JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Američané začali na ukrajinských vojácích testovat vakcíny na Covid-19 jako na laboratorních krysách, ale dopadlo to špatně, v Charkově na tyto vakcíny již zemřelo 5 ukrajinských vojáků! Americká ambasáda v Kyjevě na svém webu přiznala, že americká vláda financuje na Ukrajině výstavbu virových laboratoří v rámci výzkumu nejnebezpečnějších virů a Kyjevu poskytla celkem 4 mobilní výzkumné laboratoře! Na Američanech se nic netestuje, zato Ukrajinců je mnógo!

UKRAJINA/USA: V souvislosti s hysterií a celosvětovou pandemií koronaviru se v poslední době hovoří o tom, že vakcína na Sars-Cov-2 už je na cestě a možná už na podzim si budete moci stoupnout do fronty na očkovací látku. Jenže, co už se tak nahlas nepropaguje a nesděluje, to jsou velice podivné a bizarní procesy okolo testování těchto vakcín. Pokud si myslíte, že tyto vakcíny se testují někde v laboratořích na pokusných myších nebo krysách, tak to je samozřejmě omyl, protože na to není čas.

Farmaceutické společnosti se snaží čas nezbytný pro vyvinutí vakcíny maximálně zkrátit, a tak jsou etické standardy ohýbány a obcházeny tak, že jakmile vakcína úspěšně zareaguje v Petriho misce, okamžitě se testuje na lidech a na pacientech. Ovšem, nikoliv v USA. Tamní zákony to totiž zakazují. Všechny potenciální vakcíny na Covid-19 se v této době, a to bude pro většinu z vás šok, testují ve Východní Evropě a tím pádem ve slovanských zemích. Zemí, která se stala zkušebním vakcinačním polygonem č. 1 na světě, je Ukrajina.

Maxim Stěpanov, ministr zdravotnictví Ukrajiny

Ukrajinský ministr zdravotnictví Maxim Stěpanov na tiskové konferenci 22. června v Kyjevě uvedl [1], že na Ukrajině se s okamžitou platností začínají testovat 4 různé léky na Covid-19 od amerických farmaceutických firem, jejichž jména nezveřejnil. V souvislosti s tím hovořil o vakcínách a plánu WHO na celosvětovou kampaň na podporu očkování proti Covid-19, která by měla začít přesně za rok, tedy v polovině roku 2021.

Testování léků na Covid-19 a rovněž vakcín probíhá na Ukrajině v Charkově při tamní lékařské univerzitě a dobrovolníky jsou především ukrajinští vojáci, kteří se dobrovolně přihlašují k testům očkovacích látek proti Sars-Cov-2. Jenže tiskový mluvčí Lidových milicí Luhanské lidové republiky před několika dny uvedl [2] pro ruské a ukrajinské tiskové agentury informaci, že testování na ukrajinských vojácích se vymklo kontrole, protože v Charkově po podání zkušebních vakcín zemřelo postupně 5 vojáků ukrajinské armády, dalších 8 dobrovolníků je v kritickém stavu a 3 z nich byli připojeni na plicní ventilátory.

Američanům na Ukrajině zemřelo už 5 vojáků ukrajinské armády, když na nich testovali vakcínu na Covid-19

Pokusů se od 22. června účastnilo 15 ukrajinských dobrovolníků, z toho 10 vojáků ukrajinské armády. Podle svědectví lékařů, kteří na testy dohlíželi, nebylo možné zemřelým dobrovolníkům nijak pomoci, protože na místě přítomní američtí virologové odmítli ukrajinským lékařům z fakulty epidemiologických nákaz Charkovské lékařské univerzity sdělit virologické a látkové složení vakcíny, takže nebylo možné vojákům pomoci, neboť nebylo jasné, jako látky a biologické kmeny se ve vakcíně dostaly do těl vojáků [3], nejprve zemřeli 4 z nich, později i pátý [4]. Tyto informace jsou na Ukrajině přísně tajeny a Luhanská lidová republika je získala díky své rozvědce a bohatým informačním kontaktům v Charkově.

Vojenská nemocnice v Charkově, kde v dubnu propukla epidemie Covid-19

Ukrajinci jsou podle lékařů v Charkově de facto v pozici a roli pokusných laboratorních krys, na kterých Američané zkouší své experimentální vakcíny metodou pokus-omyl. Pokud by se něco takového stalo v USA, okamžitě by farmaceutická firma byla obviněna z 5-násobného zabití a čelila by kriminálnímu vyšetřování. Jelikož však americký právní systém je založen na teritorialitě a americké soudy nestíhají trestné činy Američanů spáchané v zahraničí, tak díky tomu americké farmaceutické společnosti tohoto využívají a v zemích 3. světa se chovají způsobem, že si kupují lidi na testování.

