osobností v Black Lives Matter vo Veľkej Británii. Teraz založila svoju vlastnú stranu. Jej cieľom je podľa jej vlastného vyjadrenia: zotročiť bielych mužov

Počas pochodu Million Persons March v Londýne, ktorého sa nezúčastnili žiadne milióny, ale 400 ľudí, oznámila Sascha Johnsonová založenie novej politickej strany vo Veľkej Británii.

Sasha Johnsonová , aktivistka, BML
Na snímke Sasha Johnsonová počas demonštrácie

Vedúce pozície len pre černochov

Strana nesie zvláštne meno: Taking the Initiative Party (TTIP). Jej princípy sú paradoxné: Na jednej strane má byť TTIP všeobecne novou stranou robotníckej triedy, v ktorej farba pleti nehrá žiadnu rolu. Na druhej strane by riadiace funkcie mali získať len černosi.

Sasha Johnsonová si navyše hovorí neironicky „Oxford’s Black Panther“. Či už má tým na mysli fiktívnych superhrdinov z Wakandy alebo marxistickú organizáciu Black-Power z USA s rovnakým menom, zostáva otvorené. Ale jej militantný štýl obliekania hovorí jasnou rečou.

Takto sa správa žena, ktorá chce vyvodiť politické dôsledky z „Black Lives Matter“

Pred niekoľkými týždňami bola Sasha Johnsonová natočená pritom, ako opakovane urážala černocha a nazvala ho „coon“ (pejoratívne: „neger“) a vyhrážala sa mu násilím. Spúšťačom bolo, že neveril, že Spojené Kráľovstvo je systematicky rasistickou krajinou.

Bielych mužov treba zotročiť

Zatiaľ čo väčšina hovorcov „Black Lives Matter“ stále zdôrazňuje, že ide len o rovnosť medzi čiernymi a bielymi, Sasha Johnsonová otvorene hovorí o podmanení si „bieleho muža“.

Na snímke tweet Sasha Johnsonovej

Twitter ju však teraz zablokoval, potom čo v jednom príspevku uviedla doslova: „Biely muž nebude rovnocenný ako my, ale bude naším otrokom.“

Ďalšie video ukazuje, ako Johnsonová žiada zriadenie „Čiernej milície“. Tvrdí, že kapitalizmus je možný iba prostredníctvom rasizmu a políciu a Ku-Klux-Klan hádže do jedného vreca a podnecuje ku skandovaniu ako: „no justice, no peace; take it to the streets, fuck the police; black power“ a „one solution, revolution.“

Odeslat komentář