JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ
SKUTEČNĚ POZNAT PRAVDU

Zpět

CZ 24 News

Americké „protesty“ pokračují, bílí lidé pořád nechápou skutečné pozadí a důvody

USA: Asi bude dobré začít tím, že se podíváme na to, kdo byl George Floyd. Byl narozen ve městě Houston, v Texasu, Floyd byl uvězněn celkem asi pětkrát. Poprvé to bylo v r. 1998 na 30 dnů za krádež. Brzy na to, v r. 2002 byl zadržen za kriminální chování. Tehdy dostal 8 měsíců. V r. 2005 šel do vězení na 10 měsíců za vlastnictví kokainu. V r. 2007 spolu s pěti dalšími vnikl do domu, kde mířil na obyvatelku pistolí, zatím ostatní hledali drogy, nebo peníze. Utekli s menším množstvím šperků, ale byli dopadeni. V r. 2009 byl kvůli tomuto přestupku odsouzen na 5 let za ozbrojenou loupež. Článek a ukázky soudních dokumentů ZDE.

Když vyšel v r. 2014 z vězení, rozhodl se dát se na lepší cestu a z toho důvodu se odstěhoval do Minneapolis. Není všude známo, že si přivydělával tím, že účinkoval jako herec v porno filmech. Natáčel videa pro internetovou stránku The HabibShow, kde používal pseudonym „Floyd, domácí“ (Floyd the landlord). Kromě toho pracoval více než 10 let svého pobytu v Minneapolis jako barový vyhazovač, kde jeho spolupracovník byl právě Derek Chauvin, policista, který mu klečel celých 9 minut na krku a který ho tím údajně zabil. 

Celkem došlo na Floydově mrtvole ke dvěma pitvám. Ta první byla provedena místním vyšetřujícím lékařem a určila jako důvod smrti srdeční mrtvici, spolu s dlouhodobým omezením pohybu a tlakem na krk. 

Nezávisle na těchto výsledcích, Floydova rodina přizvala Dr. Michaela Badena, který provedl další pitvu. Podle jeho pozorování byla smrt zaviněna kombinací násilného zadržení, jedovatými látkami v těle a existujícími zdravotními potížemi. Pitva rovněž odhalila, že Floyd měl v sobě fenatyl, což je velmi silný opiát, podobný morfinu a také metamfetamin (meth, krystal meth, nebo speed). Takže to byl obyčejný feťák!

Ale uvědomte si, jedna pitva říká že zemřel na srdeční mrtvici a druhá že zemřel na uškrcení. Nutno také vzít v úvahu minulost Dr. Badena, který druhou pitvu prováděl. Nejenže byl zúčastněn při pitvě presidenta Johna F. Kennedyho, ale také figuroval coby odborník v procesu O.J. Simpsona, zabitého právníka Chokwe Lumumby a také provedl pitvu Jeffrey Epsteina.

Je ovšem zcela možné, že Floyd vůbec nezemřel a že Sorosova akce s použitím krizových herců ho umístila někde, kde ho nikdo nezná, kde dnes popíjí whisky, občas si k tomu přidá nějaké drogy a v duchu se těší na těch 3.6 milionů dolarů, které jeho rodina doposud na jeho „smrti“ vydělala ve formě darů od soucitných spoluobčanů. Možná to byla taky platba za vynikající herecký výkon. A pak se ještě těší, až přijde jeho přítel Derek Chauvin poté, co se ve vězení pro veřejnost oběsí a ve skutečnosti bude pouze přesunut do míst, kde ho spolehlivě nikdo nepozná, stejně jako Floyd.

KDO PODNÍTIL DAVY A ZPŮSOBIL TOTO DALEKOSÁHLÉ POVSTÁNÍ?

Někteří blamují za tyto nepokoje ruské agenty a bílé supremacisty. To je, samozřejmě holé šílenství, protože co by tím Rusko získalo? Nic! A bílí supremacisté? Podívejte se dobře na některá videa, kolik pustošících bílých tam mezi všemi těmi černým supremacisty najdete. Ne mnoho!

President Trump se vyjádřil, že CNN neustále křičí do světa, že za tím vším je Rusko a že to říkají jen proto, že nemůžou obvinit Čínu, protože potřebují jejich peníze. Není divu, že media nemají Trumpa rádi, protože tyto slizké povahy nesnášejí tvrdou pravdu. 