Americká vláda buduje na Ukrajině laboratoře na výzkum nejnebezpečnějších virů

Dobrovolné testování probíhá i v Rusku [5], kde lidé za odměnu dostanou 100,000 rublů, tedy zhruba asi 1500 USD za to, že podstoupí celý zkušební vakcinační cyklus. Jenže testování doma na vlastních lidech je úplně jiná liga s jiným přístupem. Zkušební vakcíny jsou navrženy tak, aby nepředstavovaly a maximálně minimalizovaly riziko pro dobrovolníky, protože testování probíhá v rámci národa na vlastních lidech ze strany ruských farmaceutických firem.

Ovšem pokud farmaceutická firma vezme do krabice své vakcíny a provede s nimi vakcinační testy na druhé straně planety v nějaké zemi 3. světa, resp. v zemi bývalého Východního bloku, tak je potom jasné, že na kolaterální škody se ohledy brát nebudou a laboratoř otestuje na těchto lidech naprosto všechno, co ji napadne, bez jakýchkoliv etických zábran a pravidel. Jestliže máte v Charkově tým 15 dobrovolníků na testování vakcíny a 5 dobrovolníků vám na vzorky vakcín zemře, tak to nemá nic společného s vědeckými a seriozními testy, ale je to masakr za bílého dne.

Test na Covid-19, informační cedule

Americká vláda na území Ukrajiny provádí velmi podivné aktivity, se kterými se pochlubila na svých webových stránkách [6] dokonce i americká ambasáda v Kyjevě. Washington ve spolupráci s Ukrajinou totiž spustil speciální program na ochranu před virovými a biologickými hrozbami a Američané začali na Ukrajině budovat zbrusu nové biohazard laboratoře.

Americký laboratorní výzkum na Ukrajině se v rámci tohoto programu zabývá výzkumem ptačí chřipky, veškerých kmenů rodiny SARS, včetně koronavirů, nechybí ani výzkum hemoragických virů Ebola, hantavirů, prasečí chřipky atd. Američané si tak za dozoru a supervize amerického ministerstva zahraničí a jeho ambasády v Kyjevě budují na Ukrajině mohutné testovací a laboratorní zázemí pro vývoj virů, a to zjevně nejen civilního použití. Na webu amerického velvyslanectví v Kyjevě je uvedený popis tohoto programu, který opravdu vyvolává obavy. Na webu americké ambasády v Kyjevě se totiž píše toto:

Program snižování biologické hrozby na Ukrajině

Program snižování biologických hrozeb v rámci amerického ministerstva obrany spolupracuje s partnerskými zeměmi na boji proti hrozbě výskytu (úmyslných, náhodných nebo přirozených) nejnebezpečnějších infekčních chorob na světě. Program plní poslání ke snižování biologické hrozby rozvíjením kultury, zvládání bio-hrozeb, mezinárodních výzkumných projektů a posílení schopnosti partnerů posílit biologickou bezpečnost a epidemiologický dohled. Prioritními oblastmi programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině jsou konsolidace a ochrana patogenů a toxinů, které představují nebezpečí. Dále je úkolem pokračování pomoci Ukrajině při posilování schopnosti Ukrajiny detekovat a hlásit ohniska nebezpečných patogenů dříve, než budou představovat hrozbu pro bezpečnost nebo stabilitu.

Současnými výkonnými agenty Programu snižování biologických hrozeb na Ukrajině jsou Ministerstvo zdravotnictví, Státní služba Ukrajiny pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele, Národní akademie agrárních věd a Ministerstvo obrany.

Pomoc ministerstvu obrany při reakci na COVID-19

Sanitární a epidemiologické oddělení velení lékařských sil Ministerstva obrany Ukrajiny obdrželo od Agentury pro snižování hrozeb obrany čtyři mobilní laboratoře, aby posílily systém epidemiologického dozoru v ozbrojených silách Ukrajiny. Ministerstvo obrany Ukrajiny obdrželo od vlády Kabinetu ministrů Ukrajiny oficiální příkaz k rozmístění mobilních laboratoří v Kyjevě, Lvově a na východní Ukrajině na pomoc v boji proti COVID-19.

Dne 11. dubna 2020 navštívil prezident Zelensky sanitární a epidemiologické oddělení v Pokrovském v Doněcké oblasti a dozvěděl se o schopnostech mobilních laboratoří pomáhat armádě a civilistům během epidemie COVID-19 ( zpravodajský článek ).

Stavba laboratoří

V rámci Programu snižování biologické hrozby došlo k modernizaci mnoha laboratoří Ministerstva zdravotnictví a Státní služby pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele Ukrajiny a bylo dosaženo biologické bezpečnosti úrovně 2. V roce 2019 byly v rámci tohoto programu vybudovány dvě laboratoře pro Státní službu Ukrajiny pro bezpečnost potravin a ochranu spotřebitele, jedna v Kyjevě a druhá v Oděse.

