JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americké laboratoře Moderna oznámily vytvoření plně funkční vakcíny proti nemoci Covid-19! Moderna je však financována tajemnou armádní agenturou DARPA z rozpočtu Pentagonu a nadace Melinda & Bill Gates Foundation! Půjde o první mRNA syntetickou vakcínu na světě, která v těle bude sama vyrábět virové proteiny Covid-19, ale bez schopnosti množit se, čímž se má aktivovat imunitní odezva! Vakcína ale může vyrábět i naprosto nepředvídatelné proteiny v těle!

USA: Laboratoře americké výzkumné společnosti Moderna dnes oznámily, že úspěšně otestovaly v první fázi převratnou novou vakcínu proti Covid-19, která je založena na výzkumu syntetických vakcín označovaných jako Messenger RNA (mRNA). Test první skupiny lidských pacientů dopadl nad očekávání, všichni naočkovaní si vytvořili protilátky proti Covid-19 a vakcína podle všeho opravdu funguje. Vakcína označená jako mRNA-1273 vytváří imunitní protilátky v lidském těle v objemu, který závisí do značné míry na objemu vakcíny v těle. Moderna otestovala na vzorku osob od 18 do 55 let věku dávky v rozmezí 25, 100 a 250 mikrogramů vakcíny. Čím větší dávka, tím větší objem protilátek si tělo vytvořilo. Při nejvyšší dávce 250 mikrogramů mRNA-1273 hlásili dobrovolníci vedlejší příznaky podobné lehké chřipce, ale jinak nic závažného. Ve druhé fázi testů bude Moderna testovat už jen vakcíny o objemu 50 mikrogramů, které vytvoří dostatečně velký počet protilátek v těle.

Uprostřed je protein, okolo šroubovice RNA, která jej syntetizuje v buňce.

Hned na úvod je ale potřeba říct, že pokud bude vakcína úspěšná a bude schválena, bude to první syntetická vakcína typu mRNA na světě, protože dosud žádná podobná syntetická vakcína zatím neexistuje a není schválena. Vakcíny mRNA jsou součástí výzkumu, který financuje americký Pentagon skrze svoji tajemnou agenturu DARPA. A právě agentura DARPA poskytla laboratořím Moderna v roce 2013 dotaci ve výši 23 milionů dolarů na výzkum a vývoj mRNA vakcín.

Nejprve si tedy musíme říct, v čem se mRNA vakcíny liší od těch současných. Normální vakcíny dnes vpravují do lidského těla oslabené viry pomocí nosičů s agresivním chováním, jejichž úkolem je dopravit do buněk oslabený virus, aby si lidský organismus na oslabené viry vytvořil imunity. Nosiče mají za správných okolností zaniknout ihned poté, co předají nesené oslabené vzorky viru do lidské buňky. Ne vždycky se to podaří a nosič vakcíny začne páchat strašné věci v organismu, začne vyvolávat rakovinu, leukémii, napadat játra, ledviny atd. Výrobci vakcín se tudíž snaží o jiný přístup, a tím je mRNA.

Laboratoře Moderna mají na stole první syntetickou mRNA vakcínu na světě, která bude vyrábět imunitu pomocí výroby virových proteinů ve zdravých buňkách

Vakcína na bázi mRNA funguje tak, že vpraví do lidské buňky návod na výrobu určitého proteinu okopírovaný z knihovny lidské DNA. Tento návod má zjednodušenou formu v podobě šablony RNA pro výrobu určité specifické bílkoviny uvnitř buňky. Protein normálně produkuje virus, a proti němu si tělo má vytvořit vakcínu. Jakmile se mRNA šablona dostane do buňky, tak ta začne vyrábět podle tohoto návodu proteiny viru, které jsou ale nekompletní a nemohou se množit jako normální plnohodnotný virus. Přesto ale to stačí k tomu, že lidský imunitní systém tyto vyrobené proteiny detekuje a začne je napadat, čímž si imunitní systém vytvoří imunitní odezvu a naučí se napadat i skutečné viry, nejen části jejich proteinů vyrobených pomocí mRNA šablon. Tomuto se říká syntetická vakcína, protože namísto vzorků virů se imunoterapie v organismu startuje pomocí spuštění výroby virových proteinů přímo v lidských buňkách.

DARPA a BARDA jako vládní sponzoři Moderny.

Na jedné straně je to chytré a geniální řešení, na straně druhé někteří výzkumníci jsou zděšeni a varují, co by toto mohlo znamenat, pokud se někde buď něco pokazí, a to není otázkou jestli, ale pouze kdy se to stane, anebo někdo do vakcíny potají přidá mRNA šablony na výrobu jiných a dalších proteinů, které s výrobou imunity už nemají nic společného. Tyto mRNA vakcíny totiž úplně obchází pohled na imunitu, jak jsme ji doposud chápali. Pokud vlivem jakékoliv anomálie dojde k tomu, že dojde k porušení mRNA šablony, která začne v buňkách vyrábět odlišné než očekávané proteiny, může dojít ke vzniku dosud neznámých a lidstvu zcela cizích a zmutovaných virů a bakterií, které mohou využívat tyto porouchané proteiny pro svoji stavbu, což může vést ke vzniku nezničitelných organismů. Určitý příklad zde máme z minulosti.

Když se v USA v průběhu 50. a 60. let rozšířila umělá sladidla, v populaci došlo k prudkému nárůstu nemocných s diabetem. Přestože to nikdy nebylo přiznáno veřejně, lékaři si začali všímat, že při dlouhodobé konzumaci jídel a především nápojů s umělými sladidly ztratí lidské tělo schopnost výroby hormonu inzulínu, bez něhož si lidské buňky nedokáží z krve odebírat cukr, který je nezbytný pro činnost motoru buněk, kterým jsou mitochondrie.

Obelhávání lidského organismu se již jednou nevyplatilo, děsivý nárůst diabetů po zavedení umělých sladidel v USA je drsným varováním

Mitochondrie zajišťují základní funkci glykózy v buňce, tedy štěpení cukru a poskytování energie pro buňku. Umělá sladidla totiž vedou po delší době ke zmatení organismu, kdy mozek vrací organismu informace o sladkosti při konzumaci jídla a nápojů, ale slinivka břišní, kde se inzulín normálně produkuje, žádný skutečný cukr neregistruje. Po určité době tak dojde k děsivé události a slinivka se přepne do dosud lékaři nepochopitelného stavu nouzového provozu a omezí produkci inzulínu na takové minimum, že to člověka ohrožuje na životě. Umělá sladidla jsou tudíž vysoce a prudce nebezpečnou látkou, která může kdykoliv vyvolat diabetes a přepnutí slinivky břišní do nouzového režimu, protože slinivka je uvedena v omyl.

Nadace Billa Gatese financující Modernu.

Dosud se má za to, že diabetes vzniká tím, že slinivka břišní vyhodnotí rozpory z mozku o vysoké sladkosti a nízkou detekcí cukru v krvi jako projev trvale náhradního zdroje příjmu cukru do těla “odjinud” a slinivka se tak natrvalo přepne do vegetativního stavu, jako by si myslela, že už není potřeba, protože “člověk” dostává a zpracovává cukr a má zdroj inzulínu nějak jinak a od této chvíle už produkce inzulínu není ve slinivce potřeba, slinivka se na to prostě vykašle. Toto “zblbnutí” slinivky je drsnou odvetou přírody za to, že si člověk zahrává s mozkem a podsouvá mu sladkou chuť do mozku chemickými látkami (Aspartam, Acesulfam K a další), které nemají s cukry vůbec nic společného. A totéž bude hrozit u mRNA vakcín.

Syntetické vakcíny budou do buněk dopravovat šablony a návody na výrobu proteinů, ovšem kdo zaručí, že nedojde k poruše nebo podvržení jiných šablon? Prionová nemoc jako strašák?

Lidská buňka má od přírody za úkol vyrábět proteiny jen pro své vlastní množení a jedinou výjimkou jsou viry, které když proniknou do buňky, tak ukradnou buňce část výrobní kapacity a začnou energii buňky využívat pro kusovou a hromadnou výrobu svých virů, tedy kopií virů. Buňky však produkují a kopírují tyto viry na přírodní bázi, ale nejsou vytvořeny k tomu, aby synteticky vyráběly části proteinů ze šablon mRNA. Největší hrozba spočívá v tom, že poškozená (anebo armádou či výrobcem vakcíny potají přidaná jiná) mRNA šablona bude vyrábět tzv. “rogue” proteiny, tedy zdivočelé proteiny vyvolávající děsivé nemoci.

Ta nejhorší z nich je tzv. Prionová nemoc, kterou vyvolávají v lidském těle špatně vyrobené proteiny, z chybných RNA šablon. Tato nemoc vede ke smrtelným neurodegenerativním onemocněním, přičemž mnohé z nich jsou dokonce i přenosné z člověka na člověka. Za normálních okolností by tyto zdivočelé a chybné proteiny v těle měly být zlikvidovány makrofágy, ale to neplatí pro specificky zdeformované proteiny, na které se makrofágy a fagocyty neumí posadit, přichytit se k nim a zničit je.

Znázornění toho, jak funguje mRNA vakcína.

Jestliže vakcína bude lidskému organismu posílat mRNA šablony, aby si samo vyrábělo části proteinů Covid-19 s cílem nastartování imunitní odezvy, může dojít k naprosto nečekaným odezvám organismu. Jestliže existují pádné důvody pro to, proč slinivka břišní se po určité době zaplavení organismu umělými sladidly přepíná do vegetativního stavu, existuje reálná obava, že buňky mohou po určité době, po několika generacích, začít vnímat podsouvané mRNA šablony jako chybu v činnosti buňky a mohou vypnout svoji vlastní replikaci. To by vedlo k okamžité smrti člověka. Část lékařů se obává, že mRNA vakcíny skrývají ještě jednu potenciálně vysoce nebezpečnou hrozbu vyvolání autoimunitní reakce celého těla. Pokud imunitní systém usoudí, že vzorky virových proteinů jsou produkovány zdánlivě zdravými buňkami, začne imunitní systém napadat všechny zdravé buňky, protože bude předpokládat, že uvnitř buněk probíhá skrytá a zhoubná produkce virových proteinů.