Michael Pompeo, který zjevně není na výplatní listině Číny prohlašuje, že Čína je odhodlána zničit Západní myšlenky Západní demokracii a Západní hodnoty. Je zjevné, že přesně nechápe, o čem mluví a používá slova jako jiní toaletní papír. Jaké Západní hodnoty? Jaká demokracie? Znamená to snad že když přitáhne takový gang do města, že mají právo ničit, pálit a zabíjet? Je to, co myslí slovy „demokracie“ a „hodnoty?“ 

POLICIE SE MNOHDY CHOVÁ JAKO SOUČÁST PROTESTUJÍCÍCH

Zatím co president Trump volá po ostřejším zákroku proti protestujícím, demokratičtí guvernéří států a někteří další politikové ho za to kritizují. Co by asi chtěli? Jít s tím davem a ničit a pálit? Jako třeba Hillary Clinton, ta ho kritizuje za zneužití presidentské moci, protože policie použila proti vandalům slzný plyn a gumové kulky. Co asi měli dělat tváří v tvář ničení majetku, střílení, rabování, zapalování a ohrožování obyvatelstva? Číst jim pohádky? Anebo jim zpívat?

Senátorka Kamala Harris prohlásila: „Amerika je v současné době zraněna a Trump nerozumí jejímu utrpení.“ Takže – je toto jak se „zranění“ projevuje, že se rozbíjejí výkladní skříně a vykrádají obchody, že se střílí po policii (několik je již zabitých), zapalují budovy a ohrožuje se obyvatelstvo? Tihle všichni sluníčkáři to asi nemají v hlavě úplně v pořádku.

Starosta Los Angeles Eric Garceti prohlásil, že je pyšný na ty, kteří protestují mírumilovně, ale že žádné násilnosti a ničení nebudou trpěny. Stejně tak se vyjádřil guvernér státu Georgia, Brian Kemp. A když president Trump přešel pěšky z Bílého domu k blízkému kostelu, který byl zničen a vypálen a nechal se tam vyfotit s Biblí v ruce, byl za to všemi kritizován, včetně biskupa. Proč?

Velitel New Yorkské policie Terence Monahan spolu s protestujícími zvedá koleno, což má být jakýsi divný rituál na protest proti Floydově údajné vraždě. Stejně tak velitel policie v Denveru Paul Pazen pochoduje spolu s barevnými demonstranty.

Zbláznili se snad všichni? Člověkovi z toho jde hlava kolem. Bývalý kapitán New Yorkské policie Eric Adams se dokonce vyjádřil, že zabití George Floyda ho vrátilo ve vzpomínkách do jeho dětství, kdy byl zbit policistou. „Je to pro mne nesmírně emocionální,“ řekl. A to je policista a dokonce kapitán?

Když president Trump napomínal jednotlivé Guvernéry států, že nedělají dost pro zastavení protestů, Guvernér státu Kentucky Andy Beshear si stěžoval, že se mu presidentovy rady zdály příliš přísné. A mluvčí Kongresu Nancy Pelosi odsoudila presidentovo chování, když přešel pěšky k nedalekému kostelu a nechal se tam vyfotografovat s Biblí v ruce, jako že „překročil další práh na podlomení naší demokracie.“ Uááh! Co tak velkého v tom viděla, to snad neví ani ona sama. 

Člověk se musí ptát: jsou to staré roztřesené babičky, anebo dospělí, rozumně uvažující lidé? A tito lidé že jsou ve vedení národa? Chudák takový národ!

V některých místech se dokonce policie chová, jakoby patřili k protestujícím davům. Např. ve městě Lexington, Kentucky, policie v plné výzbroji klečela a modlila se s protestujícími. Někteří se s nimi dokonce bratrsky objímali.

Ve městě Fayetteville, v Severní Carolině skupina asi 60 policistů při setkání s protestujícím davem odložila zbraně a poklekla před nimi! Když protestující pochopili, co je jim tím dáváno najevo, dali se do pláče, potřásali si s policií rukama a objímali se. Neuvěřítelné! Článek a krátké video ZDE.

Toto všecko je naprosto neuvěřitelné. Tito lidé, ať už protestují mírumilovně, anebo ničí vše kolem sebe a vandalizují co se dá, ve skutečnosti zabraňují tomu, aby se země mohla vrátit po několika týdnech podvodné karantény zpátky do běhu. Brání tomu, aby mohli sedláci pěstovat obživu, obchody prodávat potřebné věci a aby se mohli lidé beze strachu vydat buď do zaměstnání nebo kamkoliv jinam. A politikové, včetně policie jim za to děkují? A to všecko kvůli smrti jednoho nadrogovaného černocha, který zkoušel v obchodě uplatnit padělanou bankovku a když ho policista zatkl, tak se s ním rval? A o kterém se ve skutečnosti vůbec neví, jestli opravdu zemřel, anebo pouze hrál svou roli? Padli snad všichni na hlavu?

Co teď čeká Ameriku je hlad. „Potravinové banky“ (Food Banks) nebudou stavu uživit tolik lidí. Kvůli nucené karanténě museli výrobci potravin vyhazovat shnilé zboží do odpadu a celé hromady masa byly páleny, protože pro ně nebyl odbyt. Hodně škody rovněž zavinil nedostatek pracovních sil – všichni seděli doma a sledovali z nudy televizi, zatímco úroda na polích hnila.

LUPIČI, VRAHOVÉ A JINÉ KRIMINÁLNÍ ELEMENTY MAJÍ KVŮLI NEMÍSTNÉ PŘECITLIVĚLOSTI VOLNÉ POLE

V Bronxu (jedna z částí města New York) se vandalové chovali jako divoká zvířata. Jednoho policistu drsně zbili, druhého srazili autem. Zapálili Fordham universitu (jezuitská universita), která poskytovala obživu a potřeby k přežití pro všecky kolem. Článek a video ZDE.

Jakýsi nadšenec, který si ve své naivnosti myslel, že protesty jsou pro-Americké, si na demonstraci v Portlandu (stát Oregon) přinesl americký prapor. Antifa, Black Lives Matter (Černé životy hrají roli) a La Raza zločinci ho drsně zbili, americký prapor zadupali a mávali španělskou vlajkou. Člověk v modré košili zkoušel americký prapor zachránit, tak ho ztloukli o trochu později do krvava a vyrazili mu zub. Video ZDE.

BÍLÍ LIDÉ TO POŘÁD NECHÁPOU

Bílým lidem to jaksi pořád nedochází, že ta válka je hlavně proti nim. Mnozí černí to již pochopili, zatloukli si obchod deskami a na to napsali, „vlastněno černochy.“ Zato bílí majitelé jistého obchodu v Minneapolis dopadli špatně, když zkoušeli se zbraní v ruce svůj majetek chránit před ozbrojenými lupiči. Když se dostavila policie, zloději se rozprchli a pak policie zatkla samotné majitele obchodu. Článek a krátké video ZDE.

Pro bílé lidi volat dnes polici na pomoc je přinejmenším zbytečné a může to být i vstupenka do vězení. Jak jinak je možné, že starosta města Minneapolis Jacob Frey, který je židovského původu, aktivně podněcoval davy vzbouřenců, aby vypálili policejní stanici? Jak to, že politikové jako Dianne Feinstein, Jerrold Nadler (oba židovského původu) and Lindsay Graham zkouší zajistit, aby černoši a jiní barevní nebyli zákonem tolik postižitelní?

Kdyby byli Feinstein a Nadler tak moc proti policejní brutalitě, pak mohli snadno zastavit program „Smrtelné výměny“ (Deadly Exchange), podle kterého jsou tisíce amerických policistů cvičeni v Israeli, aby se naučili jak postupovat proti základním lidským právům stejně jako to dělají Israelci vůči Palestincům.

Je pravděpodobné, že vládní administrativa je vinna tím, že dokonale vzala už dávno bílým vítr z plachet, zotročila je pomocí „nenávistného zločinu“ (hate crime), který je prohlašován vždy, kde se řekne slůvko proti kterékoliv jiné rase. Stačí nevinná kritika zboží v obchodě, nesouhlas s výrokem, nebo poukázání na chybu v tisku a už je to „hate crime,“ anebo „antisemitismus,“ obojí používané za stejným účelem. To, že všichni barevní jsou snad ti největší rasisté, jaké svět kdy zažil, si nikdo záhadně neuvědomuje, anebo uvědomovat nechce. Článek ZDE.

Na příklad, současné provedení opery „Tosca,“ kterou zhudebnil Giacomo Puccini, tam má být v konečné scéně hrdina Cavaradossi popraven vojenským soudem. V dnešním provedení této opery ho nakonec zastřelí ministranti! Představte si, že by došlo ke zkreslení něčeho takového v černošském nebo jiném barevném kontextu! Celý svět by slyšel ten nářek.

I na plakátech, které jsou vylepovány podél cest a dálnic se může najít hodně proti-bílé propagandy. Tak na příklad, plakát ve státě Alabama říká: „Rozdílnost (rasová) znamená zničit posledního bělocha“ podepsána je „bílá genocida“ (Diversity means chasing down the last white person – white genocide).

JSME SAMI NA SVÝCH – POLICIE TU PRO NÁS NENÍ

Je zjevné, že pro majitele jakékoliv nemovitosti nebo obchodního podnikání v této době v Americe (a možná i jinde) policejní ochrana neexistuje. Malí podnikatelé v Minneapolis často stojí celé hodiny před svými obchůdky, ve snaze ochránit je před loupežnými davy, ale většinou neuspějí.

Ve skutečnosti, poskytnout ochranu jedincům není právní povinností policie a „bezpečnost policejní osoby“ je ta hlavní podmínka ve všech případech. Sice platíme daně za policejní ochranu, ale policie může a nemusí se nás zastat – podle toho, jak se jim to zrovna hodí. Pokutovat nás, to ano, ale to je něco zcela jiného.

V Americe je to dnes dokonce uzákoněno, že policejní jednotky nejsou povinny poskytnout pomoc, i když mohou být občané v nebezpečí života. Proto – na příklad – v případě střílení v Columbine škole, police se dostavila na místo a obstoupila budovu, ale dovnitř nešli, protože to bylo považováno za příliš riskantní. A mezitím uvnitř budovy byly vražděny děti. Aspoň to je, co se nám říká. Ve skutečnosti to bylo další divadelní představení se spoustou krizových herců, stejné jako bylo střílení ve škole v Sandy Hook a jinde.

A když se to vezme kolem dokola, cokoliv může být použito proti nám, běžným lidem, spolehlivě použito bude. To se stalo i v Minneapolis, kde se už předem připravovali na to, co přijde. V říjnu minulého roku zasedala městská rada, aby rozhodla o rozdělení obytných částí na tak zvané „zóny.“ Zóny jsou v Americe vyhrazené prostory, na příklad v obytné zóně není snadné si otevřít obchod a v obchodní zóně není snadné si postavit bytovku. Takže v Minneapolis veškeré zóny jedním škrtnutím pera zrušili. Udělali to prý proto, aby vytvořili cenově dostupné možnosti ubytování pro všecky a aby ukončili záměrně rozdělování populace ve městě. Tento plán nabyl platnosti od 1. ledna 2020. 

To znamená, že do čistě bílé obytné části, zaplněné výhradně jedno-rodinnými domky, většinou kvalitativně lepší úrovně, mohou teď postavit mnoha-bytové jednotky, kde umístí městskou verbež. Sbohem Minneapolis!

  • A mezitím pozůstalí George Floyda žádali, aby bylo potrestáno ještě více policistů. Ke čtyřem již souzeným byli přidáni další tři. Za co že jsou souzeni, když všecko prováděli pouze dva z nich? Asi za nic.
  • 4 policisté byli zastřeleni protestujícími elementy v sousedním městě St. Louis.
  • A to všecko kvůli smrti jednoho nebezpečného zločince, který to přehnal na drogách natolik, že dostal srdeční mrtvici během zatčení.

PROTESTY SLOUŽÍ POUZE JEDNOMU ÚČELU: ZNIČIT AMERIKU

Odborní analysté sledovali průběh demonstrací v různých amerických městech. Podle nich, všecky tyto akce probíhaly naprosto stejně: ve dne se shromáždily davy mírumilovných protestujících, tito se prošli městy, zamávali plakáty a návěštími a zavolali pár hesel a pak se rozešli do svých domovů. Ale jak se setmělo, jiná skupina lidí nastoupila na scénu. Většinou byli maskovaní, v tmavém oblečení, vybaveni postřikovými barvami na výrobu nápisů po zdech a po autech a mnozí měli nejrůznější, i po domácku vyráběné zbraně. A tito převzali jeviště až do ranních hodin, rozbíjeli, ničili, a loupili.

Je důležité si uvědomit rozdíl mezi těmito dvěma skupinami protestujících. Ti první jsou prostí lidé, kterým je líto, že byl utracen nevinný, anebo zdánlivě nevinný lidský život. Ve skutečnosti, kdyby Floyd nebojoval s policií, k žádnému násilí by nedošlo. Ti druzí, co nastoupí na noční šichtu, jsou organizované gangy jako Antifa, „Black lives matter“ (BLM, neboli Černé životy hrají roli – jakoby všecky životy nehrály roli!).

Co překvapuje i odborníky, je vysoká úroveň předávání zpráv a organizovanost všech těchto nočních pracovníků. Jednak tuto koordinovanost docilují pomocí enkryptovaných zpráv na společenských mediích, ale určitě také pomocí mobilních telefonů. Všichni používají ty stejné zbraně, jako např. Molotovovův koktail (plastiková láhev, naplněná benzinem a zapálená) a tenisové rakety, kterými dokážou házet kameny značně daleko.

Jedna taková skupina Antify byla sledována novináři od Fox News již vloni. Na jejich setkání v New Yorku byli všichni zúčastnění buď universitní studenti, nebo místní spisovatelé a umělci, bývalí vojáci americké armády, plus menšinové skupiny, každá bojující za svoji vlastní věc. Proti-policejní plakátky byly nachystány pro potřeby shromážděných. Celou schůzi vedl universitní profesor, který se prohlašoval za zastánce lidských práv a měl rozsáhlé zkušenosti s protestními manifestacemi. Nebylo projednáváno nic závažného, protože jakmile diskuze dostala protiprávní charakter, byla odložena na později.

I v Chicagu si všimli podivuhodné koordinovanosti útočících skupin. Napřed přijelo množství pronajatých dodávek, které byly zaparkovány před obchody. Potom přijely celé průvody aut s vandaly. Tito vystoupili a začali systematicky rozbíjet okna a nakládat zboží do pronajatých vozidel. Ti, kteří se podíleli na vandalismu nebyli obyvatelé města, ve kterém působili. Jak se vyjádřil starosta města Detroit, Mike Duggan, mnozí z nich cestovali velmi daleko, přes několik států, aby se mohli zúčastnit loupeží na patřičném místě. Takže pro místní obyvatele bylo těžké je poznat, což byl zjevně ten záměr.

Toto se shoduje s metodikou Zednářů, jak je popisuje Arthur Conan Doyle. Poslali své lidi z jednoho města o stovky kilometrů dále, s přesnými instrukcemi. Ti provedli zločin, nikdo je absolutně nemohl poznat, protože nebyli místní, a pak se v klidu vrátili zpátky domů. Takto si ona tajná organizace půjčovala elementy na vykonání špinavé práce a není nic, co by nasvědčovalo tomu, že to dnes dělají jinak. Ostatně, to množství cihel, které se v přímé blízkosti každého „protestu“ nacházejí, jsou jejich podpis – zedníci, neboli zednáři.

V krátkém videu přiloženém ZDE můžete vidět člena Antify, jak platí jiného účastníka a uděluje příkazy jemu a ostatním.

DALŠÍ DŮVODY PRO HROMADNÝ VANDALISMUS

Jak píše Mike King, historik a spisovatel, „koncem r. 2019, problém s ruským ovlivněním voleb konečně utichl a odumřel. Během několika dnů, se rozjela akce „dostat Trumpa,“ která postupně přešla ve „telefonát na Ukrajinu,“ což vyústilo v lednovou (2020) snahu o odstranění Trumpa z presidentského křesla. Nedlouho nato, STUPID-19 Scamdemic (Scam=podvod) byla celosvětově odstartována, jejíž záměrem bylo zničit ekonomii, vinit za to Trumpa, odstranit zvolené vedoucí osobnosti určitých vybraných národů a nastolit tyranii pomocí implantovaných mikročipů pod hlavičkou „zabezpečení.“

Jenže ani idiotické zveličování škodlivosti běžného nachlazení překládaného naivní lidské společnosti jako „nový koronavirus,“ nebyly stavu docílit to, co měli političtí manipulátoři v úmyslu a proto se uchýlili k protestům a vandalismu, za což bude opět viněn Trump a už viněn opravdu je. 

Takže dnes je celý svět pobouřen videem krizového herce Floyda, kdy bílý člen policejního sboru v Minneapolis Derek Chauvin – vlastně správně řečeno, agent CIA Chauvin, použil zdánlivě přehnanou sílu proti spoutanému černému kolegovi z CIA Floydovi, když mu klečel asi 9 minut na krku – mimochodem, to je ale pěkně blbý způsob, jak někoho zatýkat, nezdá se vám? Klečet někomu na krku s nosem do karoserie auta a tak dlouho! To by si ani hodně špatný dramaturg nevymyslel pro své divadelní představení. A kdyby mu Chauvin opravdu klečel na krku plnou váhou, tak je do minuty po něm a ne aby tam celých 9 minut vykřikoval z plných plic, že má málo vzduchu.

Ano, celé to bylo jako špatná divadelní scéna a přesto nikdo nepátral dál, co je za tím. A už vůbec nikdo nepřišel na to, že Sorosem a CIA podporovaná komunistická Antifa zkouší zničit co se dá ve všech větších městech v Americe.

Sledovat záběry těchto protestních akcí je rovněž zajímavé, neboť je v nich vidět hodně profesionálního wrestlingu, kdy jak revoltující, tak i policie opravdu vzbuzují dojem, že bouchají jeden druhého. Všichni tito herci ochotnického divadla zvaného „Skrytá garnitura“ (Deep State) zkoušejí horlivě roznítit v lidech jiskru člověkovi-vrozeného protestu, aby tuto mohli rozdmychat a vést požár jejich směrem. Hodně se mluví a píše o tom, jak moc spontánní tyto akce jsou – jo, asi tak spontánní jako byla „spontánní“ francouzská revoluce, ruská revoluce, nebo celoevropské povstání v r. 1848.

PŘÍPRAVY NA PROTESTY UŽ DÁVNO

Podle zprávy hlavního odborníka na terorismus v New Yorku, Johna Millera, přípravy na toto povstání byly zjevné už dávno před tím, než byl v Minneapolis zabit George Floyd. Údajně, různé anarchistické skupiny už vloni vybíraly peníze na vyplacení z vězení těch, které potřebovali na pomoc. Najímali také zdravotnické jednotky i se zařízením, kvůli očekávanému střetnutí se s policií.

Při samotné protestní akci využívali složitou síť vyzvědačů na kolech k tomu, aby tito mohli navádět vandaly tam, kde se zrovna policie nevyskytovala. A taky ve videích můžete vidět velké množství lidí na kolech.

Ne, toto nejsou bezhlavé kriminální skupiny. Toto jsou velmi dobře organizované a vycvičené jednotky, vedeny s určitým záměrem a to je to nebezpečí. Tak na příklad, policie v Minneapolis našla na několika místech sklady zápalných materiálů, zjevně pro potřeby „protestujících.“ Tyto se nacházely hlavně tam, kde už požáry vznikly a bylo zjevné, že tam byly dodány o mnoho dní dříve, než k povstání došlo. Tyto materiály byly převáženy v kradených autech a stejně tak ukradené zboží a zbraně.

Také se našly velké zásoby cihel a kamení, které byly vždy objeveny v blízkosti protestujících. A tak jako v Minneapolis, stejně i v Baltimore, v New Yorku, v Texasu a jinde, všude bylo nalezeno velmi mnoho cihel.

CO TO VŠECKO ZNAMENÁ A PROČ SE TO DĚJE

Japonský novinář Yoichi Shimatsu vidí zájemce o revoluční změny v Americe jako hlavně Nadaci George Sorose, spolu s Clintonovou chimérou Syriza z Athén, pak je zde Obamův-Brennanův projekt ISIS v Syrii a Arabské jaro Hillary Clintonové. Všichni tito zombies se probudili k jakémusi polo-životu, ve snaze znovu uchopit vládu v Americe. S pomocí jejich COVID-19 výmyslu, následovaného neuvěřitelně zločinným „samovolným“ povstáním, které bylo těmito kreaturami, žíznícími po vládě a po lidské krvi zorganizováno a financováno, se zkouší násilím zmocnit otěží, které ovládají Ameriku. 

Tento Černý blok teroristů, kteří předstírají, že brání spravedlnost, se poprvé vynořil v r. 1999, při anti-WTO (World Trade Organization, neboli Světová obchodní organizace) v Seattle, aby ohrozili přirozený odpor populace proti globalistickému režimu „volného obchodu“ (free trade). Tehdy se dostavili zákeřní maskovaní záškodníci, přivolaní z města Vancouver v Kanadě a hodně z nich byli původní britští, nebo jiní vojáci a rovněž kriminálníci, kteří pracovali pod vedením zpravodajských služeb Royal Mounties (kanadská jízdní policie), kteří zase poslouchají příkazy britské rozvědky MI-6.

Jejich Jesuitští partneři se objevili přesně na čas, aby vyhrožovali presidentovi Trumpovi, že pokud se pokusí hýbat s jejich organizacemi, jako jsou IMF (International Monetary Fund, neboli Mezinárodní finanční fond), BIS (Bank of International Settlements, neboli Mezinárodní banka), World Economic Forum (Světové ekonomické forum), s Bilderbergy a Rotschildovými monopolisty, že dopadne velice špatně. Že Trump na jejich výhrůžky nedal, je víc než zjevné.

Černý blok fungoval společně se Sorosovou nadací Open Society (Otevřená společnost), jejichž cílem nebylo nikdy zavedení skutečně demokratické společnosti. Naopak, snažili se zavést komerční impérium Rothschildů a jejich spojenců z (čínské) Opiové války, což jsou pašeráci drog, zloději a pašeráci lidských orgánů, propagátoři prostituce, zloději dětí pro pedofily a pro satanistické rituály a všecko ostatní, co souvisí s těmito temnými bytostmi.

V případě celoamerického povstání údajně kvůli zabití George Floyda nejde vůbec o anarchii, ale o státem-podporovaný terorismus. Mnoho bílých, kteří se zúčastňují těchto protestů společně s potmavlým davem, jsou bývalí vojáci, veteráni z nesmyslných válek, které Amerika vedla, jsou to bývalí členové „zvláštních jednotek,“ které navigovaly Kurdské rebely v konfliktech v Syrii, Iráku a Turecku, anebo ti, kteří nasměrovávali afgánskou armádu. Mnozí byli v SIS organizaci britsko-australsko-kanadských vojsk, která se zúčastnila nesčetných konfliktů po celém světě, počínaje Balkánem za Clintona, přes Bushův Afganistan a invazi Iráku, až po Obama-Hillary katastrofy na středním východě a v severní Africe.

Můžete je jasně vidět, jak tito lidé jdou v řadě přímo s barevným davem a polohlasně jim udělují příkazy.

To, že se Guvernéři některých amerických států postavili proti příkazu svého šéfa, amerického presidenta a neuvolnili karanténu, je vlivem jejich pokynů z Londýna, přímo z britské špionážní agentury MI-6, protože to jsou přesně ti zrádci, kteří zradili Ameriku už dříve v historii, to jsou tak zvaní Tories, a pokračují v této zrádné politice dodnes.

Demokratičtí Guvernéři ruku v ruce se Soros-Obama zrádnou klikou takto poskytli příležitost všem nízkým elementům nakrást si co mohou a za tuto ubohou odměnu získali ty početné davy, ochotné ničit, loupit a i zabíjet. Mezi protestujícími ale můžeme vidět i zástupce drogových mafií, které vždycky hledají možnost pro rozšíření své činnosti. A stejně tak jsou mezi tímto davem zástupci Wall Street, která chce zabrat ještě více nemovitostí, ještě více pozemků. A vypálené budovy jí krásně k tomuto účelu poslouží.

Uvědomte si pouze tu skutečnost, že ani jedna banka nebo jiná finanční instituce nebyla zničena nebo zapálena těmito podvratnými anarchistickými živly, přestože jsou svými řečmi proti kapitalismu. Ve skutečnosti ale, když se nikdo nedívá, rádi přijímají penízky od Sorose a jeho bandy.

Samozřejmě, spolu s otrlými válečnými veterány a profesionálními anarchisty a rebely se protestů zúčastňuje i značné množství mladých, nezkušených a hloupých lidí, kteří kvůli okamžitému vzrušení a pár šestkám vydělaným za to, že si mohou nakrást co chtějí, se dají snadno strhnout. A pak prodávají nakradené zboží na eBay a můžete je vidět, jsou jich celé davy a z nejrůznějších částí Ameriky. Žádný z nich nemá historii v prodávání, jsou to naprosto noví účastníci a prodávají přesně to zboží, co předtím nakradli během „protestů.“ To, že si tím dokonale ničí svou budoucnost nechápou, anebo chápat nechtějí.

Ten skutečný důvod pro nízké a zbabělé chování dnešních mladých lidí je ten, že se mají příliš dobře. Nemuseli nikdy těžce pracovat, aby se sami vydržovali na školách, nemuseli nikdy o prázdninách vydělávat peníze na podporu svých rodin; všecko jim bylo vždycky podáno až pod nos, na talířku. A tak chtějí víc a myslí si ve svých nerozumných hlavách, že na to mají nárok.

A proč všichni černí a s nimi celý svět pláčou nad smrtí jednoho feťáka, zatím co by se měli zasnažit o skončení prodeje drog a o vyčištění jejich vlastních rodin a domovů od tohoto úpadku, to opět ukazuje jak nerozumná dnešní lidská společnost je.

PROTESTY V CELÉM SVĚTĚ

Tak jako nesmyslná a neopodstatněná COVID-19 pandemie se zázračně rychle rozšířila do celého světa, tak i protivládní protesty kvůli smrti George Floyda nabraly spád celosvětově. V Londýně šel protestní pochod až na americkou ambasádu. V Německu se pobouření vybíjelo celé dva dny v Berlíně. Účastníci měli přes obličej masky a nesli nápisy „Black lives matter“ (Černé životy hrají roli) a „Justice can’t wait“ (Spravedlnost nemůže čekat). Není přesně známo co tím bylo myšleno, protože spravedlnosti už bylo učiněno zadost a vrah, včetně všech okolostojících už byli zajištěni a odsouzeni.

V Dánsku deklamovali „No justice, no peace“ (Kde není spravedlnost, není mír) na ulicích v Copenhagenu. V Italii se shromáždili kolem amerického konsulátu. Další protesty se konaly po celém světě, v Brazilii, v Mexiku, v Kanadě, v Polsku, na Novém Zealandu, v Irsku, v Syrii a na mnohých jiných místech.

Skoro to vypadá, že si lidé zvykli vyvolat celosvětovou reakci na sebemenší a sebe nedůležitější popud. Anebo je to všecko organizováno? Skoro to tak vypadá.

V Paříži měli protestující tištěné letáčky, které říkaly, „Nemohu dýchat“ (I can’t breathe) a „My všichni jsme George Floyd“ (Nous sommes tous des George Floyd). Všecky plakátky byly pěkně natištěny a rozmnoženy – může se toto stát u samovolného projevu, u spontánní demonstrace? V žádném případě. Toto všecko byly dobře naplánované akce na vyburcování celosvětové odezvy, snad i na vyburcování celosvětového povstání, stejně jako byl COVID-19. A přesto, že máme dnes dostatečné znalosti o tom, jak moc tato „zákeřná chřipka“ byla pouze propaganda a sprostý kriminální podvod, přesto mnozí spolkli i druhou část té stejné propagandy, což byl George Floyd.