Americká ambasáda tak na Ukrajině koordinuje biologickou a virologickou obranu a ochranu, pomáhá budovat laboratoře, poskytuje Ukrajině i mobilní laboratoře, které lze operativně přesunovat z místa na místo přímo v terénu. Žádná jiná země od USA v době koronavirové krize tak mohutnou pomoc od USA a americké vlády nedostala, takže si snadno domyslíte, jak vysokou prioritu má Ukrajina pro americké farmaceutické společnosti a rovněž i pro americkou armádu.

Aktuální výzkumné projekty

Program snižování biologické hrozby podporuje mnoho společných výzkumných projektů, na nichž ukrajinští a američtí vědci spolupracují. Několik nedávných příkladů takových projektů je uvedeno níže:

  • „Posouzení rizik šíření určitých zvláště nebezpečných patogenů influenzy ptáků, které jsou potenciálně přenášeny stěhovavými ptáky na Ukrajinu“
  • “Prevalence hemoragického viru Krym-Kongo a hantavirů na Ukrajině, jakož i potenciální potřeba diferenciální diagnostiky pacientů s podezřením na leptospirózu.”
  • “Prevalence viru afrického moru prasat (ASFV) u domácích prasat a divokých prasat na Ukrajině – budování schopnosti studovat, jak se tento virus přenáší prostřednictvím charakterizace izolátů viru sekvenováním genomu a fylogenetickou analýzou.”
  • „Epidemiologický dohled nad virem afrického moru prasat a posouzení regionálního rizika: studie z terénu“

Konference

Program snižování biologické hrozby vybízí ukrajinské vědce k účasti na vědeckých konferencích po celém světě, kde mají příležitost představit svou práci a integrovat se do mezinárodní vědecké komunity.

Jak sami vidíte, Američané si z Ukrajiny udělali virovou laboratoř a z Ukrajinců laboratorní krysy. Důvodem je stále vysoká vzdělanost lékařských a vědeckých kádrů z dob éry Sovětského svazu, kteří patřili k naprosté světově vědecké špičce v oblasti biologie a chemie, takže Američané se rozhodli využívat na Ukrajině uznávané a zkušené post-sovětské kádry a vědce pro potřeby amerického výzkumu. Právě proto investují do modernizaci a výstavby virových laboratoří na Ukrajině a ne někde v prostoru rovníkové Afriky mezi pologramotnými černochy.

Východní Evropa se stává laboratoří, kde je možné na Slovanech (za souhlasu jejich vlád) testovat všechno, od jedovatých potravin až po nebezpečné vakcíny

Ukrajina se dá využívat nejen jako zdroj k tunelování klasických zdrojů, ale i mozků. A tak není problém přivézt na Ukrajinu vzorky vakcín a otestovat je na ukrajinských vojácích. Několik jich zemře, ale to přece nevadí, ukrajinská média to ututlají a Ukrajinců je přece mnógo. Ukrajinci dostanou na ruku 100 dolarů a podepíší papír, že nebudou laboratoř žalovat za zdravotní újmu, že byli seznámeni s rizikem a chudí Ukrajinci za pár dolarů udělají cokoliv.

Jenže v těchto laboratořích na Ukrajině se testují i věci, které nejde legálně testovat ani v USA. Dětské léky, dětské vakcíny, testy vakcín na dětech, na novorozencích, prostě věci, které v USA jsou buď naprosto nepřípustné, anebo jejich schvalovací proces trvá 20 nebo i 30 let. A jak uvedl [7] server Global Research, na Ukrajině podle všeho Američané vyrábí i biologické zbraně v přesně zmapovaných závodech a laboratořích. Mapa těchto laboratoří je níže.

Americké vojenské bio laboratoře na Ukrajině, zdroj: Global Research

A pozor, nemyslete si, že těmi pokusnými krysami jsou jenom Ukrajinci. Společnost Gilead také neměla povolení v USA ke klinickému testování, a tak testovala na jaře svůj Remdesivir v nemocnicích v České republice. Teprve poté, když se ukázalo že české pacienty Remdesivir nezabíjí, tak dostal Gilead povolení ke klinickým testům i v USA. Český gój nebo ukrajinský gój, v tom není rozdíl. Když něco je potřeba otestovat, seriozní vědec to otestuje na myších a krysách.

Když něco spěchá, farmaceutická firma to otestuje na Ukrajincích, Češích a dalších slovanských gójích ve Východní Evropě. A čím více na východ v Evropě, tím drsnější metody farmaceutických firem z USA. V Česku na to šli ještě opatrně s Remdesivirem, na Ukrajině ale už zemřelo při testech 5 vojáků, a to začali testovat teprve před měsícem. Na západě by si to nikdo nedovolil, ale na Divokém Východě je dovoleno vše. Plné huby svobody a demokracie, ale ve skutečnosti nám holí hlavy už 30 let a teď už jsme i v rolích pokusných krys.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář