JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Alžírský vetřelec znásilnil bezmocnou pacientku ve Francouzské nemocnici

FRANCIE: Znásilnit zcela bezbrannou oběť, omámenou psychofarmaky, to už je čin, který snad ani nelze komentovat. V případě tohoto muslimského vetřelce – recidivisty –  ovšem nic neobvyklého. Případ je o to víc alarmující, že byl zaměstnancem nemocnice, která ho i přes jeho kriminální minulost zaměstnala. A je otázka, kolik dalších omámených žen ještě vetřelec znásilnil, aniž by o tom měly jeho oběti tušení.

V pondělí odsoudil soud v Hauts-de-Seine 50letého alžírského vetřelce, který dříve pracoval jako zdravotník v nemocnici v Neuilly-sur-Seine, na 14 let vězení za znásilnění pacientky pod psychofarmaky, k němuž došlo v únoru 2018. Žena byla v době útoku údajně omámena drogami.

Odsouzený Mohamed A., který začal pracovat v nemocnici v Neuilly v roce 2006, byl již v roce 2012 odsouzen za „sexuální útok na zranitelnou osobu“.

Rozsudek, který je o něco méně přísný, než požadoval státní zástupce, rovněž zakazuje pachateli po dobu pěti let vykonávat zdravotnickou profesi a obsahuje příkaz k léčbě. Obviněný muž byl popsán jako „predátor“ s tím, že prokurátor dodal, že „pokud bude zítra venku, začne znovu.“

Při hodnocení duševního zdraví pachatele odborníci nezjistili žádnou duševní poruchu, ale silnou potřebu se ujišťovat o své mužnosti. Oběť byla incidentem vážně zasažena, je práceneschopná a od té doby trpí fobií z lékařského prostředí.

Během svého pobytu ve vazbě Mohamed A. nejprve všechno popřel, než změnil své prohlášení, protože vzorky DNA odebrané v místnosti, kde byla žena znásilněna, poskytly dostatek důkazů o jeho vině.

Je zarážející, že byl vetřelec zaměstnán v nemocnici i přesto, že měl za sebou sexuální delikty. Ponechávat podobného agresora, aby pečoval o bezmocné pacientky, je jako využít vlka místo ovčáckého psa. Nicméně verdikt alespoň lépe odpovídá tomu, co vetřelec spáchal. Podobné tresty jsou v EU poměrně nezvyklé, pachatel většinou vyvázne s podmínkou nebo velmi mírným trestem či je seznán psychicky nemocným…

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz

 

Líbí se vám naše stránky a síla svobodných informací, které šíří? Prosíme, podpořte nás! 

I malá částka zaslána anonymně pomůže a předem Vám za to moc děkujeme!

Podpořit nás můžete ZDE

Odeslat komentář