Co ještě na nás bude vytaženo v budoucnosti, co spolkneme i s navijákem, jen abychom se zachovali přesně tak, jak naši tajní manipulátoři chtějí? Zjevně nejsme dost podezřívaví a uvěříme každé lži, která se nám předhodí jako psovi kost.

ALE PŘÍRODU NENÍ ZDALEKA TAK SNADNÉ OBELHAT JAKO LIDI

Jak již bylo zmiňováno v některém z mých předchozích článků, společné cítění lidí, obzvláště když je vyburcováno k jednotnosti pomocí nějaké celosvětové katastrofy, ovlivní silně stav naší Země, která na tyto popudy reaguje. Jak a čím reaguje, anebo kdo či co reaguje, to nevíme. Ale my sami to dovedeme ovlivnit, protože všichni jsme ve skutečnosti jeden tvor a to je ČLOVĚK. Ve spolupráci s druhými máme takovou moc, že i naše planeta to přiznává.

Toto bylo dokázáno i na Universitě v Princetonu v Americe, kde v jejich pokusné laboratoři s názvem PEAR (Princeton Engineering Anomalies Research) používají REG (Random Event Generator), což je zařízení, které neustále chrlí náhodná čísla ve formě nepředvídatelně uspořádaných skupin nul a jedniček. Vcelku je počet obou číselných možností stejný, ale jejich posloupnost je rozmanitá. Ale když dojde k nějakému celosvětovému vlivu, který dokáže zesynchronizovat cítění velkého množství obyvatel naší planety, pak začne REG vydávat čísla v jakémsi zvláštním pořádku. To se i stalo, např. při 9/11.

Bylo rovněž zjištěno, že když se člověk na tento přístroj soustředí, že dokáže pouhou myslí ovlivnit množství vydávaných čísel buď jedním, nebo druhým směrem. A ještě zjevnější výsledky jsou docíleny, když lidé, ovládající toto zařízení pouhým myšlením jsou dva a ultimativní ukázky mohou být viděny, když tito dva jsou rozdílného pohlaví a jsou do sebe zamilováni. Toto ovlivňování je možno provozovat jak na dálku, tak i do minulosti. 

A i tentokrát, naše Země zareagovala. Protože ale se jedná o záležitosti čisté záporné, o neskrývaný útok proti lidské společnosti, i Země zareagovala záporně. V americkém národním parku Yellowstone došlo během 24 hodin k 11 drobným zemětřesením, které se pohybovaly od 1.6 až po 3.1 Richterovy škály. A za posledních 30 dnů tam bylo zjištěno celkem 34 zemětřesení.

Možná si myslíte, že to nic neznamená, že je to daleko a nás se to netýká, ale to není pravda. Yellowstonský národní park totiž sedí přímo na super-sopce, na neuvěřitelně obrovské a živé sopce, která neustále vydává signály o své činnosti. Její rozloha je 55 x 72 km. V poslední době ohřála veškerou vodu tam se nacházející natolik, že ryby mají potíže přežít a hromadně hynou. Drobné výbuchy a prskání upozorňuje na její neustálou činnost a země se v těch místech zvedá o 1.5 cm každý rok.

Podle znalců, tato sopka pravidelně vybuchuje a tentokrát je její výbuch zpožděn o pěkných pár desíted tisíc let – pokud jim ovšem můžeme věřit. Je jisté, že se tam chystá něco velikého, což dosvědčují příliš časté záchvěvy země v posledních dnech.

Kdyby tato sopka opravdu vybuchla, pak by ohrozila většinu toho, co zde na zemi je. V jejím okruhu do asi 800 km v průměru by zanikl veškerý život. A následky výbuchu ve formě sopečného prachu v ovzduší, který obsahuje obrovské dávky fluoru a jiných jedů, by způsobily ve zbytku zemské populace takové nemoci, že by tato prakticky zemřela hladem, protože nikdo by nebyl schopen obstarat si obživu. Rovněž by došlo k náhlému ochlazení, což by dokončilo celý zhoubný proces. 

Takže teď víme, proti čemu stojíme a jak moc je pro nás důležité i to, co se děje tam daleko, za oceánem. Z toho důvodu je naprosto nutné uvést celosvětové záležitosti na správnou míru a nepodléhat nadále panikářům z celosvětových nevolených organizačních celků jako jsou WHO, OSN a jiné a také nedávat důvěru našeptávačům z tajných organizací, kteří propagují přesně to, čeho se oni sami stanou tou první obětí. Neboli, zkráceně řečeno, řežou tu větev, na které sedí.

JANE K.

Odeslat komentář