Na výzkumu syntetických vakcín se finančně podílí americká armáda, soukromé nadace, americká vláda a největší žraloci Big Pharma

Imunitní systém se totiž učí a pokud zjistí, že v těle se objevují virové proteiny ze zdravých buněk, z minuty na minutu může tělo spustit imunitní reakci proti všem zdravým buňkám v lidském těle. Dosud imunitní systém pracuje tak, že virem napadená buňka množí a množí viry, až buňka praskne a vypustí vyrobené viry dál. Jenže v případě syntetických mRNA vakcín to takhle fungovat nebude. Buňky zůstanou zdravé, pouze budou nepochopitelně vyrábět proteiny virů. Jak se imunitní systém v tom vyzná a naučí se tomu porozumět, aby nedošlo k jeho zmatení jako u slinivky v případě umělých cukrů, to ukáže teprve čas. Velkým varováním je právě finanční účast agentury DARPA na vývoji mRNA vakcíny v laboratořích Moderna. A také účast MERCK.

Laboratoře Moderna spolupracují s největším výrobcem vakcín v USA, farma firmou MERCK.

A to není zdaleka všechno. Kromě agentury Pentagonu DARPA se na financování výzkumu v laboratořích Moderny podílí i nadace Melinda & Bill Gates Foundation. Je to jediná soukromá nadace, která laboratoře Moderny financuje. V roce 2016 se nadace zavázala poskytnout 20 milionů dolaru na výzkum mRNA, s příslibem dalších 100 milionů dolarů. Kromě agentury DARPA spadající pod Pentagon a nadace Billa Gatese se na financování výzkumu mRNA v Moderně podílí i vládní agentura BARDA (Biological Advanced Research and Development Authority) spadající pod americké ministerstvo zdravotnictví. V roce 2016 poskytlo Moderně dotaci ve výši 125 milionů dolarů na výzkum mRNA vakcín. Všude tam, kde se okolo farmaceutického výzkumu pohybují finance amerického Pentagonu, tam všude máme co do činění s využitím výzkumu pro armádu, anebo obráceně, použití poznatků armády pro výzkum.

Šablony mRNA ve vakcínách budou určovat farmaceutické firmy, ale také i sponzoři, kteří jejich vývoj zaplatili, takže americká armáda, americká vláda a Gatesova nadace

Dovedeme si určitě představit vakcínu, která bude v lidských buňkách syntetizovat proteiny, které nebudou tak úplně v plánu a budou využitelné pro armádu, např. proteiny, které v krvi při určité elektromagnetické frekvenci začnou na sebe vázat látky, které povedou k prudké autoimunitní reakci a k zabití nepřítele. Volné radikální proteiny, tzv. priony, se budou vázat v mozku, kdy nemusí způsobovat nemoc, ale mohou do mozku dopravovat látky ovlivňující myšlení a vnímání obyvatelstva. Americká CIA s tím již má bohaté zkušenosti v rámci projektu Monarch. Ve vakcíně totiž nemusí být jen mRNA šablony na výrobu proteinů viru, na který si má tělo vybudovat imunitu, ale můžou tam být i šablony na jiné proteiny, např. ty, které na sebe vážou zinek, hliník, železo, kyslík, dusík atd. Jakmile se taková osoba dostane do elektromagnetického pole, proteiny se zpolarizují a během okamžiku vzniknou v těle metaloproteiny.

Moderna spolupracuje i s AstraZeneca.

V elektromagnetickém poli potom lze na tyto proteiny působit a ovlivňovat biologické procesy člověka, působit na mozek člověka, jeho synapse atd. Syntetické vakcíny totiž dostanou do člověka “plány” na výrobu celé řady proteinů uvnitř zdravých buněk, aniž by to imunitní systém postřehl, pokud výrobce vakcíny o to vysloveně nestojí. Sekvence mRNA jsou zkrátka výkresové plány, šablony, na jejichž základě buňka vyrobí proteiny, které jsou v knihovně DNA popsány. Doufám, že už tedy tušíte, proč syntetické vakcíny mRNA mají tak obrovský význam, proč se v tom angažuje Pentagon, jeho DARPA a nadace Billa Gatese, který jede plán na depopulaci této planety. A pozor, krutě byste se mýlili, že depopulací se myslí rozvojové země Afriky nebo chudých zemí v Asii. Depopulace v pojetí globalistů, tedy Domu Sion, je myšlena genocida bílé rasy, všech gójských národů. Syntetické vakcíny mRNA totiž budou určeny hlavně pro tzv. západní civilizaci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Odeslat komentář